Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Salon Dekorasyon> İstanbul> Maltepe

En Uygun İstanbul Maltepe Salon Dekorasyon Fiyatları

En uygun Salon Dekorasyon fiyatları
Ücretsiz 5 Salon Dekorasyon firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Salon Dekorasyon fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
37.205 TL

Genel olarak bu iş için
16.852 TL - 193.602 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
3.500 TL

En yüksek fiyat :
350.000 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Salon Dekorasyon Fiyatları Hakkında


Salon Dekorasyon Fiyatı Ne Kadardır?
İç Mekan Yenilemede Nelere Dikkat Edilmelidir?
İç Mekan Yenileme Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Salon Dekorasyon Fiyatı Ne Kadardır?

Salon dekorasyon yaptırmanın maliyetini etkileyen bir çok farklı faktör vardır. Maliyet bu faktörlere bağlı olarak değişikliklere uğrar. Evinizin tamamının değil de belli bölümlerinin dekorasyonunda değişiklik yaparak yenilemek istediğinizde, bu sizin için daha kolay ve daha az maliyetli bir iş olacaktır. İç yenilik yapılacak alanın büyüklüğü maliyeti etkileyecek olan faktörlerin başında gelir. Yenileneme yapılacak olan alan ne kadar büyük olursa maliyet de bir o kadar büyük olacaktır. Yaptırmak istediğiniz iç dekorasyonun türü ( boya, zemin döşemeleri, duvar kağıtları, kapı ve bileşenleri, pencere ve bileşenleri vb. ) de maliyeti etkileyen faktörler arasındadır.

İstediğiniz türdeki salon dekorasyonuna göre maliyette değişiklikler olacaktır. Salon dekorasyon işleminin tamamlanmasını istediğiniz zamanın da maliyet üzerinde etkisi vardır. Eğer iç dekorasyon işleminin normal işçi sayısı ile normalde bitmesi gereken sürede bitmesinin bir sakıncası yoksa ek bir ücret alınmaz.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

6.250 TL

4.250 - 8.370
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : Merhaba salonumu tamamen değiştirmek istiyorum diktörtgen bir salonum var ve boy 6 en 4 m2 country tarzı koltuk ve duvar kağıdı alçıpan dan niş den tv ünitesi gibi düşüncelerim var

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Burak Selçuk S.|Ekim 2016


Şuan kullanımda olduğum 100-150 m2 evimin tadilat işlemleri olacaktı. Mutfak, banyo komple ve bunun dışında boya, zemin döşemeleri. kapı ve tesisat bileşenlerinde değişiklik olacaktı. Mutfak ile balkon arasındaki duvar kırılıp mutfağa katılacaktı. Mutfağın dolabı, tezgahı, zemin döşemeleri gibi işlemler olacaktır komple yenilenecekti. Doğalgaz tesisatında değişiklik olacaktı. Banyo komple yenilenecek zemin döşemeleri, dolap ve duşakabin yenilenmesi söz konusu olacaktı. Su tesisatı gözden geçirilecekti. Bunun dışında hem duvarlar hem tavanlar boyanacaktı. Tavan yüksekliği 2,75 metredir. Alaturka tuvaletin tadilatı olacaktı. Komple laminat döşeme olacaktı. Bunların dışında 7-8 adet iç kapının kasayla birlikte değişimi söz konusu olacaktı. Arkadaşlarıma kaliteli bir iç mekan yenileme firması sorduğumda beni ehil.com a yönlendirdiler. Bende arkadaşlarımı kırmayıp girip önce iç mekan yenileme fiyatlarına baktım ve iç mekan yenileme için ayırdığım bütçe ile örtüşen fiyatlar ile karşılaştım. Hemen bir talep oluşturup ihtiyaçlarımı yazdım. Sonrasında İstanbul Maltepe iç mekan yenileme firmaları beni arayıp keşif için evime geldiler. İç mekan yenileme fiyatı konusunda anlaştık ve yenilemeyi yaptırdım.
Ayben A.|Mart 2016


