Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > İç Cephe Boya> İstanbul> Sancaktepe

En Uygun İstanbul Sancaktepe İç Cephe Boya Fiyatları

En uygun İç Cephe Boya fiyatları
Ücretsiz 5 İç Cephe Boya firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

İç Cephe Boya fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
1.477 TL

Genel olarak bu iş için
563 TL - 2.538 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
350 TL

En yüksek fiyat :
3.600 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


İç Cephe Boya Fiyatları Hakkında


İç Cephe Boya Fiyatı Ne Kadardır?
İç Cephe Boya Nasıl Yapılır?
İç Cephe Boya Nasıl Yapılır?

İç Cephe Boya Fiyatı Ne Kadardır?

Renklerinizi seçtiğinizde iç mekan boyama maliyetini ve badana fiyatlarını etkileyecek birkaç faktör vardır. Eğer bir dekoratör tutarsanız, ki bu tavsiye edilen bir durumdur maliyet biraz artabilir. Ancak profesyonel bir dekoratörle çalışmanın avantajları büyüktür. Bir dekoratör uzmanlık alanı bu olduğu için sizin göremediğiniz ayrıntıları görebilir ve bu ayrıntıları sizin zevkinizle birleştirerek ortaya harika sonuçlar çıkarabilir.

Maliyeti etkileyecek bir başka faktör de boyanacak olan odanın büyüklüğüdür. Boyanacak olan oda ne kadar büyük olursa harcanacak olan boya ve enerji de o kadar büyük olacaktır. Aynı zamanda iç cephe boyamanın süresi de uzayacağı için bu maliyete etki edecektir. Yapılması gereken şey iç cephe boyasını seçtikten sonra bu işi yapması için profesyonel olan, işinde ehil bir boyacıdan yardım almaktır. Böylece ortaya çıkacak olan sonuç son derece güzel olacak ve sizi mutlu edecektir.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Seyhan Y.|Ağustos 2017


İç mekan boyama fiyatlarını araştırırken karşılaştığım ehil.com sayesinde evim çok güzel oldu. Renk değişimi olmasına rağmen bir günde tüm evimin iç mekan boyamasını bitirdiler , kartonpiyer tamir işimiz vardı bizi düşündüren kısımdı ama çok güzel oldu ellerine sağlık. Ehil.com da oluşturduğum talebimizden bize ulaşan iç mekan boyama firması evimizdeki iç mekan boyama ve kartonpiyer işlerini bir günde bitirdi ve tahmin ettiğimizden daha güzel oldu.
Aliosman C.|Mart 2016


Yeni taşınacağım 80 m2 2+1 dairem de hem duvar hem tavan boyası yaptırmak istiyordum. Gerekli malzemeleri firma teminetti. En kısa sürede hizmet almak istiyordum. boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili. Kartal İnşaat Ve Dekorasyon, Taşcıoğlu İnşaat Dekorasyon Ve Temizlik, Ultradekor İnşaat Ltd Şti, Arzu Dekorasyon, Ayhan Işık Dekorasyon, ehillerini yönlendirdi.
Gamze K.|Mart 2016


140 m2 4+1 duvar ve tavanların boyanmasını istiyordum. duvar ve tavanlarda herhangi bir sorun bulunmuyordu. Eşyalı kullanımda. Keşfe uygundum.boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili . Ergrup Temizlik, Çam İnşaat Söve İmalat Ve Uygulama, Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti.Yusaş İnşaat, ehillerini yönlendirdi.
Selçuk K.|Mart 2016


116 m2 3+1 duvar ve tavanların boyanmasını istiyordum.Duvarlar da ve tavanlar da herhangi bir sorun bulunmuyodur.Boş bir daireydi.Malzemeleri firma temin edebilirdı.Evim keşife uygundu. boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili . Ergrup Temizlik, Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti. ehillerini yönlendirdi.
Emre D.|Mart 2016


Dairemin 190 m2 lik 6 bölümü hem duvarlar hem tavanlar boyanacaktı.Tavan yüksekliği 4,5 m. di. Ev eşyasız ve kullanımda değildi. En kısa sürede hizmet almak istiyordum.bunun için boya badana yapılacakdı ehil.com bana bu konuyla ilgili Emre Dekorasyon , Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun , Özkaya Gayrımenkul Dekorasyon , ENG Yapı , Çağrılar Temizlik , ehillerini yönlendirdi
Devran K.|Nisan 2015


165 m2 3+1 şeklinde olan evimi tavan ve duvar olmak üzere komple boyatmak istiyorum.Alçıpan ve spot aydınlatma işlemleride olacaktı.Bu sebeple iç mekan boyama fiyatlarını araştırıyordum.Birden ehil.com u gördüm ve biraz inceledikten sonra talep oluşturdum.Kendileri bana gün içerisinde Acar İnş San Ve Dış Tic Ltd. Şti, Yusaş İnşaat, Salman Yapı firmalarını yönlendirdiler.Bu hizmetten çok memnun kaldım teşekkürler ehil.com
Abdullah G.|Nisan 2015


125 m2 3+1 olan evim tavan ve dvarlarını keşife göre boyama ve duvar kagıdı uygulaması olacaktı.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum. Süre konusunda kısıtlı olduğum için hızlıca firma arayışına başlamıştım. Firma arayışının yanısıra fiyat konusunda da pek fikrim yoktu o yuzden öncelikle ev boyama fiyatlarını araştırmaya başladım. Bu arayışlar sırasında ehil.com'un yaklaşık 300 kategoride hizmet verdiğini keşfettim. Ehil.com bana boyama hizmetimle alakalı Kartal İnşaat ve Dekorasyon firmasını gönderdiler. Kartal İnşaat ve Dekorasyon firmasının yetkilileri benimle baya ilgilendiler. İlgi ve alakaları dolayısıyla çok teşekkür ediyorum.
Hakan|Nisan 2015


İnternette araştırma yaparken ehil.com sitesine rastladım.Biraz incelediğimde çok kaliteli ve hızlı bir hizmet sağlayan bir firma olduğunu gördüm benimde iç mekan boyama ihtiyacım vardı ve hemen talep oluşturdum.Beni ehil.comdan aradılar.Bana dicleli yapı firmasını yönlendirdiler.ehil.com sayesinde işini en iyi şekilde yapan kaliteli hizmet sağlayan bir firmaya işimi yaptırdım.Bana bu konuda yardımcı olan ehil.com ve dicleli yapıya çok teşekkür ederim.
Mehtap B.|Kasım 2014


Dairemin 4 odasının duvar ve tavanları boyanacaktı. En kısa zamanda hizmet almak istiyordum. İç mekan boyama fiyatlarını incelerken ehil.com sitesine rastladım. Talep oluşturdum. Akabinde Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti. firması ehil.com aracılığıyla arayıp fiyat teklifinde bulundu. Ehil.coma aracılığından dolayı çok teşekkür ederim.
Hicret K.|Ekim 2014


700-800TL arasında bir bütçe aralığım var. İstanbul/Sancaktepe deki 75-129m2 lik eşyalı kullanılan bir evim bulunmaktadır. Sadece duvarlar boyanıcaktır. Boyama işlemini gerçekleştirecek firmanın gelirken malzemelerinide kendilerinin getirmesini istiyordum. Boyama işleminin yapılacağı mekanda yerden tavana olan yükseklik yaklaşık olarak 3-+3.5metredir. Bu sebeple ehil.com'un yardımıyla Ultradekor İnşaat Ltd Şti ile görüşmeler sağladık.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.