Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Kapı Pencere Ve Balkon İşleri> İstanbul> Küçükçekmece

En Uygun İstanbul Küçükçekmece Kapı Pencere ve Balkon İşleri Fiyatları

En uygun Kapı Pencere Ve Balkon İşleri fiyatları
Ücretsiz 5 Kapı Pencere Ve Balkon İşleri firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Kapı Pencere ve Balkon İşleri fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
5.135 TL

Genel olarak bu iş için
2.517 TL - 30.067 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
100 TL

En yüksek fiyat :
55.000 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Kapı Pencere ve Balkon İşleri Fiyatları Hakkında


Genel Kapı, Pencere Ve Balkon Fiyatları Ne Kadardır?
Genel Kapı, Pencere Ve Balkon Seçimindeki Püf Noktalar Nelerdir?
Genel Kapı, Pencere Ve Balkon Kullanımının Yaraları Nelerdir?

Genel Kapı, Pencere Ve Balkon Fiyatları Ne Kadardır?

Balkonlar, cam balkon sistemleri ile daha şık bir havaya sahip ve dekorasyon bir bütünlüğe sahiptir. Günümüzde cam balkon sistemleri oldukça yaygın hale gelmiştir. Cam balkon sistemleri kullanıcının isteğine göre yarı kapalı yarı açık olarak tasarlanabilmektedir.

Cam balkon sistemlerinin fiyatını belirleyen bazı noktalara değinecek olursak bunların başında camlama yapılacak alanın boyutu gelmektedir. Alan arttıkça kullanılacak malzeme artacağından fiyatta da bir artış söz konusudur. Bunun dışında her malzemede olduğu gibi camlama malzemelerinde de kalite fiyatı etkileyecektir. Kaliteli malzemenin kullanıldığı bir ürünün fiyatı haliyle daha yüksek olacaktır. Kaliteyi uygun bir fiyata almak için işinde ehil olan bir firma ile anlaşmanız gerekmektedir

 


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır


Talep Detayları : Küçükçekemecedeki işyerimize yeni bir kepenk ve kompozit kaplama yaptırmak istiyoruz. 4,80 yükseklik 3,30 me genişlik kepenk için 12 m2 yaklaşık kaplanacak alan mevcut

Kepenk sisteminin kurulmasını istediğiniz yeri belirtiniz. Dükkan
Kepenk sisteminin çalışma biçimini seçiniz. Otomatik
Kepenk sisteminin yüksekliğini belirtiniz. 3 metreden fazla
Kepenk sisteminin sahip olmasını istediğiniz özellikleri seçiniz. Alüminyum, Galvanizli Çelik
Kepenk sisteminin genişliğini belirtiniz. 3-6 metre
Talep Detayları : 540cm x 350cm 390cm x 350cm 360cm x 350cm 390cm x 350cm olmak üzere 4 adet otomatik kepenk yaptırılacak. Kepenklerin yapılacağı yerlerdeki duvarlarında kırılması gerekmekte. İş acildir.

Korkuluğun uzunluğunu seçiniz. 7 metreden fazla
Korkuluğun yüksekliğini seçiniz. 0-0,5 metre
Korkuluğun uygulanacağı alanı seçiniz. Balkonlar
Korkuluğun yapılmasını istediğiniz malzemeyi seçiniz. Alüminyum
Talep Detayları : Evimin dikdörtgen şeklindeki balkonumun mermer zeminine 7.10 cm uzunluğunda 50 cm yüksekliğinde alüminyum malzemeden korkuluk yaptırmak istiyorum.Hemen başlanacak.

Cam balkon sisteminin çerçeve uygulaması hangi malzemeden yapılsın? Çerçevesiz olmasını istiyorum
Cam balkon sistemini kullanmak istediğiniz yer Balkon
Kullanmak istediğiniz cam balkon sisteminin modelini seçiniz. Katlanır Cam Modeli
Cam balkon sisteminin yüksekliğini seçiniz. 0-200 cm
Talep Detayları : Tek ve düz cepheli balkona füme camlı + ara bağlantıları contalı ve alumınyum profıllı ıkı Ölçülerimiz; Yukseklık 1,85 / Genişlik 2,60 cm dir. buna göre basit bir mermer ve küpeşte de gerekmektedir.Ödeme yarısı peşin yarısı kredi kartı olabilir. hemen yapılacak

