Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > İç Cephe Boya> İstanbul> Zeytinburnu

En Uygun İstanbul Zeytinburnu İç Cephe Boya Fiyatları

En uygun İç Cephe Boya fiyatları
Ücretsiz 5 İç Cephe Boya firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

İç Cephe Boya fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
1.298 TL

Genel olarak bu iş için
519 TL - 2.299 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
260 TL

En yüksek fiyat :
3.300 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


İç Cephe Boya Fiyatları Hakkında


İç Cephe Boya Fiyatı Ne Kadardır?
İç Cephe Boya Nasıl Yapılır?
İç Cephe Boya Nasıl Yapılır?

İç Cephe Boya Fiyatı Ne Kadardır?

Renklerinizi seçtiğinizde iç mekan boyama maliyetini ve badana fiyatlarını etkileyecek birkaç faktör vardır. Eğer bir dekoratör tutarsanız, ki bu tavsiye edilen bir durumdur maliyet biraz artabilir. Ancak profesyonel bir dekoratörle çalışmanın avantajları büyüktür. Bir dekoratör uzmanlık alanı bu olduğu için sizin göremediğiniz ayrıntıları görebilir ve bu ayrıntıları sizin zevkinizle birleştirerek ortaya harika sonuçlar çıkarabilir.

Maliyeti etkileyecek bir başka faktör de boyanacak olan odanın büyüklüğüdür. Boyanacak olan oda ne kadar büyük olursa harcanacak olan boya ve enerji de o kadar büyük olacaktır. Aynı zamanda iç cephe boyamanın süresi de uzayacağı için bu maliyete etki edecektir. Yapılması gereken şey iç cephe boyasını seçtikten sonra bu işi yapması için profesyonel olan, işinde ehil bir boyacıdan yardım almaktır. Böylece ortaya çıkacak olan sonuç son derece güzel olacak ve sizi mutlu edecektir.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Serkan K.|Nisan 2016


70 m2 4 oda hem duvarlar hem tavanlar boyanacak.Eşyalı ve kullanımda. Gerekli malzemeleri kendim alacağım. En kısa süre içerisinde hizmet almak istiyordum..boya badana işlemim için ehil.com bana bu konuyla ilgili ,Kartal İnşaat Ve Dekorasyon,ehilini yönlerdirdi.
Firaz Ç.|Mart 2016


Dükkanımız iki kat olmak üzere 160 m2di. Tavan yüksekliği 3 metreden oluşuyordu.Sadece duvarlar boyanacakdı.Eşyalı ve kullanımdaydı.2 bölümden oluşmaktaydı.En kısa süre içinde hizmet almak istiyordum..boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili . Ak Damla İnşaat, Erdem Teknik, ehillerini yönlendirdi.
Defne A.|Ağustos 2015


Yeni evleneceğimiz için içinde daha önce oturan ve evi adeta talan eden kiracımızdan sonra boya badana işleri için ehil.com'a talebimi gönderdim. Yağmur Dekorasyon'dan Ensar Bey talebime cevap verdi. Geldi, evi gördü. Tüm evin duvarlarını ve tavanlarını (mutfak-banyo dahil) boyadı. Ayrıca evdeki tüm kapıları orjinalindan farksız bir şekilde tertemiz boyayarak yeniledi. Çok titiz bir çalışma oldu. İnanın, yerlere bir damla boya sıçramamış. O kadar güzel çalışılmış ki kesinlikle tavsiye ediyorum. Herkese çok teşekkür ederim.
Hakan Murat S.|Kasım 2014


Kullanmakta olduğum evimin 90m2'sine 2 oda 1 salonun hem duvar hem tavanları boyanacaktı. iç mekan boyama fiyatlarını araştırırken ehil.coma rastladım. Başvuruda bulundum. Ehil.com Gülaydın Dekorasyon, Zii Grup (Temizlik, Dekorasyon) adlı iki firma önerdi. Bunlar arasında karşılaştırma yapmamı sağladı. Fiyat karşılaştırmasında yardımcı olduğu için ve çok hızlı bir şekilde çalıştıkları için ehil.coma çok teşekkür ederim.
İlker T.|Mayıs 2014


urartu firması kalite işin bitme süresi ve fiyat uygunluğu açısından çok iyiydi. Çok memnun kaldım firmaya ve ehil.com'a teşekkür ederim.
Fatih U.|Aralık 2013


İstanbul Mimarlık firmasından aldığım iç mekan boyama hizmetinden memnun kaldım herhangi bir sorun yaşanmadı.
Derya V.|Mayıs 2013


Şevket A.|Eylül 2012


Tuğba K.|Eylül 2012


Ayhan bey dürüst ve işine çok saygılı,işini en iyi şekilde vaktinde teslim etti.Maddi açıdan sıkılmadan en iyi hizmeti aldım.Teşekkür ederim
Mert M.|Şubat 2018


arkadaşımın tavsiyesi ile başvurduğumuz ehil.com dan aldığımız iç mekan boyama hizmetinden memnun kaldık, anlaştığımız iç mekan boyama firması planlanan zamanda işimizi yaptı. gecikme yaşamadık. ayrıca iç mekan boyama firmasının imalat kalitesi de gayet iyi. iç mekan boyama fiyatları da çok uygundu tavsiye ederim.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.