Google+
 

En uygun Hazır Beton fiyatları
Ücretsiz 5 Hazır Beton firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Evimin teras katında bir genişletme yaptırmak istiyorum. Mevcut duvar yıkılarak 10m2 bir genişletme ya...

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI
Hazır Beton
İstanbul, Avcılar

1.600 TL

1.240 - 1.960
Benzer İş Yaptır

Nasıl bir hazır beton ihtiyacınız var? Polyproplen ve çelik tel takviyeli
İhtiyacınız olan hazır beton miktarı nedir? 0-50 m3
Hizmet talebinizin amacı nedir ? Hizmet almak istiyorum
İhtiyacınızın ne zaman tamamlanmasını istiyorsunuz ? En kısa süre içerisinde
Talep Detayları : Evimin teras katında bir genişletme yaptırmak istiyorum. Mevcut duvar yıkılarak 10m2 bir genişletme yapılıyor olacak. Çelik duvar sağlam olduğu için çelik duvar yaptırmak istiyorum ama firmalar konuyla ilgili keşfe gelip farklı bir malzemenin daha iyi olabileceğini söylerlerse bunlar içinde tavsiye almak istiyorum. Keşfe gelinmesi daha sağlıklı olacaktır. En kısa sürede hizmet almak istiyorum.

Benzer Talepler


Nasıl bir hazır beton ihtiyacınız var? Fikrim yok.Tavsiye almak istiyorum
İhtiyacınız olan hazır beton miktarı nedir? 0-50 m3
Talep Detayları : 1500 m2 açık otopark alanına toprak üstü beton fökmek istiyoruz 5cm kalımlığında fiyat alabilirmiyiz

İhtiyacınız olan hazır beton miktarı nedir? 0-50 m3
Nasıl bir hazır beton ihtiyacınız var? Fikrim yok.Tavsiye almak istiyorum
Talep Detayları : Otopark alanı zemin için

İhtiyacınız olan hazır beton miktarı nedir? 0-50 m3
Nasıl bir hazır beton ihtiyacınız var? Geciktiricili veya hızlandırıcılı
Talep Detayları : 5m3 hazır beton mikser ile dökülecek Osmanbey metro durağının oraya

İhtiyacınız olan hazır beton miktarı nedir? 250-500 m3
Nasıl bir hazır beton ihtiyacınız var? Özel tarif veya şartnameye uygun
Talep Detayları : Pompali dökum olacak.

İhtiyacınız olan hazır beton miktarı nedir? 0-50 m3
Nasıl bir hazır beton ihtiyacınız var? Kendiliğinden yerleşen
Talep Detayları : Istanbul Kartalda E-5 Kenarında Bulunan Fabrika zeminimizi yaklaşık olarak 4-5 cm arasında yükseltmeye yapmak istiyoruz. Tramspallete uygun olacak zemin düzenlemesi gerekmektedir. Mevcut yüzeyde bulunan Betonda Engebeler vardır. Mixer aracın Fabrikamıza beton istenildiği yere kadar girebilecek durumdadır. Beton döküm sonrasında zemin düzleştirilmesi gerekir. ( Helikopter uygulaması ). Ayrıca Beton Kuruduktan sonra gerilimi azaltmak için Betonte kesimler yapılması gerekir. Toplam alan 165 M2 ve dökülmesi gerek beton miktarı yaklaşı 13 M^3 olacaktır. İşlemelere hızlı başlayabilecek firma aranmaktadır.

İhtiyacınız olan hazır beton miktarı nedir? 0-50 m3
Nasıl bir hazır beton ihtiyacınız var? Geciktiricili veya hızlandırıcılı
Talep Detayları : Merhaba Fabrikamızın Zemini düzlendirmek istiyoruz. Bunun İçin C30 betona ihtiyaç duymaktayız. Yaklaşıl olara 165m2 alan bulunmaktadır ve 5cm -6 cm yükseltilerek düzlenmesi gerekmektedir. Transpalett kullanımı İçin uygun olması gerrkmektedir. Fabrikamız Kartal Köprüsüne yakın. Titanic Otele çok yakındır.

İhtiyacınız olan hazır beton miktarı nedir? 50-250 m3
Nasıl bir hazır beton ihtiyacınız var? Fikrim yok.Tavsiye almak istiyorum
Talep Detayları : 240 metre oto yıkama zemini için beton c 20

Nasıl bir hazır beton ihtiyacınız var? Kendiliğinden yerleşen
İhtiyacınız olan hazır beton miktarı nedir? 0-50 m3
Talep Detayları : 25 mt küp betona ihtiyacım var depo şeklinde binanın önden tek girişi var beton dökülecek yerin 36 mt boyu var pompalı sisteme ihtiyacımız var

Nasıl bir hazır beton ihtiyacınız var? Fikrim yok.Tavsiye almak istiyorum
İhtiyacınız olan hazır beton miktarı nedir? 50-250 m3
Talep Detayları : köy evimin önüne dış kapıya kadar olan yola hazır beton döktürmek istiyorum. Alt yapı vardır. iki kenara kaldırım yaptırıyorum. Yolun eni 3.40 metre boyu yaklaşık 40 metredir. Yol düzdür.

