Google+
 

En uygun İç Tasarım Hizmetleri fiyatları
Ücretsiz 5 İç Tasarım Hizmetleri firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

evimi yeniden dekore etmek istiyorum evim 5+1 ebevyn odası 20 m2 yatak odası 20m2 mutfak 20 m2 binamı...

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI
İç Tasarım Hizmetleri
İstanbul, Bahçelievler

70.000 TL

54.600 - 88.900
Benzer İş Yaptır

Projenize dahil olan odayı(ları) seçiniz. Ebeveyn odası, Salon, Mutfak, Banyo,Tuvalet vb., Yatak odaları, Diğer
Projenizde öngördüğünüz özel tasarım eşyalara ihtiyacınız var mı? Dolaplar, Küvet, Lavabo, Tuvalet vb..
Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Evimi yeniden dekore etmek istiyorum
Talep Detayları : evimi yeniden dekore etmek istiyorum evim 5+1 ebevyn odası 20 m2 yatak odası 20m2 mutfak 20 m2 binamız 5 katlı ve 5. katta asansör yok şuan daire kullanımda ama müsait hale getirelecek dairemiz dublexs olduğu için eşyalar yukarı taşınacak.Keşif için müsait akşam saatleri 7 8 civarı olursa memnuın olurum.Özel tasarım olarak dolaplar v.s. kendim görüp bakmak istiyorum.

Benzer Talepler


Projenize dahil olan odayı(ları) seçiniz. Banyo,Tuvalet vb., Salon, Mutfak, Yatak odaları
Projenizde öngördüğünüz özel tasarım eşyalara ihtiyacınız var mı? Küvet, Lavabo, Tuvalet vb.., Yatak odası grubu, Oturma odası Grubu
Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Evimi yeniden dekore etmek istiyorum
Talep Detayları : evım 55 net metrekare 1+1 amerıkan mutfaklı daıredır. ıcı bosdur tasıdnmadan once komple esya ve dızayn yardımı almak ıstıyorum.

Projenize dahil olan odayı(ları) seçiniz. Mutfak, Ebeveyn odası, Salon, Yatak odaları, Diğer, Banyo,Tuvalet vb.
Projenizde öngördüğünüz özel tasarım eşyalara ihtiyacınız var mı? Diğer
Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Tasarım danışmanlığı almak istiyorum
Talep Detayları : 1+1 ve 3+1 yeni alinmis dairelerimin iclerini dekore ettirmek istiyorum. Uygulama haric sadece projelendirme icin teklifinizi rica ediyorum.

Projenizde öngördüğünüz özel tasarım eşyalara ihtiyacınız var mı? Yemek Masası ve grubu, Oturma odası Grubu
Projenize dahil olan odayı(ları) seçiniz. Salon
Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Birkaç odanın değiştirilmeye ihtiyacı var
Talep Detayları : Mobilya seçimi ve ışıklandırma (avize ve spotlar) için yardım almak istiyoruz. Duvarlarımızı da bunlara uygun şekilde dizayn etmek istiyorum. Geniş bir salonumuz var yemek masası da salonda bulunmaktadır.

Projenize dahil olan odayı(ları) seçiniz. Yatak odaları, Salon, Banyo,Tuvalet vb.
Projenizde öngördüğünüz özel tasarım eşyalara ihtiyacınız var mı? Yatak odası grubu, Oturma odası Grubu, Küvet, Lavabo, Tuvalet vb..
Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Banyo,Sauna,Tuvalet vb. birimlerin düzenlenmesi gerekiyor
Talep Detayları : Mrbalar dairemiz 4+1 dublex 2 adet banyo yapılacak mutfak ve çok şık yatak odası ve oturma odasına ıhtıyac var

Projenize dahil olan odayı(ları) seçiniz. Yatak odaları, Diğer, Banyo,Tuvalet vb., Salon, Mutfak
Projenizde öngördüğünüz özel tasarım eşyalara ihtiyacınız var mı? Dolaplar, Yatak odası grubu, Diğer, Yemek Masası ve grubu, Oturma odası Grubu, Küvet, Lavabo, Tuvalet vb..
Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Evimi yeniden dekore etmek istiyorum
Talep Detayları : Yakın zamanda evleneceğim , düğün hazırlıkları yapıyorum evimin dekor , kullanılabilir alan yaratma vs. ve eşya temini için mimara ihtiyacım var .

