Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Grafik Tasarım> İzmir> Seferihisar

En Uygun İzmir Seferihisar Grafik Tasarım Fiyatları

En uygun Grafik Tasarım fiyatları
Ücretsiz 5 Grafik Tasarım firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Grafik Tasarım fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
0 TL

Genel olarak bu iş için
0 TL - 0 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
0 TL

En yüksek fiyat :
0 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Grafik Tasarım Fiyatları Hakkında


Grafik Tasarımı Fiyatı Ne Kadardır?
Grafik Tasarımı Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?
Grafik Tasarımı Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Grafik Tasarımı Fiyatı Ne Kadardır?

Günümüzde grafik tasarımı kullanmayan şirket, firma yoktur dense yanlış bir tespit sayılamaz. Grafik tasarımı her yerdedir. Sokağa çıkıp şöyle bir baktığınızda yüzlerce grafik tasarımına rastlamanız mümkündür. Hatta evinizin camından dışarı baktığınızda da birçok örnek sizi karşılayacaktır. İstenilen tasarıma göre maliyeti değişmektedir. Günümüzde popüler olan ve rağbet gören tasarımlar eski modellere göre daha pahalıdır.

Tabi ki grafik tasarımında da kalite farkı vardır. Eğer fark edilmek istiyorsanız bu işi iyi yapan,  alanında uzmanlaşmış bir kişi ile çalışmak size daha iyi sonuçlar doğuracaktır. Grafik tasarımı için fotoğraf, animasyon vb. kullanılmak istendiğinde, tasarım maliyeti artar çünkü, fotoğraf çekimleri, ek bir maliyettir.

 


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

1.650 TL

1.220 - 1.980
Benzer İş Yaptır

Almak istediğiniz hizmet türü Logo Tasarımı
Projenin tamamlanması için öngördüğünüz süre ne kadar? 1 Haftadan az
Talep Detayları : Prodüksiyon şirketi olarak 25 yıllık fotoğraf ve video çekimi alanlarında faaliyet gösteren bir firmayız.Sektörel olarak bizi ifade edecek creatif bir logo ya ihtiyaç duymaktayız.Fotoğraf ve video çekimini yansıtan yaratıcı bir logo olmalıdır.Dönüş bekliyoruz.İyi çalışmalar.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

5.500 TL

3.740 - 6.760
Benzer İş Yaptır

Projenin tamamlanması için öngördüğünüz süre ne kadar? 2 Hafta
Almak istediğiniz hizmet türü Katalog Tasarımı
Talep Detayları : Çit telleri ile ilgili bulunan firmamız için katalog tasarımı ve 1.000 adet katalog basımı yapılacaktır. 2 hafta içerisinde hizmet almak istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

750 TL

570 - 960
Benzer İş Yaptır

Almak istediğiniz hizmet türü Logo Tasarımı
Projenin tamamlanması için öngördüğünüz süre ne kadar? 2 Hafta
Talep Detayları : İlk aşamada logo tasarımı ile başlayacak olan iş daha sonrasında kurumsal kimlik tasarımı, ambalaj tasarımı vs. olacak şekilde devam edecektir. Logo tasarımını beğendiğimiz arkadaşla geri kalan işlerimizi de göreceğiz.şirket logosu olucakdır.anlaştıgım firmayla devamlılıgı gelicekdir. not:firmamız ataşehir'de ordaki firmalarlada görüşme sağlanabilir.acilliyetimiz var.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

1.500 TL

1.020 - 2.010
Benzer İş Yaptır

Almak istediğiniz hizmet türü Kurumsal Kimlik Tasarımı
Projenin tamamlanması için öngördüğünüz süre ne kadar? 1 Haftadan az
Talep Detayları : eski sigortacıyım yeni kurmuş oldugum sigorta şirketimin logosu, kartviti , antetli kağıdı, zarfı, dosyalıgını tasarlıyacak ve matbaa kısmıyla beraber bana teslim edecek firmayla çalışmak istiyorum. tasarımı ve basımı konusunda herşeyi ile ilgilenmesi önemli. logo tasarlandıktan sonra tabelamda yapılacak. bir ay içerisinde hepsini halletmek istiyorum. aynı zamanda ehil.com ile çalışan bir firmayız.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

