Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Salon Dekorasyon> İstanbul> Çekmeköy

En Uygun İstanbul Çekmeköy Salon Dekorasyon Fiyatları

En uygun Salon Dekorasyon fiyatları
Ücretsiz 5 Salon Dekorasyon firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Salon Dekorasyon fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
40.125 TL

Genel olarak bu iş için
28.000 TL - 52.563 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
6.063 TL

En yüksek fiyat :
65.000 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Salon Dekorasyon Fiyatları Hakkında


Salon Dekorasyon Fiyatı Ne Kadardır?
İç Mekan Yenilemede Nelere Dikkat Edilmelidir?
İç Mekan Yenileme Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Salon Dekorasyon Fiyatı Ne Kadardır?

Salon dekorasyon yaptırmanın maliyetini etkileyen bir çok farklı faktör vardır. Maliyet bu faktörlere bağlı olarak değişikliklere uğrar. Evinizin tamamının değil de belli bölümlerinin dekorasyonunda değişiklik yaparak yenilemek istediğinizde, bu sizin için daha kolay ve daha az maliyetli bir iş olacaktır. İç yenilik yapılacak alanın büyüklüğü maliyeti etkileyecek olan faktörlerin başında gelir. Yenileneme yapılacak olan alan ne kadar büyük olursa maliyet de bir o kadar büyük olacaktır. Yaptırmak istediğiniz iç dekorasyonun türü ( boya, zemin döşemeleri, duvar kağıtları, kapı ve bileşenleri, pencere ve bileşenleri vb. ) de maliyeti etkileyen faktörler arasındadır.

İstediğiniz türdeki salon dekorasyonuna göre maliyette değişiklikler olacaktır. Salon dekorasyon işleminin tamamlanmasını istediğiniz zamanın da maliyet üzerinde etkisi vardır. Eğer iç dekorasyon işleminin normal işçi sayısı ile normalde bitmesi gereken sürede bitmesinin bir sakıncası yoksa ek bir ücret alınmaz.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

6.250 TL

4.250 - 8.370
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : Merhaba salonumu tamamen değiştirmek istiyorum diktörtgen bir salonum var ve boy 6 en 4 m2 country tarzı koltuk ve duvar kağıdı alçıpan dan niş den tv ünitesi gibi düşüncelerim var

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Özcan B.|Mart 2016


400 m2 tripleks olan evimde yenilikler yaptırmak istiyordum. 180 m2 olan çatımızda aktarma işlemi yapılacak.Malzeme olarak shingle mevcut ,eksik oluklar var ,olukları komple tamir edilip düzenlenecek.9x11 ölçülerindeki binanın zeminini çevreleyen bir su toplama sistemi kurulup su evden uzaklaştırılacak.Kapalı verandamızda iki adet yaklaşık 40x80 cm lik pencere var.Bunları açıp kapatmak çok zor, ayrıca yağmur yağınca kapalı tutulmaları gerekiyor.Uzaktan yada duvardan kumanda edilebilir, bir açılır kapanır tavan sistemi yapılacak.Verandanın bir tarafı bodrumun ışıklığına bakıyor, burada 4 m civarında düşmeyi engelleyecek düz korkuluk yapılacak.Ayrıca bahçeden bodruma bahçeden inen merdivene kaliteli malzemeden döner korkuluk yapılacak.50 m2lik kış bahçesini buderus boylerli merkezi ısıtma sistemine bağladım.Bağımsız çalıştırmayınca ya ev çok sıcak oluyor ya kış bahçesi çok soğuk.Kış bahçesi için bağımsız bir ısıtma sistemi yapılacak.Evimizin üst katında merdivenlerin başına çocukların geçemeyeceği bir ahşap kapı yaptırmak istiyordum.1 adet ahşap kapı yapılacak.Kış bahçesindeki pvc kapı düşük , onarılacak.İnvicta marka şöminenin kapağı menteşelerinden kırık, kapağın yenilenmesi gerekiyor , kapaktaki kırık camın yenisinin takılması gerekiyor.Bahçemde 20 m2 bir alana çocuk parkı yapılacak .İçerisinde salıncak ,kaydırak ,oyun evi olacak.Evim keş,fe uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için .ehil.com bana bu konuyla ilgili.Bordo Yapı San. Tic. Ltd. Şti.Enes Işık İnşaat,Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun,Peryal İzolasyon Ve Zemin Kaplama Sitemleri ehillerini yönlendirdi.
Mustafa A.|Ocak 2016


