Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Tabelacı> Kocaeli> Dilovası

En Uygun Kocaeli Dilovası Tabelacı Fiyatları

En uygun Tabelacı fiyatları
Ücretsiz 5 Tabelacı firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Tabelacı fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
950 TL

Genel olarak bu iş için
950 TL - 950 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
0 TL

En yüksek fiyat :
950 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Tabelacı Fiyatları Hakkında


Tabela Yaptırma Fiyatı Ne Kadardır?
Tabela Çeşitleri Nelerdir?
Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Tabela Yaptırma Fiyatı Ne Kadardır?

Tabela fiyatlarını etkileyen bazı faktörler vardır. Bunların başında tabela yapımında kullanılan malzemenin kalitesi gelir. Yaptıracağınız tabelanın çeşidine göre kullanılacak malzemenin kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz. Örneğin, led tabelaları tercih edecekseniz kullanılacak ledlerin kaliteli olması gerekir. Kalitesiz led tercih ederseniz maliyeti düşürmüş olursunuz ancak tabelanızın ömrünü kısaltmış olursunuz.

Tabela fiyatlarını etkileyen bir başka faktör ise tabelanın boyutudur. Büyük, gösterişli tabelalar tercih ederseniz maliyeti arttırmış olursunuz ancak mekanınızın reklamını daha iyi yaparak, daha çok dikkat çekmesini sağlamış olursunuz.

Tabela yapımı son derece profesyonellik ve kalite isteyen bir iştir. İşçiliğin ve kullanılan malzemelerin kalitesi oldukça önemlidir. Müşterilere daha gösterişli ve dikkat çekici tanıtımlar yapmak için işinde ehil, kaliteli firmalar tercih edilmelidir.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

250 TL

180 - 320
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : Tekstil mağazamıza tabela değişikliği yapılacaktır mat siyah arka plan hafif ışıklı yazıyla nice woman yazılacak keşif için musaıtım

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Süleyman Ş.|Kasım 2014


işyerim için 1 m genişliğinde 6 m uzunlugunda ışıklı tabela yaptırmak istiyordum. En kısa zamanda hizmet almak istiyordum. İnternneten Tabela için fiyat araştırması yaparken ehil.com tarafından Simetri Reklam önerildi.
Aydın A.|Kasım 2014


İşyerimiz için 4 adet 2m.* 50cm . 1adet 4.50*60cm kayan yazı tabela yaptırmak istiyordum.1 adedinin montajı yapılacak diğerlerini teslim alıp montajını kendimiz yapacaktık.Hemen hizmet almak istiyordum.Tabela için internetten fiyat aralığı bakarken ehil.com sayesinde Kobi Reklam bana önerildi.
Enes K.|Kasım 2014


Kutu harf yaptırmak istiyordum.40*15 ebatlarında 10 adet harf yaptırmak istiyordum.En kısa zamanda hizmet almak ve bana uygun fiyat seçenekleri için ehil.com tarafından Sayın Reklam-Simetri Reklam önerildi.
Fatma G.|Kasım 2014


İşyerimizin için yönlendirme tabelası yaptırmak istiyorduk.1 adet 20*30 ebatlarında olacaktı.40*20 ebatlarında 4 harfden oluşan kutu harf harf tabelada yapılacaktı.Kapı üzeri için 1.60*65 ebatlarında pleksi tabela yapılacaktı.9m*1m ebatlarında da dış cepheye giydirme yapılacaktı.En kısa zamanda hizmet verebilecek olan ve uygun fiyat aralıklarında ehill.com Sayın reklam-Simetri Reklam önerildi.
Cemil G.|Kasım 2014


İşyerim için ışıklı tabela yaptırmak istiyordum.60cm*90cm ebatlarında olacaktı.Üzerinde yazı ve logo olacaktı.En kısa zamanda hizmet almak istiyorumdum.Kendim için en uygun seçenekleri bulabileceğim ehil.com aracılığıyla DMR TABELA SİSTEMLERİ SAN. TİC. önerildi.
Mustafa E.|Ocak 2017


İstanbul Çekmeköy deki emlak ofisimizde tabela hizmeti almak istiyordum. Yapılacak olan tabelanın yaklaşık ölçüleri 40 cm genişliği 4.30 cm uzunluktu. Dış mekanda yapılacağı için sağlam ve soğuk sıcak ve suya dayanıklı bir tabela istiyordum. Yapılacak tabela türü pleksi tabela olarak düşünüyordum. İnternette tabela fiyatları yazınca ehil.com karşıma çıktı. Girdim ve tabela için bir form doldurdum. Bu sayede tabela firmaları beni aradı ve ofisimiz için yeni bir tabela yaptırdık.
Mikael T.|Ocak 2017


Yeni organizasyon iş yerimiz içi arka fon beyaz logomuz turkuaz yazı kısmı siyah olucak şekilde bir tabela yaptırmak istiyordum. logonun harf büyüklüğüne göre 7m*3m gibi bir ölçüde olacağını tahmin ediyordum. ehil.com dan oluşturduğum tabela talebi ile beni arayan tabela firmasına istediğim tabelanın logosunu da whatsapp ile yolladım. fiyat çalışması yapıp 1350 liraya yapabileceklerini söylediler. tabela fiyatı uygun olunca anlaştık ve yaptırdım.
Erol Ş.|Ekim 2016


Eskişehir Sivrihisar'daki dinlenme tesisimize 111 m2'lik bir tabela yaptırmak istiyorduk. 50 m2'lik tabela ön tarafa, 50 m2'lik tabela arka tarafa, 11 m2'lik tabela ise yemek tezgahının üstüne yapılacaktı. Tabela fiyatlarını araştırırken gözüme çarpan ehil.com a girerek tabela yaptırmak istediğimi yazıp bir talep oluşturdum. Tabela firmalarından gelen tabela fiyatları sonrasında firmalardan biri ile anlaşarak tabelamızı yaptırdık.
Mahmut D.|Eylül 2016


istanbul Fatih teki dükkanımız için tabela yaptırmak istiyorduk. Kullanılacak malzeme ile ilgili firmadan fiyat uygunluğuna göre alternatif değerlendirecektik. ehil.com dan oluşturduğumuz talep sonrası bizi arayan firmalar ile malzeme konusunda fiyatları konuştuk. anlaştığımız firmaya 1 adet işyeri için 3 adet dışarı için tabela siparişimizi verdik. bize söylediği tarihte tabelaları getirip montajını tamamladılar. dakik ve dürüst çalışan ehil.com a kayıtlı firmalara teşekkür ederiz.
Furkan D.|Ekim 2016


Boyu 70 cm eni 40-41 cm Turkuaz renkte Işıklı Pleksi Tabela yaptırmak istiyordum. Yaptırmak istediğim tabela belirttiğim boyutlarda amblem için ve altına amblemin 9 harfli adı olmasını istiyordum. Amblemin altındaki yazı arka plan Turkuaz harfler beyaz olmasını istiyordum. İnternetten istanbulda ki tabela firmalarını ararken en uygun fiyatların ehil.com da olduğunu gördüm. Bende bir talep oluşturdum. Beni arayıp teklif veren firmaların fiyatlarını görünce gerçekten de en uygun fiyatların ehil.com da olduğunu gördüm. Tabelamı yaptırdım. Teşekkür ederim.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.