Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Marangoz, Ahşap İşleri> İstanbul> Kadıköy

En Uygun İstanbul Kadıköy Marangoz, Ahşap İşleri Fiyatları

En uygun Marangoz, Ahşap İşleri fiyatları
Ücretsiz 5 Marangoz, Ahşap İşleri firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Marangoz, Ahşap İşleri fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
2.434 TL

Genel olarak bu iş için
1.187 TL - 13.717 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
60 TL

En yüksek fiyat :
25.000 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Marangoz, Ahşap İşleri Fiyatları Hakkında


Genel Marangoz, Ahşap İşleri Fiyatları Ne Kadardır ?
Genel Marangoz, Ahşap İşleri Avantajları Nelerdir?
Genel Mobilya, Ahşap İşlerinin Püf Noktaları Nelerdir?

Genel Marangoz, Ahşap İşleri Fiyatları Ne Kadardır ?


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

2.120 TL

1.500 - 2.730
Benzer İş Yaptır

Talep ettiğiniz özel dolap yapımı hizmetinin tanımını yapınız. Tasarımı bana ait olan dolapların yapımı ve kurulumu
Yaptırmak istediğiniz dolap türünü seçiniz. Diğer
Talep Detayları : İstanbul Kadıköy deki çalışmakta olduğumuz ofisimizde özel bir dolap yapımı ile ilgili hizmet almak istiyorum.Tasarımı noktasında firmalardan bilgi almak istiyorum.1.5 kapı şeklinde kapı ve evrak dolabı 1.80*2.00 şeklinde ikiside ahşap renk olucak.U şeklinde bir dolap yapılmasını istiyorum.Kapaksız raflı bir dolap yapılacak.Keşif için müsaitim.Fiyatta anlaşırsam hemen hizmet almak istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

650 TL

430 - 830
Benzer İş Yaptır

İşlemin uygulanmasını istediğiniz diğer birimler Kapı ve/veya Pencere, Masa, Sandalye
Talep Detayları : İstanbul Kadıköy deki mevcutta oturduğum dairemdeki birkaç eşyam için mobilya cila lake işleri ile ilgili hizmet almak istiyorum.4 adet Sandalye ayakları ve çelik kapı iç kısım aynı renk boyama işlemi olacak.Firmalara fotoğraflarını gönderebilirim.Anlaşırsam hemen hizmet almak isterim.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

3.550 TL

2.370 - 4.400
Benzer İş Yaptır

Yaptırmak istediğiniz mobilyanın tasarımı konusunda hangi aşamadasınız? Ölçüleri aldım ve taslaklar hazır.
Talep Detayları : 26 m2 olan salonuma uyumlu renkler de yeni mobilyalar yapılacak.Duvarlar mobilyalara uygun yenilenecek. Evin ölçülü çizimleri vardır.En kısa zamanda hizmet almak istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

2.000 TL

1.420 - 2.540
Benzer İş Yaptır

Kaç adet kesona ihtiyacınız var? 1
Kaç adet dolaba ihtiyacınız var? 1
Kaç adet çalışma masasına ihtiyacınız var? 2
İhtiyaç duyduğunuz diğer ofis mobilyası malzemelerini seçiniz. Diğer
Kaç adet sehpaya ihtiyacınız var? 1
Talep Detayları : 2.50m ye 1m genisliginde 6 ayakli uzerine cicek koyabilecegimiz 2 adet masaya ihtiyacimiz var acil olarak. Cicekcide kullanilacaktir. Uzerine cicek konulup vitrin yapilacaktir.En kısa zamanda hizmet almak istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

550 TL

380 - 700
Benzer İş Yaptır

Tamir ettirmek istediğiniz pencerenin özelliklerini seçiniz. Sabit
İhtiyacınızın ne zaman tamamlanmasını istiyorsunuz ? En kısa süre içerisinde
Tamir ettirmek istediğiniz parçaları seçiniz. Diğer
Hizmet talebinizin amacı nedir ? Hizmet almak istiyorum
Talep Detayları : 6 adet penceremizin zımpara ve cilasının yapılacak bir de banyo lavobamız düştü. Tezgah mermer lavabo vitradan. Lavabonun yerine takılması işlemi olacak. Keşif yapılabilir. Kaliteli ve güvenilir hizmet sunacak firmaların dönüşlerini bekliyorum. Teşekkürler
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

600 TL

420 - 790
Benzer İş Yaptır

Tamir ettirmek istediğiniz pencerenin özelliklerini seçiniz. Sürgülü
Tamir ettirmek istediğiniz parçaları seçiniz. Pencere Kolu
Talep Detayları : Bozuk birkaç kol var bunların değişmesini istiyorum. Ve tüm kollarında bakımı yapılıp gerekli görülenler değiştirilecek.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

