Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Salon Dekorasyon> İstanbul> Beyoğlu

En Uygun İstanbul Beyoğlu Salon Dekorasyon Fiyatları

En uygun Salon Dekorasyon fiyatları
Ücretsiz 5 Salon Dekorasyon firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Salon Dekorasyon fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
22.501 TL

Genel olarak bu iş için
11.101 TL - 40.251 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
300 TL

En yüksek fiyat :
58.000 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Salon Dekorasyon Fiyatları Hakkında


Salon Dekorasyon Fiyatı Ne Kadardır?
İç Mekan Yenilemede Nelere Dikkat Edilmelidir?
İç Mekan Yenileme Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Salon Dekorasyon Fiyatı Ne Kadardır?

Salon dekorasyon yaptırmanın maliyetini etkileyen bir çok farklı faktör vardır. Maliyet bu faktörlere bağlı olarak değişikliklere uğrar. Evinizin tamamının değil de belli bölümlerinin dekorasyonunda değişiklik yaparak yenilemek istediğinizde, bu sizin için daha kolay ve daha az maliyetli bir iş olacaktır. İç yenilik yapılacak alanın büyüklüğü maliyeti etkileyecek olan faktörlerin başında gelir. Yenileneme yapılacak olan alan ne kadar büyük olursa maliyet de bir o kadar büyük olacaktır. Yaptırmak istediğiniz iç dekorasyonun türü ( boya, zemin döşemeleri, duvar kağıtları, kapı ve bileşenleri, pencere ve bileşenleri vb. ) de maliyeti etkileyen faktörler arasındadır.

İstediğiniz türdeki salon dekorasyonuna göre maliyette değişiklikler olacaktır. Salon dekorasyon işleminin tamamlanmasını istediğiniz zamanın da maliyet üzerinde etkisi vardır. Eğer iç dekorasyon işleminin normal işçi sayısı ile normalde bitmesi gereken sürede bitmesinin bir sakıncası yoksa ek bir ücret alınmaz.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

6.250 TL

4.250 - 8.370
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : Merhaba salonumu tamamen değiştirmek istiyorum diktörtgen bir salonum var ve boy 6 en 4 m2 country tarzı koltuk ve duvar kağıdı alçıpan dan niş den tv ünitesi gibi düşüncelerim var

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Şafak K.|Aralık 2016


Kullanımda olmadığım eski evimin ahşap 5+ana kapı ve 5 pencereleri üzerindeki boyamanın kazınması ahşabın kendi dokusu ahşabı çıkacak şekilde olacak ve cila işi olacaktı. eğer ek yapılması gerekilen yerleri olursa işlem yapılacaktı. Zeminin 180m2lik alanına sisre ve cila işlemi yapılacak pencere ve kapılarda dahil olmak üzere orjinali ortaya çıkacak şekilde olmalıydı. Mat cila yapılmasını istiyordum. Duvarına ve tavanlarının zemini düzeltilecek kırmızı tuğlası ortaya çıkacak ve kara sıva, alçı yapılacaktı. Banyo ve tuvaletin ıslak zeminine uygulama yapılacaktı. Banyonun duş, küvet, lavabo işlemleri de olacaktı. Mutfak, banyo ve tuvalette su tesisatı elden geçirilmeliydi. Küçük bir alanında kırılma işlemi olacaktı. Genel olarak titiz bir çalışma gerekmekteydi. ehil.com iç mekan yenileme firmalarının özenli çalıştığını arkadaşım söyleyince hemen açıp bir talep oluşturdum. İç mekan yenileme firmalarından 5 tanesi beni aradı ve keşif için geldiler. En çok aklıma yatan firma ile iç mekan yenileme fiyatında anlaştık ve tüm iç mekan yenilemeyi onlara yaptırdım.
Ersan E.|Ağustos 2016


