Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Tabela Ustası> İstanbul> Kağıthane

En Uygun İstanbul Kağıthane Tabela Ustası Fiyatları

En uygun Tabela Ustası fiyatları
Ücretsiz 5 Tabela Ustası firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Tabela Ustası fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
2.384 TL

Genel olarak bu iş için
1.017 TL - 4.442 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
350 TL

En yüksek fiyat :
6.500 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Tabela Ustası Fiyatları Hakkında


Tabela Yaptırma Fiyatı Ne Kadardır?
Tabela Çeşitleri Nelerdir?
Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Tabela Yaptırma Fiyatı Ne Kadardır?

Tabela fiyatlarını etkileyen bazı faktörler vardır. Bunların başında tabela yapımında kullanılan malzemenin kalitesi gelir. Yaptıracağınız tabelanın çeşidine göre kullanılacak malzemenin kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz. Örneğin, led tabelaları tercih edecekseniz kullanılacak ledlerin kaliteli olması gerekir. Kalitesiz led tercih ederseniz maliyeti düşürmüş olursunuz ancak tabelanızın ömrünü kısaltmış olursunuz.

Tabela fiyatlarını etkileyen bir başka faktör ise tabelanın boyutudur. Büyük, gösterişli tabelalar tercih ederseniz maliyeti arttırmış olursunuz ancak mekanınızın reklamını daha iyi yaparak, daha çok dikkat çekmesini sağlamış olursunuz.

Tabela yapımı son derece profesyonellik ve kalite isteyen bir iştir. İşçiliğin ve kullanılan malzemelerin kalitesi oldukça önemlidir. Müşterilere daha gösterişli ve dikkat çekici tanıtımlar yapmak için işinde ehil, kaliteli firmalar tercih edilmelidir.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Ahmet E.|Ağustos 2015


İş yerim için led tabela yaptırmak istiyorum. 1m*50cm ebatlarında kayan yazı yaptıracaktım. Tabela fiyatlarını inceliyordum. Ehil.comun firma yönlendirmesi sağladığını öğrenince bir talep gönderdim. Kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. Sevimli Reklamcılık ile görüştüm ve fiyat taklifi aldım. Sistemi kullanırken hiç bir ücret ödemedim ve bir sorun yaşamadım.
Murat A.|Nisan 2015


İşyerim için 4m*1m ebatlarında led tabela yaptırmak istiyorum.En kısa zaman da hizmet almak istiyordum.Bunun için internet üzerinden fiyat araştırması yaparken ehil.com'u gördüm.Kendilerine bir talep oluşturdum ve kısa süre içerisinde bana Aksoylar Reklam Ve Cephe Sistemleri Nakliyat San. Tic. Ltd. Şti. firmasını yönlendirdiler.Bunun için kendilerine çok teşekkür ederim.
Erdal A.|Nisan 2015


internette tabe fıyatları araştırırken ehil.com sayfasına ulaştım ve kendılerıne Ofisimize bina içi kapı girişinde olacak 50*70 cm ebatlarında gravür tabela yaptırmak istiyorum. Acilen hizmet almak istiyorum dıye talepte bulundum dükkanımın tabelası çok guzelve dıkkat çekıcı oldu
Cüneyt B.|Nisan 2015


Ofisim için kayan yazı led tabela yapılacaktım.Ölçüler için keşif gerekliydi. ve internetten tabela fiyatları araştırması yaparken ehil.com a rastladım ve En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.ehil.com Prometa Reklam firmasıyla buluşmamı sağladı. ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.
İbrahim D.|Nisan 2015


Çift yön led modüllerden oluşan grafik tabela yaptırmak istiyordum. Firma ve fiyat araştırırken ehil.com' a ulaştım..kendileri bana Prometa Reklam ve Lal İstanbul firmalarını yönlendirdi..iki firmaya ve ilgilerinden dolayı ehil.com' a çok teşekkür ederim.
Engin Ö.|Kasım 2014


İşyerim için yaklaşık 70 x 90 cm ebatlarında çift taraflı kayan yazı led tabela yapılacaktı.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum. Tabela fiyatlarını araştırırken ehil.com sitesine rastladım. Talep oluşturdum. Hemen ardından Aslan Led firmasından fiyat teklifi aldım. Gerçekten hızlı bir site. Herkese öneririm.
Yüksel T.|Ekim 2014


İstanbul Kağıthane de döner sektörü için 2 tane tabela yaptırmak istiyordum. 1.cisinin ölçüsü 2.50cm*0.50cm, diğerinin ölçüsü 2.50cm*0.60cm ölçülerindedir. Işıklı ve renkli olacaktır. Renk kırmızı beyaz olacaktır. Tabela döner dükkanının dış mekanına uygulanacaktır. Tam olarak Led Tabela olmasını istiyordum. Aksoylar Reklam Ve Cephe Sistemleri Nakliyat San. Tic. Ltd. Şti. adındaki Tabela firmasını ehil.com bana yönlendirdi ve görüşmelere geçtik. Ehil.com'a teşekkürler.
Feyza A.|Haziran 2014


Kağıthanede olan eczanemize ehil.com aracılığıyla 1m2 lik bir ışıklı tabela yaptırdım rsc reklam firmasına firma gayet iyiydi herhangi bir sorun yaşamadık ilgililerdi herkese tavsiye ederim ehil.com a yaptıkları işten dolayı çok teşekkür ederim
Ufuk T.|Ekim 2013


İnanılmaz fiyatlar gerçekten. Teşekkürler.
Ercument B.|Eylül 2013Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.