İhtiyacınız olan hazır beton miktarı nedir? 500-1000 m3
Nasıl bir hazır beton ihtiyacınız var? Hafif beton
Talep Detayları : Botrum zemın sap atılacak
s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite
karşılaştırarak dilediğiniz
ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz

En Yeni Müşteri Yorumları
Zakir A.|Ocak 2017


Atatürk Havalimanı nın içerisindeki 10 m3 55 m uzunluk 120 cm genişlik 12 cm kalınlık ölçülerinde binanın etrafına kaldırım şeklinde beton döktürmek istiyorduk. Binanın etrafından bina içine su alıyordu. Bunu önlemek istiyorduk. Bu nedenle hazır beton fiyatları için araştırma yaptım. Karşıma çıkan ehil.com a girerek bir talep formu doldurdum. Bu sayede hazır beton firmaları bana ulaştı ve hazır beton fiyatlarını ve çeşitlerini söylediler. Bize en uygun olan hazır beton çeşidini seçerek firma ile anlaşma yaptık. Böylece hazır beton ihtiyacımızı karşıladık. Teşekkür ederim.
Metsen Yapı Ltd Ş.|Eylül 2016


C-16 500 M3 C-20 500 M3 C- 30 5000 M3 Yukarıda yazmış olduğum tür ve miktarda hazır beton ihtiyacımız vardı. İhtiyacımızı karşılamak amacıyla www.ehil.com a girip bir talep oluşturduk. Hazır beton firmalarından aldığımız teklifler sonucu bir firma ile anlaştık. Aynı gün içerisinde ödeme yaptık. Ertesi gün hazır beton ihtiyacımız firma tarafından beton mikserleri ile karşılandı. www.ehil.com a bu hız nedeni ile teşekkür ederim.
Cüneyt Ç.|Kasım 2014


Hazır Beton hizmeti almak için fiyat araştırması yapıyordum. Tarımsal sulama amaçlı su havuzu yapımı için 20m3 C30 ve 15 m3 C25 tipi hazır beton olmak üzere toplamda 35 m3 hazır betona (brüt beton) ihtiyacımız vardı. Hazır beton hızlı kuruyan tipte olmalıydı. Pompalı beton dökümü yapılacaktı. Önce 20 m3 C30 dökülecekti; kuruyunca akabinde 15m3 C25 dökümü yapılacaktı. Ehil.com aracılığıyla Emre Dekorasyon firması ile irtibata geçtim. Teşekkür ederim.
Abdulkadir|Kasım 2014


İstanbul Çekmeköy de 300 m2 alana şap atılacaktı düz bir zemin,internetten hazır beton fiyatlarına bakarken ehil.com u gördüm ve başvuru yaptım,ehil.com bana Emre Dekorasyon firmasını yönlendirdi,ehil.com a çok teşekkür ediyorum.
Ercan Ö.|Kasım 2014


İstanbul Kartal da ki binamızın bir cephesinde topraktan yaklaşık 5-6 cm yüksek olan beton bölgeye bitişik olarak 2 metre daha beton alan ilave edip toprak zemini kapatmak istiyorduk,internetten hazır beton fiyatlarına bakarken ehil.com u gördük ve başvurduk,ehil.com bize Emre Dekorasyon firmasını yönlendirdi,ehil.com a çok teşekkür ediyorum.
Atilla S.|Kasım 2014


İzmir urla kalabak taki projemize 2 katlı dublex evimiz için yaklaşık 300 m3 c25 beton ihtiyacımız vardı,internetten hazır beton fiyatlarına bakarken ehil.com u gördük ve başvuru yaptık,ehil.com bize Pakoğlu İnşaat Tic.Ltd.Şti firmasını yönlendirdi,ehil.com a çok teşekkür ediyorum.
Ramazan E.|Kasım 2014


İstanbul Pendik te kreş olarak kullandığımız bir bölümde yaklaşık olarak 50m2'lik bir alana yüksekliği 15 cm olacak şekilde c25 hazır beton döktürmek istiyorduk,internetten hazır beton fiyat araştırması yaparken ehil.com u gördüm ve başvuru yaptım,ehil.com bana Albayrak Şap Ve Zemin San.Tic.Ltd.Şti firmasını yönlendirdi,ehil.com a çok teşekkür ediyorum.
Abdullah G.|Kasım 2014


İstanbul Beykoz da eni 6m boyu 9 m yüksekliği 15 cm olan bir alana beton atmayı düşünüyorduk. tek katlı bir ev yapacağımız için c20 kodlu ürün yeterli olacak,internetten hazır beton fiyat araştırması yaparken ehil.com u gördüm ve başvuru yaptım,ehil.com bana Emre Dekorasyon firmasını yönlendirdi,ehil.com a çok teşekkür ediyorum.
Gökhan K.|Kasım 2014


İstanbul Üsküdar da toprak zemin kazılarak mevcut betona bağlanacak şekilde ankraj yapılarak totem betonu dökülecekti. Derinlik 80 cm genişlik 50 uzunluk da 100 cm.internetten hazır beton fiyat araştırması yaparken ehil.com u gördüm ve başvuru yaptım,ehil.com bana Albayrak Şap Ve Zemin San.Tic.Ltd.Şti firmasını yönlendirdi,ehil.com a çok teşekkür ediyorum.
Muharrem Y.|Kasım 2014


İstanbul Çatalca da ki yeni yapılacak prefabrik yapının zemini için 10 m3 hazır beton ihtiyacımız vardı,internetten hazır beton fiyatlarına bakarken ehil.com u gördüm ve başvuru yaptım,ehil.com bana Bakım2 - İnşaat Uygulama Grubu firmasını yönlendirdi,ehil.com a çok teşekkür ediyorum.

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle


Bahçe ve Peyzaj hizmeti mi vermek istiyorsunuz? Ücretsiz üye olup, profil oluşturun sizi de bu alanda listeyelim.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.