Google+
 

En uygun Alçıpan Asma Tavan fiyatları
Ücretsiz 5 Alçıpan Asma Tavan firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

şuan evim boş salona asma tavan 28 m kare koridor a asma tavan 7 m kare alçıpan olacak kenarlara v...

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI
Alçıpan Asma Tavan
İzmir, Bornova

3.500 TL

2.760 - 4.510
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : şuan evim boş salona asma tavan 28 m kare koridor a asma tavan 7 m kare alçıpan olacak kenarlara ve ortaya yapılacak. 10 gün içerisinde yararlanmak istiyorum.

Benzer Talepler


Talep Detayları : Dukkan 40 m2 asma tavan

Talep Detayları : Alçı tavan istiyorum ledli ve spotlu olacak alçıpan asma tavanın olacağı mekanın büyüklüğü 80m2. Keşif için hergün uygunum Fiyatta anlaştığım takdirde hemen yaptıracağım

Talep Detayları : Havuzlu led asma tavan

Talep Detayları : Alüminyum 60*60 asmatavan 420 m. Alçipan subazli 270 m magzeme dahil fiyat alalim

Talep Detayları : 8 daire banyo ve ebeveyn banyosu 30×30 clipin Metal Asma tavan yapılacak.toplam ölçü 65 mt kare.Is acele hemen başlanılacak.Odeme nakit.izmir odemis.

Talep Detayları : 40 metre asma tavan

Talep Detayları : Alçı tavan tahmini 100mt kare

Talep Detayları : Asma tava yaptirmak istiyorum 12 metreye 16 metre iki daire nekadar fiyati tutar

Talep Detayları : asma tavan veya germe tavan hangisi ungun fiatsa onu yaptırmak istiyorum 17,5 metrekare ölçüler 4,5 x 3,5

Talep Detayları : Alçıpan tavan
s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite
karşılaştırarak dilediğiniz
ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz

En Yeni Müşteri Yorumları
Fazilet G.|Şubat 2017


Oturmak da olduğum Salonum 21metrekare, hol 5 metrekare, antre de 1,5-2 metrelik asma tavan yapılacaktı. Spotlu, ledışıklı,varaklı olacaktı. Alçıpan asma tavan firmalarına bakarken ehil.com a rastladım. Bir talep formu oluşturdum. Alçıpan asma tavan firmaları beni aradı. Gelip ücretsiz keşif yaptılar. Bu çok hoşuma gitti. En uygun alçıpan asma tavan fiyatını veren firma ile anlaştık. Evim istediğim gibi.
Erdal T.|Şubat 2017


Oturmak da olduğum evim 95 m2 3+1 odalarıma komple alçıpan asma tavan yaptırmak istiyordum. Led ışıklı olmasını istiyordum. İşçiliğin temiz ve özenli olması benim için çok önemliydi. Elbette ki fiyat olarak da uygun olmasını istiyordum. Alçıpan asma tavan fiyatlarına bakarken ehil.com da bir talep oluşturdum. Alçıpan asma tavan firmaları beni aradı ve tekliflerini sundular. Gelip keşif yaptılar. En uygun alçıpan asma tavan fiyatını veren firma ile anlaştık.
Huseyin A.|Ocak 2017


İstanbul Ataşehir deki yeni acılacak olan restaurantımda Alçıpan Asma Tavan hizmeti almak istiyordum. Bir reklamda gördüğüm için ehil.com a girdim ve talep oluşturdum. 4 farklı alçıpan asma tavan firması beni aradı ve keşif için restaurantımıza gelip keşif yaptılar. Uygun bir alçıpan asma tavan fiyatı söyleyen çelikler alçıpan asma tavan firması ile anlaştık. İşlem yapılan alanın büyüklüğü 250 m2 dir. Alçı sıva çekilerek zemin düzgün hale getirildi. Alçıpan asma tavan yapılıp spot aydınlatma yapıldı. Firmaya ve ehil.com a teşekkür ederim.
Muhammed Emin K.|Kasım 2016


Ortalama 350 m2 6m yüksekliğindeki ankara keçiören deki cami insaatimiz için alçıpan asma tavan yaptırmak istiyorduk. Müezzinimiz evine ehil.com ile uygun fiyata iç mekan yenileme yaptırdığını söyledi. Herkese tavsiye ettiğini her ihtiyacımızı karşılayabileceğimizi söyleyince hemen girip bir talep oluşturduk. Alçıpan asma tavan firmaları gelip keşif yapıp fiyat teklifi yaptılar. Alçıpan asma tavan fiyatını da camimize yardım için uygun söylediler. Hemen anlaşıp camimize alçıpan asma tavanı yaptırdık.
Ali K.|Ocak 2015


salon ve oturma odasına spot ve ledli alçı tavan istiyordum güzel ve şık birşey istiyordum araştımam meyvelerini verdi ehil.coma ve izmir yapı hastanesine teşekür ederim

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle


Bahçe ve Peyzaj hizmeti mi vermek istiyorsunuz? Ücretsiz üye olup, profil oluşturun sizi de bu alanda listeyelim.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.