Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Salon Dekorasyon> İstanbul> Küçükçekmece

En Uygun İstanbul Küçükçekmece Salon Dekorasyon Fiyatları

En uygun Salon Dekorasyon fiyatları
Ücretsiz 5 Salon Dekorasyon firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Salon Dekorasyon fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
24.739 TL

Genel olarak bu iş için
11.869 TL - 41.369 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
1.000 TL

En yüksek fiyat :
58.000 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Salon Dekorasyon Fiyatları Hakkında


Salon Dekorasyon Fiyatı Ne Kadardır?
İç Mekan Yenilemede Nelere Dikkat Edilmelidir?
İç Mekan Yenileme Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Salon Dekorasyon Fiyatı Ne Kadardır?

Salon dekorasyon yaptırmanın maliyetini etkileyen bir çok farklı faktör vardır. Maliyet bu faktörlere bağlı olarak değişikliklere uğrar. Evinizin tamamının değil de belli bölümlerinin dekorasyonunda değişiklik yaparak yenilemek istediğinizde, bu sizin için daha kolay ve daha az maliyetli bir iş olacaktır. İç yenilik yapılacak alanın büyüklüğü maliyeti etkileyecek olan faktörlerin başında gelir. Yenileneme yapılacak olan alan ne kadar büyük olursa maliyet de bir o kadar büyük olacaktır. Yaptırmak istediğiniz iç dekorasyonun türü ( boya, zemin döşemeleri, duvar kağıtları, kapı ve bileşenleri, pencere ve bileşenleri vb. ) de maliyeti etkileyen faktörler arasındadır.

İstediğiniz türdeki salon dekorasyonuna göre maliyette değişiklikler olacaktır. Salon dekorasyon işleminin tamamlanmasını istediğiniz zamanın da maliyet üzerinde etkisi vardır. Eğer iç dekorasyon işleminin normal işçi sayısı ile normalde bitmesi gereken sürede bitmesinin bir sakıncası yoksa ek bir ücret alınmaz.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

6.250 TL

4.250 - 8.370
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : Merhaba salonumu tamamen değiştirmek istiyorum diktörtgen bir salonum var ve boy 6 en 4 m2 country tarzı koltuk ve duvar kağıdı alçıpan dan niş den tv ünitesi gibi düşüncelerim var

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Candan T.|Ocak 2017


Evim 2+1 105m2 . İç mekan yenileme fiyatlarını araştırırken bir arkadaşım ehil.com a gir form doldur uygun fiyata halledersin dedi. Girip bir iç mekan yenileme formu doldurdum. Birkaç saat içinde iç mekan yenile firmaları beni aradı keşif için geldiler ve fiyat konusunda bitanesi ile anlaştık. Mutfağıma dolap yapıldı, zemine şap dökülüp tesisatların yerden geçişi sağlandı. Evye, batarya fayanslar yenilendi. Salona şap dökülüp tesisatla birlikte laminat parke yapıldı. Yatak odası ve oturma odası da aynı şekilde zemine laminat yapılıp duvarlar boyandı.6 iç kapı amerkan olarak değişti. Banyo fayans,dolap, duşakabin, lavabo tamamen değişti. Tüm odalara kartonpiyer yapıldı. Hol kısmı karo döşendi. Elektrik,su ve doğalgaz tesisatları gözden geçirilip yenilendi ve kombi takıldı. Kısacası evim tamamen yenilendi. Çok güzel bir görüntü oluştu evimde. Anlaştığım iç mekan yenileme firmasının kaliteli hizmetinden çok memnun kaldım.
Türker Ö.|Ekim 2016


Mevcut depo gibi kullandığımız bölümü ofis olarak restore edip ofisimizi buraya taşımak için iç mekan yenileme hizmetine ihtiyacımız vardı. 500m2 civarlarında olan ofis kısmı duvarlar, tavan ve aydınlatma sistemleri, ofis içi bölümlemeler wc ve mutfak vs olmak üzere yenilenmesi gerekiyordu. zeminler için epoksi zemin kaplama yaptırmak istiyorduk ve iç mekan boyama işlemi yapılacaktı. çalışanlarımızdan biri ehil.com dan evi için banyo dekorasyon hizmeti aldığını ve çok memnun kaldığını aynı zamanda iç mekan yenileme fiyatlarının uygun olduğunu söyleyince bende girip depomuzu ofise döndürmek için iç mekan yenileme hizmeti almak istediğimi yazdım. 5 tane iç mekan yenileme firması beni arayıp işin detaylarını sorup fiyatlarını söylediler. bir tanesi ile anlaştık ve aynı gün gelip yapılacak olan işlemler için program yaptılar. bir sonraki gün işe başlayıp 4 günde işi tamamladılar. çalışanımızın da söylediği gibi iç mekan yenileme fiyatları beklediğimizden uygun çıktı.
Veysel|Nisan 2016


