Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Mimarlık Hizmetleri> İzmir> Güzelbahçe

En Uygun İzmir Güzelbahçe Mimarlık Hizmetleri Fiyatları

En uygun Mimarlık Hizmetleri fiyatları
Ücretsiz 5 Mimarlık Hizmetleri firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Mimarlık Hizmetleri fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
12.213 TL

Genel olarak bu iş için
6.019 TL - 36.107 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
175 TL

En yüksek fiyat :
60.000 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Mimarlık Hizmetleri Fiyatları Hakkında


Genel Mimarlık Hizmetleri Fiyatı Ne Kadardır?
Mimari Dizayn Uygulanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Mimari Dizayn Nasıl Uygulanır?

Genel Mimarlık Hizmetleri Fiyatı Ne Kadardır?

Mimarlık hizmetlerini başlıca mimari dizayn, proje tasarım, iç tasarım ( iç mimarlık ) ve peyzaj mimarlığı olarak sıralayabiliriz. Bu mimarlık hizmetlerinde maliyeti etkileyen bazı faktörler vardır. Mimari dizaynda, dizayn yaptırılmak istenen alanın genişliği ve proje teslim süresi maliyeti etkileyen en önemli faktörlerdir. Alan ne kadar geniş olursa maliyet o kadar artacaktır. Proje tasarım hizmetlerinde ise tasarlanacak proje tipi ve projenin tahmini büyüklüğü maliyeti etkileyen faktörlerdir. İç tasarım, iç mimarlık hizmetlerinde, talep edilen hizmet türü maliyeti etkileyen en büyük faktördür. İç mimarlık hizmetleri, tasarım danışmanlığı, evi yeniden dekore etme, mutfağa yeni bir model uydurma, odalarda değişiklik, bazı birimlerin düzenlenmesi gibi işlemleri kapsamaktadır. Talep edilen işleme göre maliyet değişiklik gösterecektir. Peyzaj mimarlığı hizmetlerinde ise uygulama alanı ve projede istenilen özellikler maliyeti etkileyen faktörlerdir. Uygulama alanı genişledikçe maliyet de doğru orantılı olarak artacaktır. Aynı zamanda müşterinin projede olmasını isteyebileceği bahçe aydınlatması, bahçe duvarı, hazır çim, sulama sistemi, çardak, havuz, oyun parkı, barbekü gibi özellikler maliyeti doğrudan etkileyecektir.

 


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

8.250 TL

5.850 - 10.060
Benzer İş Yaptır

Projenize dahil olan odayı(ları) seçiniz. Diğer
Projenizde öngördüğünüz özel tasarım eşyalara ihtiyacınız var mı? Yatak odası grubu, Diğer
Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Evimi yeniden dekore etmek istiyorum
Talep Detayları : İzmir Balçova daki kendime ait mülkiyetimde iç tasarım hizmetleri ile ilgili hizmet almak istiyorum.7 yaşındaki bir çocuk için tavan,mobilya,yer,duvar,boya ya da kağıt tasarımı yani bir odanın yeniden yapımı.not:odada balkon vardı ve içeri alındı tavandan yere kadar sürgülü cam yapıldı. Özel tasarım eşyalarda olacak.Yatak vs. gibi.Yeniden dekore ile ilgili hizmet almak istiyorum.Konuyla ilgili öncelikle bir fikir sahibi olmak istiyorum.Gelecek olan firmalardan alternatif değerlendirebilirim.Keşif için müsaitim.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

620 TL

430 - 800
Benzer İş Yaptır

Projenizde öngördüğünüz özel tasarım eşyalara ihtiyacınız var mı? Oturma odası Grubu, Diğer
Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Evimi yeniden dekore etmek istiyorum
Projenize dahil olan odayı(ları) seçiniz. Salon
Talep Detayları : 26 m2 salonumda sıfırdan değişiklik yaptırmak istiyorum.Salon mobilyaları komple değişecektir.Duvar ve zemindeki döşemelerde değişiklik yapılack.En kısa zamanda hizmet almak istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

