Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Boyacı Ustası> İstanbul> Eyüp

En Uygun İstanbul Eyüp Boyacı Ustası Fiyatları

En uygun Boyacı Ustası fiyatları
Ücretsiz 5 Boyacı Ustası firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Boyacı Ustası fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
1.332 TL

Genel olarak bu iş için
516 TL - 2.491 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
300 TL

En yüksek fiyat :
3.650 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Boyacı Ustası Fiyatları Hakkında


İç Mekan Boyama Fiyatı Ne Kadardır?
İç Mekan Boyamada Nelere Dikkat Edilmelidir?
İç Mekan Boyamada Nelere Dikkat Edilmelidir?

İç Mekan Boyama Fiyatı Ne Kadardır?

Renklerinizi seçtiğinizde iç mekan boyama maliyetini ve badana fiyatlarını etkileyecek birkaç faktör vardır. Eğer bir dekoratör tutarsanız, ki bu tavsiye edilen bir durumdur maliyet biraz artabilir. Ancak profesyonel bir dekoratörle çalışmanın avantajları büyüktür. Bir dekoratör uzmanlık alanı bu olduğu için sizin göremediğiniz ayrıntıları görebilir ve bu ayrıntıları sizin zevkinizle birleştirerek ortaya harika sonuçlar çıkarabilir.

Maliyeti etkileyecek bir başka faktör de boyanacak olan odanın büyüklüğüdür. Boyanacak olan oda ne kadar büyük olursa harcanacak olan boya ve enerji de o kadar büyük olacaktır. Aynı zamanda iç cephe boyamanın süresi de uzayacağı için bu maliyete etki edecektir. Yapılması gereken şey iç cephe boyasını seçtikten sonra bu işi yapması için profesyonel olan, işinde ehil bir boyacıdan yardım almaktır. Böylece ortaya çıkacak olan sonuç son derece güzel olacak ve sizi mutlu edecektir.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Yıldız B.|Nisan 2016


400 m2 9 bölümden oluşan Anaokulununun duvar ve tavanların boyanmasını istiyordum.Duvarların bazı yerlerinde çatlaklar bulunuyor alçı yapılmasını istiyordum.Malzemeleri firma temin edebilir.Keşife uygundum.Kartal İnşaat Ve Dekorasyon,Ak Damla İnşaat,Renewal İç Mimari,Sintaş Yapı,Acc İnsaat,ehillerini yönlerdirdi.
Sevban D.|Mart 2016


100 m2 2+1 Yeni taşınacağım evim boş durumdaydı,Duvarların komple boyanmasını istiyordum.Malzemelerin firma tarafından karşılanmasını istiyordum.Acil olarak hizmet almak istiyordum..boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili Kartal İnşaat Ve Dekorasyon, Taşcıoğlu İnşaat Dekorasyon Ve Temizlik, Cephecim, Meis Müzik Evrensel Sanat Yayın Ltd.Ştd Zirve Alçı Dekorasyon, ehillerini yönlendirdi
Erdoğan K.|Mart 2016


Evim 120 m2 3+1 şeklindeydi.9 bölümde hem duvarlar hem tavanlar boyanacaktı.Ev eşyalı ve kullanımdaydı.En kısa süre içerisinde hizmet almak istiyordum.boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili . Çağrı Temizlik ehilini yönlendirdi.
Volkan Ş.|Mart 2016


150 m2 dubleks evimin alt katı 75 m2 duvar ve tavanların boyanmasını istiyordum. Alt katta 1 salon,1 mutfak, banyo bulunuyordu. Eşyalı kullanımdaydı. Malzemeler firma tarafından temin edilmişti. Keşife uygundum,boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili . ÜÇLER YAPI, Tes Dekor, ehillerini yönlendirdi,
Ömer D.|Mart 2016


5 bölüm 125 m2 yeni taşınacağım evim için duvar ve tavanlar için boya yaptırmak istiyordum. Gerekli malzeleri firma almıştı. En kısa süre içerisinde hizmet almak istiyordum.boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili . Kartal İnşaat Ve Dekorasyon, Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti. Öznur İnş Yapı Malz Gıda San Ve Tic Ltd Şti, ehillerini yönlendirdi.
Mustafa P.|Mart 2016


200 m2 dublex evimin duvar ve tavanların komple boyanmasını istiyordum. Ev eşyalı kullanımdaydı. Duvarların bazı yerlerinde alçı işlemi gerekiyordu.Malzemeler firma tarafından karşılandı Evim keşfe uygundu.boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili . Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti.Burgaz Yapı,1 İnci Tadilat Dekorasyon, ehillerini yönlendirdi.
Hilal S.|Mart 2016


30m2 civarında olan salonumun komple dekoratif boya ile boyanmasını istiyordum. Bu konuda iyi bir firma ile çalışmak istedim. Tavanlarda normal boya ile boyanacakdı. Evim keşife uygundum. Malzemeleri firma temin etti En kısa sürede hizmet alacaktım.boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili .Elif Alçı Dekorasyon,Akgün İnşaat, ehillerini yönlendirdi.
Melih T.|Mart 2016


Dairemde 110 m2 lik 4 alanın sadece duvarları boyanacaktı.Dairem boş ve kullanımda değildi.En kısa sürede hizmet almak istiyordum.bunun için boya badana yapılacakdı ehil.com bana bu konuyla ilgili Kartal İnşaat Ve Dekorasyon , Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun , ehillerini yönlendirdi
Baycan B.|Mart 2016


Dairemde 4 bölüm hem tavan hem duvar olmak üzere boyanacaktı.Gerekli malzemelerin firma tarafından temin edilmesini istiyordum.En kısa sürede hizmet almak istiyordum.bunun için boya badana yapılacakdı ehil.com bana bu konuyla ilgili Kartal İnşaat Ve Dekorasyon, Çağrılar Temizlik, Fark Dizayn ehilleri yönlendirdi
Hasim I.|Nisan 2015


Biri 100 m2 ve 2+1 diğeri 70 m2 1+1 olan 2 dairenin toplamda 11 bölümünün duvar ve tavanları boyanacaktım..En kısa zamanda hizmet almak istiyordum. boya badana fiyatları araştırması yaparken web sitelerinden ehil.com u buldum. talepte bulundum. Kartal inşaat ve dekorasyon,Yağmur dekorasyona çok teşekkür ederim. ehil.com dan çok memnun kaldım.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.