1.500 TL

1.110 - 1.920
Benzer İş Yaptır

Almak istediğiniz hizmet türü Diğer
Projenin tamamlanması için öngördüğünüz süre ne kadar? 1 Haftadan az
Talep Detayları : Action Script / Flash kullanarak bir banner hazırlatmak istiyorum. Banner'ın özellikleri : Google Adwords Ölçülerinde olacak. Hareketli ve bir XML dosyasından veri okutularak istenilen değişiklikler banner yayındayken outsource olarak değiştirelebilecek. web adresine girdiğinizde sağ üst tarafta değişen slider gibi olacak. fakat tasarım anlamında daha profesyonel bir çalışma bekliyoruz. En çok tercih edilen ölçülerde En az 5 farklı tasarım istiyoruz. Tema ile ilgili mail veya telefon ile İletişime geçtiğinizde bilgi verilecektir. Ölçü standartlarını aşağıda bulabilirsiniz. Banner: 468 x 60 Leaderboard: 728 x 90 Kare: 250 x 250 Küçük kare: 200 x 200 Büyük dikdörtgen: 336 x 280 Satır içi dikdörtgen: 300 x 250 Dikey: 120 x 600 Geniş dikey: 160 x 600 Yarım sayfa: 300 x 600 Büyük leaderboard: 970 x 90
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

1.900 TL

1.290 - 2.500
Benzer İş Yaptır

Almak istediğiniz hizmet türü Diğer
Projenin tamamlanması için öngördüğünüz süre ne kadar? Süre kısıtı yok
Talep Detayları : İş yerimin web sitesi için iş yerimin görüntüsünün 3 boyutlu çizimini istiyorum. Konuyla alakalı en kısa sürede hizmet almak istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

1.600 TL

1.070 - 2.110
Benzer İş Yaptır

Almak istediğiniz hizmet türü Afiş Tasarımı
Projenin tamamlanması için öngördüğünüz süre ne kadar? 4 Hafta
Talep Detayları : Basım yayın sektöründe hizmet veren bir firmayız.Ekte resmini paylaştığım benzer 40 tane farklı konuda afişin tasarımını yaptırmak istiyoruz.Konularda güncel örneğin çiftlik hayvanları,meyveler vb.Bunun haricinde sürekli çalışabileceğimiz bir firma arıyoruz.Şu an İstanbul'dayım yüzyüzede görüşebiliriz.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

200 TL

150 - 240
Benzer İş Yaptır

Projenin tamamlanması için öngördüğünüz süre ne kadar? 1 Haftadan az
Almak istediğiniz hizmet türü Broşür Tasarımı
Talep Detayları : Pazarlama ve reklam alanında hizmet veriyoruz.Kurumsal firmalara hizmet verdiğimiz için sürekli broşür,ilan tasarım konusunda hizmet almamız gerekiyor.Sabit numaradan Neslihan hanımla görüşebilirsiniz.Teşekkürler.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

1.850 TL

1.480 - 2.270
Benzer İş Yaptır

Almak istediğiniz hizmet türü Ambalaj Tasarımı
Projenin tamamlanması için öngördüğünüz süre ne kadar? 1 Haftadan az
Talep Detayları : paketli kurabiye üretimi yapan bir firmayız. marketlerde satışlan türlerden. bu paketlerin üzerinde bulunan etiketlerin ve broşürlerimizin tasarımını istiyoruz. sonrasında basımı konusundada destek alacağız. önemli olan dikkat çekici ve farklı bir tasarım olması. acil dönüş bekliyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

1.000 TL

660 - 1.310
Benzer İş Yaptır

Almak istediğiniz hizmet türü Kurumsal Kimlik Tasarımı
Projenin tamamlanması için öngördüğünüz süre ne kadar? Süre kısıtı yok
Talep Detayları : Oto-Kuoför ve kiralama alanın da hizmet veren iş yerim için kurumsal kimlik çalışması yaptırmak istiyorum. Logo, kartvizit, el broşürü, antetli kağıt ve klasör, cam - duvar giydirme, araç giydirme, tabela yapılacak. Bu anlamda logo tasarlayıp gerekli çalışmaların yapılması istiyorum. Firmalardan tasarım olarak renk vb. konularda fikir almak istiyorum. En kısa süre içerisin de hizmet almak istiyorum.