450 TL

310 - 590
Benzer İş Yaptır

Tamir ettirmek istediğiniz parçaları seçiniz. Diğer, Pencerenin arasında hava geçiyor
Tamir ettirmek istediğiniz pencerenin özelliklerini seçiniz. Kanatlı
Talep Detayları : TOPLAM 5 ADET PENCERE AHSAP ARALARINDAN SU SIZIYOR KIRACI MEMNUNIYETSIZ. TAM DETAY BILEMIYORUM HEPSI ELDEN GECMELI. KEŞİF İÇİN UYGUNUM.TESEKKURLER

Tamir edilmesini istediğiniz parçaları seçiniz. Kilit Sistemi
Tamir edilmesini istediğiniz kapının özelliklerini seçiniz. Camsız, İç Mekan, Tek Kanat
Talep Detayları : Dairemdeki salon kapısının kilit takılan yeri yıprandığı için kilit vidaları tutmuyor. İlgili arızanın giderilmesini istiyorum.Keşfe uygun.En kısa sürede hizmet almak istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

250 TL

200 - 300
Benzer İş Yaptır

İşlemin uygulanmasını istediğiniz diğer birimler Dolap, Kapı ve/veya Pencere
Talep Detayları : Toplamda 20 kapaklı mutfak dolabımı ve 8 adet ahşap kapımı lake ile cilalatmak istiyorum.En kısa zamanda hizmet almak istiyorum.Keşif için uygundur.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

500 TL

330 - 650
Benzer İş Yaptır

Yaptırmak istediğiniz dolap türünü seçiniz. Gömme Dolap
Talep ettiğiniz özel dolap yapımı hizmetinin tanımını yapınız. Tasarımı bana ait olan dolapların yapımı ve kurulumu
Talep Detayları : Gömme dolap 2 kapaklı tam ölçü hesaplaması yapmadım.sadece kapakları ağaçtan yapılmasını istiyorum.tasarımı bana ait olucakdır.anlaştıgım takdirde ekim ayı içeriisnde hizmet almak istiyorum.keşif için uygunum.

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Yasin E.|Şubat 2017


İstanbul Kadıköy deki çalışmakta olduğumuz ofisimize özel bir dolap yaptırmak istiyordum.Tasarımı noktasında firmalardan bilgi almak istiyordum.1.5 kapı şeklinde kapı ve evrak dolabı 1.80*2.00 şeklinde ikiside ahşap renk olacaktı.U şeklinde bir dolap yapılmasını istiyordum.Kapaksız raflı bir dolap yapılacaktı. Dolap fiyatlarını araştırırken ehil.com da bir talep oluşturdum. Dolap firmalarından gelip keşif yaptılar. Tasarım hazırladılar. En uygun fiyatı veren dolap firmasına yaptırdık.
Sinem K.|Eylül 2016


İstanbul Kadıköy deki mevcutta oturduğum dairemdeki birkaç eşyam için mobilya cila lake işleri ile ilgili hizmet almak istiyordum. 4 adet Sandalye ayakları ve çelik kapı iç kısım aynı renk boyama işlemi olacaktı. bu nedenle ehil.com a bir talep oluşturup ihtiyacımı kısa sürede çözdüm. teşekkürler ehil.com
Ozden M.|Nisan 2015


26 m2 olan salonuma uyumlu renkler de yeni mobilyalar yapılacaktı.Duvarlar mobilyalara uygun yenilenecekti. Evin ölçülü çizimleri vardı.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.kalitelibir firma olmasını istediğim için kadıköydeki mobilya yapan firmaları ve fiyatları araştırırken ehil.comu gördüm hemen ev mobilyası talebi oluşturdum.beni arayıp Dekoratif Yapı firmasını yönlendirdiler.ehil.comdan ve firmadan çok memnun kaldım hizmetlerinizden dolayı çok teşekkür ederim ehil.com
Ercan G.|Nisan 2015


2.50m ye 1m genisliginde 6 ayakli uzerine cicek koyabilecegimiz 2 adet masaya ihtiyacimiz vardı acil olarak. Cicekcide kullanilacakti. Uzerine cicek konulup vitrin yapilacakti.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum. Ofis mobilyalarımızı yaptıracağımız firmanın güvenilir olması bizler için çok önemliydi. Uzun araştırmalar sonucunda hem ofis mobilyası fiyatlarını hem de mobilyalardaki kullanılacak kaliteyi tespit etmiş oldum. Sıra hizmeti alacağım firmaya kalmıştı ve ehil.com'a ulaşım sağladım. Kendileri bana 24 saat içerisinde Mavi Yapı firmasını gönderdiler. Firma yetkilileriyle yüz yüze uzun görüşmelere nail olduk. Bizlere her konuda yardımcı olabileceklerini söylediler. Emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.
Turkan K.|Kasım 2014


