Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > İç Cephe Boya> İstanbul> Ümraniye

En Uygun İstanbul Ümraniye İç Cephe Boya Fiyatları

En uygun İç Cephe Boya fiyatları
Ücretsiz 5 İç Cephe Boya firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

İç Cephe Boya fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
1.429 TL

Genel olarak bu iş için
589 TL - 3.964 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
250 TL

En yüksek fiyat :
6.500 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


İç Cephe Boya Fiyatları Hakkında


İç Cephe Boya Fiyatı Ne Kadardır?
İç Cephe Boya Nasıl Yapılır?
İç Cephe Boya Nasıl Yapılır?

İç Cephe Boya Fiyatı Ne Kadardır?

Renklerinizi seçtiğinizde iç mekan boyama maliyetini ve badana fiyatlarını etkileyecek birkaç faktör vardır. Eğer bir dekoratör tutarsanız, ki bu tavsiye edilen bir durumdur maliyet biraz artabilir. Ancak profesyonel bir dekoratörle çalışmanın avantajları büyüktür. Bir dekoratör uzmanlık alanı bu olduğu için sizin göremediğiniz ayrıntıları görebilir ve bu ayrıntıları sizin zevkinizle birleştirerek ortaya harika sonuçlar çıkarabilir.

Maliyeti etkileyecek bir başka faktör de boyanacak olan odanın büyüklüğüdür. Boyanacak olan oda ne kadar büyük olursa harcanacak olan boya ve enerji de o kadar büyük olacaktır. Aynı zamanda iç cephe boyamanın süresi de uzayacağı için bu maliyete etki edecektir. Yapılması gereken şey iç cephe boyasını seçtikten sonra bu işi yapması için profesyonel olan, işinde ehil bir boyacıdan yardım almaktır. Böylece ortaya çıkacak olan sonuç son derece güzel olacak ve sizi mutlu edecektir.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Asım Ö.|Şubat 2017


Kullanmak da olduğum 120 m2 3+1 evimin komple boyanmasını istiyordum. Hem duvarlar hem tavanlar boyanacaktı. Tavan yüksekliği 2,25-2,30 metredir. Alçı ile çivi yerleri kapanacaktı. İç mekan boyama firmalarına bakarken ehil.com da bir talep oluştordum. Oluşturduğum talep doğrultusun da iç mekan boyama firmalarından iç mekan boyama fiyat teklifleri aldım. En uygun fiyatı veren iç mekan boyama firması ile anlaştık ve evimi boyattım.
Berkin|Şubat 2017


Kullandığım evim 100m2 3+1 dir. 4 oda ve hol duvar ve tavanlar boyanıcaktı.iç mekan boyama için temiz işçilik istiyordum. İç mekan boyama firmalarına bakarken ehil.com da bir talep formu oluşturdum. İç mekan boyama firmalarından bana teklifler geldi. En uygun iç mekan boyama fiyatını ve en iyi hizmeti veren iç mekan boyama firması ile anlaştık. 3-4 gibi bir sürede iç mekan boyama işlemimiz gerçekleşti.
Sabahattin Ö.|Nisan 2016


90 m2 lik 2+1 evimin hem duvar hem tavanlarının komple boyanmasını istiyordum.Şuan eşyasız ve kullanımda değildi.keşfe uygundum..boya badana işlemim için ehil.com bana bu konuyla ilgili ,Pakhat İnşaat İzolasyon Ve Nakliye Tic.Acar Yapı Dekorasyon,ehilleri yönlendirdi.
Duygu K.|Nisan 2016


5 bölüm 160 m2 evimin hem duvarlarının hem tavanlarının boyansın istiyordum. Ev eşyalı. Gerekli malzemeleri kendim alacağım. En hızlı şekilde hizmet almak isterim.boya badana işlemim için ehil.com bana bu konuyla ilgili ,Ayhan Işık Dekorasyon,ehilini yönlerdirdi.
Osman K.|Nisan 2016


Evimde boya yapılacak olan alan 70 metrekare 3 bölümdür.Duvarlarımın boyanmasını istiyordum.Duvarlar düzgündür sadece 20 cm lik bir alan alçı ile rütuş yapılacak.Ev eşyasız kullanılmıyor.19.08.2013 den itibaren keşif ve hizmet için uygundum..boya badana işlemim için ehil.com bana bu konuyla ilgili ,Pakhat İnşaat İzolasyon Ve Nakliye Tic.ehilini yönlerdirdi.
Abdulkerim M.|Mart 2016


Yöneticisi olduğum apartman için bir boyama işimiz vardı. Ümraniye Çakmakta bulunan apartmanımızın doğalgaz borularını boyatmak istiyordum. Borular yağlı boya ile boyanacaktı. Boruların bir kısmı bina dışında olmakla birlikte apartman içinde de boyanacak borular vardı. En kısa sürede hizmet almak istiyordum.boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili Yağmur Dekorasyon ehilini yönlendirdi
Rabia B.|Mart 2016


150 m2 3+1 şeklindeki kullanımda olan evimi tavan ve duvar olmak üzere komple boyatmak istiyordum.Gerekli malzemeyi firma karşılayacakdı. Hafta sonu hizmet almak istiyordum. boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgil Taşcıoğlu İnşaat Dekorasyon Ve Temizlik, Acar Yapı Dekorasyon, Artpark, Ayhan Işık Dekorasyon, ehillerin yönlendirdi
Reyhan G.|Mart 2016


Evim 100 m2 3+1 şeklindeydi.Evimde komple duvar ve tavan boyaması yaptırmak istiyordum.En kısa zaman da hizmet almak istiyordum.boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili.Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti. Ayhan Işık Dekorasyon, ehilleri yönlendirdi
Didem G.|Mart 2016


120 m2 3+1 evimin duvar ve tavanların boyanmasını istiyordum.Duvarlarda herhangi bir sorun bulunmuyordu.Boş bir daireydi.Malzemeler firma tarafından temin edilebilirdi.boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili . Canbir Yapı Dekorasyon, Taşcıoğlu İnşaat Dekorasyon Ve Temizlik, Ultradekor İnşaat Ltd Şti, Acar Yapı Dekorasyon, Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti. ehillerini yönlendirdi.
Bulent B.|Mart 2016


Evim 112 m2 3+1 şeklindeydi.Evimde komple tavan ve duvar boyaması yaptırmak istiyordum.Evim keşif için uygundum.En kısa zaman da hizmet almak istiyordum.boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili .Emre Dekorasyon, Taşcıoğlu İnşaat Dekorasyon Ve Temizlik,Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti.ehillerini yönlendirdi.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.