Kış bahçesi sisteminin uzunluğunu seçiniz. 2,6-5 metre
Kış bahçesi sisteminde kullanılmasını istediğiniz malzemeyi seçiniz. Diğer
Kış bahçesi sisteminin genişliğini seçiniz. 0-2,5 metre
Talep Detayları : üst bölüm açılır kapanır sistem olacak şekilde.ön bölüm de cam olacak. 4 metre uzunluğunda 3 metre genişliğinde 2.80-2.90 civarı yükseklik olacak. Balkona yapılacak. keşif için yarın müsaitim

Kepenk sisteminin sahip olmasını istediğiniz özellikleri seçiniz. Alüminyum
Kepenk sisteminin kurulmasını istediğiniz yeri belirtiniz. Dükkan
Kepenk sisteminin genişliğini belirtiniz. 1-3 metre
Kepenk sisteminin çalışma biçimini seçiniz. Otomatik
Kepenk sisteminin yüksekliğini belirtiniz. 3 metre ve az
Talep Detayları : İşyerime 1.50*3m ebatlarında alüminyum kepenk sistemi yaptırmak istiyorum.Otomotik sistem olacak.Keşife uygundur.En kısa zamanda hizmet almak istiyorum.

Cam balkon sistemini kullanmak istediğiniz yer Balkon
Cam balkon sisteminin çerçeve uygulaması hangi malzemeden yapılsın? PVC
Kullanmak istediğiniz cam balkon sisteminin modelini seçiniz. Katlanır Cam Modeli
Cam balkon sisteminin yüksekliğini seçiniz. 0-200 cm
Talep Detayları : Balkonumu katlanır cam ile kapatmak istiyorum. 4.80*1.50 ebatlarında katlanır cam olacak. Bununla birlikte balkonuma raflı dolap ve portmanto yapılacak. Keşife uygundur.En kısa zamanda hizmet almak istiyorum.

Cam balkon sistemini kullanmak istediğiniz yer Balkon
Kullanmak istediğiniz cam balkon sisteminin modelini seçiniz. Katlanır Cam Modeli
Cam balkon sisteminin yüksekliğini seçiniz. 0-200 cm
Cam balkon sisteminin çerçeve uygulaması hangi malzemeden yapılsın? Çerçevesiz olmasını istiyorum
Talep Detayları : 1,5*1,5 metre uzunluğunda 1,80 cm yüksekliğinde, 1,5*2 metre uzunluğunda 1,80 cm yüksekliğinde iki adet L şeklinde balkonuma katlanır cam yaptırmak istiyorum.Renkli cam olacak.Keşife uygundur.En kısa zamanda hizmet almak istiyorum.

Kurulumunu istediğiniz panjur sisteminde olmasını istediğiniz özellikleri seçiniz. Alüminyum
Panjur sisteminin bulunduğu/bulunacağı pencere sayısını belirtiniz. 3-5
Panjur sisteminin çalışma biçimini seçiniz. Normal Panjur
Talep Detayları : Yeni evime 4 adet panjur yaptırmak istiyorum.Ölçü için keşife gelinmesi gerekmektedir.En kısa zamanda hizmet almak istiyorum.

Çelik kapınızı ahşap kaplamalı mı tercih edersiniz? Hayır
Kaç adet çelik kapıya ihtiyacınız var? 1
İhtiyacınızın ne zaman tamamlanmasını istiyorsunuz ? En kısa süre içerisinde
Talep ettiğiniz çelik kapının kilit sistemini seçiniz. Monoblok kilit sistemi (2 kilitli)
Hizmet talebinizin amacı nedir ? Hizmet almak istiyorum
Talep Detayları : Evim için 1 adet monoblok kilit sistemli çelik kapı yaptırmak istiyorum. En kısa süre içerisinde hizmet bekliyorum.

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Türker Ö.|Ekim 2016


540cm x 350cm 390cm x 350cm 360cm x 350cm 390cm x 350cm olmak üzere 4 adet otomatik kepenk yaptıracaktık. Kepenklerin yapılacağı yerlerdeki duvarlarında kırılması gerekmekteydi. Kepenk sistemlerinin yapılması acil olduğu için nasıl yaptırabileceğimi kime yaptırabileceğimi araştırırken arkadaşım kepenk sistemleri fiyatlarının ehil.com da uygun olduğunu ve kaliteli iş yapıldığını söyledi. arkadaşımın tavsiyesi üzerine ehil.com a girerek kepenk sistemleri yaptırmak istediğimi ölçüleri ile beraber yazıp işimin acil olduğunu yazdım. birkaç saat sonra kepenk sistemleri yapan bir firma beni aradı ve keşif için gelmek istediğini söyledi. keşife gelip kendiside ölçüleri alıp benim verdiğim ölçüleri onayladıktan sonra ertesi sabah işe başlayıp duvarları yıkıp tadilatı yaptılar. sonrada kepenkleri getirip taktılar. önce arkadaşıma sonrada ehil.com ve kepenk sistemleri firmasına teşekkür ederim.
Nejdet S.|Ağustos 2015


