Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Boya Badana Ustası> İstanbul> Kadıköy

En Uygun İstanbul Kadıköy Boya Badana Ustası Fiyatları

En uygun Boya Badana Ustası fiyatları
Ücretsiz 5 Boya Badana Ustası firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Boya Badana Ustası fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
1.278 TL

Genel olarak bu iş için
564 TL - 4.139 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
150 TL

En yüksek fiyat :
7.000 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Boya Badana Ustası Fiyatları Hakkında


İç Mekan Boyama Fiyatı Ne Kadardır?
İç Mekan Boyama Nasıl Yapılır?
İç Mekan Boyama Nasıl Yapılır?

İç Mekan Boyama Fiyatı Ne Kadardır?

Renklerinizi seçtiğinizde iç mekan boyama maliyetini ve badana fiyatlarını etkileyecek birkaç faktör vardır. Eğer bir dekoratör tutarsanız, ki bu tavsiye edilen bir durumdur maliyet biraz artabilir. Ancak profesyonel bir dekoratörle çalışmanın avantajları büyüktür. Bir dekoratör uzmanlık alanı bu olduğu için sizin göremediğiniz ayrıntıları görebilir ve bu ayrıntıları sizin zevkinizle birleştirerek ortaya harika sonuçlar çıkarabilir.

Maliyeti etkileyecek bir başka faktör de boyanacak olan odanın büyüklüğüdür. Boyanacak olan oda ne kadar büyük olursa harcanacak olan boya ve enerji de o kadar büyük olacaktır. Aynı zamanda iç cephe boyamanın süresi de uzayacağı için bu maliyete etki edecektir. Yapılması gereken şey iç cephe boyasını seçtikten sonra bu işi yapması için profesyonel olan, işinde ehil bir boyacıdan yardım almaktır. Böylece ortaya çıkacak olan sonuç son derece güzel olacak ve sizi mutlu edecektir.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
İlhan G.|Nisan 2016


105 m2 3+1 evimin toplam 7 bölümünde hem duvar hem tavan boyaması istiyordum. Gerekli malzemeleri kendim alacağım ve çok acil hizmet almak istiyordum.boya badana işlemim için ehil.com bana bu konuyla ilgil Evci Dekori .Kartal İnşaat Ve Dekorasyon,Ergrup Temizlik,Acar Yapı Dekorasyon,Emlak Dekor,ehillerini yönlendirdi.
Özlem A.|Nisan 2016


145 m2 lik 3+1 evimin duvarlarının boyanmasını istiyordum.ev şuan kullanılmıyor ve boştu.malzeme firmaya ait olsun. keşife uygundum..boya badana işlemim için ehil.com bana bu konuyla ilgili ,Evci Dekor,Acar İnş San Ve Dış Tic Ltd. Şti,Kartal İnşaat Ve Dekorasyon,Acar Yapı Dekorasyon,Ayhan Işık Dekorasyon,ehillerini yönlerdirdi.
Kemal|Mart 2016


Yeni taşınacağım evimin ,150 m2 3+1 boyanacak alan boştu.Duvar ve tavanların boyanmasını istiyordum.Su bazlı saten boya yapılacaktı. Maxımum 3 farklı renkte boya istiyordum.Acil olarak hizmet almak istiyordum.boya badana yapılacakdı.ehil.com .bana bu konuyla ilgili .Resul Dekorasyon, Kartal İnşaat Ve Dekorasyon,Ultradekor İnşaat Ltd Şti, Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti.Emlak Dekor, ehillerini yönlendirdi.
Onur K.|Mart 2016


Yeni taşınacağım boş olan 120 m2 3+1 evime tavan ve duvar olmak üzere boya yaptırmak istiyordum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili Resul Dekorasyon, ÖNCEL YAPI, Taşcıoğlu İnşaat Dekorasyon Ve Temizlik, Çağrı Temizlik, Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti. ehillerini yönlendirdi
Abdulhakim P.|Mart 2016


80 m2 lik 2+1 dairemin komple tavan duvar boyanmasını istiyordum. Malzemeleri firma temin edecekti Keşfe uygundum. Anlaşılması halinde hizmete başllanacaktı. boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili Taşcıoğlu İnşaat Dekorasyon Ve Temizlik, Aysa Decor, Emlak Dekor, Acar Yapı Dekorasyon, ÖZ-ADA İNŞAAT, ehillerini yönlendirdi
Koray Ö.|Mart 2016


Evimin 3 bölümü boyanacak , toplamda 70 m2 lik alan boyanacakdı.Hem duvarların hem tavanların boyanması gerekmekteydi.Ev eşyasız ve kullanımda değildi.En kısa sürede hizmet almak istiyordum. boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili Kartal İnşaat Ve Dekorasyon, Arzu Dekorasyon, Meis Müzik Evrensel Sanat Yayın Ltd.Ştd, Çağrı Temizlik, Aysa Decor ehillerini yönlendirdi
Osman E.|Mart 2016


100 m2 3+1 boş daire komple tavan ve duvarlar olmak üzere boyanacaktı.En kısa sürede hizmet almak istiyordum. boyanacaktı.boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili.Acar Yapı Dekorasyon, Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti. Arzu Dekorasyon, Emlak Dekor, Çağrı Temizlik, ehillerini yönlendirdi.
Öznur K.|Mart 2016


Evim 1+1 şeklindeydi.55 m2 lik,4 bölümden oluşan alanda düz beyaz saten boya yaptırmak istiyordum.Ev şuanda eşyalı yalnız kullanımda değildi.Tavan yüksekliği yaklaşık 3 m2 di. Sadece duvarlar boyanacakdı.En kısa süre içinde hizmet almak istiyordum.boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili . Ultradekor İnşaat Ltd Şti, Soylu Yapı Ürünleri İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. Acar Yapı Dekorasyon, Meis Müzik Evrensel Sanat Yayın Ltd.Ştd, ehillerini yönlendirdi.
Elif Begüm E.|Mart 2016


Şu an oturduğum evden çıkıyordum ve çıkarken de evi boyatmak istiyordum. evim 46 m2 1+1 şeklindeydi. Sadece tavanlar boyanacakdı.Yükseklik olarak 2,5 metre kadardı.Cumartesi günü hizmet almak istiyordum.Ev eşyasız ve kullanımda değildi.2 bölümden oluşmaktaydı..boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili.Ultradekor İnşaat Ltd Şti, Soylu Yapı Ürünleri İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.Ayhan Işık Dekorasyon, ehillerini yönlendirdi.
Erkan G.|Mart 2016


Dublex olan 250 m2 6+1 evime komple duvar ve tavan boyaması yaptırmak istiyordum.Keşif için uygundum,En kısa zaman da hizmet almak istiyordum.boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili . Ayhan Işık Dekorasyon, Acar İnş San Ve Dış Tic Ltd. Şti, Acar Yapı Dekorasyon, Purtaş İnşaat San. Taah. Tic. Ltd. Şti. Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti. ehillerini yönlendirdi,

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.