Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Havuz Yapımı> İzmir> Torbalı

En Uygun İzmir Torbalı Havuz Yapımı Fiyatları

En uygun Havuz Yapımı fiyatları
Ücretsiz 5 Havuz Yapımı firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Havuz Yapımı fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
10.000 TL

Genel olarak bu iş için
10.000 TL - 10.000 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
0 TL

En yüksek fiyat :
10.000 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Havuz Yapımı Fiyatları Hakkında


Gömme Yüzme Havuzu Kurulum Fiyatı Ne Kadardır?
Yüzme Havuzlarının Çeşitleri Nelerdir?
Yüzme Havuzlarının Çeşitleri Nelerdir?

Gömme Yüzme Havuzu Kurulum Fiyatı Ne Kadardır?

Gömme yüzme havuzu yaptırmanın maliyetini etkileyen birkaç faktör vardır.

Yüzme havuzu ölçüleri havuz fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında gelir. Yüzme havuzu ölçüleri ne kadar artarsa havuz fiyatları da o kadar artar. Yüzme havuzu ölçüleri de genel olarak evin büyüklüğü ile doğru orantılı olarak yaptırılır. Bu ev ve havuz arasında görsel bir bütünlük sağlar.

Yüzme havuzunun zemini için kullanılacak olan materyal havuz fiyatlarını etkileyen bir diğer faktördür. Beton, fayans ya da vinil gibi materyallerden birini seçebilirsiniz. Ancak bu farklı materyallerin maliyetleri de farklıdır. Sert beton havuzu, vinil ile yapılacak olan havuzdan daha pahalıdır. Farklı maliyetlere sahip bu materyallerden size en uygun olanı seçmek için yüzme havuzunu yaptırmak için anlaştığınız firma ile bu konu hakkında önceden konuşmanız önemlidir.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

10.000 TL

7.100 - 12.000
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : 5 dönümlük arazıde bulunan evimde havuz kabaca yapılmıstır.sadece dıs ve ıc kısmına seramık dösemek ıstıyorum.filtre takılacak.mevcut beton kalıpları 25 cm genişliğinde dökülmüş dıştan dışa havuz ölçüleri 635x570 cm yüksekliği 100 cm dir önceki sahibi 180 cm olan havuzun derinliğini 140 cm içine mıcır ve beton atarak 40cm kalana dek doldurmuş üzerinede60 cm tuğla duvar örüp sıva ile kaplamış durumda bir havuzumuz vardır köşe başlardan elektrik kablo çıkışları vardır. simdi içine izolasyon ve seramik kaplatmak , renkli led ışıklandırma yapmak,havuz üstü örtüsü ve kimyasalları filre motoru döşemek, suyun içinden menfezlerden su kabarcıkları çıkıyor havuzun dört bir yanı boşta havuzun üst seviyesini bazı yerlerde geniş tutmak istiyoruz metal alt konstrüksiyonun üzerine kompozit veya seramik kaplama olabilir .kesife uygunum yakın zamanda hızmet almak ıstıyorum
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

24.000 TL

18.960 - 32.160
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : Anahtar teslim 5m x 10m derinliği 145cm olan taşmalı havuz yapımı ile aynı ebatlarda skimmerli havuz yapım teklifi istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

17.000 TL

12.240 - 21.590
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : 3-7 yada 4-8 m aileye ait müstakil ev için ekonomik bir yüzme havuzu istiyoruz. Maliyetler ne olur ? 250/300 m2 civarı havuz için kullanılabilecek bahçe mevcut.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

12.000 TL

8.160 - 14.640
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : Tekirdağ Marmara Ereğli deki Barın Tatil Sitemizde dış mekandaki bir adet yetişkin bir adet de çocuk havuzunda tadilat yaptırmak istiyorum.İki havuzda su kaçırıyor ve iç kısımda komple yenileme yapılacak ve kırılacak.Keşif için müsaitim.Firmalar gelmeden önce irtibata geçilmesini istiyorum.Şu an için bir fiyat teklifi almak istiyorum keşifle birlikte ağustos içersindeki site toplantımızda site sakinlerine buna göre bir hizmet talebini bildirip sezon sonunda Eylül başlarında anlaştığım takdirde hizmet almak istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