İstanbul Çekmeköy deki dershanemiz için iç mekanda tadilat konusunda hizmet ihtiyacım için Ehil.com a talepte bulundum.Şahin İnş. Taahhüt Dekorasyon firmasıyla da görüşme imkanım oldu.Hasan Bey işinde son derece titiz iş sonrası destek hizmeti veren bir firma.Açıkçası hizmet konusunda devamındaki destek bölümü de çok önemli ve Hasan Bey işini bilen bir firma sahibi.Kendisiyle tanıştığımız ve çalıştığımız için çok mutluyuz.Aynı şekilde bu iyi hizmeti almamızı sağlayan Ehil.com dan da çok memnun kaldık ilk hizmet ihtiyacımız oldu ancak son olmayacak Ehil.com dan çok memnun kaldık herkese bu sistemi kullanmalarını tavsiye ederim.
Caglar S.|Mart 2015


Aslında evi aldığımız zaman, ilk başta, aklımızda sadece banyo tadilatı vardı ancak zamanla öyle bir hale büründü ki banyonun yanı sıra mutfak’ın komple değişimi, ıslak zeminlerin (banyo hariç) parke yapılması, asma tavan, cam balkon vs de işin içine girdi. Portmanto ve ray dolabı ayrıca alacaktık ancak ehil.com aracılığıyla farkettik ki bunların hepsini bir arada yapan firmalara ulaşma imkanımız var ve benim algımın ötesinde uyguna bile mal edilebiliyor. Böyle olunca tek tek usta, malzeme vs aramak yerine bu işin “ehli” bir iç mimarlık firmasına işi verelim dedik. İhaleye dönen firmalardan Artımilim Mimarlık ve Emren Dekorasyon (kendilerine de tekrar teşekkür ediyorum) ile uzun uzun görüşmelerimiz oldu ve sonunda Artımilim ile anlaştık. Evin eski ev sahibi tarafından teslimi oldukça problemli oldu ve çok yıprandık ancak Songül Hanım ve Abdullah Bey’lerin sıcak ve disiplinli ilgileri sayesinde tadilat ve yerleşme sürecimiz çok konforlu geçti. İki tane küçük çocuğumuz olduğu için bizim pek ilgilenme olanağımız yoktu ancak her aşamada sık sık bilgilendirildik, eksik kalan unutulan detaylar (daha çok bizden kaynaklanan) çok hızlı bir şekilde yerine getirildi. Bu iş öncesi kendilerini hiç tanımıyordum ama bugün bile anahtarımı hiç gözüm arkada kalmadan kendilerine emanet edebilirim. Bu derece güven veren kişileri günümüz dünyasında bulmak kolay olmuyor. Ufak tefek aksaklıklar, “şurası farklı olsaydı” dediğimiz yerler elbette oldu ancak her seferinde sorunların farkında ve hızlıca çözen, sürekli yapıcı, bir yaklaşımda bize dönüldü. Kendileriyle tanışmamızda aracı olması vesilesiyle Ehil.com’a ve onların ilgili çalışanlarına da ayrıca teşekkür ediyorum.
Ercüment E.|Kasım 2014


Yeni taşınacağım evim 130m2 olup 3 oda 1 salondu. Mutfağımı komple yenilemek istiyordum. Mutfak seramikleri, dolapları, evye ve batarya yenilenecekti. Su tesisatı gözden geçirilecekti. Banyomu da komple yenilemek istiyorumdum. Banyomun seramikleri, dolapları, klozet ve duşakabin yenilenecekti. Klozetin yeri değişecekti. Girişteki küçük tuvalet iptal edilip, giriş büyütülecekti. Çelik kapı yapılacak. Tüm odalara parke yapılacaktı. Girişe de parke yapılacaktı . Tadilattan sonra tüm ev boyanacaktı. Antreye vestiyer eklemesi yapılacaktı. aynı zamanda iç mekan yenileme fiyatları ve ev dekorasyon fiyatları hakkında bilgi almak istiyordum bunlar için farklı farklı siteleri gezmek yerine ehil.com dan isteklerimi bildirdim firmalar fiyat listesini çıkartıp beni aradılar bana uygun olanı almayı düşünüyorum
Dilıur T.|Ağustos 2018


Kullanmakta olduğum evimin iç mekan yenilemesini yaptırmak istiyordum. Hamile olduğum için haziran ayına kadar bitirilip teslim edilmesini istiyordum. Reklamda gördüğüm ehil.com a girip iç mekan yenileme talebi oluşturdum. Aynı gün 5 tane iç mekan yenileme firması beni aradı ve ücretsiz keşif için randevu istediler. Gelip evimde ücretsiz keşif yaptılar. En uygun iç mekan yenileme fiyatını veren ve haziran olmadan tamamlarız diyen iç mekan yenileme firması ile anlaştık. Söz verdikleri gibi mayıs ayının son haftası iç mekan yenileme işimizi tamamladılar. Hizmetten çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ederim.
Serap Ç.|Mayıs 2018