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Burak B.|Aralık 2016


Firmamız için grafik tasarım hizmetine ihtiyacımız vardı. Grafik tasarım firmalarını araştırırken ehil.com a ulaştım. Grafik tasarım fiyatlarını inceleyip bir talep oluşturdum ve talep ayrıntısı olarak şunları yazdım: -İlk aşamada logo tasarımı ile başlayacak olan iş daha sonrasında kurumsal kimlik tasarımı, ambalaj tasarımı vs. olacak şekilde devam edecektir. Logo tasarımını beğendiğimiz arkadaşla geri kalan işlerimizi de göreceğiz.şirket logosu olucakdır. Anlaştıgım firmayla devamlılıgı gelicekdir. -Bu açıklamamız sonunda 5 firmadan ayrı ayrı teklifler alıp değerlendirdik ve grafik tasarım firmalarından biri ile anlaştık. Kurumsal olarak tüm ihtiyaçlarımızı karşılıyorlar artık.
Mustafa E.|Kasım 2014


Ankara Çankaya da firmam için logo tasarım ve kurumsal kimlik tasarımı yaptırmak istiyordum. 2 haftada tamamlanmasını istemekteyim. Grafik Tasarımın fiyatını firmayla anlaşırsak eğer en kısa sürede hizmet almak istiyordum. Ehil.com da bana iki adet işinin ehli firmalarından yönlendirdi. bunların biri Sarp Reklam bir diğeriyse Ankara Tanıtım Reklam ve Matbaa. Çok başarılı bir site sitenizi çok beğendim.
İhsan A.|Kasım 2014


İstanbul beşiktaş da ki iş yerimin web sitesi için iş yerimin görüntüsünün 3 boyutlu çizimini istiyordum. Konuyla alakalı grafik tasarım firmasının fiyatta anlaşmamız halinde en kısa sürede hizmet almak istiyordum. Ehil.comu arkadaşımın tavsiyesi ile buldum ve talep oluşturdum. Bana üç tane ehil firma yönlendirildi. 2Boyut Dijital Tasarım, 333 Reklam Ve Bilişim Hizmetleri, Lava Grubu Planlama Mühendislik Gayrimenkul Yapı Dekorasyonla görüştüm. Ehil.coma teşekkür ederim
Gizem Yağmur K.|Kasım 2014


İTÜ Öğrenci Kolu olarak animasyon tanıtım videosu istiyorduk. Grafik tasarım fiyatında anlaşırsak en kısa zaman da hizmet almak istiyordum. Ehil.comu zaten internette grafik tasarım fiyat araştırması yaparken tesadüfen gördüm. Talebimi oluşturduktan sonra iki adet firma yönlendirildi. Etkin Grup Medya Ajans Turizm İnşaat, Vertigooyla görüştüm. Ehil.com çok başarılı bir sistem. Yakın çevreme de tavsiye ediyorum
Eyüp Ş.|Kasım 2014


İstanbul Esenyurtta Action Script / Flash kullanarak bir banner hazırlatmak istiyordum. Banner'ın özellikleri : Google Adwords Ölçülerinde olacak. Hareketli ve bir XML dosyasından veri okutularak istenilen değişiklikler banner yayındayken outsource olarak değiştirelebilecekti. web adresine girdiğinizde sağ üst tarafta değişen slider gibi olacaktı. fakat tasarım anlamında daha profesyonel bir çalışma bekliyorduk. En çok tercih edilen ölçülerde En az 5 farklı tasarım istiyorduk. Tema ile ilgili mail veya telefon ile İletişime geçtiğinizde bilgi verilecektir. Ölçü standartlarını aşağıda bulabilirsiniz. Banner: 468 x 60 Leaderboard: 728 x 90 Kare: 250 x 250 Küçük kare: 200 x 200 Büyük dikdörtgen: 336 x 280 Satır içi dikdörtgen: 300 x 250 Dikey: 120 x 600 Geniş dikey: 160 x 600 Yarım sayfa: 300 x 600 Büyük leaderboard: 970 x 90 Buna bağlı olarak talep formu oluşturmuştum ve grafik tasarım fiyatlarında anlaşmam halinde hizmet almak istiyordum. Ehil.comu çok başarılı be iyi bir uygulama olarak değerlendiriyorum
Cengiz T.|Kasım 2014