5.000 TL

3.850 - 6.700
Benzer İş Yaptır

Projenizde öngördüğünüz özel tasarım eşyalara ihtiyacınız var mı? Dolaplar
Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Tasarım danışmanlığı almak istiyorum
Garantisi devam ediyor mu ? Hayır
Projenize dahil olan odayı(ları) seçiniz. Bodrum, Ardiye vb.
Talep Detayları : Talep detayı belirtilmemiş.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

750 TL

600 - 930
Benzer İş Yaptır

Projenize dahil olan odayı(ları) seçiniz. Yatak odaları, Mutfak, Ebeveyn odası, Salon, Banyo,Tuvalet vb.
Projenizde öngördüğünüz özel tasarım eşyalara ihtiyacınız var mı? Oturma odası Grubu, Küvet, Lavabo, Tuvalet vb.., Yatak odası grubu, Bataryalar, Dolaplar, Yemek Masası ve grubu
Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Evimi yeniden dekore etmek istiyorum
Talep Detayları : 110 m2 3+1 olan evimde salon, oturma odası, yatak odası,mutfak, ve banyo da dekorasyon yaptırmak istiyorum.Halı ve perdeler hariç evimde ki tüm mobilyalar değişicek.Yer ve duvarlar dekorasyona uygun olarak düzenlenecek.Mutfak için şömine ve mutfak dolabı tasarlanacak.En kısa zamanda hizmet almak istiyorum.Keşife uygundur.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

300 TL

200 - 360
Benzer İş Yaptır

Tasarlanmasını istediğiniz projenin tahmini büyüklüğünü seçiniz. 900-1400 m2
Tasarlanmasını istediğiniz proje tipini seçiniz. Konut
Talep Detayları : Talep detayı belirtilmemiş.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

60.000 TL

42.000 - 77.400
Benzer İş Yaptır

Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Evimi yeniden dekore etmek istiyorum
Projenizde öngördüğünüz özel tasarım eşyalara ihtiyacınız var mı? Yatak odası grubu, Oturma odası Grubu, Yemek Masası ve grubu, Diğer
Projenize dahil olan odayı(ları) seçiniz. Yatak odaları, Salon
Talep Detayları : Evimin salonunu ve yatak odasını komple yeniletmek istiyorum.25er m2 dir.Salonuma dekorasyona uygun mobilyalar yapılacak.Tv ünitesi ve duvarına niş uygulaması yapılacak.Perdeleri yapılacak.Duvarlara boyama işlemi yapılacak.Yatak odası içinde içerisine dekorasyona uygun mobilya yapılacak.Duvarlara boyama işlemi yapılacak.Kapısı değişecek.Keşife uygundur.En kısa zamanda hizmet almak istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

20.000 TL

13.200 - 26.400
Benzer İş Yaptır

Tasarlanmasını istediğiniz projenin tahmini büyüklüğünü seçiniz. 100-250 m2
Daha önce dershane eğitimi aldınız mı? Evet
Tasarlanmasını istediğiniz proje tipini seçiniz. Mimari Proje
Talep Detayları : Talep detayı belirtilmemiş.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

175 TL

110 - 210
Benzer İş Yaptır

Projenize dahil olan odayı(ları) seçiniz. Salon, Diğer
Projenizde öngördüğünüz özel tasarım eşyalara ihtiyacınız var mı? Diğer
Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Tasarım danışmanlığı almak istiyorum
Talep Detayları : 90 m2 2+1 olan evime öncelikle duvar kağıdı döşenecektir.Balkonuma şık bir görünüm katılacaktır.Salon,oturma odası ve yatak odası için şık görülebilecek tasarım fikirleri alınacaktır.En kısa zamanda hizmet almak istiyorum.Keşif için uygundur.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

