Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Alçıpan Asma Tavan> İstanbul> Büyükçekmece

En Uygun İstanbul Büyükçekmece Alçıpan Asma Tavan Fiyatları

En uygun Alçıpan Asma Tavan fiyatları
Ücretsiz 5 Alçıpan Asma Tavan firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Alçıpan Asma Tavan fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
2.249 TL

Genel olarak bu iş için
1.000 TL - 2.674 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
624 TL

En yüksek fiyat :
3.100 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Alçıpan Asma Tavan Fiyatları Hakkında


Alçıpan Uygulama Fiyatı Ne Kadardır ?
Alçıpanın Kullanım Alanları Nelerdir?
Alçıpanın Kullanım Alanları Nelerdir?

Alçıpan Uygulama Fiyatı Ne Kadardır ?

Asma tavan sistemleri, iç mekanlarda bulunan tavanın altına ses yalıtımı, ısı yalıtımı veya dekor amaçlı yapılan sistemlerdir. Tavanda bulunan havalandırma boruları, elektrik kabloları gibi görüntü kirliliklerini gizlemek için de kullanılan asma tavan sistemleri, farklı malzeme çeşitleriyle her zevke uygun seçenekler sunmaktadır. Asma tavan modelleri birçok farklı malzeme ile yapılarak asma tavan fiyatlarında değişiklikler yaratmaktadır. Bu malzemeleri başlıca alüminyum, taşyünü, ahşap, pvc, galvanize çelik şeklinde sıralayabiliriz. Bu çeşitler asma tavan fiyatlarını belirlemede en önemli faktörlerdir. Genel olarak tercih sebebi olmasını sağlayan kolay işçiliği, hafifliği ve hızlı uygulanması alçıpanın faydaları arasında geçerliliğini korusa da, işinde ehil firmalardan faydalanmak sizin için çok daha hızlı ve düşük maliyetli olacaktır. Böylece hem işinizi güvenle yaptıracak hem de güzel görünen yapılara sahip olacaksınız. 


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

2.325 TL

1.550 - 2.810
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : Salonum 21metrekare, hol 5 metrekare, antre de 1,5_2 metrelik asma tavan yapılacak, spotlu, ledışıklı,varaklı olacak.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

1.000 TL

760 - 1.290
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : Asma alçıpan tavan. Spor ve led dahil , duvarlar saten alçı , oda büyüklüğü 15 metre kare
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

3.100 TL

2.170 - 3.930
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : 4 katta oturuyorum 95 m2 3+1 odalarıma kompıle asma tavan yaptırmak istıyorum malzemeyı fırma temın ederse sevınırım fıyatta anlasırsam en kısa zamanda yaptırmak istıyorum
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

2.570 TL

2.000 - 3.160
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : İstanbul Ataşehir deki yeni acılacak olan restaurantımda Alçıpan Asma Tavan hizmeti almak istiyorum.Komple inşaat sonrası işlemi olacak.İşlem yapılacak alan büyüklüğü 250 m2 dir.Alçı sıva çekilecek zemin düzgün hale getirelecek.Yapılacak işlem konusunda firmaların alternatif seçeneklerine uyabilirim.Keşif için 21.07.2014 tarihinde müsaitim.Firmalar gelmeden önce irtibata geçilmesini istiyorum.Fiyatta anlaşırsam hemen hizmet almak istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

3.500 TL

2.760 - 4.510
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : şuan evim boş salona asma tavan 28 m kare koridor a asma tavan 7 m kare alçıpan olacak kenarlara ve ortaya yapılacak. 10 gün içerisinde yararlanmak istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

2.600 TL

1.710 - 3.270
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : Ortalama 350 m2. 6m yüksekliğindeki cami insaatimiz için alcipan asmatavan anlaşırsak hemen başlanabilir

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Fazilet G.|Şubat 2017


Oturmak da olduğum Salonum 21metrekare, hol 5 metrekare, antre de 1,5-2 metrelik asma tavan yapılacaktı. Spotlu, ledışıklı,varaklı olacaktı. Alçıpan asma tavan firmalarına bakarken ehil.com a rastladım. Bir talep formu oluşturdum. Alçıpan asma tavan firmaları beni aradı. Gelip ücretsiz keşif yaptılar. Bu çok hoşuma gitti. En uygun alçıpan asma tavan fiyatını veren firma ile anlaştık. Evim istediğim gibi.
Erdal T.|Şubat 2017


Oturmak da olduğum evim 95 m2 3+1 odalarıma komple alçıpan asma tavan yaptırmak istiyordum. Led ışıklı olmasını istiyordum. İşçiliğin temiz ve özenli olması benim için çok önemliydi. Elbette ki fiyat olarak da uygun olmasını istiyordum. Alçıpan asma tavan fiyatlarına bakarken ehil.com da bir talep oluşturdum. Alçıpan asma tavan firmaları beni aradı ve tekliflerini sundular. Gelip keşif yaptılar. En uygun alçıpan asma tavan fiyatını veren firma ile anlaştık.
Huseyin A.|Ocak 2017


İstanbul Ataşehir deki yeni acılacak olan restaurantımda Alçıpan Asma Tavan hizmeti almak istiyordum. Bir reklamda gördüğüm için ehil.com a girdim ve talep oluşturdum. 4 farklı alçıpan asma tavan firması beni aradı ve keşif için restaurantımıza gelip keşif yaptılar. Uygun bir alçıpan asma tavan fiyatı söyleyen çelikler alçıpan asma tavan firması ile anlaştık. İşlem yapılan alanın büyüklüğü 250 m2 dir. Alçı sıva çekilerek zemin düzgün hale getirildi. Alçıpan asma tavan yapılıp spot aydınlatma yapıldı. Firmaya ve ehil.com a teşekkür ederim.
Muhammed Emin K.|Kasım 2016


Ortalama 350 m2 6m yüksekliğindeki ankara keçiören deki cami insaatimiz için alçıpan asma tavan yaptırmak istiyorduk. Müezzinimiz evine ehil.com ile uygun fiyata iç mekan yenileme yaptırdığını söyledi. Herkese tavsiye ettiğini her ihtiyacımızı karşılayabileceğimizi söyleyince hemen girip bir talep oluşturduk. Alçıpan asma tavan firmaları gelip keşif yapıp fiyat teklifi yaptılar. Alçıpan asma tavan fiyatını da camimize yardım için uygun söylediler. Hemen anlaşıp camimize alçıpan asma tavanı yaptırdık.
Ali K.|Ocak 2015


salon ve oturma odasına spot ve ledli alçı tavan istiyordum güzel ve şık birşey istiyordum araştımam meyvelerini verdi ehil.coma ve izmir yapı hastanesine teşekür ederim

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.