İstanbul Şişli de oto-kuoför ve kiralama alanın da hizmet veren iş yerim için kurumsal kimlik çalışması yaptırmak istiyordum. Logo, kartvizit, el broşürü, antetli kağıt ve klasör, cam - duvar giydirme, araç giydirme, tabela yapılacaktı. Bu anlamda logo tasarlayıp gerekli çalışmaların yapılması istiyordum. Firmalardan tasarım olarak renk vb. konularda fikir almak istiyordum. Grafik tasarım fiyatında anlaşırsak kısa süre içerisin de hizmet almak istiyordum. Ehil.com bana üç adet firma yönlendirdi. Bu firmalar Integer yazılım, Teknik Reklam Dekor, Ma-Nevi Tasarım Atölyesi. Detaylı bir şekilde konuştuk. ehil.coma teşekkürler
Renan T.|Kasım 2014


Pazarlama ve reklam alanında hizmet veriyoruz.Kurumsal firmalara hizmet verdiğimiz için sürekli broşür,ilan tasarım konusunda hizmet almamız gerekiyor. İnternetten araştırırken tesadüfen ehil.comu buldum. Grafik Tasarım fiyatında da anlaşırsak hizmeti hemen almak istediğimi belirttim. Onlar da aynı hızda bana dönüş yaptılar ve beş firma sundular. Websen Teknoloji, Saren Tasarım, Pozitif İnternet, 2M Bilişim Hizmetleri, Aka Tanıtım Reklam Ajansıyla görüşmelerimiz oldu. Ehil.coma bana gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Fatih Y.|Kasım 2014


Ankara Çankaya da bilim ve teknoloji alanında yeni kurulacak olan firmamızın. Kurumsal kimlik tasarımı konusunda 1 ay içerisinde hizmeti alıyor olmamız gerekiyordu. Logo, firma sloganı ve firma ismi ile alakalı tasarım yapılması gerekiyordu. Kaliteli ve bu anlamda gerçekten bizlere destek verebilecek firmaların bize ulaşmalarını bekliyorduk. İnternetten kaliteli grafik tasarımı yapan firmaların fiyatlarını araştırırken ehil.coma rastladım. Talep oluşturdum ve iki tane firma yönlendirdiler. İşinin ehli iki firmayla da detaylı görüşmelerimiz oldu. Ehil.coma teşekkür ederim
Süleyman D.|Kasım 2014


Ankara Etimesgut da basım yayın sektöründe hizmet veren bir firmayız. Ekte resmini paylaştığım benzer 40 tane farklı konuda afişin tasarımını yaptırmak istiyorduk. Konularda güncel örneğin çiftlik hayvanları,meyveler vb.Bunun haricinde grafik tasarım işinde fiyatta anlaşırsak sürekli çalışabileceğimiz bir firma arıyorduk. Ehil.com bize adet işinin ehli firma yönlendirdi. Yeşil Reklam, Cinfikir, Künye Ajans, Goldenkey Reklamla görüşmelerimiz oldu. Ehil.coma teşekkür ederim
Önder K.|Kasım 2014


İstanbul Sultanbeyli de paketli kurabiye üretimi yapan bir firmayız. marketlerde satılan türlerden. bu paketlerin üzerinde bulunan etiketlerin ve broşürlerimizin tasarımını istiyorduk. sonrasında basımı konusunda da destek alacaktık. önemli olan dikkat çekici ve farklı bir tasarım olması. acil dönüş bekliyorum. Grafik tasarım firmasıyla fiyatta anlaşırsak işi hemen vermek istiyorduk. Ehil.coma başvurduk. Bize gösterilen ilgiden çok memnun kaldık. Başka bir işimiz olursa tekrar ehil.comla çalışmayı düşünüyoruz

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.