Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Salon Dekorasyon> İstanbul> Sultangazi

En Uygun İstanbul Sultangazi Salon Dekorasyon Fiyatları

En uygun Salon Dekorasyon fiyatları
Ücretsiz 5 Salon Dekorasyon firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Salon Dekorasyon fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
11.353 TL

Genel olarak bu iş için
4.400 TL - 14.677 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
3.477 TL

En yüksek fiyat :
18.000 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Salon Dekorasyon Fiyatları Hakkında


Salon Dekorasyon Fiyatı Ne Kadardır?
İç Mekan Yenilemede Nelere Dikkat Edilmelidir?
İç Mekan Yenileme Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Salon Dekorasyon Fiyatı Ne Kadardır?

Salon dekorasyon yaptırmanın maliyetini etkileyen bir çok farklı faktör vardır. Maliyet bu faktörlere bağlı olarak değişikliklere uğrar. Evinizin tamamının değil de belli bölümlerinin dekorasyonunda değişiklik yaparak yenilemek istediğinizde, bu sizin için daha kolay ve daha az maliyetli bir iş olacaktır. İç yenilik yapılacak alanın büyüklüğü maliyeti etkileyecek olan faktörlerin başında gelir. Yenileneme yapılacak olan alan ne kadar büyük olursa maliyet de bir o kadar büyük olacaktır. Yaptırmak istediğiniz iç dekorasyonun türü ( boya, zemin döşemeleri, duvar kağıtları, kapı ve bileşenleri, pencere ve bileşenleri vb. ) de maliyeti etkileyen faktörler arasındadır.

İstediğiniz türdeki salon dekorasyonuna göre maliyette değişiklikler olacaktır. Salon dekorasyon işleminin tamamlanmasını istediğiniz zamanın da maliyet üzerinde etkisi vardır. Eğer iç dekorasyon işleminin normal işçi sayısı ile normalde bitmesi gereken sürede bitmesinin bir sakıncası yoksa ek bir ücret alınmaz.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

6.250 TL

4.250 - 8.370
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : Merhaba salonumu tamamen değiştirmek istiyorum diktörtgen bir salonum var ve boy 6 en 4 m2 country tarzı koltuk ve duvar kağıdı alçıpan dan niş den tv ünitesi gibi düşüncelerim var

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Erdal A.|Ekim 2016


Börekçi olarak kullandığım 2 katlı 180 m2lik dükkanımı cafe tarzına çevireceğim için iç mekan yenileme hizmetine ihtiyacım vardı. Kartonpiyer alçı dekorasyon işlemleri olacaktı. Boyama yapılıp Masa sandalye yapılacakti. Bir alana açılır tavan sistemi olacaktı. Belli bir alana parke döşemesi olacaktı. İç mekan yenileme fiyatlarına bakarken bir ahbabım ehil.com u tavsiye etti. Girip bir talep oluşturdum. Keşif için gelen iç mekan yenileme firmalarından biri ile anlaşıp işimi yaptırdım.
Okan G.|Mart 2016


Evimde 2,5 duvar kırılcak 1 duvar orulcek mutfak yenilencek mutfak dolabı tezgah seramık ıslemlerı olucak banyomda duvarlara seramık dusakabın lavabo tesısat ıslemlerı olucakdı70 metrekarelık alana lamınat yapılcakdı ev tadilatı için,.ehil.com .bana bu konuyla ilgili,Kıraç İnşaat,Mehmet Arıcı Mobilya Ve Dekorasyon, ehillerini yönlendirdi.
Anıl Ş.|Temmuz 2015


Yeni bir eve taşınmıştım ve komple tadilat yaptırmak istiyordum en uygun fiyatı bulmak için araştırma yapıyordum internette firma aramak zor oluyordu ehil.comu gördüm ücretsiz firma yönlendirmesi yapıyorlarmış bende bunu görünce talepde bulundum. ücretsiz olmasına rağmen cok hızlı bir şekilde iletişime geçtiler ve İdeal Akrilik Dekor İnş. San. Dış Tic. Ltd. Şti., Kıraç İnşaat, Uzmanlar Tesisat Dekorasyon ile birlikte 3 firma yönlendirmesi yaptılar çok kullanışlı bir sistem herkese tavsiye ederim.
Mesüt Ü.|Nisan 2015


100 m2 2+1 evimde komple yenilik yaptırmak istiyordum.. Doğalgaz ve elektrik tesisatları yenilenecek.İki oda arasında bulunan duvar yıkılıp birleştirilecek.Mutfağımın duvarı kırılarak genişletilecek.Mutfağımdaki seramik ve fayanslar değişecek,mutfak dolabı ve tezgah yapılacak.Banyomdaki seramik ve fayanslar değişecek duşakabin yapılacak,banyo dolabı olacak,evin kapıları değişecek,zemin döşemeleri laminat parke olacak işlemlerden sonra komple ev boyanacaktı.Bunun için kaliteli bir firma arıyordum.Bunun için internet üzerinden iç mekan yenileme fiyatlarını araştırması yaparken ehil.com'u gördüm.Kendilerine bir talep oluşturdum ve kısa süre içerisinde bana Kıraç İnşaat firmasını yönlendirdiler.Bunun için teşekkür ederim.
Harun T.|Nisan 2015


