Google+
 

En uygun Havuz Yapımı fiyatları
Ücretsiz 5 Havuz Yapımı firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Tekirdağ Marmara Ereğli deki Barın Tatil Sitemizde dış mekandaki bir adet yetişkin bir adet de çocuk h...

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI
Havuz Yapımı
Tekirdağ, Marmaraereğlisi

12.000 TL

8.160 - 14.640
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : Tekirdağ Marmara Ereğli deki Barın Tatil Sitemizde dış mekandaki bir adet yetişkin bir adet de çocuk havuzunda tadilat yaptırmak istiyorum.İki havuzda su kaçırıyor ve iç kısımda komple yenileme yapılacak ve kırılacak.Keşif için müsaitim.Firmalar gelmeden önce irtibata geçilmesini istiyorum.Şu an için bir fiyat teklifi almak istiyorum keşifle birlikte ağustos içersindeki site toplantımızda site sakinlerine buna göre bir hizmet talebini bildirip sezon sonunda Eylül başlarında anlaştığım takdirde hizmet almak istiyorum.

Benzer Talepler


Talep Detayları : dış mekena bahçeme yapılacak olan havuz 5*9metre havuz derinlik 150 havuz yaptırmak istiyorum düz bi havuz istıyorum keşif için musaitim hemen 1 ay içinde yapılabılır

Talep Detayları : dış mekena olucak zemın altı liner kaplama havuz olucak 40metreküp olucak anahtar teslim hemen yapılacak keşif için musayaıtm

Kurulumunu istediğiniz havuzun mekan türünü seçiniz. Dış Mekan
Havuzun büyüklüğü ne kadardır? 4x8
Havuzun çeşidini seçiniz. Liner Kaplama Havuz
Havuz zeminin kaplanmasını istediğiniz malzemeyi seçiniz. Diğer
Kurulmasını istediğiniz havuz zemin üstü mü olsun gömme mi olsun? Zemin Altı
Talep Detayları : dış mekena olucak zemın altı liner kaplama havuz olucak 40metreküp olucak anahtar teslim hemen yapılacak keşif için musayaıtm

Talep Detayları : Yaklaşık 20m2 betonarme havuz hafriyat malzeme makina ful bitmiş haliyle fiyat verirmisiniz derinlik 140 cm zemin toprak yola sıfır yer evreşe tekirdag

Talep Detayları : 100m2 bahçem için aile havuzu yaptırmak istiyorum. Kazim islemi Betonu vs 4metre en 8 metre boy. derinligi 2 metre olan su gideri .işıklandırması. seramik dosemesi vs vs herseyi yapilacak ekonomik bir havuz için fiyat teklifi alabilir miyim ?

Talep Detayları : 5x10 -50m2 karelik havuz yaptırmak istiyorum

Talep Detayları : müstakil evimin bahçesine 5*10 boyutlarında havuz yaptırmak istiyorum

Talep Detayları : SİTEMİZE 10mx25m ebadında TAŞIMA sistemli yüzme havuzu yaptırmak istiyorum.(Havuz içi alanları FİTNES-KULVAR-SERBEST YÜZME alanlarıdır.) Fitnes alanı h:1.20m Derinlik 2m,Geri kalan alan ise h:1.4m derinlik 0.80cm iki farklı kot arası geçiş 45,lik pah ile sağlanacaktır.Havuz çevresinde 80cm eninde tesisat galerisi oluşturulacaktır.Filtre kapasiteleri,pompa,iç aydınlatma,motor,su tahliye,su arıtma,elektronik elektirik donanım,mozaik seramik vs kaliteli ve yeterli malz olacaktır.Acilen fiyat almak istiyorum.Teklifler;A-Hafriyat,Kaba inşaat,seramik tümü Anahtar teslimi B-Hafriyat,kaba inşaat,seramik hariç OLARAK iki şekilde verimelidir.Fatura alınacaktır.Ödeme ve Teslim süresi belirtilecektir.Ciddi firmalara sunulur.