Yeni taşınacağım 115 m2 2+1 şeklindeki evimi anahtar teslim yaptırmak istiyordum.Evimin duvar ,tavan ve yerlerine komple sıva ve şap işlemleri yapılacak.Mutfak için yer ve duvar fayansları döşenecek.Yeni mutfak dolabı ve tazgahı yapılacak.Dolap ve tazgah arasındaki seramikler döşenecek.Evye ve bataryalar takılacak.Banyom içinde yer ve duvar fayansları komple yapılacak.Banyo dolabı ve lavabosu yapılacak.Klozet yapılacak.Duşakabin yapılacak.Tüm odaların yer döşemeleri komple laminat parke yapılacak.Salonum için dekoratif amaçlı karo uygulaması yapılacak.Evimde komple tavan ve duvar olmak üzere boyama işlemleri yapılacak.Keşife uygundum,En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için.ehil.com bana bu konuyla ilgili.Norşin İnşaat,İstanbul Mimarlık,Kıraç İnşaat,Biztek İnşaat,Adeniş İnşaat Turizm Tekstil Ve Eğitim Danışmanlın San. Tic. Ltd. Şti. ehillerini yönlendirdi.
Suat I.|Mart 2016


50 m2 boş olan işyerimi giyim ürünleri satılacak mağazaya çevirmek istiyordum.Konsept ve kaliteyi belli eden bir mağaza olmasını istiyordum. Yerler komple sökülerek yerine seramik döşenecek . Duvarlara konsepte uygun duvar kağıdı ve boyası yapılcak.Elektrik tesisatı komple yenilenecek.Alçıpandan bir mutfak bölümü yapılacak. Mutfak dolabı ve tezgah yapılacak.Evye ve bataryası olacak.Bir tuvalet bölümü ayrılacak.Tuvalet ve lavabo takılacak. Su tesisatı komple yapılacak.Mağaza için aydılatma yapılacak.Mağaza içerisine ürün rafları yapılacak.Ön vitrin cam olarak yapılacak . Keşife uygundum. En kısa sürede hizmet almak istedim, komple tadilatım için ehil.com bana bu konuyla ilgili.Deniz İnşaat,Uzmanlar Dekorasyon,Onkayapı Dekorasyon Mimarlık Hiz Lmt Şti,ehillerini yönlendirdi.
Serkan A.|Mart 2016


110 m2 2+1 evimin tadilatının yapılmasını istiyordum.Şuan kullanmakta olduğumuz evimiz. Mevcut mutfak ile çocuk odasının yerini değiştirmek istiyordum yeni yapılacak mutfağımda mutfak dolabı, tezgah yapılacak.Zemin ve duvarlarına seramik yapılacak.Balkon mutfağa dahil edilerek cam balkon yapılacak ile kapatılacak. Çocuk odasında ki balkon girişinin iptal edilmesini istiyordum.Banyom da komple seramikler yenilenecek.Klozet,duşakabin ve banyo dolabı yapılacak. çamaşır makinesini içine katacak bir banyo dolabı istiyordum.Banyo kapısı değiştirilecek.Yatak odam için duvara monte edilen bir gardolap yapılmasını istiyordum. Evin bütün odaları laminat parke yapılacak ve 4 oda kapısı sürgülü kapı olarak yenilenecek.Tüm ev duvar tavan olacak şekilde boyanacak. Salonumun bir duvarında taş duvar yapılıp asma alçıpan tavan yapılacak. Doğalgaz kombimin yeri değişecek.Elektrik ve su tesisatı yenilenecek.Evin girişine özel tasarım bir vestiyer yapılmasını istiyordum.Salonumada kitaplık yaptırmak istiyorum.Keşife uygundum.En kısa süre içerisinde hizmet almak istiyordum. ehil.com bana bu konuyla ilgili.ELEGANT İNŞAAT MÜH.TAAH.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.Gölgeyap Yapı Grup (Dekorasyon)Karalar Mobilya,Derya Mimarlık-Muhammer Erduvan,ehillerini yönlendirdi.
Tahsin L.|Mart 2016


Kullanımda olan evimde yenilikler yaptırmak istiyordum.Evim 110 m2 2+1 şeklindeydi.Çocuk odasındaki balkonum odaya dahil edilecek.Dış tarafa cam balkon sistemi yapılacak.Banyoma alçıpandan bölme yapılarak alaturka tuvalet yapılacak.Hem banyo için hem tuvalet için yer ve duvar fayansları komple yenilenecek.Tuvalete tuvalet taşı yapılacak.Banyomun içindeki malzemelerde komple değişerek yenilenecek.Banyo dolabı ve lavabosu yapılacak.Klozet değişecek.Duşakabin yapılacak.İç kapılar komple değişerek amerikan kapı olarak yenilenecek.Odalarda kartonpiyer uygulaması yapılacak.Tadilattan sonra evim tavan ve duvar olmak üzere komple boyanacak .Keşfe uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.komple tadialtım için ehil.com bana bu konuyla ilgili.Dekonil İç Mimarlık Ve Dekorasyon,Çelikler Yapı Dekorasyon İstanbul,Ustaeli Yapı Bakım Onarım İnşaat Danışmanlık San. Diş. Tic. A.Ş.Norşin İnşaat,Sıraş İnşaat,ehillerini yönlendirdi
Özem H.|Mart 2016


