Google+
 

En uygun Çatı Yalıtımı fiyatları
Ücretsiz 5 Çatı Yalıtımı firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

200-250 m2 çatı.çatıya ısıdan dolayı yalıtım yaptırmak ıstıyoruz. çatı katını 3 komşu kullanıyor 3 kom...

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI
Çatı Yalıtımı
İstanbul, Çekmeköy

15.000 TL

11.850 - 18.000
Benzer İş Yaptır

Yalıtımını yaptırmak istediğiniz çatının büyüklüğü takribi ne kadardır? 150-250 m2
Çatı yalıtımında kullanılmasını istediğiniz malzemeyi seçiniz. Köpük
Talep Detayları : 200-250 m2 çatı.çatıya ısıdan dolayı yalıtım yaptırmak ıstıyoruz. çatı katını 3 komşu kullanıyor 3 komşu olarak işi yaptırmış olucaz.

Benzer Talepler


Yalıtımını yaptırmak istediğiniz çatının büyüklüğü takribi ne kadardır? 0-50 m2
Çatı yalıtımında kullanılmasını istediğiniz malzemeyi seçiniz. Tavsiye almak istiyorum
Talep Detayları : En üst katta oturuyoruz. Çatımız akıtıyor. Bir bilenin çatıya çıkıp hasarı tespit edip onarması gerekiyor.

Çatı yalıtımında kullanılmasını istediğiniz malzemeyi seçiniz. İzocam
Yalıtımını yaptırmak istediğiniz çatının büyüklüğü takribi ne kadardır? 0-50 m2
Talep Detayları : Çatının iç duvarına taş yünü döşetmek istiyoruz .

Çatı yalıtımında kullanılmasını istediğiniz malzemeyi seçiniz. Tavsiye almak istiyorum
Yalıtımını yaptırmak istediğiniz çatının büyüklüğü takribi ne kadardır? 150-250 m2
Talep Detayları : Taras çatı yok hem soğuk oluyor hemde sıcak sugeçirmez olarak motalanıp üzeri şap veya neyapa biliriz

Yalıtımını yaptırmak istediğiniz çatının büyüklüğü takribi ne kadardır? 50-100 m2
Çatı yalıtımında kullanılmasını istediğiniz malzemeyi seçiniz. İzocam
Talep Detayları : evımın çatısı 90m2 foryolu izocam yalıtımı yapılacak hemen yapılmasıno ıstıyorum

Çatı yalıtımında kullanılmasını istediğiniz malzemeyi seçiniz. Diğer
Yalıtımını yaptırmak istediğiniz çatının büyüklüğü takribi ne kadardır? 150-250 m2
Talep Detayları : apartmanımızın 200m2 lık duz catısına yalıtım ıslemı yapılacaktr. yalıtım malzemesı hakkında fırmalardan bılgı almak ıstıyorum.

Çatı yalıtımında kullanılmasını istediğiniz malzemeyi seçiniz. Sprey Poliüretan
Yalıtımını yaptırmak istediğiniz çatının büyüklüğü takribi ne kadardır? 100-150 m2
Talep Detayları : 150 M2LİK CATI KİREMİT ALTINI SPREY POLİÜRETAN - KÖPÜK YAPTIRMAK İSTİYORUM 4CM OLACAK. KİREMİT İLE AHŞAP İSKELET ARASINA YAPILACAK. 1 AY İÇİNDE YAPTIRABİLİRİM. YERALTINDA ÇALIŞTIĞIM İÇİN FİRMALAR ULAŞIM SAĞLAYAMAYABİLİR MESAJ ATARLARSA BNDE DÖNÜŞ YAPABİLİRİM

Yalıtımını yaptırmak istediğiniz çatının büyüklüğü takribi ne kadardır? 0-50 m2
Çatı yalıtımında kullanılmasını istediğiniz malzemeyi seçiniz. Tavsiye almak istiyorum
Talep Detayları : İstanbul Şişli deki dairemizde çatı yalıtımı ile ilgili hizmet almak istiyorum.Daha önce çatı tadilatı ve yalıtımı yapmışken, mebranın yırtılması sonucu ahşap olan balkon kısmı 3-4 yerden akmaya başlamıştır. Başka kısımlarda sorun olup olmadığını bilememekteyim. Bu konuda fiyat almak ve fiyat uygunluğuna göre hizmet almak istemekteyim.Yapılacak işlemlerle ilgili firmalardan tavsiye almak istiyoruz.Keşif için müsaitliğimi arayan firmalara belirteceğim.Fiyatta anlaşma sağlarsak hemen hizmet almak istiyoruz.
s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite
karşılaştırarak dilediğiniz
ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz

