Google+
 

En uygun Proje Tasarım fiyatları
Ücretsiz 5 Proje Tasarım firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

89 m. taban oturumlu villa projemiz icin proje çizimi, belediye ruhsatı ve onay işlemleri yaptırmak is...

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI
Proje Tasarım
Kocaeli, İzmit

1.500 TL

1.080 - 1.800
Benzer İş Yaptır

Tasarlanmasını istediğiniz proje tipini seçiniz. Konut
Tasarlanmasını istediğiniz projenin tahmini büyüklüğünü seçiniz. 250-400 m2
Talep Detayları : 89 m. taban oturumlu villa projemiz icin proje çizimi, belediye ruhsatı ve onay işlemleri yaptırmak istiyoruz.. 350m2 alan. Yani kısaca danışmanlık hizmeti almak istiyorum.

Benzer Talepler


Tasarlanmasını istediğiniz projenin tahmini büyüklüğünü seçiniz. 100-250 m2
Tasarlanmasını istediğiniz proje tipini seçiniz. Konut
Talep Detayları : 74m.kare taban oturumlu iki kat içten merdiven toplam ins. Alanı 179 m kare. plan proje,onay ve inşaatta üstlenilmesi gereken sorumluluklar olacak. Dosyamda bazı belgeler tamamlandı.

Tasarlanmasını istediğiniz projenin tahmini büyüklüğünü seçiniz. 0-100 m2
Tasarlanmasını istediğiniz proje tipini seçiniz. Konut
Talep Detayları : Müstakil evim var toplamda 95-100 m2 arası büyüklüğü var. Evimin üstüne 1 tane normal 2.side teras yaptımak istiyorum yanı dubleks gibi. Yeniden proje çizdirmem gerekiyor proje çizimi ve diğer masrafların hakkında bilgi almak istiyorum. Uygun fiyat olursa hemen yaptırabilirim. Evim 99 depreminden önce yapıldı iyileştirme yada sağlamlaştırılma denilen hizmet hakkında bilgi almak istiyorum.
s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite
karşılaştırarak dilediğiniz
ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz

En Yeni Müşteri Yorumları
Erhan B.|Ocak 2017


eski köy evi için 6250 yasasından fadalanmak istememiz sebebiyle röleve çizimi yapabilecek proje tasarım firmasına ihtiyacımız vardı. Yer İzmir Bayındır da canlı ilçesınde dışarıdan bir mimari röleve çalışması yapılacaktı. 100 m2 tekkat eski yapımızın proje tasarımı yapılıp yenilenmesini istiyordum. Ehil.com da oluşturduğum talebime cevap veren İzmir proje tasarım firması ile görüştük. Proje tasarım fiyatı gayet uygun olduğu için kendileri ile anlaştık. Proje tasarımının her aşamasında kendileri ile görüşerek tam olarak istediğimiz gibi bir proje çizilmesini sağladık. Çok teşekkür ederim.
Barış H.|Ekim 2016


ömerli mahallesinde yapılacak 5 adet müstakil ev için, proje, ruhsat işlemlerinin tamamını yapabilecek bir firma aramaktaydım. Çekmeköy belediyesine yakın firmalar tercihim olacaktı. Yaklaşık olarak 250m2 büyüklüğünde inşaat yapılacaktı. Hızlı şekilde yapılmasını istiyordum. Bu nedenle internette istanbul çekmeköy proje tasarım firmalarını araştırırken karşıma ehil.com çıktı. Talebimi oluşturup proje tasarım fiyatı tekliflerini bekledim. Gelen teklifler arasında çekmeköyde proje tasarım firması olan bir firma ile anlaşma sağlayıp işlemlerimizi yaptırıp projemizi çizdirdim.
Serdar Ö.|Kasım 2014


Yaklaşık 1000 m2 olan İzmir/Karşıyaka'daki konutumun proje tasarımı ile ilgili hizmet almak istiyordum.Fiyat ve firma talebime Ehil.com beni Benli Mobilya Dekorasyon firmasına yönlendirerek cevap verdi.Teşekkürler.

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle


Bahçe ve Peyzaj hizmeti mi vermek istiyorsunuz? Ücretsiz üye olup, profil oluşturun sizi de bu alanda listeyelim.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.