Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Salon Dekorasyon> İstanbul> Kağıthane

En Uygun İstanbul Kağıthane Salon Dekorasyon Fiyatları

En uygun Salon Dekorasyon fiyatları
Ücretsiz 5 Salon Dekorasyon firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Salon Dekorasyon fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
27.388 TL

Genel olarak bu iş için
10.594 TL - 38.694 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
6.200 TL

En yüksek fiyat :
50.000 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Salon Dekorasyon Fiyatları Hakkında


Salon Dekorasyon Fiyatı Ne Kadardır?
İç Mekan Yenilemede Nelere Dikkat Edilmelidir?
İç Mekan Yenileme Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Salon Dekorasyon Fiyatı Ne Kadardır?

Salon dekorasyon yaptırmanın maliyetini etkileyen bir çok farklı faktör vardır. Maliyet bu faktörlere bağlı olarak değişikliklere uğrar. Evinizin tamamının değil de belli bölümlerinin dekorasyonunda değişiklik yaparak yenilemek istediğinizde, bu sizin için daha kolay ve daha az maliyetli bir iş olacaktır. İç yenilik yapılacak alanın büyüklüğü maliyeti etkileyecek olan faktörlerin başında gelir. Yenileneme yapılacak olan alan ne kadar büyük olursa maliyet de bir o kadar büyük olacaktır. Yaptırmak istediğiniz iç dekorasyonun türü ( boya, zemin döşemeleri, duvar kağıtları, kapı ve bileşenleri, pencere ve bileşenleri vb. ) de maliyeti etkileyen faktörler arasındadır.

İstediğiniz türdeki salon dekorasyonuna göre maliyette değişiklikler olacaktır. Salon dekorasyon işleminin tamamlanmasını istediğiniz zamanın da maliyet üzerinde etkisi vardır. Eğer iç dekorasyon işleminin normal işçi sayısı ile normalde bitmesi gereken sürede bitmesinin bir sakıncası yoksa ek bir ücret alınmaz.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

6.250 TL

4.250 - 8.370
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : Merhaba salonumu tamamen değiştirmek istiyorum diktörtgen bir salonum var ve boy 6 en 4 m2 country tarzı koltuk ve duvar kağıdı alçıpan dan niş den tv ünitesi gibi düşüncelerim var

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Murat B.|Mart 2016


55 m2 2 odamda komple yenilikler yaptırmak istiyordum. Tavan ve duvarlar komple boyanacak. Odalar karanlık olduğu için ışıklandırma sistemi yapılacak. Asma tavan uygulaması ve led ışıklandırma olacak. Gardrop, yatak, oturma grubu, bilgisayar masası gibi mobilyalarında teminini istiyordum. Zemine lamine parke yapılacak. En kısa süre içerisinde hizmet almak istiyordum. Dairem pazar günü keşfe uygundum.komple tadilatım için ,ehil.com bana bu konuyla ilgili.Elif Alçı Dekorasyon,Gamb Mühendislik,Uns Tadilat&Dekorasyon,ehillerini yönlendirdi.
Ali Y.|Mart 2016


Kullanımda olan evimi komple yeniletmek istiyordum.Evim 60 1+1 şeklindeydi.Evimin elektrik ve su tesisatı komple gözden geçirilerek gerekli yenilikler yapılacak.Mutfağım komple yenilenecek.Yer ve duvar fayansları komple değişerek yenilenecek.Yeni dolap ve tezgah yapılacak.Dolap ve tezgah arasındaki seramikler döşenecek.Evye ve bataryalar takılacak.Odaların yer döşemeleri komple değişerek laminat parke yapılacak.İç kapılar ahşap kapı olarak yenilenecek.Çelik kapı yapılacak.Evimin tüm duvarlarına düzeltme amaçlı alçı işlemi yapılacak.Tadilattan sonra evim tavan ve duvar olmak üzere komple boyanacakdı.Evim keşife uygundumEn kısa zamanda hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için .ehil.com .bana bu konuyla ilgili,En-Fa Yapı İnş.-Kıyaseddin Özsener Ve Ortağı,Turkuaz Isıtma Soğutma Dekorasyon San Tic Ltd Şti.Görler İnşaat,Kıraç İnşaat,Haakgroup Mimarlık Danışmanlık Dış Ticaret Ltd.Şti. ehillerini yönlendirdi.
Fatma S.|Mart 2016


