Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Marangoz, Ahşap İşleri> İstanbul> Esenyurt

En Uygun İstanbul Esenyurt Marangoz, Ahşap İşleri Fiyatları

En uygun Marangoz, Ahşap İşleri fiyatları
Ücretsiz 5 Marangoz, Ahşap İşleri firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Marangoz, Ahşap İşleri fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
3.046 TL

Genel olarak bu iş için
1.498 TL - 45.023 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
50 TL

En yüksek fiyat :
87.000 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Marangoz, Ahşap İşleri Fiyatları Hakkında


Genel Marangoz, Ahşap İşleri Fiyatları Ne Kadardır ?
Genel Marangoz, Ahşap İşleri Avantajları Nelerdir?
Genel Mobilya, Ahşap İşlerinin Püf Noktaları Nelerdir?

Genel Marangoz, Ahşap İşleri Fiyatları Ne Kadardır ?


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

2.400 TL

1.890 - 3.140
Benzer İş Yaptır

Yaptırmak istediğiniz ev mobilyasını seçiniz. Kütüphane, TV Ünitesi
Yaptırmak istediğiniz mobilyanın tasarımı konusunda hangi aşamadasınız? Ölçüleri aldım.Tasarım konusunda fikir almak istiyorum.
Talep Detayları : 35 m2'lik alana kitaplık ve tv ünitesi yaptıracağım.Çok fazla kitabım var bunları en uygun şekilde yerleştirebileceğim ve tv ünitesi olarakta kullanabileceğim bir kitaplık istiyorum. Lake ve beyaz olmasını tercih ediyorum. Keşif esnasında ölçü alınması gerekiyor. En kısa sürede hizmet almak istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

3.000 TL

1.980 - 3.780
Benzer İş Yaptır

Talep ettiğiniz özel dolap yapımı hizmetinin tanımını yapınız. Kullanılmakta olan dolapların tamiri
Yaptırmak istediğiniz dolap türünü seçiniz. Mutfak Dolabı, Banyo ve/veya Tuvalet Dolabı
Talep Detayları : yeni taşındıgım evime ankastre set kurdurmak istiyorum.bunun için yer hazırlanması,mutfak tezgahının degişmesi ayrıca girişe portmanta yaptırmak istiyorum.peşin ödeme yapacagım hemen yaptırmak isitiyorum. keşif için hafta içi müsaitim.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

4.500 TL

2.970 - 5.580
Benzer İş Yaptır

Yaptırmak istediğiniz ev mobilyasını seçiniz. Mutfak Dolabı, Gardrop, Diğer
Yaptırmak istediğiniz mobilyanın tasarımı konusunda hangi aşamadasınız? Ölçüleri aldım ve taslaklar hazır.
Talep Detayları : Var olan gardolabim çok kaliteli bir mdfdir. Yeni evime sığmadığı için 6 kapı büyüklüğündeki dolabı 2 kapılı olarak küçültmek istiyorum. Bunun dışında bir de ayrı malzemeden evin girisine portmanto yapılacak. Mutfak dolabın a da ilave dolap olacak. Firma uygun fiyat verirse daha sonra yemek masası vs de yaptiracam acil hizmet almak istiyorum
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

1.150 TL

750 - 1.390
Benzer İş Yaptır

Yaptırmak istediğiniz dolap türünü seçiniz. Gömme Dolap
Talep ettiğiniz özel dolap yapımı hizmetinin tanımını yapınız. Tasarımı bana ait olan dolapların yapımı ve kurulumu
Talep Detayları : 195 cm uzunluk,65 cm genişlik,tavan yüksekliğinde(2,50 cm gibi) evimin girişine portmanto olarak kullanacağım gömme dolap yaptırmak istiyorum.En kısa zamanda hizmet almak istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

2.700 TL

1.860 - 3.240
Benzer İş Yaptır

Yaptırmak istediğiniz dolap türünü seçiniz. Kitaplık, Gardrop
Talep ettiğiniz özel dolap yapımı hizmetinin tanımını yapınız. Tasarımı bana ait olan dolapların yapımı ve kurulumu
Talep Detayları : Gardrop,kitaplık ve karyola başı dolap yaptırmak istiyorum.Ölçüler; kitaplık : uzunluk 120 ve 140 cm ,yükseklik 83 cm , derinlik 30 cm.Gardırop: Uzunluk 210 cm , yükseklik 250 cm ,derinlik 45 cm.Karyola başı dolap : Uzunluk 160 cm , yükseklik 250 cm , derinlik 23 cm dir. Ayrıca 40 cm kolon yanlarına 60 cm lik dolap konulacak, kolon kısmı yine dolap görünümünü sağlamak için kapanacak.En kısa sürede hizmet almak istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