118 m2 2+1 olan inşaat halinde ki evimin anahtar teslim tadilatının yapılmasını istiyordum. Mutfağımda komple seramikler yenilenecek.Mutfak dolapları ,tezgah,evye bataryalarım yenilenecek.Banyomda komple seramikler sökülerek yenileri döşenecek.Duşakabin,klozet, banyo dolabı ve lavabo yenilenecek.Banyodan ayrı olan diğer tuvaletimiz de klozet ve komple seramikler yenilenecek.Elektrik, su, doğalgaz tesisatı komple yeniden yapılacak.Mutfak dahil komple eve laminat parke döşenecek.Komple pimapen olacak şekilde pencereler değiştirilecek.2 adet balkonum pimapen ile cam balkon şeklinde kapatılacak.Komple eve alçıpan yapılacak ve duvar ,tavan olarak boyası yapılacaktır.Evim keşife uygundur en kısa süre içerisinde hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için ehil.com bana bu konuyla ilgili.Artımilim Mimarlık Mobilya Dekorasyon-Abdullah Akyüz,YAPIPARK MİMARLIKİNŞ TURZ. LTD.ŞTİ.SEE MÜHENDİSLİK ELEKTRİK İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.Acar Yapı Dekorasyon,Mk Mimarlık & Mühendislik,ehillerini yönlendirdi.
Zeki K.|Mart 2016


Kullanımda olan dublex evimde yenilikler yaptırmak istiyordum.90 m2 2+1 şeklindeydi.Banyo ve mutfak için asma tavan işlemi yapılacak.Odaların yer döşemeleri değişerek komple laminat parke olarak yenilenecek.İç merdivenlere ve 10 m2 alana mermer döşeme işlemi yapılacak.Çelik kapı yapılacak.4 adet iç kapı yapılacak.Evimin girişi için ferforje yapılacak.Odalarda alçı ve kartonpiyer uygulaması yapılacak.Tadilattan sonra evim tavan ve duvar olmak üzere komple boyanacak.Keşife uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.komple tadialtım için ehil.com bana bu konuyla ilgili.İgm Olcanizer F Grup Danışmanlık Reklamcılık Mimarlık Organizasyon San. Tic Lim . Şti,Bbs Mimarlık İnş.Taahhüt Yapı Malzemeleri San.Ve Tic.Ltd.Şti,Acar Yapı Dekorasyon,İndeks Yapı Tasarım,Sıraş İnşaat,ehillerini yönlerdirdi.
Hasan T.|Mart 2016


Kullanımda olan evimde yenilikler yaptırmak istiyordum.Evim 85 m2 1+1 şeklindeydi.Banyom oda haline getirilerek evim 2+1 olarak düzenlenecek.Tuvalet de genişletilerek banyo olarak kullanılacak.Yeni odanın duvarlarındaki fayanslar sökülerek komple sıva ve boya işlemleri yapılacak.Genişletilen tuvaletin yer ve duvar fayansları değişerek komple yenilenecek.Klozet değişecek.Duşakabin yapılacak.Banyo dolabı ve lavabosu yapılacak.Mutfağımda komple yenilenecek.Yer ve duvar fayansları değişerek komple yenilenecek.Yeni mutfak dolabı ve tezgahı yapılacak.Dolap ve tazgah arasındaki seramikler döşenecek.Evye ve bataryalar takılacak.Elektrik ve su tesisatı komple gözden geçirilerek gerekli yeniliker yapılacaktı.Keşife uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için .ehil.com bana bu konuyla ilgili.Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun,Artımilim Mimarlık Mobilya Dekorasyon-Abdullah Akyüz,Oda Yapı Tasarım İç Mimarlık,Acar Yapı Dekorasyon,Enes Işık İnşaat,ehillerini yönlendirdi.
Mehtap G.|Mart 2016


