Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Salon Dekorasyon> İstanbul> Zeytinburnu

En Uygun İstanbul Zeytinburnu Salon Dekorasyon Fiyatları

En uygun Salon Dekorasyon fiyatları
Ücretsiz 5 Salon Dekorasyon firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Salon Dekorasyon fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
27.250 TL

Genel olarak bu iş için
11.125 TL - 61.625 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
5.000 TL

En yüksek fiyat :
96.000 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Salon Dekorasyon Fiyatları Hakkında


Salon Dekorasyon Fiyatı Ne Kadardır?
İç Mekan Yenilemede Nelere Dikkat Edilmelidir?
İç Mekan Yenileme Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Salon Dekorasyon Fiyatı Ne Kadardır?

Salon dekorasyon yaptırmanın maliyetini etkileyen bir çok farklı faktör vardır. Maliyet bu faktörlere bağlı olarak değişikliklere uğrar. Evinizin tamamının değil de belli bölümlerinin dekorasyonunda değişiklik yaparak yenilemek istediğinizde, bu sizin için daha kolay ve daha az maliyetli bir iş olacaktır. İç yenilik yapılacak alanın büyüklüğü maliyeti etkileyecek olan faktörlerin başında gelir. Yenileneme yapılacak olan alan ne kadar büyük olursa maliyet de bir o kadar büyük olacaktır. Yaptırmak istediğiniz iç dekorasyonun türü ( boya, zemin döşemeleri, duvar kağıtları, kapı ve bileşenleri, pencere ve bileşenleri vb. ) de maliyeti etkileyen faktörler arasındadır.

İstediğiniz türdeki salon dekorasyonuna göre maliyette değişiklikler olacaktır. Salon dekorasyon işleminin tamamlanmasını istediğiniz zamanın da maliyet üzerinde etkisi vardır. Eğer iç dekorasyon işleminin normal işçi sayısı ile normalde bitmesi gereken sürede bitmesinin bir sakıncası yoksa ek bir ücret alınmaz.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

6.250 TL

4.250 - 8.370
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : Merhaba salonumu tamamen değiştirmek istiyorum diktörtgen bir salonum var ve boy 6 en 4 m2 country tarzı koltuk ve duvar kağıdı alçıpan dan niş den tv ünitesi gibi düşüncelerim var

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Tarık C.|Mart 2016


60 m2 lik 1+1 evimin çatısı komple yenilenecekti.Banyo ve mutfak komple yenilenecek olup; mutfağa dolap ve tezgah yapılacak, mutfak girişine sürgülü kapı yapılacaktır.Banyoda klozet, küvet , duşakabin ve lavabo yenilenecektir.Banyo ve mutfak duvarlarındaki fayanslar yenilenecek ,her iki zemine de laminat parke yapılacaktır.Dairem sadece duvarlar olmak üzere boyanacaktır.Elektrik tesisatı,doğalgaz tesisatı ve su tesisatı yenilenecekti.Keşfe uygundum.En kısa sürede hizmet almak istiyordum.komple tadialtım için .ehil.com bana bu konuyla ilgili.Zeugma Mimarlık Dekorasyon,Urna Home Design,Heyderi Tic.Ltd.Şti,ehillerini yönlendirdi.
Funda B.|Mart 2016


ewim 75 m2 lık alandaydı.2+1 oda boya ve badanadan gececektı. 50 m2 lik alanda parke döseme olacaktı.4 kapı degısecektı. mutfagın dolapları ve tezgahları yenılenecektı.fayans seramık tuvalet degısecektı.keşife uygundum.anlaşma olursa bu hızmetı 10 ekımde almak ıstıyordum. .ehil.com .bana bu konuyla ilgili,Benim Evim Ev Dekorasyon,Safirsa,Puar İç Mimarlık Ve Tasarım Ticaret Limited Şirketi,Ustaeli Yapı Bakım Onarım İnşaat Danışmanlık San. Diş. Tic. A.Ş.Zm Dekorasyon, ehillerini yönlendirdi.
Ali K.|Ekim 2015


zeytınburnundakı evıme ehil.com aracılığı ıle benım evım ev dekorasyon firmasına tadilat yaptırdım kendilerinden çok memnun kaldım hem kişilik olarak hemde firma olarak çok iyiydiler evimde tadilat olurken herhangi bir sıkıntı yaşamadım
Resul T.|Ağustos 2015


Dubleks evimde bazı yenilikler yapmak istiyordum. Bunun için iç mekan tadilat fiyatlarını inceliyordum. Ehil.com ile karşılaştım ve nasıl bir hizmet verdiklerini öğrenince bir talep gönderdim. Bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. Titiz Mobilya, Lava Grubu Planlama Mühendislik Gayrimenkul Yapı Dekorasyon Tic. Ltd. Şti., Bianco Mutfak, Said Taşdemir Design ve Planet İnsaat Mimarlık Ltd.Şti. firmaları ile görüşüp fiyat teklifi aldım.
Mahmut Y.|Mayıs 2015