2.000 TL

1.360 - 2.460
Benzer İş Yaptır

Yaptırmak istediğiniz dolap türünü seçiniz. Mutfak Dolabı
Talep ettiğiniz özel dolap yapımı hizmetinin tanımını yapınız. Tasarımı bana ait olan dolapların yapımı ve kurulumu
Talep Detayları : Mutfak dolabı ve tezgahımı komple yenilemek istiyorum.Ankastre ürünleri kullanmaya devam edeceğim. Dolap kapakları kahverengi olacak ,taşlar beyaz akrilik parlak olacak.Beyaz lake olacak.Keşif için uygundur.En kısa zaman da hizmet almak istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

2.200 TL

1.470 - 2.640
Benzer İş Yaptır

Yaptırmak istediğiniz dolap türünü seçiniz. Mutfak Dolabı, Diğer
Talep ettiğiniz özel dolap yapımı hizmetinin tanımını yapınız. Hazır dolap kurulumu
Talep Detayları : 10 m2 mutfağım da L şeklinde dolap ve tezgah yaptırmak istiyorum. Üüt ve alt dolap ölçüsü 3'er m. olacak. Tezgahı ise granit yada su geçirmez malzemeden yapılmasını istiyorum. Tezgah ölçüsü 58- 60 cm olacak. Bunun yanı sıra 4 odamın kapılarını değiştirip amerikan kapı yaptırmak istiyorum. Mekan keşfe uygundur. En kısa süre içerisinde hizmet almak istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

1.400 TL

930 - 1.820
Benzer İş Yaptır

Kaç adet kesona ihtiyacınız var? 40 ve üzeri
Kaç adet sehpaya ihtiyacınız var? 40 ve üzeri
Kaç adet dolaba ihtiyacınız var? 40 ve üzeri
Kaç adet çalışma masasına ihtiyacınız var? 40 ve üzeri
İhtiyaç duyduğunuz diğer ofis mobilyası malzemelerini seçiniz. Diğer
Talep Detayları : merhaba firmamızda ürettiğimiz elektronik cihaza 50x30x30--55*x55 x30 ölçülerinde oval kesimli kapaklı parlak mdfden imal edilecek kilitli kabin ilk etapda 70 adet üretilecek tir ve bu adetler her ay tekrarlanacaktır. yapılacak iş ile ilgili detaylar iş yerimizde görüşülecektir. keşif için müsayitim.fiyatta anlaşırsam hemen yaptırıcam.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

950 TL

650 - 1.200
Benzer İş Yaptır

Yaptırmak istediğiniz dolap türünü seçiniz. Gardrop
Talep ettiğiniz özel dolap yapımı hizmetinin tanımını yapınız. Tasarımı bana ait olan dolapların yapımı ve kurulumu
Talep Detayları : yatak odama yerden tavana kadar L seklınde komple dolap istiyorum olçüleri 2.90 uzunluk.yerle tavan arası yukseklık 2.50.Diger duvar uzunlugu 4.30 yukseklık 2.50 askılık bolumlerinin fazla olmasını ıstıyorum cekmece.ve valız koymak ıcın ust kısımlarda yerler ıstıyorum malzeme olarak mebran ve dış yuzeyınıde lake ve lake olmayan şeklinde tercih edeceğim.Anlaşma sağlarsam en kısa sürede hizmet alacağım.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

2.120 TL

1.500 - 2.730
Benzer İş Yaptır

Yaptırmak istediğiniz dolap türünü seçiniz. Diğer
Talep ettiğiniz özel dolap yapımı hizmetinin tanımını yapınız. Tasarımı bana ait olan dolapların yapımı ve kurulumu
Talep Detayları : İstanbul Kadıköy deki çalışmakta olduğumuz ofisimizde özel bir dolap yapımı ile ilgili hizmet almak istiyorum.Tasarımı noktasında firmalardan bilgi almak istiyorum.1.5 kapı şeklinde kapı ve evrak dolabı 1.80*2.00 şeklinde ikiside ahşap renk olucak.U şeklinde bir dolap yapılmasını istiyorum.Kapaksız raflı bir dolap yapılacak.Keşif için müsaitim.Fiyatta anlaşırsam hemen hizmet almak istiyorum.

