Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Boyacı Ustası> İstanbul> Şişli

En Uygun İstanbul Şişli Boyacı Ustası Fiyatları

En uygun Boyacı Ustası fiyatları
Ücretsiz 5 Boyacı Ustası firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Boyacı Ustası fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
1.357 TL

Genel olarak bu iş için
554 TL - 3.929 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
250 TL

En yüksek fiyat :
6.500 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Boyacı Ustası Fiyatları Hakkında


İç Mekan Boyama Fiyatı Ne Kadardır?
İç Mekan Boyamada Nelere Dikkat Edilmelidir?
İç Mekan Boyamada Nelere Dikkat Edilmelidir?

İç Mekan Boyama Fiyatı Ne Kadardır?

Renklerinizi seçtiğinizde iç mekan boyama maliyetini ve badana fiyatlarını etkileyecek birkaç faktör vardır. Eğer bir dekoratör tutarsanız, ki bu tavsiye edilen bir durumdur maliyet biraz artabilir. Ancak profesyonel bir dekoratörle çalışmanın avantajları büyüktür. Bir dekoratör uzmanlık alanı bu olduğu için sizin göremediğiniz ayrıntıları görebilir ve bu ayrıntıları sizin zevkinizle birleştirerek ortaya harika sonuçlar çıkarabilir.

Maliyeti etkileyecek bir başka faktör de boyanacak olan odanın büyüklüğüdür. Boyanacak olan oda ne kadar büyük olursa harcanacak olan boya ve enerji de o kadar büyük olacaktır. Aynı zamanda iç cephe boyamanın süresi de uzayacağı için bu maliyete etki edecektir. Yapılması gereken şey iç cephe boyasını seçtikten sonra bu işi yapması için profesyonel olan, işinde ehil bir boyacıdan yardım almaktır. Böylece ortaya çıkacak olan sonuç son derece güzel olacak ve sizi mutlu edecektir.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Çiler T.|Ekim 2014


Ensar Usta işine saygısı olan, özenli,hoş sohbet ve sözünün eri bir insan. Onunla ve ekibi ile çalıştığımız için eşim ve ben kendimizi çok şanslı hissediyoruz. İşini kalitesinden hiç ödün vermeden,bize söz verdiği zamandan da önce en iyi şekilde tamamladı. Ekstra isteklerimizi ve çok daha fazlasını bizi kırmadan istekle yerine getirdiği için kendisine ayrıca minnettarız. Evimizi kendi evi gibi sahiplendi ve minimum maliyet ile süreci tamamlamamız için bizi yönlendirdi. Hatta kendisini uğurlamaya çıktığımız anda, anahtarı içeride unutup dışarıda kaldığımızda bile bir baktık ki koşup arka bahçeden eve girmiş bile...Kendisine çok teşekkür ediyorum, artık cep telefonu bizde kayıtlı, bundan sonrasında artık başka bir ekiple çalışmayız diye düşünüyorum. :) Harikasın Ensar Usta.
Okan E.|Mayıs 2016


ehil.com dan ofisimizin boyasını yaptırmak için talep olurşturdum. 150 m2 5 bölümden oluşan ofisimizin tavan ve duvar olmak üzere komple boyası yapılacaktı. önce kendileri arayıp bilgi aldılar ve ardından bana 5 farklı firma yönlendirdiler. En kısa zamanda hizmet almak istediğimi söyledim. firmalar arasından nur dekorasyon ile anlaştım. işlerini çok temiz ve titiz yaptıkları için kendilerine çok teşekkür ederim. ehil.com ekibinede ayrıca teşekkürler.
Utku T.|Mart 2016


80 m2 2+1 şeklindeki evimi tavan ve duvar olmak üzere komple boyatmak istiyordum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum. boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili Kartal İnşaat Ve Dekorasyon, Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti. Arzu Dekorasyon, Egemügesuticaret, Çağrı Temizlik ehillerini yönlendirdi
Süleyman B.|Mart 2016


