Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Ahşap Kapı Tamiri> İzmir> Urla

En Uygun İzmir Urla Ahşap Kapı Tamiri Fiyatları

En uygun Ahşap Kapı Tamiri fiyatları
Ücretsiz 5 Ahşap Kapı Tamiri firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Ahşap Kapı Tamiri fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
0 TL

Genel olarak bu iş için
0 TL - 0 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
0 TL

En yüksek fiyat :
0 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Ahşap Kapı Tamiri Fiyatları Hakkında


Ahşap Kapı Tamir Fiyatı Ne Kadardır?
Ahşap Kapı Tamirinde Pratik Çözümler
Ahşap Kapı Tamirinde Pratik Çözümler

Ahşap Kapı Tamir Fiyatı Ne Kadardır?

Ahşap Kapı tamiri maliyeti düşünüldüğü kadar masraflı değildir. Ahşap kapınız ne kadar yıprandıysa, ne kadar hasarı varsa maliyette bununla doğru orantılıdır. En çok sorunun olduğu bölge kapı kilididir. Bu bölgeyi kapıyı yıpratmadan değişimi yapılır. Bu işlemin maliyeti gayet uygundur. Kapı tamiri yüksek masraflar istemez. Genelde ahşap kapıların ömrü seksen ile yüz yıl arasında biçilir. Ama günümüze kadar gelen tarihi eserlerde hala bozulmayan ahşap kapılar da mevcuttur. Bu bakım ve kullanımla alakalı bir detaydır. Ahşap kapılarınız nemden ve sudan uzak olduğu sürece masraf çıkarmayacaktır. Yıpranmış ve bakım isteyen ahşap kapılarınız için ise işinin ehli firmalar size her türlü hizmeti sağlayacaktır.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

100 TL

70 - 120
Benzer İş Yaptır

Tamir edilmesini istediğiniz kapının özellikleri İç Mekan
Tamir edilmesini istediğiniz parçaları seçiniz Menteşe, Kapı kapanmıyor
Talep Detayları : Dairenin 1 adet iç mekan ahşap kapısında kabarma oluşmuş.Kapı kapanmıyor.Onarımı gerekiyor.Eğer onarımı olmazsa kapının değişimi de yapılabilir. Onarım için bütçemiz 100 tl, değişim için 150-200 tl dir. En kısa süre içerisinde hizmet almak istiyorum.Keşif için uygundur.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

48.000 TL

36.000 - 57.600
Benzer İş Yaptır

Tamir edilmesini istediğiniz parçaları seçiniz Kilit Sistemi, Kapı düşük/yüksek, Kapı kapanmıyor, Kapı Kolu, Menteşe
Tamir edilmesini istediğiniz kapının özellikleri Tek Kanat, Camlı, İç Mekan
Talep Detayları : Uzun zamandır kullanılmayan dairemde bulunan 8 adet ahşap,2 adet pvc kapı ve 10 adet pvc penceler de eskime meydana gelmiş.Kapılar ve penceler kontrol edilerek onarılacaktır.En kısa zamanda hizmet almak istiyorum.Keşif için uygundur.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

150 TL

100 - 190
Benzer İş Yaptır

Tamir edilmesini istediğiniz kapının özellikleri İç Mekan, Tek Kanat
Tamir edilmesini istediğiniz parçaları seçiniz Kapı Kolu
Talep Detayları : Ofisimizin içerisinde bulunan kapımızın kulpu kırık ve renginden memnun değiliz. Renginin değişip kulp takılmasını istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

500 TL

380 - 630
Benzer İş Yaptır

Tamir edilmesini istediğiniz parçaları seçiniz Çerçeve
Tamir edilmesini istediğiniz kapının özellikleri İç Mekan
Talep Detayları : Evimde bulunan ahşap Kapının çerçevesi kasası kırıldı ve parçaları eksik. Kapıya uygun çerçeve yapılmasını istyorum. Anlaşılması halinde kapı tamamen yenilebilir.Keşif için uygundur. En kısa süre içerisinde hizmet almak istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

150 TL

110 - 190
Benzer İş Yaptır

Tamir edilmesini istediğiniz parçaları seçiniz Diğer
Tamir edilmesini istediğiniz kapının özellikleri İç Mekan
Talep Detayları : Talep detayı belirtilmemiş.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

120 TL

90 - 160
Benzer İş Yaptır

Tamir edilmesini istediğiniz kapının özellikleri Paralel Sürme
Tamir edilmesini istediğiniz parçaları seçiniz Diğer
Talep Detayları : Evimdeki banyo kapısı ahşap sürgülü bir mekanizmaya sahip.Sürgü mekanizması yerinden çıktığından dolayı ilgili tamiratın giderilip kapının kullanılır hale getirilmesi gerekmektedir.En kısa sürede hizmet almak istiyorum.

