Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Marangoz Ustası> İstanbul> Üsküdar

En Uygun İstanbul Üsküdar Marangoz Ustası Fiyatları

En uygun Marangoz Ustası fiyatları
Ücretsiz 5 Marangoz Ustası firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Marangoz Ustası fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
908 TL

Genel olarak bu iş için
550 TL - 1.229 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
179 TL

En yüksek fiyat :
1.550 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Marangoz Ustası Fiyatları Hakkında


Ev Mobilyası Fiyatı Ne Kadardır ?
Dolap Yaptırmanın Fiyatı Ne Kadardır ?
Ahşap Pencere Yapımı Fiyatı Ne Kadardır?

Ev Mobilyası Fiyatı Ne Kadardır ?

Ev mobilyalarında tercih edilecek mobilyaların ölçüleri, tasarımı ve yapımında kullanılacak malzemeleri maliyeti etkilemektedir. Aynı zamanda yaptıracağınız ev mobilyasının çeşidi de fiyat değişikliklerine neden olacaktır. Ev mobilyası çeşitlerini yatak odası takımı, yemek odası takımı, mutfak dolabı, banyo dolabı, sandalye, yemek masası, tabure, zigon sehpalar, raflar, çalışma masası, yatak, vitrin, TV ünitesi, komedin, şifonyer, gardırop, ranza, kütüphane, kahve sehpası olarak sayabiliriz. 

İstediğiniz ev mobilyasını kafanızdakine uygun şekilde yaptırmak için kaliteli ve işinde ehil bir firma ile çalışmanız size isteğiniz konusunda daha yardımcı olacaktır. Kaliteli firmalar sunacakları fikirler ve profesyonel işçi destekleri ile son derece memnun kalacağınız sonuçlara ulaşacaktır. 


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Oktay T.|Kasım 2014


ortalama 5 kapı ahşap, 3 tanede camlı wolkswogen kapı menteşe açılma kısımlarında problem var. yenilenicekti. ahşap kapılar kapanmıyor düşüyor zor açılıyordu, onarım yapılıcaktı. en kısa süre içerisinde işlemin gerçekleşmesini istiyordum. Bu sorunun giderilmesi için Ahşap Kapı Tamiri İşleri fiyatlarını araştırmaya başladım. Ardından ehil.com Emlak Dekor firmasını önerdi. Ehil.com sayesinde firma arama sorunum ortadan kaltı. Teşekkürler ehil.com
Esra Ç.|Kasım 2014


İstanbul'un Üskürdar semtindeki evimde 9 sabit 7 kanatlı pencerem mevcut bulunmaktadır. Pencereden çok fazla hava geliyordu. Acil olarak ilk bu problemin çözülmesini istiyordum. Sonrada pencerelerin dışarıdan cilalarının yapılmasını istiyordum. İşlemlerin fazla olduğunu düşünerek hızlıca işini yapabilecek bir firma ile çalışmak istiyordum. Karşıma Emlak Dekor firması çıktı. Ehil.com'unda yardımlarıyla bu buluşmayı sağladık. Herkese çok teşekkürler
Şengül T.|Kasım 2014


Burası Üsküdar'da bulunan 2. dereceden tarihi bir evdir. Eski bir ev olduğundan dolayı restorasyon tipi bir çalışma yaptırmayı düşündük ancak vazgeçtik. Tanıdıklarım bu işlemi yaptırmam için beni ehil.com'a yönlendirdi. Ehil.com yaklaşık 30 kategoride hizmet veren bir firmadır. Bende faydalanmak istedim doğrusu. Bana 24 saat içinde Emlak Dekor firmasını yönlendirdiler. Yapılması gerekenleri o firmaya da anlattım ve fiyat öğrenmek istedim. 10 tane penceremiz vardı.Pencereler açılmıyor ve temizliğini yapamıyordum.Giyotin özellikli pencereler vardı.Eğer tamiri olmaz ise komple camları değiştireceğiz.
Candan Y.|Kasım 2014


