Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Parke Ustası> İstanbul> Şişli

En Uygun İstanbul Şişli Parke Ustası Fiyatları

En uygun Parke Ustası fiyatları
Ücretsiz 5 Parke Ustası firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Parke Ustası fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
3.115 TL

Genel olarak bu iş için
1.408 TL - 5.958 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
300 TL

En yüksek fiyat :
8.800 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Parke Ustası Fiyatları Hakkında


Parke Döşeme Fiyatı Ne Kadardır ?
Parke Döşeme Özellikleri Nelerdir?
Parke Döşeme Özellikleri Nelerdir?

Parke Döşeme Fiyatı Ne Kadardır ?

Laminat parkelerin kaplama fiyatları ahşap parkelerin maliyetinden daha azdır. Ahşap parkelerin sadece fiyatları değil, döşemeleri de laminat parkeden daha pahalıdır. Eğer parkelerinizin hem ahşap gibi görünmesini, hem de maliyet olarak daha uygun olmasını istiyorsanız laminat parke sizin için en uygun materyal olacaktır. Lamine parke çeşitleri ya da laminat parke modelleri arasından zevkinize ve bütçenize uygun olan parkeyi bulmak zor olmayacaktır.

Eğer kısıtlı bir bütçeniz var ve olabilecek en uygun maliyetli parke türünü arıyorsanız vinil ya da linolyum parke türlerinden birini tercih edebilirsiniz. Görünüm olarak tıpkı laminat parke gibi ahşap görünümüne sahiptir ve kurulumu o kadar kolaydır ki bir ustaya ihtiyacınız olmadan kendiniz bile döşeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu da maliyetin minimuma inmesi anlamına gelmektedir.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Levent K.|Nisan 2015


internette parke doşeme fiyatları arastırken ehil.coma ulastım kendılerıne talepte bulundum 42 m2 olan yeni taşınacağımız evin salonuna eskitme beyaz parke ile döşemek istiyoruz. Keşif için uygundur. En kısa süre içerisinde hizmet bekliyorum dıye yazdım Anadolu Halıcılık fırması ıle 350tl anlaşma sağladım ellerıne sağlık anadolu halıcılık
Cihan G.|Kasım 2014


Evim 60 m2 3 oda şeklinde. Şu an eşya bulunmuyor boş bir eve lamine parke döşetmek istiyordum. Zeminde lamine parke bulunuyordu ancak kaldırıldı. Düz bir zemindi. Çok acil hizmet almak istiyordum. Hizmeti verecek firmayı aramaya evimin çevresindeki dükkanlardan başladım ancak istediğim yeterli bilgiye ulaşamadım. Ehil.com sayesınde aynı gün içinde Mut Kardeşler Parke Ve Nakliye firmasıyla görüşmeler yapabildik
Ahmet Y.|Kasım 2014


60 m2'lik İstanbul Şişli'deki boş dairemin 3 bölümüne parke döşenecekti.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum. Parke Döşeme taleplerini incelerken ehil.com sitesini buldum. Talep oluşturdum. Daha sonra ehil.com Mut Kardeşler Parke Ve Nakliye firmasını önerdi. Ehil.coma çok teşekkür ederim. Gerçekten kaliteli bir site.
Didem N.|Kasım 2014


En uygun parke döşeme fiyatalrını arıyprdum. 100 m2 olan dairenin 5 bölümünde bulunan eski parkeler sökülerek yeni parke döşemesi yapılacaktı.Tadilat yapılacak daireye kiracı olarak yeni taşındığım için fiyatları ev sahibine bildirip firmaya geri dönüş sağlanacaktı. Ehil.com sitesine rastladım. Talep formu oluşturdum. Sonrasında 1 Canlar Dekorasyon firması ile ehil.com aracılığıyla irtibata geçtik. İşinizi kolaylaştıracağınıza inandığım hızlı ve kaliteli bir site.
Cengiz K.|Şubat 2017


İstanbul Beyoğlu daki kendime ait mülkiyetimde laminat parke döşeme hizmeti almak istiyordum. Laminat parke döşeme fiyatlarını araştırırken karşılaştığım ehil.com sayesinde işinde uzman bir laminat parke döşeme firması ile anlaştım. 2 oda ve 30 m2 1+1 lik bir alan olan evime laminat parke döşeme hizmeti aldım. Zemindeki önceden mevcut döşeme türü minöfle ve zemin düzgündü. 2 farklı alanda işlem yapıldı. Eşyasız ve kullanılmayan bir ev olduğu için parke döşeme firması kolayca çalıştı. Çam malzemeden krem rengi laminat parke döşemesi yapıldı. Parke döşeme fiyatı olarak da 1235 TL ödedim. Herkese tavsiyem her konuda önce ehil.com a danışın.
Sanem Aydın Y.|Ekim 2016


