Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Tabela Ustası> İstanbul> Üsküdar

En Uygun İstanbul Üsküdar Tabela Ustası Fiyatları

En uygun Tabela Ustası fiyatları
Ücretsiz 5 Tabela Ustası firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Tabela Ustası fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
1.843 TL

Genel olarak bu iş için
721 TL - 3.171 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
400 TL

En yüksek fiyat :
4.500 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Tabela Ustası Fiyatları Hakkında


Tabela Yaptırma Fiyatı Ne Kadardır?
Tabela Çeşitleri Nelerdir?
Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Tabela Yaptırma Fiyatı Ne Kadardır?

Tabela fiyatlarını etkileyen bazı faktörler vardır. Bunların başında tabela yapımında kullanılan malzemenin kalitesi gelir. Yaptıracağınız tabelanın çeşidine göre kullanılacak malzemenin kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz. Örneğin, led tabelaları tercih edecekseniz kullanılacak ledlerin kaliteli olması gerekir. Kalitesiz led tercih ederseniz maliyeti düşürmüş olursunuz ancak tabelanızın ömrünü kısaltmış olursunuz.

Tabela fiyatlarını etkileyen bir başka faktör ise tabelanın boyutudur. Büyük, gösterişli tabelalar tercih ederseniz maliyeti arttırmış olursunuz ancak mekanınızın reklamını daha iyi yaparak, daha çok dikkat çekmesini sağlamış olursunuz.

Tabela yapımı son derece profesyonellik ve kalite isteyen bir iştir. İşçiliğin ve kullanılan malzemelerin kalitesi oldukça önemlidir. Müşterilere daha gösterişli ve dikkat çekici tanıtımlar yapmak için işinde ehil, kaliteli firmalar tercih edilmelidir.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Hakan K.|Nisan 2015


Cafemiz için ilgi çekici 2m*50 Cm ebatlarında kayan yazı tabela yaptırmak istiyordum .Mümkün olan en kısa sürede anlaşma yapmak istiyordum bunun için ehil.com dan firmalardan fiyatlarını araştırken 1 tanesi ile anlaştımçokda memnun kaldım herkeze tavsıye ederim ehil.com mu
Burçak B.|Nisan 2015


İŞYERİME TABELA YAPTIRMAK İSTİYORDUM.TABELA FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN İNTERNETTE ARAMA YAPARKEN EHİL.COM SİTESİNE RASTLADIM.ONLARDA BANA Netbir Reklam FİRMASINI YÖNLENDİRDİ.BANA YÖNLENDİRİLEN BU FİRMA ÇOK KALİTELİ BİR HİZMET SAĞLADI.EHİL.COM VE GERİ DÖNÜŞ SAĞLAYAN FİRMAYA TEŞEKKÜR EDERİM.
Ümit|Kasım 2014


Eczane sektörüm için 0.70cm*7m ölçülerinde beyaz zemin üzerine kırmızı yazılı, led ışıklı tabela yaptırmak istiyordum. İnternette tabela fiyatlarını incelerken ehil.com sitesine denk geldim. Hemen talep formu oluşturdum. Ardından Sc Reklam - Sencer Led Aydınlatma, Sc Reklam - Sencer Led Aydınlatma, Aksoylar Reklam Ve Cephe Sistemleri Nakliyat San. Tic. Ltd. Şti., Promise Ajans-Ebru Altıntepe ve Kamer Reklam Tabela olmak üzere 5 firma yönlendirdi. Bu firmalardan fiyat teklifleri aldım. En uygun fiyatı seçmemde yardımcı oldular. Teşekkürler ehil.com
Şafak K.|Kasım 2013


Müşteri ile ilişkileri gayet iyiydi.Çözüm üretmeleri zamanında işi bitirmeleri gayet memnun kaldım.Firmaya teşekkür ederim.
Çiğdem Ç.|Ekim 2013


Elif Y.|Ekim 2013


İsmail Y.|Ağustos 2013


Ali Y.|Haziran 2013


Selva S.|Mart 2013


Ömür A.|Aralık 2012Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.