Üsküdar da oturduğumuz ev bir villadır. pencerelerimizin tümü ahşap bunların genel bakımı yapılıyor olacaktı. 17 tane penceremiz var. Konuyla ilgili en kısa sürede hizmet almak istiyordum. Ahşap Pencere Tamiriyle uğraşan Artımilim Mimarlık Mobilya Dekorasyon-Abdullah Akyüz firmasıyla iş kalitesi hakkında görüşmelerde bulunduk. Ehil.com'a hızından dolayı teşekkürler.
Gökhan K.|Kasım 2014


İstanbul Üsküdar daki ofisimizde ki 7 adet pencerenin boyanması ve sağlıklı açılıp kapanması için kontrol edilmesi işleminin yerine getirilmesini istiyordum. Ayrıca pencerelerin kanatlı olmasını ve menteşelerin tamir edilmesini de istiyordum. Hızır gibi yetişen Artımilim Mimarlık Mobilya Dekorasyon-Abdullah Akyüz firması yardımcı oldular. Fiyat konusunda da kolaylık sağlayacaklarını bildirdiler.
Erhan S.|Ekim 2016


Merhaba. Evimde Ahşap Kapı Yapımı İşleri hizmeti almak için internette Ahşap Kapı Yapımı fiyatlarını araştırıyordum. evimde 5 adet ahşap kapıyı ve 8 adet ahşap pencereyi ayrıca 1 adet ahşap vestiyeri yenilemek istiyordum.araştırmalarım sonrası ehil.com a ulaştım.bir talep oluşturdum. Ahşap Kapı Yapımı İşleri yapan firmalar beni arayıp fiyatlarını söylediler. biri ile anlaştık ve gelip ahşap kapıları ahşap pencereleri ve vestiyeri yenilediler. eskisinden sağlam oldu. teşekkür ederim.
İbrahim A.|Eylül 2016


Evimizin kapıları eski olduğu için yenilemek istiyorduk. Banyo ve tuvalet kapıları camsız, diğer kapılar camlı olsun istiyordum. Mevcut kapıların sökülmesi ve yenilerinin takılmasını talep ediyordum. Bunun için www.ehil.com a giriş yaparak ahşap kapı yapımı işleri ile ilgili talep oluşturdum. Yapılan hizmetten memnun kaldığımı bildirere www.ehil.com a teşekkür ederim.
Cemil E.|Nisan 2015


Evime 6 adet amerikan kapı yaptırmak istiyordum.Bunun için internette amerikan kapı fiyatlarına bakıyordum.Gezinirken internette ehil.com u gördüm ve bir talepte bulundum.Kendileri bana By Burak Fuar Dekorasyon Reklam Ve Danışmanlık Hizmetleri firmasını yönlendirdi.bana bu kaliteli hizmeti sundukları için ehil.com a teşekkür ederim.
Ahmer G.|Nisan 2015


İstanbul Maltepe'deki evim için 4 adet camlı 1 adet camsız amerikan kapı yapılacaktı. Bu alacağım hizmetin çok maliyetli olacağını düşünmüyodum ancak hizmette kalite de bekliyodum. Ahşap kapı fiyatlarını öğrenmeye başladım. Bulunduğum semtte firma arayışına çıktım ancak işini hakkıyla yapan çok firma göremedim. Benim içimde güven uyandıran ehil.com'la çalışmak istedim ve talep formu oluşturdum. Talep formuma istinaden kısa sürede bana dönüş yapıp bilgi verdiler ve işinde ehil firma yönlendireceklerini söylediler. Aynı gün içerisinde telefonumu arayan Adis İnşaat Taah.San Ve Tic Ltd Şti aklıma takılan tüm soruları cevapladı. Yardımları için teşekkürü borç biliyorum.
Ercüment I.|Kasım 2014


Sürgülü mutfak kapımızın sürgü ayarının tamiratı gerekiyordu.Kapıyı açıp kapatırken sürtünme oluyordu.En kısa sürede hizmet almak istiyordum. Ahşap Kapı Tamiri İşleri fiyatlarına bakarken ehil.com sitesine denk geldim. Talep oluşturdum. Daha sonra ehil.com aracılığıyla Mim Yapı & Tesisat Dekorasyon irtibata geçtim. Ehil.coma hızlı geri dönüşleri için çok teşekkür ederim.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.