Google+
 

En uygun Koltuk Kaplama fiyatları
Ücretsiz 5 Koltuk Kaplama firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

1 adet tekli, 1 adet ikili ve 1 adet üçlü oturma takımımın sadece oturma yerleri ve yaslanma yerleri k...

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI
Koltuk Kaplama
İstanbul, Sarıyer

1.000 TL

740 - 1.240
Benzer İş Yaptır

Döşeme yaptırmak istediğiniz ürünü seçiniz Oturma grubu
Kaplatmak istediğiniz ürün adedi kaçtır? 3
Kaplama için kullanılmasını istediğiniz malzemeyi seçiniz Diğer
Talep Detayları : 1 adet tekli, 1 adet ikili ve 1 adet üçlü oturma takımımın sadece oturma yerleri ve yaslanma yerleri kumaşla kaplanacaktır.Oturma yerlerinin süngerleri değişecektir.En kısa zamanda hizmet almak istiyorum.

Benzer Talepler


Kaplama için kullanılmasını istediğiniz malzemeyi seçiniz Deri
Kaplatmak istediğiniz ürün adedi kaçtır? 1
Döşeme yaptırmak istediğiniz ürünü seçiniz Kanepe/Çekyat
Talep Detayları : deri kaplamak istiyorum, uslu koltuk

Döşeme yaptırmak istediğiniz ürünü seçiniz Diğer
Kaplama için kullanılmasını istediğiniz malzemeyi seçiniz Kadife
Kaplatmak istediğiniz ürün adedi kaçtır? 1
Talep Detayları : Köşe koltuğumun kumaşını yeniletmek istiyorum.

Kaplama için kullanılmasını istediğiniz malzemeyi seçiniz Süet
Kaplatmak istediğiniz ürün adedi kaçtır? 2
Döşeme yaptırmak istediğiniz ürünü seçiniz Kanepe/Çekyat
Talep Detayları : İki adet üçlü çekyatımız var. Silinebilir leke tutmaz kumaş istiyoruz. 8 ad büyük, 4 adet küçük yastığı da kaplanacak.

Kaplama için kullanılmasını istediğiniz malzemeyi seçiniz Pamuklu Kumaş
Döşeme yaptırmak istediğiniz ürünü seçiniz Oturma grubu, Koltuk
Kaplatmak istediğiniz ürün adedi kaçtır? 5
Talep Detayları : eski oymalı koltuk gruplarından iki adet berjer bir adet üç kişilik koltuk iskeleti dışında komple yenilenecek, iki adet yeni berjerin sadece kaplama kumaşı değişecek.

Kaplama için kullanılmasını istediğiniz malzemeyi seçiniz Sentetik Kumaş
Kaplatmak istediğiniz ürün adedi kaçtır? 4
Döşeme yaptırmak istediğiniz ürünü seçiniz Oturma grubu
Talep Detayları : 2adet çekyat 2adet tekli koltuktan oluşan oturma grubumu kaplatmak istiyorum.

Kaplatmak istediğiniz ürün adedi kaçtır? 5
Kaplama için kullanılmasını istediğiniz malzemeyi seçiniz Kadife
Döşeme yaptırmak istediğiniz ürünü seçiniz Koltuk
Talep Detayları : Merhaba, 2 adet 3 lü koltuk 2 adet tekli koltuk 1 adet köşe koltuk takımımız mevcut.kaz tüyü kumaş yine benzer leke tutmayan, silinebilir bir kumaşla kaplatmak istiyorum. Fiyat bilgisi alabilir miyim? Teşekkürler

Kaplama için kullanılmasını istediğiniz malzemeyi seçiniz Diğer
Döşeme yaptırmak istediğiniz ürünü seçiniz Oturma grubu
Kaplatmak istediğiniz ürün adedi kaçtır? 4
Talep Detayları : 2 adet 3lü 2 adet tekli berjer koltuğuma tay tüyü kumaşla kaplama yaptırmak istiyorum.

Kaplama için kullanılmasını istediğiniz malzemeyi seçiniz Diğer
Döşeme yaptırmak istediğiniz ürünü seçiniz Koltuk
Kaplatmak istediğiniz ürün adedi kaçtır? 4
Talep Detayları : 1 üçlü, 1 ikili ve 2 tekli koltuk yüzleri yenilenecek. Oturma ve yaslanma süngerleri yenilenecek. Vereceğiniz fiyat teklifi sadece işçilikmidir yoksa kumaşta dahilmidir. (kumaş seçimi serbestmidir.)

