Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Salon Dekorasyon> İzmir> Buca

En Uygun İzmir Buca Salon Dekorasyon Fiyatları

En uygun Salon Dekorasyon fiyatları
Ücretsiz 5 Salon Dekorasyon firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Salon Dekorasyon fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
16.189 TL

Genel olarak bu iş için
7.620 TL - 26.845 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
950 TL

En yüksek fiyat :
37.500 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Salon Dekorasyon Fiyatları Hakkında


Salon Dekorasyon Fiyatı Ne Kadardır?
İç Mekan Yenilemede Nelere Dikkat Edilmelidir?
İç Mekan Yenileme Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Salon Dekorasyon Fiyatı Ne Kadardır?

Salon dekorasyon yaptırmanın maliyetini etkileyen bir çok farklı faktör vardır. Maliyet bu faktörlere bağlı olarak değişikliklere uğrar. Evinizin tamamının değil de belli bölümlerinin dekorasyonunda değişiklik yaparak yenilemek istediğinizde, bu sizin için daha kolay ve daha az maliyetli bir iş olacaktır. İç yenilik yapılacak alanın büyüklüğü maliyeti etkileyecek olan faktörlerin başında gelir. Yenileneme yapılacak olan alan ne kadar büyük olursa maliyet de bir o kadar büyük olacaktır. Yaptırmak istediğiniz iç dekorasyonun türü ( boya, zemin döşemeleri, duvar kağıtları, kapı ve bileşenleri, pencere ve bileşenleri vb. ) de maliyeti etkileyen faktörler arasındadır.

İstediğiniz türdeki salon dekorasyonuna göre maliyette değişiklikler olacaktır. Salon dekorasyon işleminin tamamlanmasını istediğiniz zamanın da maliyet üzerinde etkisi vardır. Eğer iç dekorasyon işleminin normal işçi sayısı ile normalde bitmesi gereken sürede bitmesinin bir sakıncası yoksa ek bir ücret alınmaz.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

6.250 TL

4.250 - 8.370
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : Merhaba salonumu tamamen değiştirmek istiyorum diktörtgen bir salonum var ve boy 6 en 4 m2 country tarzı koltuk ve duvar kağıdı alçıpan dan niş den tv ünitesi gibi düşüncelerim var

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Ünal Y.|Eylül 2016


anneme ait olan 105 m2 lik ev için izmirde iç mekan yenileme firması bakıyorduk. banyo, mutfak,salon,yatak odası dahil zeminler parke olacaktı. elektrik,doğalgaz,su tesisatı yapılacaktı. 5 tane kapı değişecekti. karşımıza ehil.com çıktı ve talep oluşturduk. anlaştığımız firma parkeleri yaptı, kapıları değişti, banyo değişti, fiyatı da uygundu. teşekkür ederiz ehil.com...
Halil İ.|Mart 2016


16 m2 olan cep telefonu satış mağazamın dekorunu komple değiştirip yeniletmek istiyordum.Duvardaki teşirlik stantlar komple değişerek yenilenecek.Yer teşir vitrinleri komple değişecek.2 tane çalışma masası ve 1 adet teknik servis masası yapılacak.Duvar teşir stantlarının altına komple dolaplar yapılacak.Ön vitrin komple değişecek.Giriş cam kapının yeri değişecek.Çç kısım için cam vitrin yapılacak.Mağazam keşife uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için.ehil.com .bana bu konuyla ilgili,İzpar Yapı Dekorasyon Hizmetleri ehilini yönlendirdi.
Bahşi K.|Mart 2016


