Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > İnşaat Sonrası Temizliği> İstanbul> Çekmeköy

En Uygun İstanbul Çekmeköy İnşaat Sonrası Temizliği Fiyatları

En uygun İnşaat Sonrası Temizliği fiyatları
Ücretsiz 5 İnşaat Sonrası Temizliği firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

İnşaat Sonrası Temizliği fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
800 TL

Genel olarak bu iş için
350 TL - 10.400 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
100 TL

En yüksek fiyat :
20.000 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


İnşaat Sonrası Temizliği Fiyatları Hakkında


İnşaat Sonrası Temizliği Fiyatı Ne Kadardır ?
İnşaat Sonrası Temizliği Nasıl Yapılır?
İnşaat Sonrası Temizliği Nasıl Yapılır?

İnşaat Sonrası Temizliği Fiyatı Ne Kadardır ?

İnşaat yapılan alan ( banyo, tuvalet, mutfak, salon ve yatak odası gibi) temizlik fiyatlarını etkileyen faktörlerden biridir. Çünkü inşaat yapılan alana göre temizlik yapılacak olan alanın büyüklüğü belirlenir. Temizlenecek olan alan ne kadar büyük olursa kullanılacak olan malzeme, harcanacak olan zaman ve temizlik işinde çalışacak olan kişi sayısı artış göstereceği için maliyet de artacaktır.

İnşaatın türü ve inşaat sonrasındaki genel durum, temizlik fiyatlarını etkileyen bir diğer faktördür. İnşaat sonrasındaki genel durum cam ve PVC’lerin kirli olması, içeride moloz yığını olması ya da alçı ve derz atıklarının zemin üzerinde bulunması gibi farklılıklar gösterebilir. Bu tür farklı durumlar farklı işlemler gerektirir ve her işlemin ücreti aynı olmayabilir. Bu nedenle inşaat sonrasındaki durum maliyeti etkileyebilir.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

3.000 TL

2.340 - 3.900
Benzer İş Yaptır

Mülk Tipi Bina
Metrekare 100-200 m2
İnşaat sonrası genel durum? Alçı ve derz atıkları zemin üzerinde
Talep Detayları : inşaat yeni bitti 12 dairelik bina duvarlar camlar mutfak dolapları kapı pencereler islak zeminler merdivenler temizlenecek binada moloz yoktur. bu haftasonu yaptırcam

Mülk Tipi Daire
Metrekare 0-100 m2
İnşaat sonrası genel durum? Tadilat yapıldı ilk defa taşınılıyor.
Talep Detayları : 2+1 87 m2 13.katta ev yeni bitti temizligin yapılması komple ve zebra perdelerin yıkanması gerekiyor.19.04.2014 de hizmet alacağım.Keşife Uygun.

Metrekare 0-100 m2
Mülk Tipi Daire
İnşaat sonrası genel durum? Tadilat yapıldı ilk defa taşınılıyor.
Talep Detayları : 1+1 70 M2 evin tadilat sonrası temizliği yapılacak. Ev içerisinde boya yapıldı yerlerde sanırım alçı ve boya izleri mevcut. Kaba bir temizlik yapıldı yanlız ev içerisinde toz olduğu için ince bir temizlik olması gerek. Yarın hizmeti alacağım için bugün dönüşlerinizi sağlarsanız sevinirim. Fiyat sınırlamam yoktur. Kısa süre içerisinde ulaşılsın lütfen.

İnşaat sonrası genel durum? Tadilat yapıldı ilk defa taşınılıyor.
Metrekare 100-200 m2
Mülk Tipi Daire
Talep Detayları : Boş olan evim 120m2 olup 4 oda 1 salondur. Ev inşaattan çıktığından dolayı detaylı bir temizlik yapılması gerekiyor. En kısa zamanda hizmet almak istiyorum. Ön görüşmeye uygundur.