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
İsmet T.|Nisan 2015


2 m ve 3 m eni olan 2 ayrı gömme dolap istiyorum. Mevcut masamın tamiri yapılacak. Ve mevcut gardrop kapağımın 1 tanesi eksik 1 adet kapak yapılmasını istiyordum.Bunun için DOLAP fiyatlarını internet üzerinden araştırırken ehil.com ile karşılaştım.Bir talepte bulundum kendileri beni arayıp sistemi tanıtarak bana çok kısa bir zaman içerisinde Titiz Mobilya-Ferzande Aygün, Montemo Mobilya Dekorasyon, Arkist İnovasyon Elektrik Elektronik Bilişim İnşaat San. Tic. Ltdi Şti. firmalarını yönlendirdiler.Bu hizmetten benim yararlanmamı sağlayan ehil.com 'a çok teşekkür ederim.
Neslihan B.|Nisan 2015


Mobilya fiyatları için araştırma yapıyordum. Komşumun tavsiyesi ile ehil.com'a kitaplık ve tv ünitesi için talepte bulundum. Ehil.com daha sonra telefonla dönüş sağlayıp bana firma yönlendireceklerini söylediler ve Oskar Hizmet-Nihat Küçük firmasını yönlendirdiler. hizmet ve hizmet hızınız için teşekkür ederim
Kenan S.|Mart 2015


abm mutfak bızımle çok ıyı ılgılendı ve bızı cok ıyı tatmın ettı o kadar fırmayla gorustum ama kendısı kadar işin ehli olan bir firma gormedim 7 gun ıcınde işi teslim edicekken kendısı bize dolabı 4 gün içerisinde teslim etti ne istediysem ne anlattıysam hepsini yapmıs kendılerıne çok tesekkur edıyorum ıyıkı ehil.com var
Emre G.|Mart 2014


Evimşn giriş kısmı için portmanto olarak kullanacağım gömme dolap hizmetimi Montemo Mobilya Dekorasyon firmasından aldım herhangi bir sorun yaşanmadan hizmet sonlandı.
Cemil A.|Aralık 2013


Montemo Mobilya Dekoraysondan gardrop,kitaplık,karyola başı ve dolap talebim oldu.Herhangi bir sorun yaşamadan istediğim hizmetleri aldım.Firmadan son derece memnun kaldım.
Belgin Ş.|Ekim 2013


Kaliteli bir hizmet aldım. Firmadan memnun kaldım tavsiye edebilirim.
Hasan B.|Eylül 2013


ÖZELLİKLE İLK ÖNCE İNSANLIGI DÜRÜSTLÜĞÜ DİSİPLİNİ İŞ KALİTESİ VE KALİFİYE ELEMAN KADROSUYLA SÖZ VERDİĞİ GÜNDE İŞİNİ TESLİM EDEN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ EN ÜST DÜZEYDE TUTAN KEMAL BEY VE EŞİNE TEŞEKKÜR EDERİM.
Aslı Ç.|Nisan 2017


3 kapılı gardrobumun 2 kapılı gardroba dönüştürülmesini istiyordum. Çıkan parçalardan ise 100x50x50 ölçülerinde banyo lavabo altı dolabı yapılmasını istiyordum. Birkaç mobilya tamiratı firması ile görüştüm fakat çok yüksek fiyat söylediler. En son ehil.com u duydum. Girip bir form doldurdum. Başvurumu gören mobilya tamiratı firmalarından telefonlar geldi. Konuştuk ve gardrobumun resimlerini gönderdim. Mobilya tamiratı fiyatlarını konuştuk. Fiyatlar uygun gelince anlaştık. Gelip gardrobumu alıp götürdüler. Bir hafta kadar sonra istediğim şekilde yenilenmiş olarak geri getirdiler.
Yasin E.|Şubat 2017


İstanbul Kadıköy deki çalışmakta olduğumuz ofisimize özel bir dolap yaptırmak istiyordum.Tasarımı noktasında firmalardan bilgi almak istiyordum.1.5 kapı şeklinde kapı ve evrak dolabı 1.80*2.00 şeklinde ikiside ahşap renk olacaktı.U şeklinde bir dolap yapılmasını istiyordum.Kapaksız raflı bir dolap yapılacaktı. Dolap fiyatlarını araştırırken ehil.com da bir talep oluşturdum. Dolap firmalarından gelip keşif yaptılar. Tasarım hazırladılar. En uygun fiyatı veren dolap firmasına yaptırdık.
Berker S.|Şubat 2017


Oturduğum evime çizimlerini kendim yaptığım giyinme odası (kapısı hariç) yapılmasını istiyordum. Ölçü alınması ve çizimin güncellenmesi gerekecekti.240 en 255 yükseklik 2 adet olucaktı. Diğeri de 180*30 yükselik 55 cm 1 adet olucaktı.mdf beyaz lake olmasını istiyordum. Dolap fiyatlarına bakarken ehil.com da bir talep oluşturdum. Oluşturduğum talep doğrultusunda dolap firmalarından keşif için beni aradılar. Gelip keşif yapan firmalardan en uygun fiyatı veren firma ile anlaştım.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.