Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Epoksi Zemin Kaplama> İstanbul> Kadıköy

En Uygun İstanbul Kadıköy Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

En uygun Epoksi Zemin Kaplama fiyatları
Ücretsiz 5 Epoksi Zemin Kaplama firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Epoksi Zemin Kaplama fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
9.438 TL

Genel olarak bu iş için
4.344 TL - 37.719 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
750 TL

En yüksek fiyat :
66.000 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları Hakkında


Epoksi Zemin Kaplama Fiyatı Ne Kadardır?
Epoksi Kaplanacak Zemin Nasıl Olmalı?
Epoksi Zemin Kaplamasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatı Ne Kadardır?

Epoksi zemin kaplama, üç komponentli Epoxy bazlı parlak bir zemin kaplama malzemesidir.  Tüm iç ve dış mekanlarda beton, sıva, mozaik, şap gibi yüzeylere koruyucu kaplama olarak ta kullanılmaktadır. Kimyasal ve mekanik etkilere dayanıklı hijyenik, kolay temizlenebilen parlak yüzeylerin oluşmasını sağlamaktadır. Solventsiz olmasından dolayı yangın tehlikesi kesinlikle yoktur. Film yüzeyi sert, parlak ve kaymazdır. Bakteri barındırmayan, kolay temizlenebilen, tozumayan bir yapıya sahip olduğu için sağlığa zararı yoktur.

Epoksi zemin kaplama dayanıklılığı ve kolay uygulanabilirliği dikkate alınacak olursa maliyetli bir uygulama değildir. Uygulama süresinin uzunluğuna göre fiyat farklılıkları göstermektedir. Uygulamanın kısa sürede yapılmasını istiyorsanız maliyet artabilir fakat genel olarak uzun ömürlü bir kaplama çeşidi olmasından dolayı kendini amorti edecek olan bir zemin kaplama çeşididir.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

1.500 TL

1.150 - 1.870
Benzer İş Yaptır

Zeminin yapısı hakkında ne söyleyebilirsiniz? Çukurluklar veya çatlaklar mevcut
Uygulanmasını istediğiniz alan kaç m2'dir ? 30 - 90 m2
Talep Detayları : Apartman garajı için 60 m2 alana epoksi zemin kaplama yapılacak.Garaj zemininde kum var.Keşife uygundur.En kısa zamanda hizmet almak istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

1.750 TL

1.220 - 2.130
Benzer İş Yaptır

Uygulanmasını istediğiniz alan kaç m2'dir ? 0 - 30 m2
Zeminin yapısı hakkında ne söyleyebilirsiniz? Düzgün
Talep Detayları : 25 m2 alana dijital baskı üzerine polamerik şeffaf epoksi kaplama uygulanacak.En kısa zamanda hizmet almak istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

9.000 TL

6.210 - 11.340
Benzer İş Yaptır

Zeminin yapısı hakkında ne söyleyebilirsiniz? Çukurluklar veya çatlaklar mevcut
Uygulanmasını istediğiniz alan kaç m2'dir ? 500 - 1000 m2
Talep Detayları : İş merkezimizin 550m^2lik çatısına kaplama yapılacaktır. Şuan çatı fayans kaplamadır. Fayanslar yer yer kabarmış ve kırılmıştır. Bu alanlardaki fayanslar temizlenip, zemin uygun hale getirildikten sonra kaplama yapılmasını istiyorum. Malzemenin su geçirgenliğinin olmamasını istiyorum. Keşif hafta içi uygun.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

3.000 TL

2.310 - 3.690
Benzer İş Yaptır

Uygulanmasını istediğiniz alan kaç m2'dir ? 250 - 500 m2
Zeminin yapısı hakkında ne söyleyebilirsiniz? Pürüzlü
Talep Detayları : FABRİKA SAHAMIZIN BİR BÖLÜMÜNÜ EPOKSİ İLE KAPLATMAK İSTEMEKTEYİZ.TOPLAMDA 300 M2 ALANA YAPILACAK.KEŞİFE UYGUNDUR.EN KISA ZAMANDA HİZMET ALMAK İSTİYORUM.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

2.865 TL

1.940 - 3.520
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : ofısımızın 200 metrekare alana epoksi kaplatmak istiyorum fırmalar gelmeden once benı arasınlar ofıste olmayabılırım en kısa zamanda yaptrcam
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

1.250 TL

960 - 1.530
Benzer İş Yaptır

Uygulanmasını istediğiniz alan kaç m2'dir ? 250 - 500 m2
Zeminin yapısı hakkında ne söyleyebilirsiniz? Düzgün
Talep Detayları : İşyerimizin 270 m2 lik alanını epoksi zemin ile kaplatmak istiyorum.Zeminde beton mevcut.Keşfe uygun.En kısa sürede hizmet almak istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