En Yeni Müşteri Yorumları
Turker K.|Ocak 2017


İzmir Narlıdere deki yeni taşınacağım 150 m2 olan dairemde çatı yalıtımı ile ilgili hizmet almak istiyordum. Kullanılacak olan malzeme ve yapılacak olan işlemlerle ilgili çatı yalıtımı fiyatının uygunluğuna göre firmaların tavsiye ve alternatiflerini değerlendirmek istiyordum. Ancak tek tek çatı yalıtımı firmalarını gezmek istemiyordum. Arkadaşıma durumu anlatınca hemen ehil.com a gir senin dermanın orda dedi. Bende kırmayıp girdim ve bir talep oluşturdum. Aynı gün içerisinde üç farklı çatı yalıtımı firmasından telefon geldi ve çatı yalıtımı fiyatlarını ve çatı yalıtımı uygulamalarını öğrendim. En kaliteli ürünleri kullanarak en uygun çatı yalıtımı fiyatını veren firma ile anlaşarak çatı yalıtımımızı yaptırdım.
Güray K.|Ekim 2015


binamın çatısını yaptırmak istiyordum.ehil.com'a başvuru formu doldurdum. ilgilenen müşteri temsilcileri arkadaşlar bana an itibariyle geri dönüş sağladılar. bana Bıkmaz Gayrimenkul Danışmanlığı Ltd.Şti yönlendirdiler. çok memnun kaldığımı söylemeliyim. ilk başta çatı işlemim vardı. daha sonra binanın dış cephe kaplama işlemi de oldu. ehil.com'bütün kişilere gönül rahatlığıyla önerebilirim.
İnanc S.|Mayıs 2015


internetten çatı yalıtımı fiyatlarını araştırırken yakın komşumun önerisi üzerine ehil.com'a başvuru formunu doldurdum. ben Apartman yöneticisi olarak, 4 katlı binamızın 500 m2 olan çatısına komple yalıtım yaptıracaktım.müşteri temsilcileri arkadaşları bana hemen geri dönüş yaptılar.ve bana:ÖZ-ADA İNŞAAT,Acar İnş San Ve Dış Tic Ltd. Şti önerdiler. çok memnun kaldım. ehil.com'u çatı yalıtımı işini yapabilecek herkeze önerebilirim.
Ümit S.|Nisan 2015


9 katlı binamızın 8 katına catıdan su sızması sonucu rutubet olmaktaydı.Çatıda tahta ve kiremit vardı .En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.bunun için internetten torbalıdaki çatı tadilatı yapan firmaları ve fiyatları araştırırken ehil.comu gördüm biraz inceleyip çatı yalıtımı talebi oluşturdum.müşteri temsilcileri beni arayarak Flower İç Yapı Tasarım firmasını yönlendirdiler.firmaylada görüştük ehil.com işini iyi ve hızlı yapan bir firmadır çok memnun kaldık teşekkürler ehil.com
İdris S.|Kasım 2014


fatihteki evimin 300 m2 lik çatısı için hem ısı hemde su yalıtımı yaptırmak istiyordum.ısı için hem izocam hem köpük kullanmak istiyordum.su yalıtımı içinde gelecek firma neyin uygun olduğubu söylerse onu kullanacaktım.en kısa zamanda hizmet almak istiyordum. Bunun uygun fiyata yapılmasını istiyordum. Bunun için ayrıntılı bir şekilde Çatı Yalıtımı fiyatlarını araştırdım. O sırada ehil.com sitesine denk geldim. Talep formu oluşturdum. Daha sonra Alinstech Ait Alternatif Tek.San Ve Tic.Ltd.Şti firmasıyndan ehil.com aracılığıyla fiyat teklifi aldım. Ehil.coma çok teşekkür ederim.
Ahmet K.|Kasım 2014


rutubet ve nemden dolayı çatıya izocam yaptırmak istiyordum (alan 90 m2) hemen hizmet almak istiyordum. Çatı yalıtımı fiyatlarını araştırırken ehil.com sitesine denk geldim. Hemen talep formu oluşturdum. Kısa bir süre sonra Emren İzolasyon firmasından teklif aldım. Ehil.coma çok teşekkür ederim.

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle


Bahçe ve Peyzaj hizmeti mi vermek istiyorsunuz? Ücretsiz üye olup, profil oluşturun sizi de bu alanda listeyelim.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.