Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Salon Dekorasyon> İzmir> Karabağlar

En Uygun İzmir Karabağlar Salon Dekorasyon Fiyatları

En uygun Salon Dekorasyon fiyatları
Ücretsiz 5 Salon Dekorasyon firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Salon Dekorasyon fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
17.489 TL

Genel olarak bu iş için
8.445 TL - 38.745 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
600 TL

En yüksek fiyat :
60.000 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Salon Dekorasyon Fiyatları Hakkında


Salon Dekorasyon Fiyatı Ne Kadardır?
İç Mekan Yenilemede Nelere Dikkat Edilmelidir?
İç Mekan Yenileme Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Salon Dekorasyon Fiyatı Ne Kadardır?

Salon dekorasyon yaptırmanın maliyetini etkileyen bir çok farklı faktör vardır. Maliyet bu faktörlere bağlı olarak değişikliklere uğrar. Evinizin tamamının değil de belli bölümlerinin dekorasyonunda değişiklik yaparak yenilemek istediğinizde, bu sizin için daha kolay ve daha az maliyetli bir iş olacaktır. İç yenilik yapılacak alanın büyüklüğü maliyeti etkileyecek olan faktörlerin başında gelir. Yenileneme yapılacak olan alan ne kadar büyük olursa maliyet de bir o kadar büyük olacaktır. Yaptırmak istediğiniz iç dekorasyonun türü ( boya, zemin döşemeleri, duvar kağıtları, kapı ve bileşenleri, pencere ve bileşenleri vb. ) de maliyeti etkileyen faktörler arasındadır.

İstediğiniz türdeki salon dekorasyonuna göre maliyette değişiklikler olacaktır. Salon dekorasyon işleminin tamamlanmasını istediğiniz zamanın da maliyet üzerinde etkisi vardır. Eğer iç dekorasyon işleminin normal işçi sayısı ile normalde bitmesi gereken sürede bitmesinin bir sakıncası yoksa ek bir ücret alınmaz.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

6.250 TL

4.250 - 8.370
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : Merhaba salonumu tamamen değiştirmek istiyorum diktörtgen bir salonum var ve boy 6 en 4 m2 country tarzı koltuk ve duvar kağıdı alçıpan dan niş den tv ünitesi gibi düşüncelerim var

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Levent B.|Ocak 2017


135m2 olan evimin komple yenilenmesini istiyordum mutfaktaki balkon mutfağa katılmasını istiyordum mutfak komple yenilenecekti ankastre ürünler hariç herşey yenilenecekti banyoda tesisat hariç herşey yenilenecekti oturma odamı laminat parke yaptırmak istiyordum yatak odamın boya yapılmasını istiyordum kapı ve pencerelerin de değişmesini istiyordum dış kapının çelik kapı olmasını istiyordum daire girişine portmanto yaptırmak istiyordum tavsiye üzerine ehil.com da talep oluşturdum. 3 tane iç mekan yenileme firması ile konuştum gelip keşif yaptılar. En uygun iç mekan yenileme fiyatını veren firma ile anlaştık.
Çağlayan A.|Mart 2016


Cafem için iç ve dış tasarıma ihtiyaç vardı. Cafenin kapalı alanı 90 m2,bahçe alanı 150 m2 ve depo alanı 90 m2 şeklindeydi.Keşfe uygundum En kısa sürede hizmet almak istiyordum komple tadilatım için..ehil.com .bana bu konuyla ilgili,İzpar Yapı Dekorasyon Hizmetleri, ehilini yönlendirdi.
Fatih O.|Mart 2016


Kullanımda olan evimi komple yeniletmek istiyordum.Evim 90 m2 2+1 şeklindeydi.Evimin su ve elektrik tesisatı komple gözden geçirilerek gerekli yenilikler yapılacakdı.Mutfağım komple yenilenecek.Yer ve duvar fayansları komple değişerek yenilenecek.Yeni mutfak dolabı ve tezgahı yapılacak.Dolap ve tezgah arasındaki seramikler döşenecek.Evye ve bataryalar takılacak.Banyomda komple yenilenecek.Yer ve duvar fayansları değişecek.Banyo dolabı ve lavabosu yapılacak.Klozet değişecek.Duşakabin yapılacak.Odaların yer döşemeleri komple değişerek laminat parke olarak yenilenecek.İç kapılar değişecek.Çelik kapı yapılacak.Tv ünitesi duvarına dekor amaçlı kaplama yapılacak.Tadilattan sonra evim tavan ve duvar olmak üzere komple boyanacak.Keşife uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.evimin tadilatı için.ehil.com .bana bu konuyla ilgili,Tuna Dekorasyon,Almeka İnşaat,Yılmaz Mutfak Tasarım,Poliyava Dekor, ehillerini yönlendirdi.
Tolunay Y.|Temmuz 2015


