Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Boyacı Ustası> İstanbul> Kartal

En Uygun İstanbul Kartal Boyacı Ustası Fiyatları

En uygun Boyacı Ustası fiyatları
Ücretsiz 5 Boyacı Ustası firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Boyacı Ustası fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
1.694 TL

Genel olarak bu iş için
672 TL - 3.247 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
350 TL

En yüksek fiyat :
4.800 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Boyacı Ustası Fiyatları Hakkında


İç Mekan Boyama Fiyatı Ne Kadardır?
İç Mekan Boyamada Nelere Dikkat Edilmelidir?
İç Mekan Boyamada Nelere Dikkat Edilmelidir?

İç Mekan Boyama Fiyatı Ne Kadardır?

Renklerinizi seçtiğinizde iç mekan boyama maliyetini ve badana fiyatlarını etkileyecek birkaç faktör vardır. Eğer bir dekoratör tutarsanız, ki bu tavsiye edilen bir durumdur maliyet biraz artabilir. Ancak profesyonel bir dekoratörle çalışmanın avantajları büyüktür. Bir dekoratör uzmanlık alanı bu olduğu için sizin göremediğiniz ayrıntıları görebilir ve bu ayrıntıları sizin zevkinizle birleştirerek ortaya harika sonuçlar çıkarabilir.

Maliyeti etkileyecek bir başka faktör de boyanacak olan odanın büyüklüğüdür. Boyanacak olan oda ne kadar büyük olursa harcanacak olan boya ve enerji de o kadar büyük olacaktır. Aynı zamanda iç cephe boyamanın süresi de uzayacağı için bu maliyete etki edecektir. Yapılması gereken şey iç cephe boyasını seçtikten sonra bu işi yapması için profesyonel olan, işinde ehil bir boyacıdan yardım almaktır. Böylece ortaya çıkacak olan sonuç son derece güzel olacak ve sizi mutlu edecektir.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Ali O.|Nisan 2017


İstanbul Kartal daki kullanımda olan dairemde iç mekan boyama hizmet almak istiyordum. Hem duvar hem de tavan bölümlerinde 3d iç mekan boyama yapılmasını istiyordum. İnternette 3d iç mekan boyama fiyatlarını araştırdığımda karşıma ehil.com çıktı. İç mekan boyama firmalarının profillerine baktıktan sonra iç mekan boyama kategorisine gelip bir talep oluşturdum. Talebime ertesi gün 5 farklı iç mekan boyama firmasından yanıt geldi. Evime gelip ücretsiz keşif yaptılar. En uygun iç mekan boyama fiyatını teklif eden firma ile anlaştık ve 3 günde tüm evimin 3d boyasını tamamladılar. Kaliteli hizmet ve çalışma için teşekkür ederim.
Bahadir B.|Mart 2017


55 metrekare olan evimde iç mekan boyama hizmeti almak istiyordum. Boyanması gereken duvarların bazılarında çivi delikleri ve bir iki duvarda da bazı küçük çatlaklar mevcuttu. Bu delik ve çatlakları alçı sıva ile kapatıp üzerine güzel bir iç mekan boyama yapılmasını istiyordum. Ehil.com imdadımıza yetişerek bizi bu dertten kurtardı. Bize 3 farklı iç mekan boyama firması yönlendirdi ve firmalar bizzat kendileri gelip ücretsiz keşif yapıp bizimle ilgilendiler. İç mekan boyama fiyat tekliflerini yaptılar. En uygun iç mekan boyama fiyat teklifini yapan firma ile anlaşarak evimizin iç mekan boyama işini yaptırdık.
Göktuğ Ç.|Mart 2016


Evim 100 m2 3+1 şeklindeydi.Evimi komple duvar ve tavan boyaması yaptırmak istiyordum.Duvarlarda ufaktefek alçı ile rütuş yapılacakdı olan alanlar mevcutu.Keşif için uygundum.En kısa zaman da hizmet almak istiyordum.boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili Ultradekor İnşaat Ltd Şti, Özkaya Gayrımenkul Dekorasyon, Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti , ehillerini yönlendirdi
Hıdır H.|Mart 2016