Yeni taşınacağım evimi komple yeniletmek istiyordum.Evim 100 m2 3+1 şeklindeydi.Evimin elektrik ve su tesisatı komple gözden geçirilerek gerekli yenilikler yapılacak.Doğalgaz projesi ve tesisatı yapılacak.Kombi ve petek işlemleri yapılacak.Mutfağım komple yenilenecek.Yer ve duvar fayansları komple değişecek.Yeni mutfak dolabı ve tezgahı yapılacak.Dolap ve tezgah arasındaki seramikler döşenecek.Evye ve bataryalar takılacak.Banyomda komple yenilenecek.Yer ve duvar fayansları komple yenilenecek.Banyo dolabı ve lavabosu yapılacak.Klozet değişecek.Duşakabin yapılacak.Odaların yer döşemeleri komple değişerek laminat parke olarak yenilenecek.İç kapılar komple değişecek.Dış kapı çelik kapı olacak.Tüm pencereler pimapen pencere olarak yenilenecek.Balkonuma cam balkon sistemi yapılacak ve fayansları yenilenecek.1 oda için gömme dolap yapılacak.Odalarda kartonpiyer uygulamaları olacak.Tadilattan sonra tavan ve duvar olmak üzere evim komple boyanacakdı.Evim keşife uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için .ehil.com .bana bu konuyla ilgili,Ak Damla İnşaat ehillerini yönlendirdi.
Feyza Seda E.|Mayıs 2015


internetten İç Mekan Yenileme fiyatlarını araştırırken arkadaşımın önerisi üzerine ehil.com'a başvuru formunu doldurdum.ben Yeni faaliyete geçecek kreşimizi komple yeniletmek istiyordum.200 m2 tek katlıdır.İçerisne 6 adet sınıf yapılacaktı.Mutfak yapılacaktı.Yer ve duvar fayansları döşenecekti.Mutfak dolabı ve tezgahı yapılacak.Tuvalet yapılacaktı.Kreşin yer döşemeleri komple değişerek dekorasyona uygun bir malzeme kaplanacaktı.müşteri temsilcileri arkadaşları bana hemen geri dönüş yaptılar.ve bana:Gelişim Sıhhi Tesisat Ve Dekorasyon Muhendıslık önerdiler. çok memnun kaldım. ehil.com'u İç Mekan Yenileme işini yapabilecek herkeze önerebilirim.
Vahide B.|Kasım 2014


İzmir Buca daki evimin 7 m2 banyosunda kapı harici her şey değişicektir. Yapılmasını istediğim işlem gayet açıktır. Bunu yapacak firma arayışına koyuldum. Birçok firma var ancak güvenilir değiller. Bana güvenilir firmayı ehil.com'un sağlayabileceğini duydum. Arkadaşlarımın önerileri işe yaradı.Ehil.com sitesinden talep formu oluşturdum ve kısa sürede İzmir Tadilat İşleri - Rayba İnşaat firmasını bana yönlendirdiler. Firma ile baş başa konuşmalar da yaptık. Fiyatta uygunluk sağlayabileceklerini söylediler. Ehil.com'un verdiği hizmetten memnunum
Zehra D.|Ekim 2014


İzmir buca bölgesinde iç mekan yenileme talebim vardı.ehil.com başvuru yaptım .4 firma arandı keşife geldi fiyat teklifi sundu. İzmir Boya Dekorasyon.ASRIN YAPI MİMARLIK-ÜMİT DEMİREL,Ömeroğulları İnşaat,Stil Yapı-Sibel Yılmaz..Şuan kullanımda olmadığım bana ait olan taşınacağım 105m2 3+1 evimi yenilemek istiyorum. Komple boyama, laminat döşeme, seramik fayans döşeme işlemleri, banyo, mutfak yenileme olacaktır. Komple iç kapılar değişicekdi. Su, elektrik, doğalgaz tesisatlarının yenilenmesini istiyorum. Bütçe uygunluğuna göre detayları görüşüp karar verip hizmet almak istiyordum. Bütçem 20bindir. Anlaşırsam hemen hizmet almak istiyordum.teşekkür ederim.
Buket D.|Aralık 2017