Toplamda 20 kapaklı mutfak dolabımı ve 8 adet ahşap kapımı lake ile cilalatmak istiyordum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum. Mobilya Cila ve Lake İşleri fiyatlarını araştırırken ehil.com sitesine denk geldim. Talep oluşturdum.Daha sonra ehil.com Efe Tasarım Mobilya Dekorasyon firmasını önerdi. Bu firmayla irtibama geçmemi sağladığı için ehil.coma çok teşekkür ederim.
Nilay P.|Ekim 2014


Gömme dolap 2 kapaklı tam ölçü hesaplaması yapmadım. Sadece kapakları ağaçtan yapılmasını istiyordum. Tasarımı bana ait olacağını belirttim. Ve bana ulaşan firmadan bütün derdimden haberdar olması bana ehil.comun mantıklı ve kesin çözümlerle yaklaşmasını takdir ettim. Ehil.com'un çalışma prensibi olsun bunu uygulama olsun çok memnun kaldım
Gözde T.|Eylül 2014


Tekiroğlu yapı firmasına Kadıköy' de ki ofisimiz için masa yaptırdık gayet iyi firma Bülent usta ilgilendi isteklerimize çok iyi yanıt verdi.ödeme ve fatura kısmında da bir sıkıntı yaşanmadı.memnun kaldım.teşekkür ederim. Ehil.com aracılığı ile bir çok hizmet aldım. Hala da ihtiyacım olduğunda kendilerinin yönlendirdiği ehillerle çalışıyorum. İşlernin takibini yapan ve müşteri memnuniyetine önem veren bir firma. Ehil.com'u herkese tavsiye ederim.
Aslı Ç.|Nisan 2017


3 kapılı gardrobumun 2 kapılı gardroba dönüştürülmesini istiyordum. Çıkan parçalardan ise 100x50x50 ölçülerinde banyo lavabo altı dolabı yapılmasını istiyordum. Birkaç mobilya tamiratı firması ile görüştüm fakat çok yüksek fiyat söylediler. En son ehil.com u duydum. Girip bir form doldurdum. Başvurumu gören mobilya tamiratı firmalarından telefonlar geldi. Konuştuk ve gardrobumun resimlerini gönderdim. Mobilya tamiratı fiyatlarını konuştuk. Fiyatlar uygun gelince anlaştık. Gelip gardrobumu alıp götürdüler. Bir hafta kadar sonra istediğim şekilde yenilenmiş olarak geri getirdiler.
Berker S.|Şubat 2017


Oturduğum evime çizimlerini kendim yaptığım giyinme odası (kapısı hariç) yapılmasını istiyordum. Ölçü alınması ve çizimin güncellenmesi gerekecekti.240 en 255 yükseklik 2 adet olucaktı. Diğeri de 180*30 yükselik 55 cm 1 adet olucaktı.mdf beyaz lake olmasını istiyordum. Dolap fiyatlarına bakarken ehil.com da bir talep oluşturdum. Oluşturduğum talep doğrultusunda dolap firmalarından keşif için beni aradılar. Gelip keşif yapan firmalardan en uygun fiyatı veren firma ile anlaştım.
Halil Ö.|Ocak 2017


merhabalar. firmamızda ürettiğimiz elektronik cihazlarımız için 50x30x30--55*x55 x30 ölçülerinde oval kesimli kapaklı parlak mdf den imal edilecek kilitli kabin ofis mobilyası üretimine ihtiyacımız vardı. daha doğrusu bu ölçülerde seri üretim yapabilecek ofis mobilyası firmalarına ihtiyacımız vardı. önemli olan iki şey biri ofis mobilyası fiyatlarının uygun olması diğeri ise kaliteli olası idi. herhangi bir ofis mobilyası firması ile anlaştığımız zaman ilk etapta 70 adet ve sonra her ay 70 adet üretebilecek bir ofis mobilyası firmasına ihtiyacımız vardı. ofis mobilyası fiyatlarını araştırırken karşılaştığım ehil.com da oluşturduğum talep ile uygun fiyatlı bir ofis mobilyası firması ile anlaştık. ofisimize gelip ürettiğimiz cihazları gördüler ve sonrasında hazırladıkları örnek projelerin resimlerini gösterdiler. sonuç olarak anlaşma yaptık ve hatta bu sabah ilk parti 70 adet dolabın teslimatını yaptılar. ellerine sağlık çok sağlam olmuş hepside.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.