6.900 TL

4.830 - 8.830
Benzer İş Yaptır

Zeminin yapısı hakkında ne söyleyebilirsiniz? Pürüzlü
Uygulanmasını istediğiniz alan kaç m2'dir ? 1000 m2 den büyük
Talep Detayları : İşyerimin 1800 m2 lik alanına epoksi zemin kaplatmak istiyorum.Zemin pürüzlüdür.Keşfe uygun.En kısa sürede hizmet almak istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

3.300 TL

2.310 - 4.090
Benzer İş Yaptır

Zeminin yapısı hakkında ne söyleyebilirsiniz? Düzgün
Uygulanmasını istediğiniz alan kaç m2'dir ? 90 -150 m2
Talep Detayları : İşyerimizdeki 110 m2 lik zemine epoksi zemin kaplama yapılacaktır.Zemin düzgündür.Keşfe uygun.Belirttiğim tarihe kadar hizmet almak istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

2.000 TL

1.380 - 2.540
Benzer İş Yaptır

Uygulanmasını istediğiniz alan kaç m2'dir ? 90 -150 m2
Zeminin yapısı hakkında ne söyleyebilirsiniz? Düzgün
Talep Detayları : işyerıne yapılacak olan Epoksi zemin kaplancak alanı 100m2 beton üstüne yapılacak Düzgün yapıya sabit hemen hizmet almak istıyorum keşif için musaitim
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

3.300 TL

2.370 - 3.960
Benzer İş Yaptır

Uygulanmasını istediğiniz alan kaç m2'dir ? 30 - 90 m2
Zeminin yapısı hakkında ne söyleyebilirsiniz? Çukurluklar veya çatlaklar mevcut
Talep Detayları : İstanbul Sultanbeyli deki işletmemiz için epoksi zemin kaplama ile ilgili hizmet almak istiyorum.Elle yapma beton tabla bulunmakta ve çakılların uçları görünmekte.50 m2 lik alanda uygulama olacak.Şuanki zemin yapısı düzgün değil öncesinde bir işlem olması gerekiyor.Keşif için yarın gelinebilir.Cuma gününe kadar durumu netleştirerek acil bir şekilde hizmet almak istiyorum.

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Yücel Y.|Mayıs 2015


Apartman garajı için 60 m2 alana epoksi zemin kaplama yaptırmak istiyorum aslında internet üzerinden böyle bir işi gerçekleştirmek için başta çok çekinmiştim ama sonrasında epoksi zemin kaplama fiyatlarını araştırırken işinde ustalaşmış bir site farkettim buda ehil.com du.Sitenin içeriğini incelediğimde ne kadar güvenilir olduğunu farkettim ve hemen bir talep başvurusunda bulundum olabildiğince kısa bir süre içerisinde bana İz Yapı İnşaat ve İzolasyon firmasını yönlendirdiler.Göstermiş oldukları ilgiden dolayı ehil.coma ve firmaya çok teşekkür ederim iyi çalışmalar.
İhsan H.|Nisan 2015


Epoksi kaplama fiyatları araştırırken internet üzerinden ehil.com'a talepte bulundum. 25 m2lik alana epoksi kaplama olacaktı. Ehil.com aracılığıyla Epon Epoksi Zemin Kaplama firması bana dönüş sağladı.
Erkan Z.|Kasım 2014


İş merkezimizin 550m^2lik çatısına kaplama yapılacaktı. çatı fayans kaplamalı. Fayanslar yer yer kabarmış ve kırılmıştı. Bu alanlardaki fayanslar temizlenip, zemin uygun hale getirildikten sonra kaplama yapılmasını istiyordum. İşinin iyi yapan bir firma arıyordum. Malzemenin su geçirgenliğinin olmamasını istiyorum. İnternetten Epoksi Zemin Kaplama fiyatlarını araştırırken ehil.com sitesine rastladım. Talep formu oluşturdum kısa bir süre sonra Emre Dekorasyon, Zirve Alçı Dekorasyon, Anadolu Halıcılık, Vektör Taahhüt Trafik İnşaat Ltd.Şti. ve Orkay İnşaat Dekorasyon Taahhüt Ltd firmaları olmak üzere 5 firmadan fiyat teklifi aldım. Bu sayede fiyat tekliflerinin karşılaştırma imkanım oldu. Ehil.coma çok teşekkür ederim. Çok hızlı ve kaliteli bir site herkese tavsiye ederim.
Barış B.|Ocak 2017