Projenize dahil olan odayı(ları) seçiniz. Yatak odaları, Mutfak, Banyo,Tuvalet vb., Salon
Projenizde öngördüğünüz özel tasarım eşyalara ihtiyacınız var mı? Oturma odası Grubu, Bataryalar, Yatak odası grubu, Dolaplar, Küvet, Lavabo, Tuvalet vb..
Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Tasarım danışmanlığı almak istiyorum
Talep Detayları : Loft tarzı duvarları komple doğal taş olan Çatı katı yapmak istiyorum. Evim ortalama 45 metre

Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Tasarım danışmanlığı almak istiyorum
Projenize dahil olan odayı(ları) seçiniz. Salon, Yatak odaları, Mutfak, Banyo,Tuvalet vb.
Projenizde öngördüğünüz özel tasarım eşyalara ihtiyacınız var mı? Dolaplar
Talep Detayları : Mutfak ve banyo dolap tasarimi.salon ve yatak odasi tasarimi

Projenizde öngördüğünüz özel tasarım eşyalara ihtiyacınız var mı? Küvet, Lavabo, Tuvalet vb.., Dolaplar, Diğer
Projenize dahil olan odayı(ları) seçiniz. Bodrum, Ardiye vb.
Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Tasarım danışmanlığı almak istiyorum
Talep Detayları : İyi çalışmalar 75-80 m2 arası alana sanip olan Bahçe katındaki yer alan dükkanımızı ev olarak kullanıma hazır hale getirmek istiyoruz maliyet açısından sonraki Zaman'larda tekrardan işyeri olarak kullanılabileceği için yüksek meblağlar altına girmek de istemiyoruz Nasıl bir daire oluşturulabilir ? Ortalama maliyeti nedir ? Bu konularda uçlarımı olabilirseniz sevinirim.

Projenize dahil olan odayı(ları) seçiniz. Yatak odaları, Salon, Ebeveyn odası
Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Evimi yeniden dekore etmek istiyorum
Projenizde öngördüğünüz özel tasarım eşyalara ihtiyacınız var mı? Yatak odası grubu
Talep Detayları : salon yatak odası ve çocuk odasının mobilyalarını değiştirip boyatıp tavana da gergi tavan taptırmak istiyorum

Projenizde öngördüğünüz özel tasarım eşyalara ihtiyacınız var mı? Oturma odası Grubu, Dolaplar, Yemek Masası ve grubu
Projenize dahil olan odayı(ları) seçiniz. Salon, Mutfak
Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Mutfağıma yeni model uygulamak istiyorum
Talep Detayları : salon ve mutfağım birleşik. salon yaklaşık 10 m2 mutfak ise 7 m2 civarındadır.Bu kısım için dekorasyon eşya ve uygulamanın yapılmasını rica ediyorum. murfak dolabı+ mustaf masası+ köşe koltuk + tv ünitesi+ mutfak salon ayırmak için gereçler.
s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite
karşılaştırarak dilediğiniz
ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz

