Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Salon Dekorasyon> İstanbul> Şişli

En Uygun İstanbul Şişli Salon Dekorasyon Fiyatları

En uygun Salon Dekorasyon fiyatları
Ücretsiz 5 Salon Dekorasyon firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Salon Dekorasyon fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
34.072 TL

Genel olarak bu iş için
15.086 TL - 62.036 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
3.900 TL

En yüksek fiyat :
90.000 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Salon Dekorasyon Fiyatları Hakkında


Salon Dekorasyon Fiyatı Ne Kadardır?
İç Mekan Yenilemede Nelere Dikkat Edilmelidir?
İç Mekan Yenileme Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Salon Dekorasyon Fiyatı Ne Kadardır?

Salon dekorasyon yaptırmanın maliyetini etkileyen bir çok farklı faktör vardır. Maliyet bu faktörlere bağlı olarak değişikliklere uğrar. Evinizin tamamının değil de belli bölümlerinin dekorasyonunda değişiklik yaparak yenilemek istediğinizde, bu sizin için daha kolay ve daha az maliyetli bir iş olacaktır. İç yenilik yapılacak alanın büyüklüğü maliyeti etkileyecek olan faktörlerin başında gelir. Yenileneme yapılacak olan alan ne kadar büyük olursa maliyet de bir o kadar büyük olacaktır. Yaptırmak istediğiniz iç dekorasyonun türü ( boya, zemin döşemeleri, duvar kağıtları, kapı ve bileşenleri, pencere ve bileşenleri vb. ) de maliyeti etkileyen faktörler arasındadır.

İstediğiniz türdeki salon dekorasyonuna göre maliyette değişiklikler olacaktır. Salon dekorasyon işleminin tamamlanmasını istediğiniz zamanın da maliyet üzerinde etkisi vardır. Eğer iç dekorasyon işleminin normal işçi sayısı ile normalde bitmesi gereken sürede bitmesinin bir sakıncası yoksa ek bir ücret alınmaz.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

6.250 TL

4.250 - 8.370
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : Merhaba salonumu tamamen değiştirmek istiyorum diktörtgen bir salonum var ve boy 6 en 4 m2 country tarzı koltuk ve duvar kağıdı alçıpan dan niş den tv ünitesi gibi düşüncelerim var

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Seyit M.|Nisan 2017


Yaklaşık 130 metrekare olan evimde banyo yenileme ve mutfak yenileme hizmeti almak istiyordum. Ayrı ayrı iki firma olmaması için iç mekan yenileme firmalarını araştırdım. Bu surada karşıma ehil.com çıktı. İç mekan yenileme fiyatlarını inceledim ve tahmini bir rakam oluştu kafamda. İç mekan yenileme kategorisinde oluşturduğum talebime aynı gün yanıt geldi. Konuştuğum iç mekan yenileme firması gayet nazik bir kişiydi. Tüm detayları konuştuk. Anlaştığım bu firma banyomun tüm döşemelerini duvar seramiklerini küvetini elektrik tesisatı ve su tesisatını tamamen yeniledi. Mutfağımı da tamamen çöpe atıp yeniden yaptık diyebilirim. Şimdi mutfak ve banyom eskisinden daha güzel oldu
Oğuz A.|Kasım 2016


2+1 dairemi komple yeniden yaptırmak istiyordum 70 metre kare elektrik su dogalgaz tesisatı banyo mutfak yatak odaları ve salon parke hol mutfak zemin taş istiyordum. Balkonu kapatmak istiyordum 4 adet yeni iç kapı mutfak için kapı çıkartılıp kemer atılmasını istiyordum yer kazanmak için mutfak girişini kapısız bırakmayı planlıyordum Evde kartonpiyer çelik kapı pimapen mevcuttu herhangi bir değişiklik talebim yoktu ehil.com iç mekan yenileme talebi oluşturdum iç mekan yenileme firmaları gelip keşif yaptı ve iç mekan yenileme fiyatını konuştuk uygun olunca anlaştık teşekkürler
Selahattin İ.|Ağustos 2016


toplamda 100 m2 olan evimin mutfak ve banyo kısmına yenıleme yapıdı. mutfak 10 m2 cıvarı banyo da 20 m2 olarak yenilendi. eski mutfak dolapları eski tezgah soküldü. banyoda da lavobo duşakabin söküldü değişti. banyo ve mutfak zemin fayans değişimi oldu. boya badana yapıldı. bu kadar işi istediğim gibi yaptılar. sorunsuz kaliteli hizmet. herkese teşekkürler.
Mehmet Zeki A.|Mart 2016