Metrekare 100-200 m2
Mülk Tipi Daire
İnşaat sonrası genel durum? Tadilat yapıldı ilk defa taşınılıyor.
Talep Detayları : Evim 140 m2 3+1 dublex şeklindedir.Tadilat yapıldı, tavan dahil toz alınmalı, alçı ve boya artıkları, mermerlerdeki boya taşmaları temizlenmeli, ev eşya taşınmasına hazır hale getirilmelidir.Haftalık genel temizlik için de fiyat öğrenmek istiyorum.Ayrıca ütü de yapılmasını tercih ediyorum. En kısa sürede hizmet almak istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

1.300 TL

960 - 1.590
Benzer İş Yaptır

Mülk Tipi Bina
Metrekare 300 m2 den büyük
İnşaat sonrası genel durum? Tadilat yapıldı ilk defa taşınılıyor.
Talep Detayları : 800 m2 3 katlı eşyasız binamızın daire içleri detaylı bir şekilde temizlenecektir.Binada tadilat yapıldı ve ilk defa taşınma gerçekleşecektir.Ayrıca Kadıköy (Bağdat Caddesi'nde) 90 m2 lik 3+1 dairemde detaylı temizlik yapılacak olup ütü de yapılacaktır.Memnun kalmam halinde Kadıköydeki dairem için haftada 1 defa hizmet almak istiyorum.Acil hizmet almak istiyorum.

Metrekare 0-100 m2
Mülk Tipi Daire
İnşaat sonrası genel durum? Tadilat yapıldı ilk defa taşınılıyor.
Talep Detayları : eve yeni taşınacağım 90 m2 civarı bir firma temizlik için geldi ama memnun kalmadım. Herhangi kaba inşaat pisliği yok ama detaylı temizlik istiyorum. Eğer ben memnun kalırsam diğer 6 bina da evini temizletecek. bu hafta yararlanmak istiyorum

Mülk Tipi Ofis
Metrekare 200-300 m2
İnşaat sonrası genel durum? Tadilat yapıldı ilk defa taşınılıyor.
Talep Detayları : Mall Of İstanbuldaki yeni taşınacağımız 240 m2lik ofise bu cuma günü yani 30 ocakta detaylı bir temizlik yapılmasını istiyorum. Bugün görüşmek istiyorum
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

450 TL

300 - 550
Benzer İş Yaptır

Metrekare 0-100 m2
İnşaat sonrası genel durum? Tadilat yapıldı ilk defa taşınılıyor.
Mülk Tipi Daire
Talep Detayları : 2+1 90 M2 dairem. İnşaat sonrası ilk defa taşınılacak. Cam ve PVC ler ince temizlenecek. Banyo seramikleri ve derzleri ince temizlik yapılacak. Pencere mermerleri ve balkon mermeri inceden temizlenecek. Kapılar Mutfak dolabı Banyo dolabı inceden temizlenecek. Kısacası A dan Z ye dairede hiçbir temizlik problemi kalmayacak şekilde bir temizlik yapılmasını istiyorum. Hizmeti mümkünse 11.07.2015tarihinde almak istiyorum

Metrekare 300 m2 den büyük
Mülk Tipi Bina
İnşaat sonrası genel durum? Tadilat yapıldı ilk defa taşınılıyor.
Talep Detayları : basın ekspres yolu ikitelli de tadilatı biten toplam 3,5 katlı mağazamız temizlencek. Tadilat yapıldığı için yerler toz ve kir içinde. Camlar silinmeyecek. Sadece yerler temizlenecek. Şu anda içi boş olduğu için rahatça temizlenebilir. 3 gün içinde hizmet almak istiyorum. toplam 350 m2 bir alan temizlenecek.

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Ayşe G.|Kasım 2014


2+1 87 m2 13.katta ev yeni bitti temizligin yapılması komple ve zebra perdelerin yıkanması gerekiyordu. ehil.com perde temizliği için harput yıkamaya yönlendirdi. gelen arkadaş çok ilgiliydi. teşekkürler.
Melike A.|Kasım 2014


1+1 70 M2 evin tadilat sonrası temizliği yapılacaktı. Ev içerisinde boya yapıldı yerlerde sanırım alçı ve boya izleri mevcuttu. Kaba bir temizlik yapıldı yanlız ev içerisinde toz olduğu için ince bir temizlik olması gerekiyordu. ehil.com polat temizlik, tutku temizlik ve karcı iletişimden teklifler sunulmasına aracı oldu. hızlı ve pratik çözümlemeler için teşekkür ederim.
Onur B.|Mart 2014


Firmamıza temizlik elemanı gerektiği için ve kurumsal bir hizmet almak istediğimiz için ehil.com a başvuru yaptık ve tarafımıza Nev Temizlik Nevin Hnm ve ekibi dönüş yaptı hızlıca temiz bir hizmet aldık bir aksaklıkta yaşamadık.
Simla S.|Ocak 2014