13.500 TL

10.260 - 17.010
Benzer İş Yaptır

Projenize dahil olan odayı(ları) seçiniz. Banyo,Tuvalet vb., Yatak odaları
Projenizde öngördüğünüz özel tasarım eşyalara ihtiyacınız var mı? Dolaplar, Oturma odası Grubu, Yatak odası grubu, Küvet, Lavabo, Tuvalet vb.., Diğer, Yemek Masası ve grubu
Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Banyo,Sauna,Tuvalet vb. birimlerin düzenlenmesi gerekiyor
Talep Detayları : 37 ODASI OLAN OTELI SIFIRDAN HER SEYINI YENIDEN YAPTIRMAK ISTIYORUZ .Su tesisatı,elektrik tesisatı gibi tüm tesisat işleri yapılacak.Banyoları,lobi salonu,yatak odaları yani herşeyiyle elden geçirilecek.biz bu oteli 10 yıllığına kiraladık. hemen yapılması lazım.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

2.800 TL

1.900 - 3.610
Benzer İş Yaptır

Tasarlanmasını istediğiniz projenin tahmini büyüklüğünü seçiniz. 0-100 m2
Tasarlanmasını istediğiniz proje tipini seçiniz. Konut
Talep Detayları : eski köy evi için 6250 yasasından fadalanmak istememiz sebebiyle rölöve çizimi ihtiyacımız var.yer bayındırda canlı ilcesınde dışarıdan bir mimari rölöve çalışması.100 m2 tekkat eski yapı... anlasmıs olursam en kısa surede yaptırmak ıstıyorum. keşif ıcın arandıgımdamusaıtım

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Ebru M.|Mart 2017


İzmir Balçova da ki kendime ait mülkiyetim de olan evime iç tasarım hizmetleri yaptırmak istiyordum. 7 yaşındaki çocuğum için tavan , mobilya , yer , duvar , boya ya da kağıt tasarımı yani bir odanın yeniden yapılmasını istiyordum. Odada balkon vardı ve içeri alındı tavandan yere kadar sürgülü cam yapılmasını istiyordum. Özel tasarım eşyalarda olmasını istiyordum. Yatak odası vs. gibi.Yeniden dekore ile ilgili hizmet almak istiyordum. Bunların hepsinin ehil.com da ki iç tasarım hizmetleri firmasından aldığım fikirler sonucun da kararlaştırdım. İç tasarım hizmetleri firmalarının ilgi ve alakaları beni çok etkiledi. Sıfır bir bilgim vardı. İç tasarım hizmetleri firmaları tarafından bir çok bilgi ve birikimim oldu. İç tasarım hizmetleri fiyatı olarak da beni çok yoracak bir fiyatla karşılaşmadım. Bu daha iyi oldu. Çünkü fazla bir param yoktu.
Erhan B.|Ocak 2017


eski köy evi için 6250 yasasından fadalanmak istememiz sebebiyle röleve çizimi yapabilecek proje tasarım firmasına ihtiyacımız vardı. Yer İzmir Bayındır da canlı ilçesınde dışarıdan bir mimari röleve çalışması yapılacaktı. 100 m2 tekkat eski yapımızın proje tasarımı yapılıp yenilenmesini istiyordum. Ehil.com da oluşturduğum talebime cevap veren İzmir proje tasarım firması ile görüştük. Proje tasarım fiyatı gayet uygun olduğu için kendileri ile anlaştık. Proje tasarımının her aşamasında kendileri ile görüşerek tam olarak istediğimiz gibi bir proje çizilmesini sağladık. Çok teşekkür ederim.
Halis H.|Eylül 2016


İzmir Bornova daki kendime ait işyerim için mimari tasarım hizmeti almak istiyordum. ehil.com da form doldurdum. yaklaşık olarak 100-150 m2 büyüklüğüne sahip olan işyerimize mimari tasarım yaptırmak için ehil.com da firmalardan fikir almak istiyorduk. Dijital mecranın ağırlıklı olarak kullanacağı bir konsept istiyordu. 30 m2 lik alana kiosk stand tasarımı istiyorduk. Keşif için ehil.com dan gelen firmalar birçok mimari tasarım seçeneği sundu. anlaştığımız firma gönlümüzdeki gibi bir mimari tasarım yaptı. diğer şubelerimizin iç mekan yenileme ve mimari tasarımlarını yine ehil.com dan yaptıracağım.
Adem B.|Eylül 2016


