Google+
 

En uygun Havuz Yapımı fiyatları
Ücretsiz 5 Havuz Yapımı firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Merhaba; 4x8 boyutunda 2 metre derinlikte havuz yaptırmak istiyorum. Etrafına kendim decking yapacağım...

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI
Havuz Yapımı
İstanbul, Büyükçekmece

7.700 TL

5.620 - 10.010
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : Merhaba; 4x8 boyutunda 2 metre derinlikte havuz yaptırmak istiyorum. Etrafına kendim decking yapacağım. Sizden isteğim, herşey dahil fiyatı ısıtmalı ve ısıtmasız opsiyonları ile detaylandırarak fiyat vermeniz. Ayrıca bodrum katıma ne kadar yakın yapabilirim? Belirli bir mesafe var mı?

Benzer Talepler


Talep Detayları : merhaba. Kara yapısı bitmiş havuzu tamamlamak istiyorum. Havuzun derinliği 145 cm.Uzunluğu 12 Metre -genişliği 6 metredir. Makine dairesi,denge deposu ve su deposu mevcuttur. Bu alanlarda da seramik döşemesi yapılması gerekmektedir. Fiyat konusunda teklif almak istiyorum.

Talep Detayları : 6/12 beton havuz yapılmak istiyorum.Komple bitmiş olarak fiyat istiyorum.Bulunduğum sitede en az 20 adet daha havuz yaptırmak işiten var.Doğaevleri.

Talep Detayları : bahçeye böbrek şeklinde havuz yaptırmak istiyorumm

Talep Detayları : 25 m uzunlunluk 10 m genişliğinde bir havuz yaptırmak istiyorum. Fiyatı ne kadar olur?

Talep Detayları : En 4 boy 10 derinlik 180 cm

Talep Detayları : Sayın şirket temsilcileri, Beykoz'da bulunan eve 5x7 metre büyüklüğünde betonarme anahtar teslimi taşmalı ve en iyi kalitede 1,50 cm derinliğinde havuz yaptırmak istiyoruz. Havuzun inşa edileceği bahçesi şu anda onarım halinde olduğu için elle bile yer eşilebilir. Bunun fiyatı nedir? Bilgi verirseniz sevinirim. Selamlar

Talep Detayları : 5*10 genişlik 1.70 derinlik her şe içinde bir havuzun ortalama bi fiyat alabilirmiyim

Talep Detayları : Ana sinifi bahcesine 50 cm derinliginde ,150 cm çapinda yuvarlak havuz yaptirmak istiyorum

Talep Detayları : havuz fiyatı istiyorum. 10m uzunluk 6m genişlik 120-200cm yükseklik

Talep Detayları : 6x12metre ebatlarında 2 metre derinliğinde havuz yaptırmak istiyorum fiyat almak istiyorum ortalama sonra sizinle ayrıntılı konuşuruz
s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite
karşılaştırarak dilediğiniz
ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz

En Yeni Müşteri Yorumları
Onur G.|Ekim 2016


tekirdağ merkezdeki 60 m2 sitemiz deki havuz inşaati yapılmış seramik döşenmiş fakat boru tesisatı filtre motor gibi ekipmanlar takılmamıştı. havuzumuzun tamamlanması ve yüzülebilir hale gelmesi için gerekli işlemleri yaptırmak ve sonrasında da düzenli bakımlarını yaptırmak için ehil.com a girerek tekirdağ havuz yapımı firmalarının gelip keşif yapmasını ve havuz yapımı fiyatlarını söylemelerini yazıp bir talep oluşturdum. konuyla alakalı havuz yapımı firmaları gelerek keşif yapıp fiyat verdiler. anlaştığımız firmanın hizmetinden memnun kaldık.
Bülent E.|Ağustos 2016


5 dönümlük arazıde bulunan evimde havuz kabaca yapılmıstı. sadece dıs ve ıc kısmına seramık dösemek ıstıyordum.filtre de takılacaktı. köşe başlardan elektrik kablo çıkışları vardı. içine izolasyon ve seramik kaplatmak istiyordum. Ehil.com talep girdim , ehil firmalarla görüştük, keşif yaptılar, hızlıca fiyat verdiler ,havuz üstü örtüsü ve kimyasalları filre motoru döşemek, suyun içinden menfezlerden su kabarcıkları çıkıyor havuzun dört bir yanı boşta havuzun üst seviyesini bazı yerlerde geniş tutmak istiyorduk aynı zamanda. Anlaştık yaptırdık memnun kaldık.
Erdem Can A.|Kasım 2014


4x8 boyutunda 2 metre derinlikte havuz yaptırmak istiyorum. Etrafına kendim decking yapacağım. Sizden isteğim, herşey dahil fiyatı ısıtmalı ve ısıtmasız opsiyonları ile detaylandırarak fiyat vermeniz. Ayrıca bodrum katıma ne kadar yakın yapabilirim? Belirli bir mesafe var mı? Bu gibi sorular aklımı karıştırıyordu ve bilgilendirilmek istiyordum. Ehil.com sitesini ve amacını daha önceden bildiğim için talepte bulunma ihtiyacı hissettim. Talebime kulak verdiler ve EKİP HAVUZ ARITMA VE İNŞAAT, World Havuz İnş San Tic Ltd Şti, Lake Havuz & Spa firmalarının gönderimini sağladılar. Fiyat konusunda ve kalitede daha cazip gözüken EKİP HAVUZ ARITMA VE İNŞAAT firmasıyla görüşmelerime devam ettim.
Musa Ş.|Kasım 2014


Tekirdağ Marmara Ereğli deki Barın Tatil Sitemizde dış mekandaki bir adet yetişkin bir adet de çocuk havuzunda tadilat yaptırmak istiyordum.İki havuzda su kaçırıyor ve iç kısımda komple yenileme yapılacak ve kırılacak.Keşif için müsaitim.Firmalar gelmeden önce irtibata geçilmesini istiyordum.Şu an için bir fiyat teklifi almak istiyorum. Uzun arayışlar sonucunda Alinstech Ait Alternatif Tek.San ve Tic.Ltd.Şti'ne ulaştım. Bu buluşmaya aracılık eden ehil.com'a hayranım. Site toplantımızda site sakinlerine buna göre bir hizmet talebini bildirip sezon sonunda anlaştığım takdirde hizmet almak istiyordum.

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle


Bahçe ve Peyzaj hizmeti mi vermek istiyorsunuz? Ücretsiz üye olup, profil oluşturun sizi de bu alanda listeyelim.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.