120 m2 2+1 şeklindeki eşyasız ve boş olan ofisimi komple yeniletmek istiyorum.Yer döşemeleri değişerek komple laminat parke veya seramik olacak.Alçıpan ile ofis bölmesi yapılacak.1 oda olarak eklenmiş olacak.İçerisindeki 7 adet kapı yenilenerek amerikan kapı yapılacak.İçersine ofis mobilyaları malzemeleri yapılacak.Masa ,sandalye, dolap yapılacak.Banyo komple yenilenecek .Banyo dolabı ve lavabosu değişecek .Klozet yenilenecek.Tadilattan sonra komple duvar ve tavan boyaması olacak .Komple elektrik tesisatı ve aydınlatma değiştirilecek.Keşif için uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için ehil.com bana bu konuyla ilgili.Adeniş İnşaat Turizm Tekstil Ve Eğitim Danışmanlın San. Tic. Ltd. Şti.Arel Mimarlık Müt. Müh. İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti.Mavi Yapı,Barış Aral Architects-Aral İç Mimarlık Dizayn Dış Tic.Ltd.Şti,Detay-1 İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti.ehillerini yönlendirdi:
Modaysa T.|Mart 2016


100 m2 olan aktif hizmet veren tekstil satış mağazamızı komple yeniletmek istiyordum.İçersinde var olan muhasebe ofisi alanı küçültülerek ,yeni bir ofis bölümü eklenecek.Bu ofislerin tamamen cam bölmelerden oluşuyor olacak.Komple iş yerinin zemindeki parkeler komple sökülerek granit döşenecek.Tadilat sonrasında iş yeri duvar ve tavan olmak üzere komple boyanacak.Tavanlara kartonpiyer uygulaması yapılacak.Spot/led aydınlatma sistemi yapılacak mağazaya uygun olacak şekilde.Keşif için uygundum.En kısa zaman da hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için.ehil.com bana bu konuyla ilgili.Artera Mimarlık Ve İç Mimarlık Ltd.Şti.Renewal İç Mimari,Burgaz Yapı,Design Work,Erdem Teknik,ehillerini yönlendirdi.
Sevinç Ş.|Mart 2016


Ortalama 55m2 1+1 şuan kullanımda olan dairemde komple yenilik yapmak istiyordum. 5m2 civarında olan mutfağımı american mutfak olarak salonumla birleştirmek istiyorum.Mutfak dolabı ve tezgahı yenilenecek. Evye ve musluklar değiştirilecek.Mutfak dolabı ve tezgah arası seramikleri yapılacak. Mutfaktan bir bölüm alınarak banyomun m2 si büyültülecek.Banyomun komple duvar ve zemin olmak üzere seramikleri sökülerek yenileri yapılacak.Banyoma küvet ve banyo dolabı yapılacak.Banyo ve mutfak kırım işleri sonrasında uygun olacak şekilde komple su ve elektrik tesisatları yenilenecek.Komple evim için laminat parke yapılacak.Bütün ev duvar, tavan olmak üzere boya yapılacak.Evim keşife uygundum. Anlaşılması durumunda tadilata hemen başlanabilirdi.komple tadilatım için ehil.com bana bu konuyla ilgili.Elif Alçı Dekorasyon,Style Dekor,Renewal İç Mimari,Efe Doğalgaz,1 İnci Tadilat Dekorasyon,ehillerni yönlendirdi.
Şeref D.|Mart 2016


katlı 240 m2 olan satış mağazamızı komple yeniletmek istiyordum.Eşyasız ve boş bir şekilde olan mağazamız kullanılır duruma getirilecek.Dış taraftan 2 cephesine komple dekoratif bir malzeme ile kaplama işlemi yapılacak.Elektrik ve su tesisatları çekilecek.İçerisine alçıpandan lavabo ve mutfak bölmeleri yapılacak.Mutfak için yer ve duvar fayansları döşenecek.Mutfak dolabı ve tezgahı yapılacak.Dolap ve tezgah arasındaki seramikler döşenecek.Evye ve bataryalar takılacak.Lavabo içinde fayans döşeme işlemleri yapılıp ,klozet ve lavabo dolap işlemleri yapılacak.2 katın yerlerine komple mermer döşeme işlemi yapılacak.İç merdivenlere çelik panel yapılacak.Tavan ve duvar olmak üzere komple boyama işlemleri yapılacak.Kartonpiyer uygulaması olacak.Asma tavan uygulaması yapılacak.İç kapıları amerikan kapı olacak.Klima ve kamera sistemleri yapılacak.İçerisine lcd ekran monitör yapılacak.Keşfe uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için.ehil.com bana bu konuyla ilgili.Güney Yapı,Adanzyetadilat.Com,Öztürkler İnşaat,Görler İnşaat,Aden Mimarlık,ehillerin yönlendirdi.
Feride F.|Mart 2016