En Yeni Müşteri Yorumları
Ebru M.|Mart 2017


İzmir Balçova da ki kendime ait mülkiyetim de olan evime iç tasarım hizmetleri yaptırmak istiyordum. 7 yaşındaki çocuğum için tavan , mobilya , yer , duvar , boya ya da kağıt tasarımı yani bir odanın yeniden yapılmasını istiyordum. Odada balkon vardı ve içeri alındı tavandan yere kadar sürgülü cam yapılmasını istiyordum. Özel tasarım eşyalarda olmasını istiyordum. Yatak odası vs. gibi.Yeniden dekore ile ilgili hizmet almak istiyordum. Bunların hepsinin ehil.com da ki iç tasarım hizmetleri firmasından aldığım fikirler sonucun da kararlaştırdım. İç tasarım hizmetleri firmalarının ilgi ve alakaları beni çok etkiledi. Sıfır bir bilgim vardı. İç tasarım hizmetleri firmaları tarafından bir çok bilgi ve birikimim oldu. İç tasarım hizmetleri fiyatı olarak da beni çok yoracak bir fiyatla karşılaşmadım. Bu daha iyi oldu. Çünkü fazla bir param yoktu.
İbrahim Y.|Kasım 2016


ehil.com u Bursa iç tasarım hizmetleri fiyatlarını araştırırken gördüm. Açıp biraz inceledikten sonra hemen iç tasarım hizmetleri firmalarının bana ulaşması için bir talep oluşturdum. Talebime evim 120 m2 dir, salonda 2 tanede duvara taş örülecek, 6 tane kapı değişecek, amerikan kapı olacak, banyo sağ tarafdaki tuvaletle birleştirilecek, böylece büyümüş olacak yazdım. Sonra burası sol tarafı bölünüp ebeveyn dönüştürülecek, kombinin yeri değiştirilecek, yatak odasındaki kombi balkona alınacak, bu işlemler bittikten sonra bütün ev badana yapılacak, çocuk odasındaki duvar kağıdıyla kaplanacak yazdım. Talebim için Bursa iç tasarım hizmetleri firmalarını bana yönlendiren ehil.com sayesinde evimin tüm tadilatlarını uygun fiyata yaptırdım.
Burcu G.|Ekim 2016


Kiracı olduğum evde 15 m2lik banyoya modern bir görünüm verecek uygun fiyatlı ayna dolap ünütesi duşakabin&duş sistemi yapılacak ve klozet sifonu duvara gömme olarak değiştirilecekti. Mutfakta dolap kapakları değiştirilecek 26 adet kapak 5 çekmece ve kapı ile pencereye perde uygulaması işe badana yapılacaktı. Salonda badana ve yeni oturma grubu tv ünitesi sehpa ve aksesuarlar ve aydınlatma ile modern bir oturma düzeni istenmekteydi. Banyo 6-8 m2-mutfak 10 m2 salon 25-30 m2 dir . İhtiyaçlarımı karşılayabilmek için iç tasarım hizmetleri fiyatlarını araştırdım. Bir arkadaşım ehil.com ile halledebileceğimi söyledi. Akşam eve geldiğimde girip bir talep oluşturdum. Ertesi sabah iç tasarım hizmetleri firmalarından fiyat teklifleri ve keşif için arandım. Anlaşma sağladığım firma tahminimden daha iyi bir işçilik ile evime yeni bir görünüm kazandırdı.
Adem B.|Eylül 2016


izmir de işlettiğim 37 odalı otelim için tadilat yaptırmak istiyordum. uygun bir firma ararken ehil.com ile karşılaştım. oluşturduğum talebe 37 odalı otelim için iç tasarım hizmetleri gerektiğini tüm düzenin değişeceğini yazdım. ehil.com dan firmalar arayıp keşif için geldiler. tatil sezonu başlamadan yaptırmam gerekiyordu. saolsun firma tatil zamanına yetiştirdi. otelimizin iç tasarımı tamamen değişti. otelimize gelen sabit müşterilerimiz tasarımı çok beğendi. teşekkürler ehil.com
Aysel Ç.|Eylül 2016