İzmir Konakta oturduğum 70 metrekare 2+1 evim için iç mekan yenileme hizmeti almak istiyordum. Özellikle işinin ehli güvenilir bir iç mekan yenileme firması ile çalışmak istiyordum. Bu nedenle iç mekan yenileme firmalarını araştırmaya başladım. Hem internetten gördüklerim hemde çevremin tavsiyesi ile ehil.com da talep oluşturmaya karar verdim. Talebime anında yanıt veren 5 iç mekan yenileme firması ile görüştüm. Anlaştığım iç mekan yenileme firması mutfak ve banyomu yeniledi. Tuvaletin yeri değişti. Banyoya Hilton lavabo eklendi ve 2 kapaklı duşakabin yapıldı. Yatak odasında bulunan bir duvar yıkılıp yerine gömme dolap yapıldı. Yerler laminant parke yapıldı. Tüm seramik ve fayans kaplamalar değişti. Tüm kapılar ve pencereler değişti. Cam balkon sistemleri yapıldı. Tüm bu işlemler için iç mekan yenileme ücreti olarak 15500 tl ödeme yaptım. Yapılan tadilattan ve çalışan iç mekan yenileme firmasından çok memnun kaldım.
Esra K.|Mayıs 2017


Evimi yeniletmek ve gerekli tadilat işlerini yaptırmak için internet üzerinden iç mekan yenileme firmaları ve iç mekan yenileme fiyatları konusunda arayışı yapıyordum ve ehil.com u gördüm. Onlar zaten ücretsiz olarak firma yönlendirmesi yapıyorlarmış hemen bir talep gönderdim kısa süre içinde geri dönüş sağladılar. 5 adet iç mekan yenileme firmasını bana yönlendirdiler. Görüştüğüm firmalar gelip ücretsiz keşif yaptılar. Getirdikleri kataloglardan duvar kağıtları, laminat parke çeşitleri, mutfak dolabı çeşitleri gibi birçok ürünü seçip iç mekan yenileme fiyatında anlaştık. En uygun iç mekan yenileme fiyatını teklif eden firma ile sözleşme imzaladık. Yaklaşık 45 günde tüm tadilatımızı tamamlayan iç mekan yenileme firmasına teşekkür ederim.
Şirin İnzal S.|Mart 2017


Evimi a dan z ye nasıl yapılabiliyorsa tamamen değiştirmek istiyordum. 30yıl önce farklıydı. Şimdi de o eski zamanlardaki yepyeni haline geri yaptırmak istiyordum. Evim 100 -150 m2 büyüklükte. 3 odayı da boya yaptırmak istiyordum. Zemine seramik ve fayans döşeme yaptırmak istiyordum. Kapılarımı değiştirmek istiyordum. Pencerelere ve balkon pencerelerime panjur sistemleri yaptırmak istiyordum. Binamız 4 katlıdır ve ben 3. katındayım. Tüm bu değişimleri yaptırabilmek için iç mekan yenileme firmalarını araştırdım. İç mekan yenileme fiyatları hakkında bir bilgim yoktu. Bu nedenle internette iç mekan yenileme fiyatlarını da araştırdım. Tam bu sırada her yerde karşıma ehil.com çıkınca girip iç mekan yenileme kategorisinde bir talep oluşturdum. Talebime anında yanıt veren 5 iç mekan yenileme firmasından gelip keşif yaptıktan sonra en uygun iç mekan yenileme fiyatını veren firma ile anlaşarak evimi eskideki yepyeni haline geri getirdim.
Olcay Y.|Şubat 2017


Oturduğum evim 2+1 100m2 eşyalı banyom ve mutfağım tamamen yenilencekti boya alcı işlemleri olucaktı odalara parke yapılacaktı elektirik su tesısatı yenilenecekti terasada toplamda 40m2 alana fayas ypılacaktı 4 iç kapı 1 dış kapı ve 7 tane pencere de değisecekti. İç mekan yenileme firmalarına bakıyordum. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine ehil.com da bir talep oluşturdum. İç mekan yenileme firmalarından 4 ü keşif için beni aradı. En uygun iç mekan yenileme fiyatını veren iç mekan yenileme firması ile anlaştık.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.