izmir de işlettiğim 37 odalı otelim için tadilat yaptırmak istiyordum. uygun bir firma ararken ehil.com ile karşılaştım. oluşturduğum talebe 37 odalı otelim için iç tasarım hizmetleri gerektiğini tüm düzenin değişeceğini yazdım. ehil.com dan firmalar arayıp keşif için geldiler. tatil sezonu başlamadan yaptırmam gerekiyordu. saolsun firma tatil zamanına yetiştirdi. otelimizin iç tasarımı tamamen değişti. otelimize gelen sabit müşterilerimiz tasarımı çok beğendi. teşekkürler ehil.com
Nejdet A.|Ekim 2016


40 dairelik inşaata iç tasarım hizmetleri ihtiyacım için ehil.com a girerek talep oluşturdum. Aşağıda yazılı olan işlemler yapıldı. kartonpiyer stropiyer isik havuzu yaptırıldı. toplam inşaat 2 blokdur. 3000 m2 dış sıva yapıldı. 12000 m2 iç sıva yapıldı 4000 m2 şap atıldı. 3700 m2 kalebodur fayans işlemi yapıldı. 3500 m2 mantolama yapıldı. ehil.com a teşekkür etmek istiyorum çünkü bize gönderilen firma temiz ve hızlı çalıştı.
Ahmet Rauf A.|Eylül 2016


İzmir Menderes teki işletmemize ait alanda peyzaj mimarlığı hizmetleri ile ilgili hizmet almak istiyordum. Sulama tesisi ve bitki seçimiyle birlikte peyzaj tasarımı yaptırmak istiyordum. 1000 M2 LİK ALANA ÖN HAZIRLIK YAPILIP TOPRAK TEMİNİ YAPILARAK YAKLAŞIK 160 TON TOPRAK TAKVİYESİ YAPILARAK RULO ÇİM YAPILACAKTI. ehil.com a açtığım talep ile bana ulaşan firmalardan teklif aldım. Anlaştığımız firma arazide keşif yapıp işe başladı ve kısa zamanda dilediğim gibi bir peyzaj çalışması yaptı. Bu nedenle firmaya ve ehil.com a teşekkür etmek istedim.
Sevgi Ö.|Temmuz 2015


Evimin salonuna alçıpan, asma tavan uygulaması ve bazı mobilyaları özel olarak yaptırmak istiyordum. İnternette iç tasarım hizmetiyle ilgilenen firmları arayıp fiyat sorgulması yapıyordum. Karşıma ehil.com çıktı. Müşteriler için ücretsiz firma yönlendirmesi sağlıyorlarmış. Hemen bir talep gönderdim. Hızlı bir şekilde bana geridönüş yaptılar ve firma yönlendirdiler. Hizmeti alırken hiçbir ücret ödemesi yapmadım. Kullanışlı ve ücretsiz bir hizmet olduğu için çok memnun kaldım.
Serdar Ö.|Kasım 2014


Yaklaşık 1000 m2 olan İzmir/Karşıyaka'daki konutumun proje tasarımı ile ilgili hizmet almak istiyordum.Fiyat ve firma talebime Ehil.com beni Benli Mobilya Dekorasyon firmasına yönlendirerek cevap verdi.Teşekkürler.
Gamze Hakan D.|Kasım 2014


90 m2 2+1 olan evime öncelikle duvar kağıdı döşenecekti.Balkonuma şık bir görünüm katmak istiyordum.Salon,oturma odası ve yatak odası için şık görülebilecek tasarım fikirleri alınacaktı.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.İç tasarım hizmetleri fiyatları ve firmaları için Ehil.com'dan destek aldım.Ehil.com beni BTA YAPI-Tuncay Sönmez firmasına yönlendirdi.
Ahu A.|Kasım 2014


26 m2 salonumda sıfırdan değişiklik yaptırmak istiyordum.Salon mobilyaları komple değişecekti.Duvar ve zemindeki döşemelerde değişiklik yapılacaktı.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.Ehil.com aracılığı ile Turuncu Mutfak Mob. San. Tic. Ltd. Şti. firması ile iletişime geçtim.Teşekkürler.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.