İSTANBUL ÜMRANİYE DEKİ KENDİME AİT DAİREMDE PARKE DÖŞEME HİZMETİ ALMAK İSTİYORDUM. ÇAMSAN PARKELAM BEYAZ MEŞE KULLANILACAKTI. PARKE DÖŞENECEK OLAN ODALARIN ESKİ PARKELERİ SÖKÜLECEKTİ. ISLAK ZEMİN OLAN HOL VE MUTFAK ZEMİNLERİNİN SALONLA AYNI SEVİYEDE OLMASI İÇİN ÖNERİLERİ DE BEKLİYORDUM. DÖŞEME YAPILACAK EVDE YAŞADIĞIMIZ İÇİN DÖŞEME SIRASINDA TÜM EŞYALARIN KALDIRILIP YERLERİNE KONULMASI GEREKECEKTİ. BİR ARKADAŞIMIN TAVSİYESİ İLE EHİL.COM A GİRİP İSTANBUL PARKE DÖŞEME FİRMALARININ BANA ULAŞMASI İÇİN TALEP OLUŞTURDUM. PARKE DÖŞEME FİYATININ UYGUN OLMASINI İSTİYORDUM. BİRKAÇ SAAT İÇİNDE BENİ ARAYAN PARKE DÖŞEME FİRMASI İLE PARKE DÖŞEME FİYATI KONUSUNDA ANLAŞIP PARKE DÖŞEME İHTİYACIMI KARŞILADIM.
Pelin Tayiz B.|Ekim 2016


İstanbul üsküdar da oturduğum evim için laminant parke döşemek istiyordum. Tavsiye ile ehil.com a girip talep oluşturdum. Yerler marley (eski tip) kaplı 2+1 evimizin salon hariç 2 oda ve koridora laminant parke döşetmek istediğimi yazdım. Parkelerin süpürgeliğinin de olacağını yazdım. Bir şirketle anlaştık ve gelip keşif yapıp işe başladılar. Fiyatlar uygun olunca parkelerin altına ısı yalıtımı da yaptırdık. Teşekkür ederim ehil.com
Havacalcap|Ekim 2015


internette parke döşeme fiyatlarını araştırırken ehil.com'u gördüm. ve hemen bir talep formu doldurdum. benim 2+1 evime odalar ve hol dahil laminant parke döşetme işlemim vardı. döşeme alanı 65 metrekare ve evim eşyasızdı. müşteri temsilcileri arkadaşları bana hemen geri dönüş yaptılar. ve 5 tane işin ehli firma yönlendirdiler. bende aralarından bana uygun gelen kırlangıç mimarlık firmasıyla anlaştım. sadece 1 günde işlemimi bitirdiler. çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. parke döşettirmek isteyen bütün kişilere ehil.com' ve firmayı önerebilirim.
Ersoy K.|Mayıs 2015


ikiz villamızda 350 m2 alana komple lamine parke yaptırmak istiyordum güvenebilliceğim bir firma olması gerekiyordu böyle bir firmayı bulabilmem içinde geniş kapsamlı bir araştırma yapmalıydım ve tabiki internet üzerindende parke döşeme fiyatlarını araştırmaya ve firmaları incelemeye koyuldum.Nası olduğunu anlamadığım bir şekilde ehil.com adresiyle karşılaştım sistemin içeriğini inceledikten sonra tam bana göre oldğunu farkettim ve bir talep başvurusunda bulundum ehil.com bana Deniz İnşaat firmasını yönlendirdi göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkürler iyi çalışmalar .
Süleyman Y.|Nisan 2015


avcılarda parke döşemefıyatları arastırırken ehil.com sayfasına denk geldım talebın ıcerıgıne 40 m2 olan taşınacağım salonum için yerlere masif parke döşenmesini istiyorum. Zeminde şu an laminat parke bulunuyor ve zemin düzgündür dıye belırttım musterı temsılcılerı KIRILMAZ PARKE VE MOBİLYA fırmasını yonlendırdı KIRILMAZ PARKE VE MOBİLYA fırması ıle 1000 tl anlaştım

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.