Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > İç Cephe Boya> İstanbul> Kağıthane

En Uygun İstanbul Kağıthane İç Cephe Boya Fiyatları

En uygun İç Cephe Boya fiyatları
Ücretsiz 5 İç Cephe Boya firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

İç Cephe Boya fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
1.359 TL

Genel olarak bu iş için
529 TL - 3.929 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
300 TL

En yüksek fiyat :
6.500 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


İç Cephe Boya Fiyatları Hakkında


İç Cephe Boya Fiyatı Ne Kadardır?
İç Cephe Boya Nasıl Yapılır?
İç Cephe Boya Nasıl Yapılır?

İç Cephe Boya Fiyatı Ne Kadardır?

Renklerinizi seçtiğinizde iç mekan boyama maliyetini ve badana fiyatlarını etkileyecek birkaç faktör vardır. Eğer bir dekoratör tutarsanız, ki bu tavsiye edilen bir durumdur maliyet biraz artabilir. Ancak profesyonel bir dekoratörle çalışmanın avantajları büyüktür. Bir dekoratör uzmanlık alanı bu olduğu için sizin göremediğiniz ayrıntıları görebilir ve bu ayrıntıları sizin zevkinizle birleştirerek ortaya harika sonuçlar çıkarabilir.

Maliyeti etkileyecek bir başka faktör de boyanacak olan odanın büyüklüğüdür. Boyanacak olan oda ne kadar büyük olursa harcanacak olan boya ve enerji de o kadar büyük olacaktır. Aynı zamanda iç cephe boyamanın süresi de uzayacağı için bu maliyete etki edecektir. Yapılması gereken şey iç cephe boyasını seçtikten sonra bu işi yapması için profesyonel olan, işinde ehil bir boyacıdan yardım almaktır. Böylece ortaya çıkacak olan sonuç son derece güzel olacak ve sizi mutlu edecektir.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Gülnur Ö.|Nisan 2016


Evim 100 metrekare 3+1 şeklindeydi.4 odam ve mutfağım için tavan ve duvar boyaması hizmeti almak istiyordum.Evimdeki 7 adet beyaz tahta kapımın beyaz yağlı boya ile boyanmasını istiyordum..Gerekli malzemeyi firma karşılasın.Keşif ve hizmet için uygundum..boya badana işlemim için ehil.com bana bu konuyla ilgili,Emre Dekorasyon,Kartal İnşaat Ve Dekorasyon,ehillerini yönlerdirdi.
Hülya Ö.|Mart 2016


80 m2lik alan boyanacakdı. Hem duvarlar hem tavanlar boyanacakdı.Ev eşyasız ve kullanımda değildi.En kısa sürede hizmet almak istiyordum. boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili , Tes Dekor,Arzu Dekorasyon, Kartal İnşaat Ve Dekorasyon, Meis Müzik Evrensel Sanat Yayın Ltd.Ştd, Temiz Grup, ehillerini yönlendirdi,
Esra Ü.|Mart 2016


Evim 65 m2 2+1 şeklindeydi.Toplamda boyanacak alan 50 m2di. Tavan yüksekliği 3 metredi.Hem duvar hem tavanlar boyanacakdı.Ev eşyalı ve kullanılır durumdaydı.Toplamda bölüm boyanacakdı.En kısa sürede hizmet almak istiyordum. boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili. Tes Dekor. ehilini yönlendirdi .
Leyla B.|Mart 2016


85 m2 olan evimin 5 bölümünü boyatmak istiyordum.Hem tavanlar hem duvarlar boyanacaktı.Gerekli malzemeleri karşılamasın yapmıştım.Boyanmasını istediğim odalar eşyalıdı.En kısa sürede hizmet almak istiyordum. boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili. Tes Dekor, Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti. Masal Yapı Dizayn, ehillerini yönlendirdi.
Akın U.|Mart 2016


Evim 110 m2 3+1 şeklindeydi.Evimde komple duvar ve tavan boyaması yapılacakdı.Evim eşyasız ve boş bir şekildeydi.Gerekli malzemeyi firma karşılamıştı .En kısa zaman da hizmet almak istiyordum.boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili . Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti. 1 İnci Tadilat Dekorasyon, ehillerini yönlendirdi.
Onur A.|Mart 2016


Evim 100 m2 2+1 şeklindeydi.Evimde komple duvar ve tavan boyaması yaptırmak istiyordum.4 adet kapımın da yağlı boya ile boyanmasını istiyordum.Gerekli malzemeyi firma karşılamıştı.Evim eşyasız ve boş bir şekildeydir..Keşif için uygundum.En kısa zaman da hizmet almak istiyordum.boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili . Ak Damla İnşaat, Gülaydın Dekorasyon, En-Fa Yapı İnş.-Kıyaseddin Özsener Ve Ortağı, Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti., 1 İnci Tadilat Dekorasyon, ehillerini yönlendirdi
Hatice K.|Mart 2016


Evimin 22 m2 lik 1 oda ve hollünün boyanmasını istiyordum. Hollde bulunan 10m2 lik bir alanın önce alçı ile düzeltirilerek işlemi yapılacakdı. Gerekli malzemeleri temin ettim. Keşfe uygundum. hızlıca hizmet almak istiyordum..boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili .Omsan Dekorasyon, ehilini yönlendirdi.
Selimhan|Mart 2016


120 m2 3+1 şeklindeki yeni taşınacağım evimi tavan ve duvar olmak üzere komple boyatmak istiyorumdum.İç kapılarda komple boyanacakdı.En kısa zamanda hizmet almak istiyorumdum. bunun için boya badana yapılacakdı ehil.com bana bu konuyla ilgili Kartal İnşaat Ve Dekorasyon, Fark Dizayn, 1 İnci Tadilat Dekorasyon, Karoğlu Yapı , Dekoratif Yapı, ehillerini yönlendirdi
Murat A.|Mart 2016


Boş dairemdeki 100 m2 lik alanın 4 bölümün hem tavanlar hem de duvarlar olmak üzere boyanacaktı.En kısa sürede hizmet almak istiyordum.bunun için boya badana yapılacakdı ehil.com bana bu konuyla ilgili Emre Dekorasyon, Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun ,Çağrılar Temizlik ehilleri yönlendirdi
Serdar G.|Ağustos 2015


30 m2 olan salonumu duvar ve tavan olmak üzere komple boyatmak istiyordum. İç mekan boyama fiyatlarını incelerken ehil.com ile karşılaştım. Müşterilere ücretsiz firma yönlendirmesi yaptıklarını öğrenince bir talep gönderdim. Kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. Kartal İnşaat Ve Dekorasyon ve 1 İnci Tadilat Dekorasyon ile görüşme sağladım.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.