40 m2 salonum da yenileme yaptırmak istiyordum. Zemine lamine parke yapılacak. Duvar ve tavanlarda boyama olacak ve bir bölüme dekoratif kağıt uygulanacak. Tavanda spot aydınlatma yapılacak. Birde salon kapımın değişmesini istiyordum. Konu ile ilgili anlaşma sağlanması takdirinde hızlıca hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için ehil.com bana bu konuyla ilgili.Acar Yapı Dekorasyon ,Purtaş İnşaat San. Taah. Tic. Ltd. Şti.Uygun İnce Yapı Uygulamaları Ltd.Şti.(Deko Keyif)Evci Dekor,Eb İç Mimarlık,ehillerini yönlendirdi.
Barış C.|Mart 2016


Yeni evimi komple yeniletmek istiyordum.Evim 120 m2 3+1 şeklindeydi,Evimin su ve elektrik tesisatı komple gözden geçirilerek gerekli yenilikler yapılacakdı.Mutfağım komple yenilenecekdi.Yeni mutfak dolabı ve tezgahı yapılacakdı.Dolap ve tezgah arasındaki seramikler döşenecekdi Evye ve bataryalar takılacak.Banyomda komple yenilenecek.Yer ve duvar fayansları değişecek.Banyo dolabı ve lavabosu yapılacak.Klozet değişecek.Duşakabin yapılacak.İç kapılar komple yenilenecek.Çelik kapı yapılacakdı Tüm pencereler pimapen olacakdı.Tadilattan sonra evim tavan ve duvar olmak üzere komple boyanacakdı.Keşife uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum. kompile tadilatım için ehil.com .bana bu konuyla ilgili.Artımilim Mimarlık Mobilya Dekorasyon-Abdullah Akyüz,Adanzyetadilat.Com,Peryal İzolasyon Ve Zemin Kaplama Sitemleri,Parkett Home,Selecta Mutfak ehillerini yönlendirdi.
Kadır E.|Mayıs 2015


Evime tamamiyle bir yenilik yapma zamanı gelmişti ve güvenilir bir firmaya ihtiyacım vardı internet üzerinden iç mekan yenileme fiyatlarını incelerken ehil.com a gözüm takıldı detaylı bir incelemeden sonra güvenebiliceğim bir site olduğunu farkettim ve hemen bir talep başvurusunda bulundum.Ehil.com bana Aveta Tasarım Ve Uygulama firmasını yönlendirdi.Göstermiş oldukları ilgiden dolayı ehil.coma çok teşekkür ederim iyi çalışmalar.
Ömer B.|Nisan 2015


9 adet daire 5'i normal daire 4 adette dubleks daireme toplamda 13 mutfak dolabı yapılacak ve kapılar yenilecekti.Bunun için kaliteli ve hızlı bir firma arıyordum.Bunun için internette firmaların fiyatlarına bakarken ehil.com u gördüm.Kendilerini arayıp detaylı bir talep oluşturduktan sonra Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun, Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti., İz Yapı İnşaat Ve İzolasyon, Star Dekor Mobilya, Mim İçmimarlık firmalarını yönlendirdiler.Bu kadar hızlı olmasına şaşırdım.Gün içerisinde 5 firma çok şaşırtıcıydı.Teşekkürler ehil.com
Bülent A.|Nisan 2015


İnternette iç mekan yenileme fiyatlarını araştırıyordum.Birden ehil.com u gördüm ve bir talep oluşturdum.Kendileri bana Artımilim Mimarlık Mobilya Dekorasyon-Abdullah Akyüz, Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun, KAR-SE INSAAT firmalarını yönlendirdiler.Kendilerine çok teşekkür ederim.
Ahu G.|Nisan 2015


Kulanımda olan evimde yenilikler yaptırmak istiyorum.Evim 120 m2 3+1 şeklindedir.Banyomu komple yeniletmek istiyorum.Yer ve duvar fayansları komple değişecek.Banyo dolabı ve lavabosu yapılacak.Klozet değişecek.Duşakabin yapılacak.Odaların yer döşemeleri komple değişerek laminat parke olarak yenilenecek.İç kapılarda değişecekti.Çelik kapı yapılacaktı.Gardrop ve portmanto yapılacaktı.Tadilattan sonra evim tavan ve duvar olmak üzere komple boyanacaktı. En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.