Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Yüzme Havuzu Yenileme> Malatya> Pütürge(Pötürge)

En Uygun Malatya Pütürge(Pötürge) Yüzme Havuzu Yenileme Fiyatları

En uygun Yüzme Havuzu Yenileme fiyatları
Ücretsiz 5 Yüzme Havuzu Yenileme firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Yüzme Havuzu Yenileme fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
0 TL

Genel olarak bu iş için
0 TL - 0 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
0 TL

En yüksek fiyat :
0 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Yüzme Havuzu Yenileme Fiyatları Hakkında


Yüzme Havuzu Yenileme Fiyatı Ne Kadardır?
Yüzme Havuzu Bakımının Avantajları Nelerdir?
Yüzme Havuzlarının Püf Noktaları Nelerdir?

Yüzme Havuzu Yenileme Fiyatı Ne Kadardır?

Eğer bahçenizdeki yüzme havuzunun yenilenmesi gerekiyorsa çevreye zarar vermeden bu işlem kolaydır.

Yüzme havuzu yenileme  gün geçtikçe artan bir ihtiyaç haline gelecektir. Özellikle yaz aylarında sık kullandığınız yüzme havuzunuzun bakımını düzenli yapmadığınızda yenileme işlemine daha çok ihtiyaç duyacaksınız. Yüzme havuzu yenileme işlemi maliyeti sanıldığı kadar yüksek değildir.

Temel bir inşaat işlemi gerektiren ve önemli su sistemlerini bünyesinde barındıran yüzme havuzlarından bu alan için edinmeniz hem ekonomik açıdan ağır bir yük olabilir hem de bu işlemlerle uğraşacak yeterli zamanınız ve gücünüz olmayabilir. Bunun yanında özellikle çocuklar için  yüzme havuzlarının tehlikeleri ve daima bu konuda dikkatli olunması gerektiği de unutulmamalıdır. 

 


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

3.000 TL

2.400 - 3.930
Benzer İş Yaptır

Havuzunuzun çeşidini seçiniz. Gömme
Havuzunuzda yenilemek istediğiniz elemanları seçiniz. Yeni Deck Kaplama, Merdiven Yenileme, Aydınlatma Sistemi, Skimmer Yenileme, Zeminin Kaplaması Yenileme, Klorlama/Temizleme Sistemi
Havuzunuzun zemin kaplama türünü seçiniz. Seramik
Talep Detayları : Talep detayı belirtilmemiş.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

6.000 TL

4.740 - 7.380
Benzer İş Yaptır

Havuzunuzda yenilemek istediğiniz elemanları seçiniz. Yeni Deck Kaplama, Aydınlatma Sistemi, Zeminin Kaplaması Yenileme, Merdiven Yenileme, Klorlama/Temizleme Sistemi
Havuzunuzun çeşidini seçiniz. Gömme
Havuzunuzun zemin kaplama türünü seçiniz. Seramik
Talep Detayları : Evimin bahçesindeki betonarme durumundaki havuzuma 0,45 cm hazır betonla dolgu yapılarak 1,60 mt ye yükseltilecek.Derinliği 1.60 olacak.Yuvarlak tarafına basamak yapılacak giriş çıkış için .İçersinde arıtma sistemi olacak ,aydınlatma sistemi olacak.Havuz çevresine ve yürüme yollarına travarten veya kayraktan taşınadan mozaik uygulama yapılacak .Bu alan tolamda 250 mt civarında.havuz seramiği yapılacak ve evimin içersindeki seramikler değişecek yaklaşık 270 m2 alan da beton üzerine seramik yapılacak.Keşif için uygundur.Anlaşmamız durumunda hizmete başlanabilir.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