1+1 dairenin içi tamamen yenilenecekdi.3 tane iç mekan kapı 1 çelik kapı tesisatlar yenilenecekdibanyo duvarı yıkılacak büyütülecek, içi tamamen yenilenecekdimutfak duvarı yıkılacak, mutfak tesisatı ve dolabı yenilenecek (dolap 3 metre) boya, badana, yerler parke olacak mutfak fayans olacakdı banyo fayans olacakdı bunun için ev tadilatım için ehil.com .bana bu konuyla ilgili,M&S Mimarı Ve Tasarım,Mutlu İnşaat Dekorasyon,Zm Dekorasyon,Renewal İç Mimari,Mehmet Arıcı Mobilya Ve Dekorasyon, ehillerini yönlendirdi.
Büşra C.|Mart 2016


ewim 100m2 2+1 odalıdı.esyalı ve kullanımdaydı. cok fazla esya yok yapımı uyulurdu.balkon ve mutfak arasındaki duvar kırılıp mutfağa birleştrelecek yerler parke döşenecek duvarlara alçı ve sıvama yapılacak mutfak tezgahı dolabı ve bataryası takılacak mutfak uzunlamasına olacaktır.dolap yaptırmak istiyordum.bi kısmını gardrop bir kısmını yastık yorgan koymak amaçlı olması gerekmekteydi büyük ama kullanışlı eşyalarımı sığdırabileceğim bir dolaba ihtiyacım vardı.amerikan 5 kapı olacaktı.keşife uygundum.en kısa zamanda bu hızmetı almak ıstıyordum. kompile tadilat için.ehil.com .bana bu konuyla ilgili,Tadilart Yapı İnşaat,Aslı Yapı Dekorasyon,Kırlangıç Mimarlık,ehillerini yönlendirdi.
Necdet M.|Kasım 2014


İstanbul Kağıthane'deki evim 60 m2 1+1 şeklinde. Yer ve duvar fayansları yenilenecekti, mutfak dolabı, tezgah, lavabo, evye ve bataryalar değişecekti. Banyo fayansları yenilenecekti, klozet değişecekti. Zemin komple laminat parke olacaktı. Duvarlar boyanacaktı. 3 adet kapı değişecekti. En kısa sürede hizmet almak istiyordum.İç Mekan Yenileme fiyatlarını araştırırken ehil.com sitesine denk geldim. Talep oluşturdum. Ardından ehil.com Taşoğlu Yapı ve GENÇ DEKORASYON firmalarını önerdi. Bu firmalar ile irtibata geçip fiyat teklifi aldım. Ehil.com fiyat karşılaştırması yapıp en uygun fiyatı seçebilmemde yardımcı oldu. Bu yüzden ehil.coma çok teşekkür ederim.
Tekin Ç.|Kasım 2014


İstanbul Kağıthane de kullanmakta olduğum evim 100m2 olup 2 oda 1 salondur. Banyomun duşakabini yenilenecektir.Salonda bir kapı kırılacak. Yeni kapı yapılacak. Çelik kapı yapılacak. Pencereler değişecek. Tüm odalara laminant parke yapılacak. Balkona katlanır cam yapılacak. Odaya gardolap ve bebek yatağı yapılacak. Tadilattan sonra tüm ev boyanacaktır. İşlemleri güvenilir bir firmaya yaptırmak istiyordum. Anahtar teslim bir iş olacaktır. Ehil.com bana kısa sürede GO İnş.Müh.Mim.Rest.Taah.Ltd.Şti'ni yönlendirdi. Firma ile görüşmelerimi uzun tuttum. Kendilerini bana ifade ettiler. Ehil.com'un iş prensiplerinden çok memnunum
Murat B.|Ekim 2014


Benim açık parfüm dükkanım var. Fakat burada kiracıyım ama dükkanımda genel bir yenileme istiyordum. Yer zemin, duvar, raflar ve dış cephe. Duvarlarda küf vardı. Düzeltip kağıt ile kaplanacaktı. Raflar eklenip çıkartılacaktı. Yer zemini değişecek ve dış cephesi elden geçecekti. işyerimin 10 m2 alana sahiptir.dış kapı fiyata göre saglanıcakıdır.Görüşmemiz iftardan sonra yada yarın görüşülebilcekdir.
Ayşe K.|Mayıs 2014


Tek bölüm olan evim 2+1 olarak düzenendi ,.Su ,elektrik ve doğalgaz tesisatı komple yapıldı. .Yer ve duvar fayansları yapıldı.Mutfak dolabı ve tezgahı yapıldı.Banyo dolabı ve lavabosu yapılacak.Klozet ve duşakabin yapıldı.İç kapılar ve dış kapı yapıldı. Duvarlara saten alçı yapıldı gayet uygun fiyata zamanında güzel işcilikle yaptılar cok memnun kaldım herkese önerebilrim.
Metin T.|Haziran 2013


Uygun fiyat, ek maaliyet çıkartmayan, küçük işleri "sorun değil abi, hallederiz, o da bizden olsun" yaklaşımıyla tamamlamaya çalışan, çalışkan bir ekip. Kesinlikle tavsiye ederim.
Güler Ü.|Haziran 2013Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.