Binamızın iç ve dış temizliği için Çağrılar Temizlik firmasından hizmet aldım.Gerçekten profesyonel bir çalışma oldu her anlamda memnun kaldım.Teşekkür ediyorum tekrardan.
Ebru G.|Şubat 2017


420m2 5+2 olan villama balkonlar pvcler yerler ve yeni monte olmuş mutfak- banyo dolaplarının detaylı temizliğini istiyordum. Temizlik konusunda çok titizim. İnşaat sonrası temizlik firmaları ile konuşurken ehil.com a rastladım. İnşaat sonrası temizliği fiyatının uygun olmasını istiyordum. Bir talep formu oluşturdum. İnşaat sonrası temizlik firmalarından 2-3 tanesi beni aradı. Fiyat teklifi en uygun olan inşaat sonrası temizlik firması ile anlaştım. Evim şuan misler gibi.
Erdoğan Ş.|Şubat 2017


İnşaat sonrası temizliği firmasına ihtiyacımız vardı. İStanbul Başakşehir de yaptığımız 500 dairelik binada inşaat sonrası temizliği hizmeti almak istiyorduk. Öcelikli olarak tamamlanan 200 dairenin inşaat sonrası temizliği yapılıp yerdeki derz ve alçı kalıntıları ve boya lekelerinin temizlenmesi gerekiyordu. 200 daire bittikten sonra kalan 300 daire temizlenecekti. Sadece inşaat sonrası temizliği hizmeti almak için ehil.com a başvurdum. Temizlik için kullanılacak malzemeleri kendim temin ettim. Ehil aracılığı ile inşaat sonrası temizliği fiyatı uygun olan bir firma ile anlaştık. Bir ay içerisinde 500 dairenin tamamının inşaat sonrası temizliği yapıldı.
Osman S.|Eylül 2016


istanbul pendikte yeni aldığım evimin iç mekan boyama işlerini ehil.com ile yaptırdım. boya sonrasında inşaat sonrası temizlik için de ehil.com a girip talep oluşturdum.gelen firma ile anlaştık ve temizliğe başladılar. temizlenmesi gereken heryeri gösterdim. saolsunlar benim göstermediğim yerleride temizlemişler. teşekkürler ehil.com
Fatih Ç.|Ağustos 2016


2+1 90 M2 dairem. İnşaat sonrası ilk defa taşınılacak. Cam ve PVC ler ince temizlenecek. Banyo seramikleri ve derzleri ince temizlik yapılacak. Pencere mermerleri ve balkon mermeri inceden temizlenecek. Kapılar Mutfak dolabı Banyo dolabı inceden temizlenecek. Kısacası A dan Z ye dairede hiçbir temizlik problemi kalmayacak şekilde bir temizlik yapılmasını istiyorum. Toplam 90 m2 lik bir alan var temizlenecek dedim ve ehil.com formunu girdim. İStanbul temizlik firmaları beni aradılar, konuştuk anlaştık. Tertemiz yaptılar heryeri. Tavsiye ederim.
Gürkan T.|Ağustos 2016


basın ekspres yolu ikitelli de tadilatı biten toplam 3,5 katlı mağazamız temizlencekti. Tadilat yapıldığı için yerler toz ve kir içindeydi. Camlar silinmeyecek dedim. Sadece yerler temizlenecek. Şu anda içi boş olduğu için rahatça temizlenebilir. 3 gün içinde hizmet almak istiyorum. toplam 350 m2 bir alan temizlenecek dedim. İstanbuldaki en iyi temizlik firmaları ile görüştürdüler, anlaştık mis gibi temizlendi her yer. Ellerine sağlık.
Adnan Ş.|Ağustos 2016


aynı binada 2 dairem vardır. Binaya Yeni Taşınma olacağından dolayı salon ve banyo duvarları, camlar ve yerlerin temizlik işlemlerinin yapılması gereklidir. İinde maloz yıgını vs yoktur sadece insaat kiri mevcuttur. Ev 78 m2dir. 2+1 dir. kendi evimdir. diğer evde 78 m2 dir. oda 2+1 dir. normal ev temizliği olacaktır. moloz yoktur. yeni taşınılacak eve olacaktır. eşyasızıdır. Ehil için bu bilgileri verdim, temizlik firmaları bana inşaat sonrası temizlik fiyatlarını verdi. Anlaştığımız ehil firma çok güzel temizledi. Ellerine sağlık teşekkür ederim.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.