Google+
 

En uygun Hidrofor Tesisatı Tamir Ve Bakım fiyatları
Ücretsiz 5 Hidrofor Tesisatı Tamir Ve Bakım firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

2 adet hidroforumuz var.Bu hidroforlardan biri çalışmıyor.Diğeride çalışsa dahi üst katlara su çok az ...

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI
Hidrofor Tesisatı Tamir Ve Bakım
İstanbul, Küçükçekmece

12.345 TL

9.870 - 15.430
Benzer İş Yaptır

Hidrofor tesisatının garantisi var mı? Hayır.
Hidrofor tesisatının bulunduğu mülk tipini seçiniz. Apartman
Kat sayısını seçiniz 12 ve daha fazla
Hidrofor tesisatının sorunu nedir? Hidrofor çalışıyor ama üst katlara su gitmiyor, Hidrofor çalışmıyor
Hidrofor tesisatının markasını yazınız. baymak
Hidrofor tesisatının yaşını seçiniz 11-20 Yıl
Bir katta kaç daire vardır? 4
Talep Detayları : 2 adet hidroforumuz var.Bu hidroforlardan biri çalışmıyor.Diğeride çalışsa dahi üst katlara su çok az gidiyor.Bu konuda hidroforların kontrol edilmesini istiyorum.Keşife gelinebilir.

Benzer Talepler


Hidrofor tesisatının yaşını seçiniz 31 ve üzeri
Kat sayısını seçiniz 5
Hidrofor tesisatının sorunu nedir? Hidrofor gürültülü çalışıyor, Hidrofor tesisatında problem yok sadece bakım yaptırmak istiyorum
Hidrofor tesisatının garantisi var mı? Hayır.
Bir katta kaç daire vardır? 5
Hidrofor tesisatının markasını yazınız. bilmiyorum
Hidrofor tesisatının bulunduğu mülk tipini seçiniz. Apartman
Talep Detayları : Tesisatta sorun yok tank yeni degisti motor asiri gurultulu calisiyor

Hidrofor tesisatının yaşını seçiniz 0-5 Yıl
Hidrofor tesisatının markasını yazınız. Markasını bilmiyorum
Hidrofor tesisatının sorunu nedir? Hidrofor çalışmıyor
Hidrofor tesisatının bulunduğu mülk tipini seçiniz. Apartman
Bir katta kaç daire vardır? 3
Kat sayısını seçiniz 4
Hidrofor tesisatının garantisi var mı? Evet.
Talep Detayları : Gelinip keşif yapılması ve sorunun giderilmesi.Hidrofor tesisatı 1 yıllık fakat hidrofor hiç çalışmadı.3 tane hidrofor var 3 blokta 2 siçalışıyor 1i çalışmıyor.Fiyatta anlaşılırsa işe en kısa süre içerisinde başlanıcak.

Hidrofor tesisatının sorunu nedir? Diğer
Hidrofor tesisatının bulunduğu mülk tipini seçiniz. Apartman
Bir katta kaç daire vardır? 1
Kat sayısını seçiniz 5
Hidrofor tesisatının yaşını seçiniz 6-10 Yıl
Hidrofor tesisatının garantisi var mı? Hayır.
Hidrofor tesisatının markasını yazınız. BAYMAK
Talep Detayları : Hidroforu ilk fişini taktığımda çalışıyor, devredeki su basınç yükselip otomatik durduktan sonra, devrede basınç düştüğünde tekrar çalışmak için start olduğunda motoru ses yapıyor ve dönmüyor.markası baymaktır fırmayla anlaştıgım taktırde yaptırcam
s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite
karşılaştırarak dilediğiniz
ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz

En Yeni Müşteri Yorumları
Metin D.|Kasım 2014


İstanbul Bakırköy de ki apartmanımızın hidroforu ses çıkarıyor. Çok az su akıtıyor. 13 yıllık bir hidrofordur. Bakımının yapılmasını istiyordum,internetten hidrofor tesisatı tamir ve bakım fiyatlarını araştırırken ehil.com u gördüm,ehil.com bize Dg World Teknik firmasını yönlendirdi,ehil.com a çok teşekkür ediyorum.
Mete|Kasım 2014