İş yerimizin 10 bölümü boyanacakdı.Toplamda 1000 m2 şeklindeydi.Yükseklik 3,5 metre kadardı.Hem duvarlar hem de tavanlar boyanacakdı.Eşyalı ve kullanılır durumdaydı.Gerekli malzemelerin firma tarafından temin edilmesini istiyordum.Anlaşılması durumunda en kısa sürede hizmet alacakdım .boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili Kartal İnşaat Ve Dekorasyon, İstanbul Mimarlık, Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti. Angora İnşaat Ltd.Şti. Yağmur Yapı Dekorasyon, ehillerini yönlendirdi
İbrahim A.|Mart 2016


100 m2 evimde 7 bölüm boyanacakdı.Banyo ve wc nin sadece tavanları,diğer alanların hem duvarları hem tavanları boyanacakdı.Ev boş ve kullanımda değildi.En kısa sürede hizmet almak istiyordum. boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili , Kartal İnşaat Ve Dekorasyon, Ak Damla İnşaat, Arzu Dekorasyon, Meis Müzik Evrensel Sanat Yayın Ltd.Ştd, 1 İnci Tadilat Dekorasyon, ehillerin yönlendirdi.
Ahmet K.|Mart 2016


Dairemin 3 odasın da toplam 50m2 boya yaptırmak istiyordum. Sadece duvarlar boyanacakdı. En kısa süre içerisinde hizmet almak istiyordum. boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili ,Meis Müzik Evrensel Sanat Yayın Ltd.Ştd ehillerini yönlendirdi.
Yener K.|Mart 2016


130 m2 3+1 şeklindeki eşyasız ve boş olana evimi tavan ve duvar olmak üzere komple boyatmak istiyordum.Gerekli malzemeyi firma karşılayacaktı.En kısa zaman da hizmet almak istiyordum.boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili , Renewal İç Mimari, Renewal İç Mimari, Erc İnşaat Dekorasyon, Yağmur Yapı Dekorasyon, Uns Tadilat&Dekorasyon , ehillerini yönlendirdi
Deniz B.|Mart 2016


Mağazamızın 1 bölümünü boyatmak istiyordum.Boyanacak alan 25-30 m2 şeklindeydi,tavan yüksekliği yaklaşık 2,5 metredi. Sadece duvarlar boyanacakdı.Konum eşyasız ve kullanılmamaktaydı.En kısa sürede hizmet almak istiyordum.boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili ,Meis Müzik Evrensel Sanat Yayın Ltd.Ştd, Çağrı Temizlik, 1 İnci Tadilat Dekorasyon, Yağmur Yapı Dekorasyon, Ayhan Işık Dekorasyon, ehillerini yönlendirdi.
Cihan K.|Mart 2016


Evim 3+1 şeklindedir.105 m2 lik 4 bölümün tavan ve duvarları boyanacakdı.Banyo tavanı alçı olacakdı.Tavan yüksekliği 3 metreydi.En kısa sürede hizmet almak istiyordum.Ev eşyasız ve kullanımda değildi.boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili. Kartal İnşaat Ve Dekorasyon, Renewal İç Mimari, İstanbul Mimarlık, Arzu Dekorasyon, Ayhan Işık Dekorasyon, ehillerini yönlendirdi.
Mehmet Sinan V.|Mart 2016


2+1 dairemin 4 bölümünde toplam 70m2 hem duvar hem tavan boyası yaptırmak istiyordum. Gerekli malzemeleri firma alcaktı. Yeni taşınacağım için kısa süre içerisinde hizmet alacaktım.boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili. Tes Dekor, Ak Damla İnşaat, İstanbul Mimarlık, İstanbul Mimarlık, Meis Müzik Evrensel Sanat Yayın Ltd.Ştd, Artpark, ehillerini yönlendirdi,

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.