Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Katlanır Cam Balkon> İzmir> Aliağa

En Uygun İzmir Aliağa Katlanır Cam Balkon Fiyatları

En uygun Katlanır Cam Balkon fiyatları
Ücretsiz 5 Katlanır Cam Balkon firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Katlanır Cam Balkon fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
850 TL

Genel olarak bu iş için
850 TL - 850 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
0 TL

En yüksek fiyat :
850 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Katlanır Cam Balkon Fiyatları Hakkında


Cam Balkon Sistemi Fiyatı Ne Kadardır?
Cam Balkon Sistemi Kullanımının Yararları Nelerdir?
Cam Balkon Seçiminde Püf Noktalar Nelerdir?

Cam Balkon Sistemi Fiyatı Ne Kadardır?

Balkonlar, cam balkon sistemleri ile daha şık bir havaya sahip ve dekorasyon bir bütünlüğe sahiptir. Günümüzde cam balkon sistemleri oldukça yaygın hale gelmiştir. Cam balkon sistemleri kullanıcının isteğine göre yarı kapalı yarı açık olarak tasarlanabilmektedir.

Cam balkon sistemlerinin fiyatını belirleyen bazı noktalara değinecek olursak bunların başında camlama yapılacak alanın boyutu gelmektedir. Alan arttıkça kullanılacak malzeme artacağından fiyatta da bir artış söz konusudur. Bunun dışında her malzemede olduğu gibi camlama malzemelerinde de kalite fiyatı etkileyecektir. Kaliteli malzemenin kullanıldığı bir ürünün fiyatı haliyle daha yüksek olacaktır. Kaliteyi uygun bir fiyata almak için işinde ehil olan bir firma ile anlaşmanız gerekmektedir. 


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

850 TL

610 - 1.110
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : 90*340 balkonun uzun kenarı alt sabit parça 90*145 balkonun alt kısa parçası 150*340 balkon üst kısım katlanır balkon uzun parça 90*145 üst kısa parça katlanır balkon üçkuyular konakta L şeklinde KÖŞE gömme balkon 12 m2 hemen yapılacak keşif için musayıtm
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

950 TL

650 - 1.250
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : Evim 130 m2 olup, evimde katlanır cam balkon yaptırmak istiyorum. Evimde 2 adet balkon bulunmakta. Evimdeki 2 adet balkonun cam boyutları 17 m2 büyüklüğünde. Siyah renkli cam olacak (Renkli Semferit Cam). Firma yetkilileri ile fiyat konusunda görüşülüp, anlaşıldıktan sonra keşif için Hafta içi saat 19.00, Hafta sonu ise Cumartesi ve Pazar günü müsaitim.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

2.186 TL

1.720 - 2.660
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : 190 genişli 140 cm yükseklik katlanır cam renkli 3 daire için fiyat talebi

Talep Detayları : 4,20 metre uzunluğunda duvardan duvara düz şekilde katlanır cam balkon. yükseklik 1,85
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

2.000 TL

1.560 - 2.400
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : balkonumu katlanır cam balkon olarak kapatmak istiyorum..ölçüleri 6.05 x 183 tür. fiyat ne olur siyah cam olabilirmi.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

3.100 TL

2.130 - 3.900
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : Evime cam balkon yaptıracağım . Toplam da 18 metre karelik bir alan. Eğer istenilirse resimlerini de paylaşabilirim. Ayrıca altına yaklaşık 8.6 metrelik bir mermer de yaptıracağım.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

850 TL

600 - 1.080
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : katlanır cam balkon yaptırmak istiyorum.şu anda on yıl önce yapılmış cam balkon mevcut.sökülüp yerine yenisi yapılacak.balkon le şeklinde ön cepe boyu 2.50cm yancam ölçüsü boy 1.50cm yükseklik 1.80 cm dir.stor perde takabilmem için yukarıdan pay bırakmak gerekiyor. malzeme birinci kalite .cam füme temperli 8 mm.lik alttan ve üsten taşınır sistem istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

800 TL

560 - 970
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları :

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Ünal A.|Ocak 2017


90*340 balkonun uzun kenarı alt sabit parça 90*145 balkonun alt kısa parçası 150*340 balkon üst kısım katlanır balkon uzun parça 90*145 üst kısa parça katlanır balkon üçkuyular konakta L şeklinde KÖŞE gömme balkon 12 m2 yaptırdım. arkadaş tavsiyesi ile ehil.com a girmiştim. katlanır cam balkon fiyatlarını görünce talep oluşturdum. bir gün sonra katlanır cam balkon firmalarından teklifler geldi. en uygun fiyatı söyleyen firma ile anlaştık
Osman G.|Ocak 2017


Evim 130 m2 olup, evimde katlanır cam balkon yaptırmak istiyordum. Evimde 2 adet balkon bulunmakta. Evimdeki 2 adet balkonun cam boyutları 17 m2 büyüklüğünde. Siyah renkli cam olacak şekilde (Renkli Semferit Cam) yeni bir katlanır cam balkon yapıldı. Dışarıdan bakıldığında içeri görünmüyor. İçeriden bakıldığında ise görüntüde herhangi bir bozukluk yok. 2 balkonumu yeni katlanır cam balkon firması 1 gün içerisinde tamamladı. Arkadaş tavsiyesi ile girdiğim ehil.com da oluşturduğum talep ile katlanır cam balkon firması ile anlaşma yaptım. Katlanır cam balkon fiyatı olarak her balkon için 950 tl ödedim. Uygun fiyata kaliteli ve garantili katlanır cam balkon yaptırmış oldum. :) :)
Nihat E.|Ekim 2016


katlanır cam balkon yaptırmak istiyordum. on yıl önce yapılmış cam balkon mevcuttu. sökülüp yerine katlanır cam balkon yapılacaktı. balkon L şeklinde ön cepe boyu 2.50cm yancam ölçüsü boy 1.50cm yükseklik 1.80 cm dir. stor perde takabilmem için yukarıdan pay bırakmak gerekiyordu. malzemenin birinci kalite olmasını istiyordum. cam füme temperli 8 mm.lik alttan ve üsten taşınır sistem olmasını istiyordum. tüm bu isteklerimi yazarak ehil.com da bir talep oluşturdum. katlanır cam balkon firmalarının bana ulaşması sonrasında anlaştığım firma gelip en kaliteli ürünler ile işi tamamladı. ayrıca katlanır cam balkon fiyatının da uygun olduğunu söylemeden geçemem. teşekkürler ehil

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.