Banyo ve tuvalet fayansları kırılıp yenisi döşenecekti, 1 klozet, 1 banyo dolabı, 1 duşakabin, tuvalette 1 alaturka değişecekti, mutfakta aynı şekilde fayanslar kırılıp yenisi döşenecekti, tezgah ve dolaplar yenilenecekti.Toplamda daire 95 m2.Mutfak tezhahı alt üst dolaplar değişecekti.Kullanmakta olduğumuz bir ev.Su tesisatı dışarıdan geçiyor.İçeriye alınacaktı.Bunun için internet üzerinden iç mekan yenileme fiyatlarını araştırırken ehil.com'u gördüm.Kendilerine bir talep oluşturdum ve kısa süre içerisinde bana İstanbul Mimarlık, Fetih Ticaret Dekorasyon, Kent Yapı/Montolama İç Mekan Yenileme Ses Yalıtımı firmalarını yönlendirdiler.Bunun için ehil.com'a teşekkür ederim.
Halil A.|Nisan 2015


85 m2 evimi komple yenilemek istiyordum.Su ve elektrik tesisatı dahil.Bunun için komple ev yenileme fiyatlarını araştırıyordum. İnternette gezinirken ehil.com u gördüm ve bir talep başvurusu yaptım.Kısa süre içinde bana geri dönüş yaparak talebimi başlattılar.Gün içerisinde inanılmaz hızlı bir şekilde bana Nida İçmimarlık, GENÇ DEKORASYON, Karnet Restorasyon Ve İnşaat Ticaret Ltd. Şti. firmalarını yönlendirdiler.İşimi kısa süre içinde halledip teslim ettiler.Bu kaliteli hizmeti bana sağladıkları için ehil.com a teşekkür ederim.
Bahar C.|Nisan 2015


90 m2 2+1 evimde yenilikler yapılacaktı.Odalarda mantar oluşmaktaydı çatıya izolasyon, salon balkonu kırılarak salona dahil edilecekti salon laminat parke olacaktı, odaların tavanına dekoratif görünen yalıtım görevi gören uygulama yapılmasını, İşlemlerden sonra da eve komple boya badana yapılmasını istiyordum. İç mekan yenileme ile ilgili fiyat araştırırken ehil.com'a başvurdum.. Planet İnşaat işimizle ilgilendi ve 20000 tl bır ucret talep etti. Firmaya ve bizlere yönlendirmelerinden dolayı ehil.com' a teşekkür ederim
Remzi E.|Kasım 2014


Depo olarak kullanılan 50 m2 lik alanı soyunma,giyinme ve istirahat alanı olarak tanzim etmek istiyorduk.Alanda yapılacak işlemler; Öncelikle alanın bir kaç duvarı kırılarak ve farklı bir yere duvara örülecek ti.Elektrik tesisatı yenilenecekti.Tavan ve tavana yalıtım sistemi yapılacaktı .Kapı ve pencereler değişecekti .Duvarlar boyanarak zemine laminat parke döşenecekti .Alanın şık ve rahat bir ortam olmasını istiyordum.tüm bu taleplerim doğrultusunda bir kaç yüzyüze görüşmelerim de olan firmaların yanında ehil.com aracılığlayla iletişime geçtiğim firmalar bana fikir ve fiyat kıyaslaması yapma imkanı sağladı buyüzden ehil.com teşekkür ederim
Sevgi C.|Kasım 2014


Evimin anahtar teslim komple tadilat yaptıracaktım. Kullanmakta olduğum evim 120m2 olup 3 oda 1 salondur. Mutfağımı komple yenilemek istiyordum. Mutfak seramikleri, dolapları, levye ve batarya yenilenecek. Banyomu da yenilemek istiyorum. Banyo seramikleri, dolapları, duşakabin ve klozet yenilenecek. Su ve elektrik tesisatı gözden geçirilecek. İç kapılar değişecek, banyo ile tuvalet arasındaki duvar yıkılacaktı. Mutfakla oda arasındaki duvar da kırılacaktı. Tüm odalara parke yapılacaktı.Tadilattan sonra tüm ev boyanacaktı. Kartonpiyer yapılacaktı. Bir arkadaşım ehil.com sitesini önerdi. Tadilat fiyatlarını blmiyordum.Ehil.com sitesinden hemen, İstanbul Mimarlık, Nida İç Mimarlık, Planet inşaat İç Mimarlık Ltd. Şti. ve Yağmur Yapı ve Dekorasyon olmak üzere 4 tane talep geldi. Hızlı ve güvenilir bir site.
Eyüp T.|Mart 2014


Evimde komple yenilik yaptırdım Nida İçmimarlık ile çalıştım ve son derece memnun kaldım herhangi bir gecikme yada aksaklık yaşanmadı.Tavsiye edebileceğim bir firma.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.