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Bülent A.|Kasım 2014


Ankara Çankaya'daki evimin kapısının tamir edilmesini istiyordum. Ahşap kapı tamiri fiyatlarını araştırırken ehil.com sitesini buldum. Daha sonra ehil.com Sezer Mutfak firmasını önerdi. Ehil.com sayesinde firma aramak zorunda kalmadım. Yardımları için ehil.coma çok teşekkür ederim.
Kadir Ö.|Kasım 2014


Evimdeki banyo kapısı ahşap sürgülü bir mekanizmaya sahip.Sürgü mekanizması yerinden çıktığından dolayı ilgili tamiratın giderilip kapının kullanılır hale getirilmesi gerekmekteydi.En kısa sürede hizmet almak istiyordum.Ahşap Kapı Tamiri fiyatlarını araştırmaya başladım. O sırada ehil.com sitesine rastladım. Ehil.com Emlak Dekor firmasını önerdi. Bu firma arayıp fiyat teklifinde bulundu. Hızlı, kaliteli bir site. Ehil.coma çok teşekkür ederim.
Nadire Ş.|Kasım 2014


Evimde bulunan ahşap Kapının çerçevesi kasası kırıldı ve parçaları eksik. Kapıya uygun çerçeve yapılmasını istyordum. Anlaşılması halinde kapı tamamen yenilebilirdi. En kısa süre içerisinde hizmet almak istiyordum. Ahşap Kapı Tamiri fiyatlarını incelerken ehil.com sitesini buldum. Talep oluşturdum. Akabinde Arkist İnovasyon Elektrik Elektronik Bilişim İnşaat San. Tic. Ltdi Şti. firmasını yönlendirdi. Ehil.coma hızlı çalışmaları için çok teşekkür ederim.
Gülce K.|Kasım 2014


Ofisimizin içerisinde bulunan kapımızın kulpu kırıktı ve renginden memnun değildik. Renginin değişip kulp takılmasını istiyordum. Ahşap Kapı Tamiri firmalarını incelerken ehil.com sitesine denk geldim. Talebimi bildirdim. Ardından ehil.com sayesinde Erba Yapı firması ile bir görüşme gerçekleştirdim. Ehil.coma ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.
Mustafa Ç.|Kasım 2014


Evimdeki ahşap kapının tahta düberlerinde sorun mevcut.Ayrıca kapı kolu çıkıyordu. İçerde kalma gibi sorun yaşanmaktaydı.Tamiratın onarılması gerekmekteydir.En kısa sürede hizmet almak istiyordum.Ahşap mobilya tamiri için ehil.com tarafından Hilal Mobilya Restorasyon ve dekorasyon önerildi.
Nilgün Ş.|Kasım 2014


Evimin mutfak balkonuna açılan ahşap kapısı değişecekti. Kapı fiyatlarını araştırırken ehil.comu sitesini buldum talep oluşturdum. Ardından hemen Titiz Mobilya-Ferzande Aygün adlı firmadan teklif geldi. Bu yüzden ehil.coma çok teşekkürler.
Orhan Ç.|Kasım 2014


Evimde bulunan kapının kilidin çerçeveye oturduğu kısım arızalıydı.En kısa sürede Tamiratın yapılması ile ilgili hizmet almak istiyordum. Araştırmak yaparken ehil.comu duydum ve talep formu oluşturdum. Ehil nokta com hemen Kiziroğlu Mobilya'yı önerdi. Ehil.coma hızlı dönüşünden dolayı teşekkürler.
Servet K.|Ekim 2014


Uzun zamandır kullanılmayan Kocaeli/Kartepe'deki dairemde bulunan 8 adet ahşap,2 adet pvc kapı ve 10 adet pvc penceler de eskime meydana gelmiştir.Kapılar ve penceler kontrol edilerek onarılacaktır. Kapılarda ve pencerelerde sıkıntılarım; kilit sistemi, menteşeler, kapı kolu, kapının kapanmaması, kapının düşük olmasıdır. Tamiri gerçekleştirilecek kapı iç mekana, camlı ve tek kanatlıdır. Taleplerim en kısa sürede yapılabilmesini istiyordum. Süre açısından kısıtlı durumda olduğum için Kocaeli Tamircim-Ercan Korkmaz adlı firma ile görüşme evresine geçtik. Bunları bana sağlayan ehil.com'a teşekkürler.
Korkut Ş.|Haziran 2014


model mobilya firmanın hizmetlerinden memnun kaldım içemekan kapımızın tamiratını en iyi bir şekilde yaptılar sıcak kanlılardı herkese tavsiye ederim
Fatma Ş.|Mart 2014


Zamanında geldiler ve yapılması gerekenleri anlaşılır bir dille anlatıp soruna çözüm buldular teşekkürler...

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.