Evim için tesisatları yenilemek istiyordum ve bazı tadilat işlemleri yaptırıcaktım. Tek tek firma aramak uzun sürüyordu. İnternette dolaşırken ehil.coma rastladım. Ücretsiz olarak firma yönlendirmesi sağlıyorlarmış. Talepde bulundum ve kısa bir sure içinde geridönüş yaptılar. Agi İnşaat Ve Parke Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Bta Yapı-Tuncay Sönmez ve DİZAYN DEKORASYON olarak 3 firma yönlendirdiler hepsinden fiyat teklifi aldım. Sistem hem ücretsiz hem kullanışlı.
Fatma Ö.|Temmuz 2015


Dükkanımı eve dönüştürmek istiyordum ve farklı farklı firmaları aramktan yoruldum. İnterntette fiyat araştırması yaparken ehil.comu gördüm. Ücretsiz olarak firma yönlendırmesi sağlıyorlarmış bunu öğrendiğimde hemen bir talep formu gönderdim. Kısa bir zaman içinde benimle iletişime geçtiler ve Mirza Yapı Dekorasyon, Ayhan Şimşek Mobilya Dekorasyon, Darc Tasarım ve Bta Yapı olmak üzere 4 firma yonlendırmesi sağladılar hepsinden farklı farklı fiyat teklifleri aldım. Hiç uğraşmadan ücretsiz bi şekilde hizmet almak çok zevkli.
Emine U.|Temmuz 2015


Yeni inşaatı bitmiş evim için tadilat ve tesisat işlemlerini yaptırmak istiyordum. İnternette firma ararken ehil.coma rastladım. Ücretsiz hizmet verdiklerini görünce hemen bir talepte bulundum. Kısa bir süre geçtikten sonra benimle iletişime geçtiler. Murat Yapı Dekoraasyon İnşaat Ltd.Şti, TURAN KILIÇ TURİZM TEK.MOB.DAY.TÜK.MAL.SAN.VE LTD.ŞTİ. ve Bta Yapı-Tuncay Sönmez olmak üzere 3 firma benimle iletişime geçti ve fiyat teklifleri aldım. Çok sağlıklı bir sistem hiç bir sorun cıkmadı.
Kemal A.|Temmuz 2015


Dairemde tadilat işlemleri yaptırmak için internet üzerinde iç mekan yenileme yapan firmalar ile ilgili fiyat araştırması yaparken ehil.coma rastladım. Müşteriler için firma yönlendirmesi yapıyorlarmış. Bir talep gönderdim kısa sürede geri dönüş yaptılar ve firma yönlendirmesi yapıcaklarını söylediler. TURAN KILIÇ TURİZM TEK.MOB.DAY.TÜK.MAL.SAN.VE LTD.ŞTİ. ile görüşme sağladım ve fiyat teklifi aldım. Güzel ve kullanışlı bir sistem Ücretsiz olmasından kaynaklı çok memnun kaldım.
Gökhan Ö.|Temmuz 2015


Evimde komple yenilik yaptırmak istiyordum. Web siteleri üzerinden iç mekan yenileme fiyatları incelerken ehil.comla rastlaştım. Bir form gönderdikten kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. Poliyava Dekor, Yılmaz Mutfak Tasarım, Burutay Yapı Pvc Alüminyum Ahşap Doğrama ve Asrın Yapı Mimarlık ile görüşmemi sağladılar ve farklı fiyat teklifleri aldım.
Berna Y.|Temmuz 2015


Kullanımda olan evimde yenilik yaptırmak için internetten iç mekan tadilat fiyatlarına bakıyordum ve ehil.com ile karşılaştım. Bir talep gönderdim ve kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. Almeka İnşaat, Çelikler Yapı Dekorasyon ve Asrın Yapı Mimarlık firmalarıyla ehil.com aracılığıyla görüştüm ve fiyat teklifi aldım.
Melih D.|Kasım 2014


3+1 toplam 120 m2 evimde odalar laminant parke olarak yenilecekti.Mutfak ve banyo zemin ve duvarlar dahil olmak uzere yeniden dekore edilecekti.Banyoda fayans duvar ve zemin kuvet cikip dusakabin konacak,klozet degisecekti.Hilton banyo kullanilacakti.Öncelik mutfaktaydı.Anlaşma sağladığım takdirde hemen yaptıracaktım.Ehil.com'a firma talebinde bulundum ve bana Stil Yapı-,Monyap Ltd.Şti,Kars Kar İnşaat Ltd.Şti.,Geshan İnşaat,Yalçın İnşaat firmalarını önerdi.Teşekkürler.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.