Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Boya Badana Ustası> İstanbul> Küçükçekmece

En Uygun İstanbul Küçükçekmece Boya Badana Ustası Fiyatları

En uygun Boya Badana Ustası fiyatları
Ücretsiz 5 Boya Badana Ustası firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Boya Badana Ustası fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
1.558 TL

Genel olarak bu iş için
669 TL - 3.529 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
220 TL

En yüksek fiyat :
5.500 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Boya Badana Ustası Fiyatları Hakkında


İç Mekan Boyama Fiyatı Ne Kadardır?
İç Mekan Boyama Nasıl Yapılır?
İç Mekan Boyama Nasıl Yapılır?

İç Mekan Boyama Fiyatı Ne Kadardır?

Renklerinizi seçtiğinizde iç mekan boyama maliyetini ve badana fiyatlarını etkileyecek birkaç faktör vardır. Eğer bir dekoratör tutarsanız, ki bu tavsiye edilen bir durumdur maliyet biraz artabilir. Ancak profesyonel bir dekoratörle çalışmanın avantajları büyüktür. Bir dekoratör uzmanlık alanı bu olduğu için sizin göremediğiniz ayrıntıları görebilir ve bu ayrıntıları sizin zevkinizle birleştirerek ortaya harika sonuçlar çıkarabilir.

Maliyeti etkileyecek bir başka faktör de boyanacak olan odanın büyüklüğüdür. Boyanacak olan oda ne kadar büyük olursa harcanacak olan boya ve enerji de o kadar büyük olacaktır. Aynı zamanda iç cephe boyamanın süresi de uzayacağı için bu maliyete etki edecektir. Yapılması gereken şey iç cephe boyasını seçtikten sonra bu işi yapması için profesyonel olan, işinde ehil bir boyacıdan yardım almaktır. Böylece ortaya çıkacak olan sonuç son derece güzel olacak ve sizi mutlu edecektir.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Ata Ersin K.|Nisan 2016


55 m2 lik ofisimin 2 odasına duvar kağıdı yaptırmak istiyordum. Duvarlarda kağıt mevcut. Tavanlarında ise spot lambalar var tavanlarda da boya yapılmasını istiyordum. 2 oda da ise tavan ve duvar boyası yapılacak. Gerekli malzemeleri kendim alacağım. En kısa sürede acil olarak hizmet almak istiyordum.boya badana işlemim için ehil.com bana bu konuyla ilgili .Dekonil İç Mimarlık Ve Dekorasyon,Gülaydın Dekorasyon,ehillerini yönlerdirdi.
Gülseren|Mart 2016


118 m2 3*1 eşyasız kullanılmayan dairemin duvarları boyanacaktı. Duvarlarda herhangi bir sorun bulunmuyordu, düzgündü. Hizmeti acilen almak istiyordum.boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili Kartal İnşaat Ve Dekorasyon, Çağrı Temizlik, ehillerini yönlendirdi
Özhan İ.|Mart 2016


94 m2 2+1 boş olan dairemin tavan ve duvarların komple boyanmasını istiyordum. Bir duvarda çok az bir kabarma var orası temizlenecek ve birkaç duvardaki duvar kağıtları sökülecek boyama yapılacaktı. Keşife uygundum. En kısa süre içerisinde hizmet almak istiyordum.boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili. Gülaydın Dekorasyon, Çağrı Temizlik, Tunacan Dekorasyon, ehillerini yönlendirdi.
Özgün N.|Mart 2016


95 m2 2+1 şeklindeki evimi tavan ve duvar olmak üzere komple boyatmak istiyordum.Gerekli malzemeyi firma karşılayacaktı.En kısa zaman da hizmet almak istiyordum. boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili 95 m2 2+1 şeklindeki evimi tavan ve duvar olmak üzere komple boyatmak istiyordum.Gerekli malzemeyi firma karşılayacaktı.En kısa zaman da hizmet almak istiyordum. boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili. Gülaydın Dekorasyon, İstanbul Mimarlık, Meis Müzik Evrensel Sanat Yayın Ltd.Ştd, Zirve Alçı Dekorasyon, Çağrı Temizlik, ehillerini yönlendirdi.
Levent S.|Mart 2016