Kullanımda olan evimde yenilikler yaptırmak istiyordum.Evim 100 m2 3+1 şeklindeydi.Evimin elektrik ve su tesisatı komple gözden geçirilerek gerekli yenilikler yapılacak.Mutfağım komple yenilenecek.Yer ve duvar fayansları yenilenecek.Yeni mutfak dolabı ve tezgahı yapılacak.Dolap ve tezgah arasındaki seramikler döşenecek.Evye ve bataryalar takılacak.Mutfak balkonuna cam balkon sistemi yappılacak.Banyomuda yer ve duvar fayansları komple yenilenecek.Banyo dolabı ve lavabosu yapılacak.Klozet değişecek.Duşakabin yapılacak.Odaların yer döşemeleri komple değişerek laminat parke olarak yenilenecek.Evimin tüm iç kapıları amerikan kapı olacak.Tüm pencereler pimapen pencere olacak.1 adet portmanto ve 1 adet gardrop yapılacak.Tadilattan sonra tavan ve duvar olmak üzere evim komple boyanacak.Keşife uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.komple tadialtım için ehil.com bana bu konuyla ilgili.Derya Mimarlık-Muhammer Erduvan,Style Dekor,Ustaeli Yapı Bakım Onarım İnşaat Danışmanlık San. Diş. Tic. A.Ş.Etik Deri Teks. İnşaat Gıda Elk.San Tiic.Ltd,ehillerini yönlendirdi
Burcu D.|Mart 2016


Dairem 3+1 120 m2 şeklindeydi.Mutfak dolapları ve tezgah yenilenecek.Banyoya duvar örülerek 2 ye bölünecek,2 adet banyo haline getirilecek.Banyoda duşakabin , klozet,lavabo yenilenecek.Mutfak ve banyo fayansları komple yenilenecektir.Su ,elektrik,doğalgaz tesisatı yenilenecektir.1 odanın zeminine laminat parke döşenecek.6 adet iç kapılar Amerikan Panel kapı olacak şekilde değişecek,3 adet pencere pimapen olarak yenilenecekti.Keşfe uygundum.En kısa sürede hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için.ehil.com bana bu konuyla ilgili.Ustaeli Yapı Bakım Onarım İnşaat Danışmanlık San. Diş. Tic. A.Ş.Öztürkler İnşaat,Marmara İç Mimarlık Dekorasyon Tadilat Mobiya,İrtifa İnşaat,Dedeman Yapı,ehillerini yönlendirdi.
Kübra A.|Nisan 2016


Eşyasız ve boş olan evimi komple yeniletmek istiyordum.Evim 80 m2 2+1 şeklindeydi,Evimin su ve elektrik tesisatı komple gözden geçirilerek gerekli yenilikler yapılacak.Mutfağım komple yenilenecek.Yer ve duvar fayansları komple yenilenecek.Yeni mutfak dolabı ve tezgahı yapılacak.Dolap ve tezgah arasındaki seramikler döşenecek.Evye ve bataryalar takılacak.Banyomuda komple yeniletmek istiyorum.Yer ve duvar fayansları değişecek.Banyo dolabı ve lavabosu yapılacak.Klozet değişecek.Duşakabin yapılacak.Odaların yer döşemeleri komple değişerek laminat parke olarak yenilenecek.İç kapılar komple yenilenecek.Portmanto yapılacak.Odalarda asma tavan ve kartonpiyer uygulamaları olacak.Tadilattan sonra evim tavan ve duvar olmak üzere komple boyanacak.Keşife uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için.ehil.com bana bu konuyla ilgili.Ataner Yapı Taahhüt Hizmetleri,Ustaeli Yapı Bakım Onarım İnşaat Danışmanlık San. Diş. Tic. A.Ş.Biztek İnşaat,Uns Tadilat&Dekorasyon,Dedeman Yapı,ehillerini yönlendirdi.
Selçuk E.|Mart 2016


Yeni taşınacağım eşyasız ve boş olan evimde yenilikler yaptırmak istiyordum.Evim 85 m2 2+1 şeklindeydi.Mutfağımı komple yeniletmek istiyordum.Yer ve duvar fayansları değişerek komple yenilenecek.Yeni mutfak dolabı ve tezgahı yapılacak.Dolap ve tezgah arasındaki seramikler döşenecek.Evye ve bataryalar takılacak.Banyomda komple yenilenecek.Yer ve duvar fayansları değişecek.Banyo dolabı ve lavabosu yapılacak.Klozet değişecek.Duşakabin yapılacak.Elektrik ve su tesisatı gözden geçirilerek gerekli yenilikler yapılacak.Salon ile mutfak arasındaki duvara niş işlemi yapılacak.Giriş hol için portmanto yapılacak.Keşife uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için .ehil.com bana bu konuyla ilgili.Etik Deri Teks. İnşaat Gıda Elk.San Tiic.Ltd,Ceylanlar Mutfak&Mobilya,Dekorevi İç Mimari İnş.Turzm.San.Ve Tic.Ltd.Şti.Öztürkler İnşaat,Marmara İç Mimarlık Dekorasyon Tadilat Mobiya,ehillerini yönlendirdi.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.