Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Boyacı Ustası> İstanbul> Sultangazi

En Uygun İstanbul Sultangazi Boyacı Ustası Fiyatları

En uygun Boyacı Ustası fiyatları
Ücretsiz 5 Boyacı Ustası firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Boyacı Ustası fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
1.611 TL

Genel olarak bu iş için
756 TL - 4.056 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
100 TL

En yüksek fiyat :
6.500 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Boyacı Ustası Fiyatları Hakkında


İç Mekan Boyama Fiyatı Ne Kadardır?
İç Mekan Boyamada Nelere Dikkat Edilmelidir?
İç Mekan Boyamada Nelere Dikkat Edilmelidir?

İç Mekan Boyama Fiyatı Ne Kadardır?

Renklerinizi seçtiğinizde iç mekan boyama maliyetini ve badana fiyatlarını etkileyecek birkaç faktör vardır. Eğer bir dekoratör tutarsanız, ki bu tavsiye edilen bir durumdur maliyet biraz artabilir. Ancak profesyonel bir dekoratörle çalışmanın avantajları büyüktür. Bir dekoratör uzmanlık alanı bu olduğu için sizin göremediğiniz ayrıntıları görebilir ve bu ayrıntıları sizin zevkinizle birleştirerek ortaya harika sonuçlar çıkarabilir.

Maliyeti etkileyecek bir başka faktör de boyanacak olan odanın büyüklüğüdür. Boyanacak olan oda ne kadar büyük olursa harcanacak olan boya ve enerji de o kadar büyük olacaktır. Aynı zamanda iç cephe boyamanın süresi de uzayacağı için bu maliyete etki edecektir. Yapılması gereken şey iç cephe boyasını seçtikten sonra bu işi yapması için profesyonel olan, işinde ehil bir boyacıdan yardım almaktır. Böylece ortaya çıkacak olan sonuç son derece güzel olacak ve sizi mutlu edecektir.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Baran D.|Mart 2016


90 m2 lik 2+1 evime komple duvar tavan olmak üzere alçı sıva yaptırmak istiyordum. Banyo ve tuvalet dışındaki tüm odalara kartonpiyer uygulaması yapılacaktı. Ev komple duvar tavan boyanacakdı.keşfe uygundum. Hızlıca hizmet almak istiyordum.boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili . Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti.Burgaz Yapı,Ayhan Işık Dekorasyon ehillerini yönlendirdi.
Deniz G.|Mart 2016


100 m2 3+1 dairemin 3 odası için tavan ve duvarlar dahil boya yapılacaktı. Ardından duvar kenarlarına ve tavanın göbeğine kartonpiyer yapılacaktı. Malzemeler firma tarafından temin edilmişti. En kısa sürede hizmet almak istiyordum.bunun için boya badana yapılacakdı ehil.com bana bu konuyla ilgili Kartal İnşaat Ve Dekorasyon, Çelikler Yapı Dekorasyon İstanbul, Gülaydın Dekorasyon, Özgüven İnşaat ehillerini yönlendirdi
Adem O.|Nisan 2015


130 m2 evimi komple boyamak için internette boya fiyatlarını araştırıyordum. ehil.com u gördüm ve bir talep oluşturdum. Kendileri bana Gülaydın Dekorasyon firmasını yönlendirdiler.İşimi gördüm ve gerçekten işin ehli firmaydı.bu yüzden ehil.com a teşekkür ederim.
Şükrü Ç.|Nisan 2015


Dairemin toplamda ortalama 85 m2 olan 3 odasının duvarları boyanacaktı.Ahşap olan tavanlarına vernik atılacaktı.Diğer 2 bölüm için ise duvar kağıdı düşünüyordum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum. İnternette Sultangazi Boya Firamaları Fiyat Sultangazi Badana Firamalar Fiyat ile ilgili armalar yaparken ehil.com'u buldum bana Gülaydın Dekorasyon ehlini yönlendiridiler gerkeli hizmeti aldım
Timur S.|Nisan 2015


Sultangazideki evimin iç mekanı için boya badana ihtiyacım vardı.Sultangaz'deki boya badana fiyatlarını öğrenmek için internetten arama yaparken karşıma ehil.com sitesi çıktı.Bana Kartal İnşaat Ve Dekorasyon, Lava Grubu Planlama Mühendislik Gayrimenkul Yapı Dekorasyon Tic. Ltd. Şti. firmalarını yönlendirdiler.Bu firmalarla görüştüm.Bana bu kaliteli hizmeti sağladığı için ehil.com'a teşekkür ederim.
Pınar Y.|Kasım 2014


Merhaba Öncelikle ehi.com a bizleri işini seven kişilerle tanıştırdığı için teşekkür ederım . İşine sadık, dediği saatte gelen , işine ve karsı tarafa saygısı olan Ensar bey ve ekibi gerek titizlikleri gerekse saygılı yaklaşımları ile takdirimizi kazandılar . Hepinizin eline ve yüregıne sağlık ...
Aylin T.|Kasım 2014


Kullanmakta olduğum İstanbul Sultangazi'deki evim 125m2 olup 3 oda 1 salon. Evimin tavan ve duvarları boyanacaktı. İç mekan boyama fiyatlarını araştırırken ehil.com sitesini buldum. Talep oluşturdum. Hemen Gülaydın Dekorasyon firmasını önerdiler. HIxzlı ve kaliteli bir site.
Mert M.|Şubat 2018


arkadaşımın tavsiyesi ile başvurduğumuz ehil.com dan aldığımız iç mekan boyama hizmetinden memnun kaldık, anlaştığımız iç mekan boyama firması planlanan zamanda işimizi yaptı. gecikme yaşamadık. ayrıca iç mekan boyama firmasının imalat kalitesi de gayet iyi. iç mekan boyama fiyatları da çok uygundu tavsiye ederim.
Seyhan Y.|Ağustos 2017


İç mekan boyama fiyatlarını araştırırken karşılaştığım ehil.com sayesinde evim çok güzel oldu. Renk değişimi olmasına rağmen bir günde tüm evimin iç mekan boyamasını bitirdiler , kartonpiyer tamir işimiz vardı bizi düşündüren kısımdı ama çok güzel oldu ellerine sağlık. Ehil.com da oluşturduğum talebimizden bize ulaşan iç mekan boyama firması evimizdeki iç mekan boyama ve kartonpiyer işlerini bir günde bitirdi ve tahmin ettiğimizden daha güzel oldu.
Filiz A.|Mayıs 2017


Evimi komple boyatmak için iç mekan boyama yapan firmalardan fiyat aralıkları araştırıyordum ve ehil.com u gördüm. Müşterilere ücretsiz olarak firma yönlendiriyorlarmış. Ücretsiz olduğu için denemek istedim ve talep gönderdim. Talebime kısa bir süre sonra iç mekan boyama firmalarından yanıt geldi. En uygun iç mekan boyama fiyatını teklif eden iç mekan boyama firması ile anlaştım. Sistem çok sağlıklı çalışıyor ücretsiz olması da çok iyi. Herkese tavsiye ederim.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.