İnternet'te mutfak ve banyomu komple yenilemek için iç tadilat fiyat araştırması yapıyordum.Gözüme ehil.com çarptı.Girip biraz baktım daha sonrasında iç mekan yenileme talebi oluşturdum.Üzerinden fazla bir süre geçmeden beni arayıp ehil.com'u tanıtarak talebimi onayladı ve bana Kıraç İnşaat firmasını yönlendirdiler.İşimi istediğim gibi yaptılar.Çok memnun kaldım.Ehil.com a ve Kıraç İnşaat firmasına çok teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim.
Harun T.|Nisan 2015


Evimin içinde değişiklik yapmam gerektimi farkettiğimde aklıma internet üzerinden duyduğum ehil.com geldi ve anında bir talep başvurusu yaptım.Talebimde belirttiğim bilgilere göre Kullanmakta olduğum evimi komple yeniletmek istiyorum.Evim 110 m2 3+1 şeklindedir.Mutfağım komple yenilenecek.Yer ve duvar fayansları değişecek.Yeni mutfak dolabı ve tezgahı yapılacak.Banyomuda komple yeniletmek istiyorum.Yer ve duvar fayansları komple değişecek.Banyo dolapları ve lavaboları yapılacak.Klozeti değişecek.Duşakabini yapılacak.7 adet iç kapılar komple yenilenecek.Tadilattan sonra evim tavan ve duvar olmak üzere komple boyanacak.Bu bilgilere göre bana en uygun firma olan Mf Grup Danışmanlık İnş .Dekorasyon firmasını yönlendirdiler.Öncelikle firmama güleryüzlerinden ve kaliteli işleri için çok teşekkür ediyorum.Ehil.com çalışalarına ve yöneticiilerinede böyle bir sistemden bizleri faydalandırdıkları için çok teşekkürler.
Yener A.|Kasım 2014


İstanbul/Sultangazi de kullanmakta olduğum evim 95m2 olup 2 oda 1 salondur. Mutfağımı komple yenilemek istiyordum. Mutfağımın seramikleri, dolap, evye ve batarya yenilenecek. Banyo seramikleri komple yenilenecek. Banyo seramikleri, dolap, klozet ve duşakabin yenilenecek. Su, elektrik ve doğalgaz tesisatı gözden geçirilecek. Oda da bir duvar kırılıp balkon içeri alınarak oda büyütülecek. 2 tane kapı değişecek. Pencereler de değişebilir. Tadilattan sonra tüm ev boyanacak. Salonun bir duvarına taş döşenecek. Kartonpiyer de yapılacak. Vestiyer de değişiklik yapmak istiyordum. Odaya gömme dolap yapılacak. Evimde anahtar teslim işlem yapılması çok daha iyi olacaktır. Bunu kabul eden İn-Design Mimarlık firması benimle irtibata geçti ve ehil.com'un yönlendirdiğini söylediler. Ehil.com'un hızına hayran kalmıştım doğrusu. Emeklerine sağlık çok yardımcı oldular.
Dilıur T.|Ağustos 2018


Kullanmakta olduğum evimin iç mekan yenilemesini yaptırmak istiyordum. Hamile olduğum için haziran ayına kadar bitirilip teslim edilmesini istiyordum. Reklamda gördüğüm ehil.com a girip iç mekan yenileme talebi oluşturdum. Aynı gün 5 tane iç mekan yenileme firması beni aradı ve ücretsiz keşif için randevu istediler. Gelip evimde ücretsiz keşif yaptılar. En uygun iç mekan yenileme fiyatını veren ve haziran olmadan tamamlarız diyen iç mekan yenileme firması ile anlaştık. Söz verdikleri gibi mayıs ayının son haftası iç mekan yenileme işimizi tamamladılar. Hizmetten çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ederim.
Serap Ç.|Mayıs 2018


Evim yaklaşık olarak 120 metrekare. Tüm evim boyandı. Mutfak dolaplarım değiştirildi. Balkona cam balkon sistemleri takıldı. Girişe portmanto yapıldı. Küçük tuvalet iptal edilip yerine kiler yapıldı. Salon dekorasyonu yapıldı. Alçıpan asma tavan ve spot aydınlatma yapıldı. İç mekan yenileme işlemlerimizin tamamı ehil.com aracılığıyla anlaştığımız iç mekan yenileme firması yaptı. İşçilikten çok memnun kaldım. Ayrıca iç mekan yenileme firması çalışanları çok temiz çalıştılar. Zamanında evimizi teslim ettiler. İç mekan yenileme fiyatları da çok uygun.
Burcu Mine T.|Şubat 2018


Merhaba, İstanbul Ümraniyede oturduğum net 65 metrekarelik 2+1 evime iç mekan yenileme hizmeti almak istiyordum. Bir reklamda gördüğüm ehil.com sayfasına girdim ve iç mekan yenileme kategorisinde talep formu doldurdum. İç mekan yenileme firmalarından 5 tanesi beni aradı ve evime gelip ücretsiz keşif yaptılar. En uygun iç mekan yenileme fiyatını veren iç mekan yenileme firması ile anlaştım. Mutfak dolaplarım boyandı, tüm evde zemin ve duvarlar kombin olacak şekilde iç mekan boyama ve seramik fayans döşeme işlemleri yapıldı. Banyoma duşakabin takıldı. Yatak odama ses yalıtımı yapıldı. Özenle çalışan bir iç mekan yenileme firması ile anlaştığım için çok mutluyum.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.