Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Boyacı Ustası> İstanbul> Üsküdar

En Uygun İstanbul Üsküdar Boyacı Ustası Fiyatları

En uygun Boyacı Ustası fiyatları
Ücretsiz 5 Boyacı Ustası firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Boyacı Ustası fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
1.450 TL

Genel olarak bu iş için
625 TL - 6.475 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
200 TL

En yüksek fiyat :
11.500 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Boyacı Ustası Fiyatları Hakkında


İç Mekan Boyama Fiyatı Ne Kadardır?
İç Mekan Boyamada Nelere Dikkat Edilmelidir?
İç Mekan Boyamada Nelere Dikkat Edilmelidir?

İç Mekan Boyama Fiyatı Ne Kadardır?

Renklerinizi seçtiğinizde iç mekan boyama maliyetini ve badana fiyatlarını etkileyecek birkaç faktör vardır. Eğer bir dekoratör tutarsanız, ki bu tavsiye edilen bir durumdur maliyet biraz artabilir. Ancak profesyonel bir dekoratörle çalışmanın avantajları büyüktür. Bir dekoratör uzmanlık alanı bu olduğu için sizin göremediğiniz ayrıntıları görebilir ve bu ayrıntıları sizin zevkinizle birleştirerek ortaya harika sonuçlar çıkarabilir.

Maliyeti etkileyecek bir başka faktör de boyanacak olan odanın büyüklüğüdür. Boyanacak olan oda ne kadar büyük olursa harcanacak olan boya ve enerji de o kadar büyük olacaktır. Aynı zamanda iç cephe boyamanın süresi de uzayacağı için bu maliyete etki edecektir. Yapılması gereken şey iç cephe boyasını seçtikten sonra bu işi yapması için profesyonel olan, işinde ehil bir boyacıdan yardım almaktır. Böylece ortaya çıkacak olan sonuç son derece güzel olacak ve sizi mutlu edecektir.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Filiz A.|Mayıs 2017


Evimi komple boyatmak için iç mekan boyama yapan firmalardan fiyat aralıkları araştırıyordum ve ehil.com u gördüm. Müşterilere ücretsiz olarak firma yönlendiriyorlarmış. Ücretsiz olduğu için denemek istedim ve talep gönderdim. Talebime kısa bir süre sonra iç mekan boyama firmalarından yanıt geldi. En uygun iç mekan boyama fiyatını teklif eden iç mekan boyama firması ile anlaştım. Sistem çok sağlıklı çalışıyor ücretsiz olması da çok iyi. Herkese tavsiye ederim.
Nalan Ş.|Eylül 2016


İstanbul Üsküdar daki kendime ait mevcutta kullandığım dairemde iç mekan boyama hizmeti almak istiyordum. tavsiye üzerine ehil.com a girip talep oluşturdum. iç mekan boyama firmaları ehi.com da oluşturduğum talebi görüp benimle iletişime geçti. anlaştığımız firma hemen gelip keşif yapıp fiyat teklifi sundu. anlaştık. böyle temiz çalışan firmaları bünyesinde bulunduran ehil.com a teşekkür ederim.
Müge T.|Mart 2016


95 m2 3+1 kullanımda olan evimin duvarlarının su bazlı boya ile boyanmasını istiyordum.Bazı duvarlada çatlaklar vardı.Malzemeleri firma alacaktı.Temiz bir işçilik istiyordum.Müsait zamanlarda keşif yapılabilirdi Acil olarak hizmet almak istiyordum..boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili Kartal İnşaat Ve Dekorasyon,Ultradekor İnşaat Ltd Şti, Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti. Taşcıoğlu İnşaat Dekorasyon Ve Temizlik ehillerini yönlendirdi
Neslihan D.|Mart 2016


evimin antresini boyatmak istiyordum.15 m2 di.Yükseklik 2,5 m.1 bölüm antre boyanacakdı. boyanacak alan.Zeminde yarısı yağlı boya ,üstü plastik boya mevcutu.Eşya olarak sadece fortmanto ve buzdolabı vardı.hizmet almak istiyordum.boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili Ayhan Işık Dekorasyon ehilini yönlendirdi.
Turan H.|Mart 2016


110 m2 3+1 olan evim için 8 bölümden oluşan duvar ve tavan boyama hizmeti almak istiyordum.Tavan yüksekliği 2,75 cm dir. Ayrıca kapılar'da boyanacaktı.7 adet camlı ahşap kapı vardı.Saten boya yapılacaktı.Ev eşyalı ve kullanımdaydı.En kısa sürede hizmet almak istiyordum..boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili . Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti.Çağrı Temizlik ehillerini yönlendirdi.
Merve Ç.|Mart 2016


65 m2 2+1 dairem için komple banyo ve mutfak dahil olmak üzere duvar ve tavanlarına boya yaptırmak istiyordum. Bununla birlikte iptal edilmiş 2 kapı için kemer yapılmasını istiyordum. Duvarlar da alçıyla düzeltilmesi gereken yerler mevcutu Konu ile alakalı en kısa süre içerisinde hizmet almak istiyordum. ehil.com bana bu konuya ilgili . Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti. Purtaş İnşaat San. Taah. Tic. Ltd. Şti. ehillerini yönlendirdi
Yasemin A.|Mart 2016


Evim 100 m2 2+1 şeklindeydi,Evimde komple duvar ve tavan boyaması yapılacakdı.2 odam için önce alçı işlemi yapılacak daha sonra boya işlemi yapılacakdı.Odaları birleştiren 1 duvarımdaki 4 adet kapı kaldırılarak komple duvar alçıpan yapılacakdı.Gerekli malzemeyi firma karşılayacaktı.Keşif için uygundu.En kısa zaman da hizmet almak istiyordum.boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili . Taşcıoğlu İnşaat Dekorasyon Ve Temizlik, Ergrup Temizlik, Acar Yapı Dekorasyon, Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti. Design Work, ehillerini yönlendirdi,
Arzu Y.|Mart 2016


Evimde boya yapılacak olan alan 25 m2 civarında 2 bölümdü.Komlple duvar ve tavan boyaması yapılacaktı.1 duvar için dekoratif boya yapılacaktı.Duvarlarda alçı ile rütuş yapılacak olan alanlar mevcutu.Gerekli malzemeyi firma karşılayacaktı.En kısa zaman da hizmet almak istiyordum.boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili . Ergrup Temizlik, ehilini yönlendirdi,
Cansu C.|Mart 2016


55-60 m2 2+1 evimin duvarlarının boyanmasını istiyordum. Duvarlar da herhangi bir sorun bulunmuyordu. Ev eşyalı kullanımdaydı. Malzemeler firma tarafından karşılandı .Evim keşfe uydundu.boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili . Ergrup Temizlik, Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti. ehillerini yönlendirdi.
Tayfun Ö.|Mart 2016


Evim 100 metrekare civarındaydı 2+1 şeklindeydi.3 odam, mutfak ve koridorum için duvar ve tavan boyaması hizmeti almak istiyordum.bir odanın tek duvarında rutubetten dolayı alçı dökülmesi vardı, alçı ile onarılacak.Gerekli malzemeyi firma karşıladıKeşif için uygundum.En kısa zaman da hizmet almak istiyordum..boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili .Akgün İnşaat,Acar Yapı Dekorasyon,Evci Dekor, ehillerini yönlendirdi.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.