Kaplatmak istediğiniz ürün adedi kaçtır? 1
Kaplama için kullanılmasını istediğiniz malzemeyi seçiniz Diğer
Döşeme yaptırmak istediğiniz ürünü seçiniz Kanepe/Çekyat
Talep Detayları : Bir adet 2li yatak olabilen koltuğun yüzünü değiştirmek istiyorum. Koltuk oldukça sağlam-sünger vs. Hiçbir şey değişmeyecek. Ayazaga Ocak sitesinde oturuyorum.

Kaplatmak istediğiniz ürün adedi kaçtır? 1
Döşeme yaptırmak istediğiniz ürünü seçiniz Koltuk
Kaplama için kullanılmasını istediğiniz malzemeyi seçiniz Pamuklu Kumaş
Talep Detayları : iki kişilik koltuğumu kaplatmak istiyorum .
s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite
karşılaştırarak dilediğiniz
ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz

En Yeni Müşteri Yorumları
Şennur A.|Şubat 2018


3+4 tekli koltuk takımıma tay tüyü kumaştan ekru tonlarında koltuk kaplama yaptırmak istiyordum. İnternetten koltuk kaplama fiyatlarına baktığım zaman en uygun koltuk kaplama fiyatlarının ehil.com da olduğunu gördüm. Önceden koltuk kaplama yaptırmış olan müşterilerin yorumlarını okuduktan sonra koltuk kaplama kategorisinde bir talep oluşturdum. Talebimde 2 adet kare 6 adet yuvarlak kırlent ve yaslanılan yere baklava dilimi kumaştan düğme ile kapitone modeli istediğimi ve ayrıca 8 adet sandalyemin oturaklarının da kaplanmasını istediğimi yazdım. Bir gün sonra koltuk kaplama firmalarından teklifler geldi. En uygun koltuk kaplama fiyatını veren firma ile anlaştık. Gelip evimden koltuklarımı ve sandalyelerimi alıp götürdüler. 3 gün sonra yenilenmiş olan koltuk ve sandalyelerimi getirdiler. Çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.
Mücahit Ç.|Mart 2017


BALKONUMUZA SEDİR TARZINDA 5 METRE UZUNLUĞUNDA 70 SANTİM GENİŞLİĞİNDE 10 SANTİM YÜKSEKLİĞİNDE BİR KÖŞE TAKIMI YAPTIRDIM. BU KÖŞE TAKIMINI EHİL.COMDA BULDUĞUM MARANGOZ SAYESİNDE YAPTIRMIŞTIM. YAPTIRDIĞIM BU KÖŞE TAKIMINA SÜNGER VE SIRT MİNDERİ AYRICA BİRDE ÖRTÜ YAPTIRMAK İÇİN YİNE EHİL.COM A GİRİP KOLTUK KAPLAMA KATEGORİSİNDE BİR TALEP FORMU DOLDURDUM. YİNE AYNI GÜN KOLTUK KAPLAMA FİRMALARINDAN BENİ ARADILAR. VERDİĞİM ÖLÇÜLERDE KOLTUK KAPLAMA FİYATININ 500 TL OLACAĞINI SÖYLEDİLER. KONUŞTUĞUM KOLTUK KAPLAMA FİRMASI İLE ANLAŞINCA RENK VE MODEL SEÇİMİ YAPMAM İÇİN KATALOGLARINI MAİL İLE GÖNDERDİLER. KATALOGLARINI İNCELEDİKTEN SONRA KOLTUK KAPLAMA RENGİNE VE MODELİNE KARA VERİP ARAYIP HABER VERDİM. BİR HAFTA SONRA HEPSİNİ TAMAMLAYIP GETİRDİLER. TAM KÖŞE TAKIMIMIZA UYGUN ÜRETİM YAPMIŞLAR. ÇOK MEMNUNUM ARTIK HER İHTİYACIM İÇİN ÖNCE EHİL.COM A BAKICAM.
İkbal Ö.|Şubat 2017