Evim yaklaşık olarak 120 metrekare. Tüm evim boyandı. Mutfak dolaplarım değiştirildi. Balkona cam balkon sistemleri takıldı. Girişe portmanto yapıldı. Küçük tuvalet iptal edilip yerine kiler yapıldı. Salon dekorasyonu yapıldı. Alçıpan asma tavan ve spot aydınlatma yapıldı. İç mekan yenileme işlemlerimizin tamamı ehil.com aracılığıyla anlaştığımız iç mekan yenileme firması yaptı. İşçilikten çok memnun kaldım. Ayrıca iç mekan yenileme firması çalışanları çok temiz çalıştılar. Zamanında evimizi teslim ettiler. İç mekan yenileme fiyatları da çok uygun.
Burcu Mine T.|Şubat 2018


Merhaba, İstanbul Ümraniyede oturduğum net 65 metrekarelik 2+1 evime iç mekan yenileme hizmeti almak istiyordum. Bir reklamda gördüğüm ehil.com sayfasına girdim ve iç mekan yenileme kategorisinde talep formu doldurdum. İç mekan yenileme firmalarından 5 tanesi beni aradı ve evime gelip ücretsiz keşif yaptılar. En uygun iç mekan yenileme fiyatını veren iç mekan yenileme firması ile anlaştım. Mutfak dolaplarım boyandı, tüm evde zemin ve duvarlar kombin olacak şekilde iç mekan boyama ve seramik fayans döşeme işlemleri yapıldı. Banyoma duşakabin takıldı. Yatak odama ses yalıtımı yapıldı. Özenle çalışan bir iç mekan yenileme firması ile anlaştığım için çok mutluyum.
Fatih K.|Ekim 2017


Merhabalar. Evimin komple yenilemek istiyordum ve işinin ehli kişilere evimi teslim etmek istiyordum. Bu yüzden Google da iç mekan yenileme firmalarını ve iç mekan yenileme fiyatlarını araştırdım. Karşıma birçok sonuşta ehil.com çıkınca bir bakayım dedim. Ehil.com da bulunan iç mekan yenileme firmalarını inceledim yaptıkları işleri ve aldıkları puanlar ile yorumları okudum. Son olarak da iç mekan yenileme fiyatlarını gördükten sonra iç mekan yenileme kategorisinde bir talep oluşturdum. Aynı gün içerisinde 5 farklı iç mekan yenileme firması ile ücretsiz keşif için görüştük. Gelip ücretsiz keşif yapan iç mekan yenileme firmaları ile neler yapılacağını konuştuk. İç mekan yenileme fiyatlarını söylediler. En uygun iç mekan yenileme fiyatını veren firma ile anlaştık. Yaklaşık 3 haftada evimin tüm iç mekan yenileme işini tamamladılar. Evimi işinin ehli bir iç mekan yenileme firmasına teslim ettiğim için çok memnunum.
Seyit M.|Nisan 2017


Yaklaşık 130 metrekare olan evimde banyo yenileme ve mutfak yenileme hizmeti almak istiyordum. Ayrı ayrı iki firma olmaması için iç mekan yenileme firmalarını araştırdım. Bu surada karşıma ehil.com çıktı. İç mekan yenileme fiyatlarını inceledim ve tahmini bir rakam oluştu kafamda. İç mekan yenileme kategorisinde oluşturduğum talebime aynı gün yanıt geldi. Konuştuğum iç mekan yenileme firması gayet nazik bir kişiydi. Tüm detayları konuştuk. Anlaştığım bu firma banyomun tüm döşemelerini duvar seramiklerini küvetini elektrik tesisatı ve su tesisatını tamamen yeniledi. Mutfağımı da tamamen çöpe atıp yeniden yaptık diyebilirim. Şimdi mutfak ve banyom eskisinden daha güzel oldu
Ali Sadi D.|Mart 2017


yöneticisi olduğum apartmanımızın iç mekan yenileme işleri mevcuttu aşağıda yazdığım yapılan işleri ehil.com da oluşturduğum iç mekan yenileme talebim sonrasında anlaştığım iç mekan yenileme firması yaptı. Apartmanımız 20 daire ve 5 katlıdır yerimiz MARMARAY AYRILIKÇEŞME İSTASYONUNUN 100 METRE YAKININDADIR İç mekan yenileme fiyatını taksitli ödeme imkanı sağlandı. Apartman kapısının değişimi 21 daire görüntülü zil sistemi Apartman girişi – iç kısımları ve merdivenlerinin granit döşenmesi Sığınağın taş döşenmesi ve boyanması Hidrofor ve su deposu Merdiven korkuluklarının alüminyum küpeşte yapılması Apartman içindeki 3 kapının değişimi Su saatlerinin olduğu yerlere dolap yapılması (her katta yapıldı) Elektrik kablolarının toparlanması ve kablo kanallarına yerleştirilmesi Bahçedeki çardağın 15 m2 zemini beton üstüne taş döşenmesi Bahçe duvarının yenilenmesi Ayrıca apartmanımız için anlaştığımız iç mekan yenileme firmasının işçiliğinden memnun kalınca ekstra olarak evimin iç mekan yenileme işleri için de anlaştım.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.