Yeni taşınacağım boş olan 125 m2 2+1 şeklindeki dublex evimi yeniletmek istiyordum.Evime alçıpandan bir oda daha yapılarak evim 3+1 şekline getirilecek.Elektrik ve su tesisatı komple gözden geçirilerek gerekli yenilikler yapılacak.Amerikan mutfağım alçıpan duvar ile kapatılarak normal mutfak haline getirilecek.Mutfağımın yer ve duvar fayansları komple değişerek yenilenecek.Yeni mutfak tezgahı yapılacak.Dolap ve tezgah arasındaki seramikler döşenecek. Evye ve bataryalar takılacak.Banyomda komple yenilenecek.Yer ve duvar fayansları komple değişecek.Banyo dolabı ve lavabosu yapılacak.Klozet değişecek.Duşakabin yenilenecek.Odalardaki parkelere komple sistre işlemi yapılacak.Evimin iç merdivenlerine camdan veya ahşaptan korkuluk yapılacak.Merdivene çocuk güvenlik kapısı yapılacak.Yatak odası için gömme gardrop yapılacak.Tadilattan sonra tavan ve duvar olmak üzere evimde komple boyama işlemi yapılacak. Bahçemdeki 24 m2 civarındaki balkonum kış bahçesi olarak dizayn edilecek. 3 tarafı ve üst kısmı cam ile kapatılacak.Keşif için uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için ,ehil.com bana bu konuyla ilgili.As İnşaat Yapı Dekorasyon Ltd. Şti.1 İnci Tadilat Dekorasyon,Kns Mutfak & Banyo & Duşkabin,Marmara İç Mimarlık Dekorasyon Tadilat Mobiya,Renewal İç Mimari,ehillerini yönlerdirdi.
Recep T.|Mart 2016


Maslak da bulunan 6 katlı 2500m2 iş yerimiz için yenileme yaptırmak istiyordum. 200 m2 bölüme pvc zemin kaplama yapılacak. 150 m2 lik bölüme tavan ve duvar dahil olmak üzere boya yapılacak. Zeminde beton bulunan bir bölümde zemin yükseltme işlemi yapılacak. 50 m2 lik bölüme 2 adet komple sıfırdan tuvalet yapılacak. Fayansları döşenecek. Klozet yapılacak. Lavabosu ve armatürleri takılacak. Bir bölüme elektrik tesisatı çekilecek ve gerekli düzenlemeler yapılacak. Ayrıca 1 adet ofis masası istiyorum. Bunun yanı sıra bizimle sürekli olarak çalışabilecek bir firmaya ihtiyacımız vardı, Zaman zaman yenilemeler yapılacak. Aradığımızda bize hizmet verebilecek iyi bir firma ile çalışmak istiyordum.komple tadilatım için ,ehil.com bana bu konuyla ilgili.1 Canlar Dekorasyon,Öztürkler İnşaat,Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti.Renewal İç Mimari,Ak Damla İnşaat,ehillerini yönlendirdi.
Aysu K.|Mart 2016


Kullanmakta olduğum evimi komple yeniletmek istiyordum.Evim 110 m2 2+1 şeklindeydi.Mutfağımı komple yeniletmek istiyorum.Yer ve duvar fayansları değişerek komple yenilenecek.Yeni mutfak dolabı ve tezgahı yapılacak.Dolap ve tezgah arasındaki seramikler döşenecek.Evye ve bataryalar takılacak.Banyomu da komple yeniletmek istiyorum.Yer ve duvar fayansları değişerek komple yenilenecek.Banyo dolabı ve lavabosu yapılacak.Klozet değişecek.Duşakabin yapılacak.Odaların yer döşemeleri değişerek komple laminat parke yapılacak.İç kapılar amerikan kapı olarak yenilenecek.Dış kapı çelik kapı olacak.Camlar değişerek komple pimapen cam olarak yenilenecek.Tadilattan sonra tavan ve duvar olmak üzere komple boyama işlemi yapılacak.Odalarda kartonpiyer uygulaması olacak.Keşif için uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için ehil.com bana bu konuyla ilgili.Etik Deri Teks. İnşaat Gıda Elk.San Tiic.Ltd,Derun Tasarım,Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti.Marmara İç Mimarlık Dekorasyon Tadilat Mobiya,1 Canlar Dekorasyon,ehillerini yönlendirdi.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.