2 katlı restaurantımın iç ve dış olarak komple boyanmasını istiyordum.Dış cephesine ahşap var ahşap boyaması olacak korkuluklar ile birlikte.İçide tavan ve duvar olmak üzere komple boyanacakdı.Hafta içi keşif için uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili Aysa Decor Çağrı Temizlik ÖZ-ADA İNŞAAT Ultradekor İnşaat Ltd Şti Meda İnşaat Ve Çatı Sistemleri Ltd.Şti. ehillerini yönlendirdi
Seyfullah Ö.|Şubat 2016


Huzur Boya Dekorasyon ekibine ve eksper arkadaşlardan Tufan Bey başta olmak üzere tüm çalışan arkadaşlara teşekkür ederim gerçekten kurumsal firma olarak 1.sınıf çalışmaya çok önem veren bir firma herşeyden çok memnun kaldım çok titiz kaliteli ve makul fiyata önem veren bir firma herkese şiddetle tavsiye ederim.
Can Ş.|Mayıs 2015


internetten İç Mekan Boyama fiyatlarını araştırırken yakın komşumun önerisi üzerine ehil.com'a başvuru formunu doldurdum.ben 100 m2 olan dairemin sadece duvarlarını boyatacaktım. müşteri temsilcileri arkadaşları bana hemen geri dönüş yaptılar.ve bana:Erdem Yapı Tasarım-Ertan Demirler önerdiler. çok memnun kaldım. ehil.com'u İç Mekan Boyama işini yapabilecek herkeze önerebilirim.
Levent Ç.|Nisan 2015


internette iç mekan fıyatları bakarken ehil.com sayfasına ulaştım ve ınternet uzerınden talepte bulundum talebın ıcıne Evimin 25m2 olan salon duvarları ve tavanıyla, 30 m2 olan koridor duvar ve tavanının su bazlı boya ile boyatmak istiyorum. (Tavanlar klasik alçı olacak)hASAR OLUŞTU SALONDA SU ALIMI OLDU DUVARLARDA SIVA KALKTI AYNI ŞEKİLDE KORİDORDA DA ARKA DUVARDA ÇATLAMA OLDU.Çatlak olan bölgelere alçı olacak dıye bıldırdım ehil.com fırma olarak Turkuaz Dekorasyon Fs Yapi Dekorasyon yonlendirdi Turkuaz Dekorasyon fırması ıle 800 tl ile anlaştım duvarlarım puruzsuz ve tertemız ustaların ellerıne sağlık
Dilek Ö.|Nisan 2015


İnternet yeni taşınacağım evim için boya badana fiyatları araştırıyordum.Bir kaç yere baktım çok uçuk fiyat verildi.Daha sonra ehil.com'a İç mekan boyama talebi oluşturdum.Kendileri bana "İmza Decor" firmasını yönlendirdiler.İşimi güzel bir şekilde tamamladılar.Ehil.com a ilgi ve alakaları için teşekkür ederim.
Dilek Ö.|Nisan 2015


110 m2 yeni taşınacaktım evimi taşınmadan önce komple boyatmak istiyordum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum. Komple boyatacaktım ama nasıl bir firma ile çalışmam gerektiğinde kararsızdım. Ama baştan savma bir hizmette almak istemiyordum o yuzden ehil.com ile çalışan bir firma ile iletişime geçmek istiyordum. Ehil.com web sitesinde talep formumu oluşturdum. Talep formum oluşmasının üzerinden 24 saat geçmeden Özgüven İnşaat, Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun, ÖZ-ADA İNŞAAT, Turkuaz Dekorasyon ve STİL DEKOR firmalarıyla muhakeme yapma şansı yakalamıştım. Firmalarla görüşmeler sırasında Özgüven İnşaat'ı daha samimi bulduk ve uzun görüşmeler yaptık. Onlarla görüştüğümüz içinde mutlu olduk
İhsan V.|Kasım 2014


İstanbul Kartal'da bulunan boş ve kullanılmayan evimde toplamda 100 m2'lik 4 bölümün tavan ve duvarları boyanacaktı.4 veya 5 duvara duvar kağıdı uygulanacaktı.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum. İç Mekan Boyama fiyatlarını araştırırken ehil.com sitesini buldum. Talep oluşturdum. Daha sonra ehil.com Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun, ZEN YAPI DEKORASYON, STİL DEKOR ve Isısel Isı Sistemleri San. Ltd. Şti. firmalarından fiyat teklifi aldım. Ehil.coma yardımı için çok teşekkür ederim.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.