10 daireli 5 katlı binamın hidroforunda su geldiği zaman hidrofor çalışıyor. Devre dışı kalması gerekirken devre dışı kalmıyordu,internetten hidrofor tesisatı tamir ve bakım fiyatlarını araştırırken ehil.com u gördüm ve başvurdum,ehil.com bana ERMAK ISI SİSTEMLERİSAN.TİC.LTD.ŞTİ. firmasını yönlendirdi,ehil.com a çok teşekkür ediyorum.
Mahmut B.|Kasım 2014


İstanbul Beşiktaş ta iki katli müstakil evimin bodrum katında olan Calpeda S.p.A. Marka hidroforun tamiri yapılacaktı,internetten hidrofor tesisatı tamir ve bakım fiyatlarını araştırırken ehil.com u buldum ve başvurdum,ehil.com bana Emre Dekorasyon firmasını yönlendirdi,ehil.com a çok teşekkür ediyorum.
Necip S.|Kasım 2014


İstanbul Gaziosmanpaşa da ki 7 katlı 14 daireden oluşan binamızın hidrofor tesisatının yıllık bakımı yapılacaktı,internetten hidrofor tesisatı tamir ve bakım fiyatlarını araştırırken ehil.com u buldum ve başvurdum,ehil.com bana Türkeli Elektrik firmasını yönlendirdi,ehil.com a çok teşekkür ediyorum.
Mayk D.|Kasım 2014


Kurtuluşta bulunan apartmanımızın hidroforu arıza yapmıştı,hidrofor tesisatı tamir ve bakım fiyatlarını araştırırken ehil.com u buldum ve başvurdum,ehil.com bana MİRAY ISI TEKNİK KOMBİ ve Isımak Tesisat Sanayi Ltd Şti. firmalarını yönlendirdi,ehil.com a çok teşekkür ediyorum.
Yahya Özden Ö.|Kasım 2014


16 daireli apartmanımızın Baymak kombisinin basınç problemi mevcuttu ve çalışmıyordu,internetten hidrofor tesisatı tamir ve bakım fiyatlarını araştırırken ehil.com u farkettim ve başvuru yaptım,ehil.com bana Arıcı Yapı ve Gms Teknik Mehmet Karadayı firmalarını yönlendirdi,ehil.com a çok teşekkür ediyorum.
Umut I.|Kasım 2014


5 katlı 2 bloktan oluşan apartmanımızın 20 dairesi var bunlara ait hidroforda düzensiz çalışma ve musluklardan basınçlı su gelmemesi sorunu vardı,genel bakımının yapılmasını istiyorduk,internetten hidrofor tesisatı tamir ve bakım fiyatlarını araştırırken ehil.com u buldum ve başvurdum,ehil.com bana Arıcı Yapı firmasını yönlendirdi,ehil.com a çok teşekkür ediyorum.
Tuncay E.|Kasım 2014


İstanbul Bakırköy de 13 dairelik apartmana ait olan hidroforun tamirini bakımını boyasını yaptırmak istiyorduk,internetten hidrofor tesisatı tamir ve bakım fiyatlarını araştırırken ehil.com u gördüm ve başvurdum,ehil.com bana Egemügesuticaret,Arıcı Yapı,Erhan Dogalgaz ve Ada Teknik firmalarını yönlendirdi,ehil.com a çok teşekkür ediyorum.
Dilek Ş.|Kasım 2014


2 adet hidroforumuz var.Bu hidroforlardan biri çalışmıyordu.Diğeride çalışsa dahi üst katlara su çok az gidiyordu.Bu konuda hidroforların kontrol edilmesini istedim ve internetten hidrofor tesisatı tamir ve bakım fiyat araştırması yaparken ehil.com u buldum ve başvurdum,ehil.com bana Baysal Makine firmasını yönlendirdi,ehil.com a çok teşekkür ediyorum.
Melis U.|Kasım 2014


İstanbul Şişlide ki apartmanımızda hidrofor ve su deposu mevcut ama çok eski ve çok uzun yıllardır kullanım dışı bu sebepten dolayı su üst katlara kadar çıkmıyor,hidrofor un genel bakımının yapılmasını istiyordum,internetten hidrofor tesisatı tamir ve bakım fiyat araştırmasını yaparken ehil.com u farkettim ve başvuru yaptım,ehil.com bana Isımak Tesisat Sanayi Ltd Şti. firmasını yönlendirdi,ehil.com a çok teşekkür ediyorum.

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle


Bahçe ve Peyzaj hizmeti mi vermek istiyorsunuz? Ücretsiz üye olup, profil oluşturun sizi de bu alanda listeyelim.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.