İstanbul Sancaktepe deki mevcutta kullandığımız evimizde iç tasarım hizmetleri ile iligli hizmet almak istiyordum.Yatak odami genc odasi tarzinda yenilemek istiyordum asma tavan aydinlatma duvara monta seklinde dolaplar istiyordum. ehil.com a girip oluşturduğum talebime bütçemin max 5000 tl olduğunu da ekledim. beni arayan firma ile anlaşma sağladık ve 4300 tl harcayarak bir genç odasına sahip oldum.
Nejdet A.|Ekim 2016


40 dairelik inşaata iç tasarım hizmetleri ihtiyacım için ehil.com a girerek talep oluşturdum. Aşağıda yazılı olan işlemler yapıldı. kartonpiyer stropiyer isik havuzu yaptırıldı. toplam inşaat 2 blokdur. 3000 m2 dış sıva yapıldı. 12000 m2 iç sıva yapıldı 4000 m2 şap atıldı. 3700 m2 kalebodur fayans işlemi yapıldı. 3500 m2 mantolama yapıldı. ehil.com a teşekkür etmek istiyorum çünkü bize gönderilen firma temiz ve hızlı çalıştı.
Orhan S.|Ağustos 2015


Mobilya mağazamızı klasik şık bir mağaza yapmak istiyordum. Bunun için iç mekan tasarım fiyatlarını inceliyordum. Karşıma ehil.com çıktı. Müşterilere firma yönlendirmesi yaptıklarını öğrenince bir talep gönderdim ve kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. Artera Mimarlık Ve İç Mimarlık Ltd.Şti. ve Akmen Yapı ile görüşme sağladım.
Alev D.|Ağustos 2015


Ze-Me inşaat sahibi Melih KESKİN ve tüm ekip çalışanlarına ;öncelikle bize göstermiş oldukları sabırdan ve güler yüzlülükten dolayı tekrar teşekkür ederiz. Titiz,düzenli ve iş ahlakının bir arada bulunduğu firmayı tercih etmek bizleri gururlandırırken,yapmış oldukları dükkanlarımızın eş-dost tarafından da beğeni alması da doğru firmayı tercih etmenin önemini bir kez daha hatırlattı.. Zevklerine ve işçiliklerine gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir firma arıyorsanız eğer, bizce daha fazla aramayın..Doğru tercihler huzur ve mutluluk getirir.Tekrardan çok çok teşekkürler Ze-Me İnşaat :)
Gizem D.|Temmuz 2015


Yeni taşındığım evin salon ve yatak odasını komple yeniletmek istiyordum. İnternette fiyatlara bakarken ehil.coma rastladım. Sitenin ücretsiz olduğunu öğrenince hemen bir talep formu gönderdim. Uzun bir zaman geçmeden geridönüş yaptılar ve firma yönlendirmesi yapacaklarını söylediler.Artımilim Mimarlık Mobilya Dekorasyon-Abdullah Akyüz ve Serpicis Dekorasyon-Mehmet Serpici olarak 2 firma ile iletişime geçtim . Fiyat teklifleri aldım. Sistem çok kullanışlı ve hizmet çok sağlıklı. Ehil.comdan çok memnum kaldım.
Sevgi Ö.|Temmuz 2015


Evimin salonuna alçıpan, asma tavan uygulaması ve bazı mobilyaları özel olarak yaptırmak istiyordum. İnternette iç tasarım hizmetiyle ilgilenen firmları arayıp fiyat sorgulması yapıyordum. Karşıma ehil.com çıktı. Müşteriler için ücretsiz firma yönlendirmesi sağlıyorlarmış. Hemen bir talep gönderdim. Hızlı bir şekilde bana geridönüş yaptılar ve firma yönlendirdiler. Hizmeti alırken hiçbir ücret ödemesi yapmadım. Kullanışlı ve ücretsiz bir hizmet olduğu için çok memnun kaldım.

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle


Bahçe ve Peyzaj hizmeti mi vermek istiyorsunuz? Ücretsiz üye olup, profil oluşturun sizi de bu alanda listeyelim.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.