70m2 2+1 dairemin 5 odasının duvarlarını boyatmak istiyordum. Duvarlar da saten boya var tekrar saten boya olacakdı. Gerekli malzemeleri firma almıştı. Daire eşyasız ve kullanımda değildi.boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili . Kartal İnşaat Ve Dekorasyon, Seçkin Dekorasyon, ÇD İNŞAAT YALITIM İZOLASYON MANTOLAMA UYGULAMASI, İnanlar Temizlik Gıda İnş.Turizm Ltd.Şti. Öznur İnş Yapı Malz Gıda San Ve Tic Ltd Şti, ehillerini yönlendirdi.
Bülent K.|Ağustos 2015


yağmur dekorasyon ile anlaştığımız gibi,çok düzgün gayet hızlı ve istediğimiz gibi işlemleri gerçekleştirdiği için çok teşekkür ediyorum.Evimiz istediğimiz gibi boyandı. Hemde güvenilir,içten ve samimi ve en önemlisi iş ahlakına uygun davranarak zamanında işlerini yaptılar.Çok teşekkür eder,bol kazançlar dilerim. BÜLENT KARAHAN
Arzu T.|Temmuz 2015


Evimi komple boyatmak istiyordum. Farklı fiyat teklifleri almak için şirketleri teker teker arayıp görüşüyordum. İnternette firma ararken ehil.comu gördüm. Onlar zaten ücretsiz olarak firma yönlendirmesi sağlıyorlarmış bende talep gönderdim. Kısa süre içinde geridönüş yaptılar. Dekonil İç Mimarlık Ve Dekorasyon, Kartal İnşaat Ve Dekorasyon, Gülaydın Dekorasyon ve Koçan Yapı Dekorasyon Ve İç Mimarlık olarak 4 firma yönlendirdiler. Hepsinden farklı fiyat teklifleri aldım ve bu hizmeti ücretsiz ve sorunsuz bir şekilde aldığım için çok memnunum.
Mert O.|Temmuz 2015


Evimin tamamını boya badana yaptırmak için firma arayaşındaydım. Fiyat teklifleri almak için farklı firmalarala görüşüyordum. İnternette ehil.coma rastladım ve bir talep gönderdim. Kısa bir süre içinde geri dönüş yaptılar ve Kartal İnşaat ve Dekorasyon firmasıyla görüştüm ve fiyat teklifi aldım. Sistem çok kullanışlı, kolay ve ücretsiz verdiğiniz hizmetten dolayı size teşekkür ediyorum.
Batu D.|Temmuz 2015


Evimi komple boyatmak için iç mekan boyama yapan firmalardan fiyat aralıkları araştırıyordum ve ehil.comu gördüm. Müşterilere ücretsiz olarak firma yönlendiriyorlarmış. Ücretsiz olduğu için denemek istedim ve talep gönderdim. Kısa bir süre sonra benimle iletişim kurdular. İstanbul Mimarlık, Çağrılar Temizlik ve Kartal İnşaat Ve Dekorasyon ile ehil.com aracılığyla iletişim kurduk ve fiyat teklifleri aldım. Sistem çok sağlıklı çalışıyor ücretsiz olmasıda çok iyi.
Ayten M.|Temmuz 2015


Yeni taşınacağım evimi komple tavan ve duvar olmak üzere boyatmak istiyordum. Bunun için internet üzerinde iç mekan boyama fiyatlarını inceliyordum. Ehil.com ile karşılaştım ve bir talep gönderdim. Kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. Zirve Alçı Dekorasyon ile görüştüm ve fiyat teklifi aldım. Çok kolay kullanılan bir sistem ve hiç bir ücret ödemesi yapmıyoruz.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.