9.250 TL

6.930 - 11.280
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : 60m2sitemiz deki havuz insaati yapilmis seramik dosenmis fakat boru tesisati filtre motor gibi ekipmanlar takilmamistir.havuzumuzun tamamlanmasi ve yuzulebilir hale gelmesi icin gerekli islemleri yaptirmak ve sonrasinda da duzenli bakimlarini yaptirmak istiyoruz.konuyla alakali birebir gorusebilecegim
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

7.700 TL

5.620 - 10.010
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : Merhaba; 4x8 boyutunda 2 metre derinlikte havuz yaptırmak istiyorum. Etrafına kendim decking yapacağım. Sizden isteğim, herşey dahil fiyatı ısıtmalı ve ısıtmasız opsiyonları ile detaylandırarak fiyat vermeniz. Ayrıca bodrum katıma ne kadar yakın yapabilirim? Belirli bir mesafe var mı?

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Bülent E.|Ağustos 2016


5 dönümlük arazıde bulunan evimde havuz kabaca yapılmıstı. sadece dıs ve ıc kısmına seramık dösemek ıstıyordum.filtre de takılacaktı. köşe başlardan elektrik kablo çıkışları vardı. içine izolasyon ve seramik kaplatmak istiyordum. Ehil.com talep girdim , ehil firmalarla görüştük, keşif yaptılar, hızlıca fiyat verdiler ,havuz üstü örtüsü ve kimyasalları filre motoru döşemek, suyun içinden menfezlerden su kabarcıkları çıkıyor havuzun dört bir yanı boşta havuzun üst seviyesini bazı yerlerde geniş tutmak istiyorduk aynı zamanda. Anlaştık yaptırdık memnun kaldık.
Onur G.|Ekim 2016


tekirdağ merkezdeki 60 m2 sitemiz deki havuz inşaati yapılmış seramik döşenmiş fakat boru tesisatı filtre motor gibi ekipmanlar takılmamıştı. havuzumuzun tamamlanması ve yüzülebilir hale gelmesi için gerekli işlemleri yaptırmak ve sonrasında da düzenli bakımlarını yaptırmak için ehil.com a girerek tekirdağ havuz yapımı firmalarının gelip keşif yapmasını ve havuz yapımı fiyatlarını söylemelerini yazıp bir talep oluşturdum. konuyla alakalı havuz yapımı firmaları gelerek keşif yapıp fiyat verdiler. anlaştığımız firmanın hizmetinden memnun kaldık.
Erdem Can A.|Kasım 2014


4x8 boyutunda 2 metre derinlikte havuz yaptırmak istiyorum. Etrafına kendim decking yapacağım. Sizden isteğim, herşey dahil fiyatı ısıtmalı ve ısıtmasız opsiyonları ile detaylandırarak fiyat vermeniz. Ayrıca bodrum katıma ne kadar yakın yapabilirim? Belirli bir mesafe var mı? Bu gibi sorular aklımı karıştırıyordu ve bilgilendirilmek istiyordum. Ehil.com sitesini ve amacını daha önceden bildiğim için talepte bulunma ihtiyacı hissettim. Talebime kulak verdiler ve EKİP HAVUZ ARITMA VE İNŞAAT, World Havuz İnş San Tic Ltd Şti, Lake Havuz & Spa firmalarının gönderimini sağladılar. Fiyat konusunda ve kalitede daha cazip gözüken EKİP HAVUZ ARITMA VE İNŞAAT firmasıyla görüşmelerime devam ettim.
Musa Ş.|Kasım 2014


Tekirdağ Marmara Ereğli deki Barın Tatil Sitemizde dış mekandaki bir adet yetişkin bir adet de çocuk havuzunda tadilat yaptırmak istiyordum.İki havuzda su kaçırıyor ve iç kısımda komple yenileme yapılacak ve kırılacak.Keşif için müsaitim.Firmalar gelmeden önce irtibata geçilmesini istiyordum.Şu an için bir fiyat teklifi almak istiyorum. Uzun arayışlar sonucunda Alinstech Ait Alternatif Tek.San ve Tic.Ltd.Şti'ne ulaştım. Bu buluşmaya aracılık eden ehil.com'a hayranım. Site toplantımızda site sakinlerine buna göre bir hizmet talebini bildirip sezon sonunda anlaştığım takdirde hizmet almak istiyordum.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.