Talep Detayları : 150 m2 arsama 6x4 derinlik 2 m.olan havuz yaptirmak istiyorum..

Talep Detayları : Balikesir/Burhaniye/Pelitköy 4x7 Yüzme Havuzu Komple Bitmis Fiyati nekadar Mahl olur
s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite
karşılaştırarak dilediğiniz
ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz

En Yeni Müşteri Yorumları
Onur G.|Ekim 2016


tekirdağ merkezdeki 60 m2 sitemiz deki havuz inşaati yapılmış seramik döşenmiş fakat boru tesisatı filtre motor gibi ekipmanlar takılmamıştı. havuzumuzun tamamlanması ve yüzülebilir hale gelmesi için gerekli işlemleri yaptırmak ve sonrasında da düzenli bakımlarını yaptırmak için ehil.com a girerek tekirdağ havuz yapımı firmalarının gelip keşif yapmasını ve havuz yapımı fiyatlarını söylemelerini yazıp bir talep oluşturdum. konuyla alakalı havuz yapımı firmaları gelerek keşif yapıp fiyat verdiler. anlaştığımız firmanın hizmetinden memnun kaldık.
Bülent E.|Ağustos 2016


5 dönümlük arazıde bulunan evimde havuz kabaca yapılmıstı. sadece dıs ve ıc kısmına seramık dösemek ıstıyordum.filtre de takılacaktı. köşe başlardan elektrik kablo çıkışları vardı. içine izolasyon ve seramik kaplatmak istiyordum. Ehil.com talep girdim , ehil firmalarla görüştük, keşif yaptılar, hızlıca fiyat verdiler ,havuz üstü örtüsü ve kimyasalları filre motoru döşemek, suyun içinden menfezlerden su kabarcıkları çıkıyor havuzun dört bir yanı boşta havuzun üst seviyesini bazı yerlerde geniş tutmak istiyorduk aynı zamanda. Anlaştık yaptırdık memnun kaldık.
Erdem Can A.|Kasım 2014


4x8 boyutunda 2 metre derinlikte havuz yaptırmak istiyorum. Etrafına kendim decking yapacağım. Sizden isteğim, herşey dahil fiyatı ısıtmalı ve ısıtmasız opsiyonları ile detaylandırarak fiyat vermeniz. Ayrıca bodrum katıma ne kadar yakın yapabilirim? Belirli bir mesafe var mı? Bu gibi sorular aklımı karıştırıyordu ve bilgilendirilmek istiyordum. Ehil.com sitesini ve amacını daha önceden bildiğim için talepte bulunma ihtiyacı hissettim. Talebime kulak verdiler ve EKİP HAVUZ ARITMA VE İNŞAAT, World Havuz İnş San Tic Ltd Şti, Lake Havuz & Spa firmalarının gönderimini sağladılar. Fiyat konusunda ve kalitede daha cazip gözüken EKİP HAVUZ ARITMA VE İNŞAAT firmasıyla görüşmelerime devam ettim.
Musa Ş.|Kasım 2014


Tekirdağ Marmara Ereğli deki Barın Tatil Sitemizde dış mekandaki bir adet yetişkin bir adet de çocuk havuzunda tadilat yaptırmak istiyordum.İki havuzda su kaçırıyor ve iç kısımda komple yenileme yapılacak ve kırılacak.Keşif için müsaitim.Firmalar gelmeden önce irtibata geçilmesini istiyordum.Şu an için bir fiyat teklifi almak istiyorum. Uzun arayışlar sonucunda Alinstech Ait Alternatif Tek.San ve Tic.Ltd.Şti'ne ulaştım. Bu buluşmaya aracılık eden ehil.com'a hayranım. Site toplantımızda site sakinlerine buna göre bir hizmet talebini bildirip sezon sonunda anlaştığım takdirde hizmet almak istiyordum.

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle


Bahçe ve Peyzaj hizmeti mi vermek istiyorsunuz? Ücretsiz üye olup, profil oluşturun sizi de bu alanda listeyelim.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.