Ben mimarım. Müşterimin işyeri için epoksi zemin kaplama yaptırmak istiyordum. 90m2 alana sahip işyerine dalgalı gri renkte ve sarı çizgi ve şekillerin olacağı şekilde epoksi zemin kapla uygulaması yaptırmak istiyordum. Bende mimar olarak ehil.com üzerinden hizmet verdiğim için sistemi biliyordum. Epoksi zemin kaplama firmalarının bana ulaşması için talep oluşturdum. 2 firma beni aradı. Detayları konuştuk ve epoksi zemin kaplama fiyatının bizim için 1865 tl olacağını söylediler. Teklif veren epoksi zemin kaplama firmalarının ehildeki profillerini inceleyip biri ile anlaşma yaptık ve müşterimin işyerine uygun fiyata epoksi zemin kaplama yaptırdım.
Vili B.|Kasım 2016


İstanbul Güngörendeki 200 m2 lik ofisime epoksi zemin kaplama ile ilgili hizmet almak istiyordum. Epoksi zemin kaplama fiyatlarını araştırmalarım sonucu ehil.com a ulaşınca bir talep oluşturdum. 5 tane epoksi zemin kaplama firması beni aradı ve 200 m2 lik ofisim için epoksi zemin kaplama hizmeti fiyatlarını ve çeşitlerini söylediler. En uygun fiyatı söyleyen epoksi zemin kaplama firması ile keşif için konuştuk. Gelip keşif yaptıktan sonra anlaşma sağladık. Anlaşmamızda tüm detaylara yer verip bir hafta içerisinde hizmeti tamamlayacaklarını yazdık. Anlaşmamıza sadık kalan epoksi zemin kaplama firması 4 gün içerisinde işini tamamladı.
Aylin V.|Ekim 2016


200 m2 fitness salonumuzun fayans kaplı düzgün zeminine epoksi zemin kaplama yaptırmak istiyordum. ehil.com a arkadaş tavsiyesi ile girip epoksi zemin kaplama fiyatlarına baktım. sonra epoksi zemin kaplama yaptırmak istediğimi yazıp bir talep oluşturdum. sarıyerde epoksi zemin kaplama yapan firmalar beni aradı. detayları konuştuk. gelip keşif yaptılar. fayans üzerine epoksi zemin kaplama fiyatını da konuşup anlaştık. işi bitirmeleri çok sürmedi kısa zamanda tamamladılar. teşekkürler
Ulaş K.|Eylül 2016


İstanbul şişli deki kendime ait ofisim içinde epoksi zemin kaplama ile ilgili hizmet almak istiyordum. istanbulda epoksi zemin kaplama yapan firmaları ararken ehil.com ile karşılaştım. Şuan ki zemin yapısı düzgün bir durumda olduğunu, Bazı bölümlerde kırılmalar mevcut olduğunu söyledim. ehil.com dan bana ulaşan epoksi zemin kaplama firması gelip keşifi yapıp fiyatını söylediği zaman fiyatların gerçekten uygun olduğunu gördüm. fiyatın böyle uygun olması beni tereddüt ettirdi fakat anlaşıp epoksi zemin kaplamamı yaptırdım. gerçekten çok iyi bir uygulama yaptılar. hem kaliteli hem uygun. teşekkür ederim ehil.com
Barış K.|Ağustos 2016


Ofisimizin üst ve alt katın toplam 120 m2 zemin işlemimiz vardı.Alt tarafında fayans vardı. Uygun fiyata güzel bir hizmet aldık. Hızlıca işimiz tamamlandı. memnun kaldık teşekkürler
Adnan B.|Ağustos 2015


İş yerimin 1800 m2 lik alanına epoksi zemin kaplatmak istiyordum. Epoksi zemin kaplama fiyatlarına bakarken ehil.com ile karşılaştım. Nasıl bir hizmet verdiklerini görünce bir talep gönderdim ve kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. Peryal İzolasyon Ve Zemin Kaplama Sitemleri, Bbs Mimarlık İnş.Taahhüt Yapı Malzemeleri San.Ve Tic.Ltd.Şti, Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti., İz Yapı İnşaat Ve İzolasyon ve Adeniş İnşaat Turizm Tekstil Ve Eğitim Danışmanlın San. Tic. Ltd. Şti. firmaları ile görüşme sağladım ve fiyat teklifi aldım.
Abdurrahman E.|Temmuz 2015


İş yerimizin bir bölgesine epoksi zemin kaplama yapılacaktı. İnternet üzerinde farklı firmalardan fiyat sorgulaması yapıyordum. Karşıma ehil.com çıktı ücretsiz olarak müşterilere firma yönlendirmesi yaptıklarını gördüm ve hemen bir talep gönderdim. Benimle kısa bir süre içinde iletişime geçtiler ve Çağrı Zemin-İrfan Tonka, Özcan Kimya Ltd Şti firmalaranı yönlendirdiler ve şirketlerle görüşme sağladım ve fiyat teklifi aldım. Sistemi kullanmak çok kolay herkese tavsiye ederim.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.