klasik gül ağacından 1 adet 3 lü 4 adet tekli minderli koltuk takımının döşemesini değiştirmek istiyordum. yaklaşıl olarak 20 yıllık tarihi bir kanepedir sentetik kumaş malzemeden koltuk kaplama yapılmasını istiyordum. Ayrıca en önemlisi tarihi önemi olduğu için koltuk kaplama firmasının özenle çalışması gerekiyordu. Krem yada acık kahve tonları olmasını tercih ettim. Ehil.com un bize yönlendirdiği koltuk kaplama firması gerekli özeni göstererek koltuk kaplama işimizi tamamladı. Koltuk kaplama fiyatı olarak da çok makul bir rakam istediler. Bu kadar hızlı ve kolay olacağını tahmin bile etmemiştim.
Murat C.|Ocak 2017


İzmir Gaziemir deki dairemde koltuk kaplama ile ilgili hizmet almak istiyordum. 2 adet tekli, 2 adet 2,5'luk koltuk takımım ve 6 adet sandalyesi var. Deri kaplı olan takımımın derileri soyulduğu için koltuk kaplama firmalarına ulaşıp koltuklarımı kumaş ile kaplatmak istiyordum. Ayrıca ürünün 4ncu yılı ve süngerlerinin yenilenmesini istiyordum. Kısa sürede çözüm üretilmesine ihtiyacımız vardı. Koltuk kaplama fiyatlarını araştırırken tavsiyeler ile geldiğim ehil.com da işinin ehli bir koltuk kaplama firmasına dilediğim gibi koltuklarımı kaplattım. Herkese tavsiye ederim. Ne ihtiyacınız var ise önce ehil.com a girin derim.
Müge Ö.|Aralık 2016


İstanbul Halkalı da bulunan evimde 3 tane koltuğumu kaplatmak istiyordum. Kumaşın su ve sıvı geçirmez olmasını istiyordum. Tahta olan kısımların boyanmasını istiyordum. İstanbul Koltuk kaplama firmalarını araştırırken ehil.com u gördüm. Talep oluşturdum. Talebimi görüp beni arayan firma koltuk kaplama fiyatını söyledi. Fiyat uygun olunca en kaliteli malzemeden su geçirmez kumaştan yapılmasını istedim. Gelip koltukları aldılar. Bir hafta sonra yeni koltuklarım geldi. Teşekkür ederim.
Kural Ö.|Mart 2016


20 yıldır istanbulda yaşıyorum 20 yıldır bu kalitede bir yapan başka bir firma daha görmediğimi soyleyebilirim kaliteli bir sonuç kaliteli bir iscilik istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim koltuklarim mükemmel bir sekilde döşenmiş sıfır koltuk olmuş emegi için teşekkürler ferdi usta
Sibelşen|Mayıs 2015


İş yerimde bulunan 200 adet sandalyeye kaplama yaptıracaktım.Bunun için koltuk kaplama fiyatlarını araştırmaya başladım.İnternette gezinirken ehil.com u gördüm ve zaman kaybetmeden talepte bulundum.Beni arayıp talebimi onayladıktan sonra bana Fatih Dekorasyon-Uğur Sağlamer firmasını yönlendirdiler.Bunun için ehil.com'a teşekkür ederim.Herkese tavsiye edebilirim.
Ayse K.|Nisan 2015


internetten Koltuk Kaplama fiyatlarını araştırırken iş patronumun önerisi üzerine ehil.com'a başvuru formunu doldurdum.müşteri temsilcileri arkadaşları bana hemen geri dönüş yaptılar.ve banaFatih Dekorasyon-Uğur Sağlamer,Salon Ella,önerdiler. çok memnun kaldım. ehil.com'u bütün koltuk kaplama işini yapabilecek ev hamınlarına önerebilirim.
Asu T.|Kasım 2014


1 adet tekli, 1 adet ikili ve 1 adet üçlü oturma takımımın sadece oturma yerleri ve yaslanma yerleri kumaşla kaplanacaktı.Oturma yerlerinin süngerleri değişecekti.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum. Koltuk Kaplama fiyatlarını incelerken ehil.com sitesine rastladım. Talep oluşturdum. Ardından ehil.com Ege Dekarasyon firmasını önerdi. Ehil.coma hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim.
Cenk Y.|Mart 2013


Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle


Bahçe ve Peyzaj hizmeti mi vermek istiyorsunuz? Ücretsiz üye olup, profil oluşturun sizi de bu alanda listeyelim.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.