1.500 TL

1.000 - 1.950
Benzer İş Yaptır

Havuzunuzun çeşidini seçiniz. Gömme
Havuzunuzda yenilemek istediğiniz elemanları seçiniz. Zeminin Kaplaması Yenileme
Havuzunuzun zemin kaplama türünü seçiniz. Seramik
Talep Detayları : Seramik döşenecek alan zemini beton boş havuzdur. Havuzun zemini ve duvarları seramik ile kaplanacaktır. Seramik döşemesi yapılacak toplam alan 120 m2 dir. Keşif için uygundur. Hızlıca hizmet almak istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

3.750 TL

2.960 - 5.020
Benzer İş Yaptır

Havuzunuzun çeşidini seçiniz. Gömme
Havuzunuzda yenilemek istediğiniz elemanları seçiniz. Zeminin Kaplaması Yenileme, Aydınlatma Sistemi, Klorlama/Temizleme Sistemi, Yeni Deck Kaplama, Merdiven Yenileme, Skimmer Yenileme
Havuzunuzun zemin kaplama türünü seçiniz. Seramik
Talep Detayları : Havuzumuzun 200 m2 alanına izalasyon yapılarak fayansları komple yenilenecek.Havuz su kaçırmaktadır.Keşife uygundur.En kısa zamanda onarılmasını istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

1.875 TL

1.480 - 2.490
Benzer İş Yaptır

Havuzunuzda yenilemek istediğiniz elemanları seçiniz. Yeni Deck Kaplama
Havuzunuzun çeşidini seçiniz. Zemin Üstü
Havuzunuzun zemin kaplama türünü seçiniz. Vinil
Talep Detayları : İzmir Karşıyaka daki 23 dairelik sitemizin havuz etrafında zemin kaplama hizmeti almak istiyoruz.Havuz etrafımız teak benzeri bir kaplama kullanılmış yeniden dech yada başka bir ürün ile kaplama çalışması yapmak istiyoruz.Yaklaşık 60 m2 lik bir havuzun çevresinde olacak.Mevcuttaki uygulama sökülüp yerine yenisi yapılacak.Ben site yöneticisiyim.Şubat ayındaki toplantımızda bina sakinlerine teklifleri sunmayı planlıyorum.Keşif için müsaitim.Anlaşma sağlandığı takdirde Mart ayına doğru çalışmalara başlanabilir.

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Eşref Ş.|Ocak 2017


İzmir Karşıyaka daki 23 dairelik sitemizin havuz etrafında zemin kaplama hizmeti almak istiyorduk. Havuz etrafımız teak benzeri bir kaplama kullanılmış yeniden dech yada başka bir ürün ile kaplama çalışması yapmak istiyorduk. Yaklaşık 60 m2 lik bir havuzun çevresinde yüzme havuzu yenileme işlemi olacaktı. Mevcuttaki uygulama sökülüp yerine yenisi yapılacaktı. Ben site yöneticisiyim. Yüzme havuzu yenileme firmalarını araştırdığım zaman tavsiyeler ile ehil.com u öğrendim. Eve gelip bilgisayarımı açarak ehil.com da yüzme havuzu yenileme fiyatlarını inceledim. Yüzme havuzu yenileme fiyatlarının böyle uygun olduğunu görünce talep oluşturdum. Sonraki gün yüzme havuzu yenileme firmalarından teklifler geldi. Almak istediğimiz yüzme havuzu yenileme hizmetinin detaylarını konuştuk. En uygun fiyat teklifinde bulunan firma ile anlaşıp yüzme havuzu yenileme işimizi yaptırdık.
Cengiz T.|Temmuz 2015


Yüzme havuzumuz için yenileme yaptırmak istiyordum internet üzerinde fiyat araştırması yaparken ehil.comu gördüm. Ücretsiz olarak firma yönlendirdiklerini öğrenince talep gönderdim. Kısa süre içerinde benimle iletişime geçtiler. Havuz Sauna İnş.Tic.San.Ltd.Şti ile ehil.com aracılığıyla görüşme sağladık ve fiyat teklifi aldım. Sistemi kullanmak çok kolay ve kullanışlı bir site ücretsiz olduğu için çok memnunum.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.