Cam balkon fiyatlarını incelerken ehil.com ile karşılaştım. Müşterilere ücretsiz firma yönlendirmesi yaptıklarını öğrenince bir talep gönderdim. Bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. Balkan Otomatik Kepenk Ve Alüminyum Profil Sist.Ltd.Şti ve Burgaz Yapı ile görüşme sağladım ve fiyat teklifi aldım.
Birol Ö.|Ekim 2015


üst bölüm açılır kapanır sistem olacak şekilde.ön bölüm de cam olacak. 4 metre uzunluğunda 3 metre genişliğinde 2.80-2.90 civarı yükseklik olculerınde kıs bahcesı fırmaları ararken ehıl.com uye fırmalarından Balkan Otomatik Kepenk Ve Alüminyum Profil Sist.Ltd.Şti fırmasına ulaştım firmanın çalışanları olsun kendılerı olsun gerçekten çok ıyıler bidaha işinm oldugunda seve seve kendılerıyle çalışcam
Hasan U.|Temmuz 2015


İstanbul Küçükçekmece'de bulunan iş yerimi yenilemek istiyordum. Kepenk sistemi fiyatları araştırdığımda ehil.com web sitesine denk geldim. Sonrasında ben talepte bulundum. İşyerime 1.50*3m ebatlarında alüminyum kepenk sistemi yaptırmak istiyordum.Otomotik sistem olacaktı.Keşife uygundu.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.ehil.com'dan bana ulaşıp talebimi onayladılar. Talebimin sonrasında bana Ilgın Yapı dönüş sağladı. Çok kısa sürede geri dönüşsağlandı. Bu sistemden çok memnun kaldım, başarılı bir sistem olmuş.
Sibel K.|Temmuz 2015


Balkonumu katlanır cam ile kapatmak istiyordum. Cam balkon fiyatlarını incelerken ehil.com ile karşılaştım. Bir talep gönderdim ve kısa bir süre sonra benimle tekrar iletişime geçtiler. Snd İnşaat Yapı Ve Büro Malzemeleri San. Ve Tic Ltd. Şti. firmasıyla ehil.com aracılığıyla görüştüm ve fiyat teklifi aldım. Sistemi kullanırken hiç bir sorun yaşamadım ve herhangi bir ücret ödemedim.
Mustafa D.|Nisan 2015


internetten Panjur Sistemleri fiyatlarını araştırırken arkadaşımın önerisi üzerine ehil.com'a başvuru formunu doldurdum.müşteri temsilcileri arkadaşları bana hemen geri dönüş yaptılar.ve bana:Özmert Otomatik Kepenk Sistemleri-Mustafa Gündüz önerdiler. çok memnun kaldım. ehil.com'u bütün Panjur Sistemleri işini yapabilecek herkeze önerebilirim.
Ulaş K.|Nisan 2015


Evimin eski kapısını değiştirmek için çelik kapı fiyatları baktığım sırada ehil.com'a talepte bulundum.Ehil.com aracılığıyla bana *Tutkunlar Çelik Kapı Ve Kapı Sistemleri firması dönüş sağladı. Hizmetleri için çok teşekkür ederim
Adem Ö.|Nisan 2015


Evim için 1 adet çelik kapı yaptırmak istiyordum.Bunun için fazla bütçem yoktu ve internett çelik kapı fiyatlarına bakıyordum.Ehil.com u gördüm ve talep oluşturmakla bir şey kaybetmediğimi anlayınca bir talep oluşturdum.Kendileri bana *Tutkunlar Çelik Kapı Ve Kapı Sistemleri firmalarını yönlendirdi.Bunun için kendilerine çok teşekkür ederim.
Oguz B.|Nisan 2015


185 m2'lik alana sabit tavan, demir kasa sistemi olacakdı şekilde kış bahçesi yaptıracaktım bunun için yapan firmalr arıyordum araştırma yaparken ehil.com ma başvurdum bana yönlendirmiş oldugu firmalardan çok memnun kaldım ve 1 tanesi ile anlaştım çok teşekkür ederim ehil.com ma
Mesut A.|Nisan 2015


Küçükçekmecedeki evimin kilerindeki kapıyı söktürüp kepenk yaptırmak istiyodum.Kepenk fiyatlarını araştırırken ehil.com sitesini buldum.Bana Güney Otomatik Kepenk Sistemleri firmasını yönlendirdiler.Bana bu kaliteli hizmeti sağlayan ehil.com a çok teşekkürler.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.