Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Tabela Ustası> İstanbul> Kadıköy

En Uygun İstanbul Kadıköy Tabela Ustası Fiyatları

En uygun Tabela Ustası fiyatları
Ücretsiz 5 Tabela Ustası firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Tabela Ustası fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
1.739 TL

Genel olarak bu iş için
769 TL - 5.369 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
200 TL

En yüksek fiyat :
9.000 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Tabela Ustası Fiyatları Hakkında


Tabela Yaptırma Fiyatı Ne Kadardır?
Tabela Çeşitleri Nelerdir?
Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Tabela Yaptırma Fiyatı Ne Kadardır?

Tabela fiyatlarını etkileyen bazı faktörler vardır. Bunların başında tabela yapımında kullanılan malzemenin kalitesi gelir. Yaptıracağınız tabelanın çeşidine göre kullanılacak malzemenin kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz. Örneğin, led tabelaları tercih edecekseniz kullanılacak ledlerin kaliteli olması gerekir. Kalitesiz led tercih ederseniz maliyeti düşürmüş olursunuz ancak tabelanızın ömrünü kısaltmış olursunuz.

Tabela fiyatlarını etkileyen bir başka faktör ise tabelanın boyutudur. Büyük, gösterişli tabelalar tercih ederseniz maliyeti arttırmış olursunuz ancak mekanınızın reklamını daha iyi yaparak, daha çok dikkat çekmesini sağlamış olursunuz.

Tabela yapımı son derece profesyonellik ve kalite isteyen bir iştir. İşçiliğin ve kullanılan malzemelerin kalitesi oldukça önemlidir. Müşterilere daha gösterişli ve dikkat çekici tanıtımlar yapmak için işinde ehil, kaliteli firmalar tercih edilmelidir.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Furkan D.|Ekim 2016


Boyu 70 cm eni 40-41 cm Turkuaz renkte Işıklı Pleksi Tabela yaptırmak istiyordum. Yaptırmak istediğim tabela belirttiğim boyutlarda amblem için ve altına amblemin 9 harfli adı olmasını istiyordum. Amblemin altındaki yazı arka plan Turkuaz harfler beyaz olmasını istiyordum. İnternetten istanbulda ki tabela firmalarını ararken en uygun fiyatların ehil.com da olduğunu gördüm. Bende bir talep oluşturdum. Beni arayıp teklif veren firmaların fiyatlarını görünce gerçekten de en uygun fiyatların ehil.com da olduğunu gördüm. Tabelamı yaptırdım. Teşekkür ederim.
Mehmet K.|Nisan 2015


İşyerimiz için yola çift taraflı totem ayaklı kayan yazı tabela yaptırmak istiyorum ölçüleri 64cm* 1,60cm şeklinde olacak kırmızı ışık kullanmak istiyordum.Bunun için internet üzerinden tabela fiyatlarını araştırması yaparken ehil.com'u gördüm.Kendilerine bir talep oluşturdum ve kısa süre içerisinde bana Aksoylar Reklam Ve Cephe Sistemleri Nakliyat San. Tic. Ltd. Şti. firmalarını yönlendirdiler.Bunun için teşekür ederim.
Ercan G.|Nisan 2015


3m*70cm ebatlarında ışıklı tabela yaptırmak istiyordum.inernet üzerinden tabela fiyatlarını araştırıken ehil.comda aradığım teklif ve fiyat aralığını buldum.bana yönlendirdiği Aksoylar Reklam Ve Cephe Sistemleri Nakliyat San. Tic. Ltd. Şti.gibi firmalarla bizzat görüştüm ve çok memnun kaldım bu hızlı ve kalıteli hizmetten herkese tavsiyemdir. KOLAY GESİN.
Aytaç A.|Nisan 2015


Firmam için kırmızı 80cm*1.50 m ölçülerinde kayan yazı tabela yaptırmak istiyordum. tabela fiyatları ile ilgili araştırma yapmak için fazla vaktim yoktu. işte bu sırada ehil.com bana yetişti diyebilirim. Benim tek yapmam gereken talepte bulunmaktı. Talepte bulundum gerisini ehil.com'a bıraktım. Ehil.com vasıtasıyla bana Led Market firması dönüş yaptı. Hizmetlerinden çok memnun kaldım.
Seyhun K.|Nisan 2015


İş yerim için 1 x 2 ölçülerinde ışıklı tabela yapılacak.bunu en kısa zamanda yaptırmak istıyorum yeni açmış oldugum dükkan için fiyatlarını bılmedıgım için ehil.com müşteri ile ve fiyat bilgisini çok beğendım ve çok teşekkur ederim ehil.com.
Suat Y.|Kasım 2014


İstanbul Kadıköy deki işletmeme neon yazı yazdırmak istiyordum,1.5metrelik vitrine koyulacaktı ,kırmızı ışıklı olacaktı.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum. Firma bulma konusunda arkadaşlarımdan fikir almak istedim ve bana ehil.com'u önerdiler. Ehil.com'a telefon yoluyla ulaştım, benim adıma talep formu oluşturdular ve kısa sürede ehil firmaların bana ulaşacağını söylediler. Reklameder Tente / Reklam firması benımle irtibata geçtiler. Kendileriyle konuyu görüştüm ve bazı kararlar aldım. Ehil.com'un hizmet politikasından dolayı çok teşekkür ederim
Aydan A.|Kasım 2014


İstanbul Kadıköy'deki dükkanım için 5m uzunluğunda, 1m genişliğinde ışıklı ve renkli tabelaya ihtiyacım vardı. Bu tabelayı yaptıracağım firmayı ehil.com'dan bulmak istedim. Daha önceden de kendileriyle çalıştığım için yardımcı olabileceklerini biliyordum. Bana kısa sürede 2 ehil firma gönderdiler. Bunlar; Reklameder Tente / Reklam, SEG REKLAM MATB.ORG:TUR:İNŞ.SAN.Ve DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ'ni bana yönlendirdiler. Aralarından Reklameder Tente / Reklam firmasıyla yoluma devam etmeye karar verdim.
Melih İ.|Mayıs 2014


Aksoylar firmasından kalite ve fiyat uygunluğu açısından memnunum , işin başlangıcında sıkıntı olacağını düşünmüştüm fakat sonucundan memnun oldum firmaya ve ehil.com'a teşekkür ederim.
Berkan A.|Nisan 2014


Kozyatağı Tabel Art Firmasından çok memnun kaldım oldukça kısa sürede istediğim işlemi gerçekleştirdiler. Teşekkürler ...
Alp S.|Mart 2014


Tabela ile ilgili hizmet talebim vardı. Karınca Yapı firmasıyla anlaştım. Aldığım hizmetten memnun kaldım ve herhangi bir sorun yaşamadım. Teşekkürler.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.