80 m2'lik evimde mutfak tezgah ve dolapları ile zemin ve duvar döşemesi yenilendi. banyo zemin ve duvarların fayansları ile lavabo ve duşakabin konuldu. koridorun zemini yeniden döşendi. bir odanın duvarının bir kısmı yıkılarak katlanabilir kapı yapıldı. toplamda 7 tane iç oda kapısı yenilendi. dışarısı için çelik kapı yapıldı. camlar pimapen oldu. hızlı kaliteli hizmet uygun fiyat her şey istediğimiz gibi oldu. Ehil.com a da firma yetklillerine de teşekkürler
Mehtap A.|Mart 2016


85 m2 2+1 şeklindeki yeni taşınacağım evimi komple yeniletmek istiyordum.Mutfağım ile salonum arasındaki duvar kaldırılarak amerikan mutfak yapılacak.Mutfak dolabım ve tezgahım yenilenecek.Mutfak dolabı ve tezgah arasındaki seramikler döşenecek.Evye ve bataryalar değiştirilecek.Banyom için duvar ve yerlerdeki fayanslar komple kırılarak değişecek.Banyo dolabım ve lavabom yenilenecek.Klozet değişimi olacak.Duş teknesi ile duşakabin takılacak.Elektrik ve su tesisatı komple yenilenecek.Mutfak dahil komple eve laminat parke döşenecek.5 adet iç kapı amerikan kapı olarak değiştirilecek.Dış kapı çelik kapı olarak yenilenecek.Tüm odalara kartonpiyer yapılacak.Tadilat sonrasında tüm ev duvar ve tavan olmak üzere komple boyanacak.Evim keşif için uygundum.En kısa zaman da hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için ehil.com bana bu konuyla ilgili.
İsmail Ö.|Nisan 2016


Evim 150 m2 şeklindeydi.Mutfak,banyo,tuvalet ve odalarda değişiklikler yapılacaktı.Ayrıca zemin döşemeleri,boya,kapı ve pencereler yenilenecekti.Elektrik,doğalgaz ve su tesisatı komple yenilenecekti.Detayları keşfe gelecek firmalarla görüşeceğim.Anlaşılması halinde hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için.ehil.com bana bu konuyla ilgili.Hakanyapı&Mobilya Dekorasyon,Görler İnşaat,Aden Mimarlık,Adeniş İnşaat Turizm Tekstil Ve Eğitim Danışmanlın San. Tic. Ltd. Şti.Uns Tadilat&Dekorasyon,ehillerini yönlendirdi.
Kadir B.|Mart 2016


Yeni taşınacağım boş olan evimi komple yeniletmek istiyordum.Evim 71 m2 1+1 şeklindeydi.Elektrik ve su tesisatı komple gözden geçirilerek gerekli yenilikler yapılacak.Doğalgaz tesisatı sıva altı olarak yenilenecek.Mutfağım giriş hole taşınacak.Yeni mutfağım için yer ve duvarlara komple fayans döşeme işlemi olacak.Yeni mutfak dolabı tezgahı yapılacak.Dolap ve tezgah arasındaki seramikler döşenecek.Evye ve bataryalar döşenecek. Banyom komple yenilenecek.Yer ve duvar fayansları değişerek komple yenilenecek.Banyo dolabı ve lavabosu yapılacak.Klozet değişecek.Duşakabin yapılacak.Odaların yer döşemeleri komple değişerek laminat parke olarak yenilenecek.3 adet iç kapım değişerek amerikan kapı olacak.Dış kapı çelik kapı olacak.2 odam için led ışıklı asma tavan uygulaması yapılacak.Odalarda kartonpiyer uygulaması olacak.Tadilattan sonra tavan ve duvar olmak üzere komple boyama işlemi yapılacak.Keşif için uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için ,ehil.com banYeni taşınacağım boş olan evimi komple yeniletmek istiyordum.Evim 71 m2 1+1 şeklindeydi.Elektrik ve su tesisatı komple gözden geçirilerek gerekli yenilikler yapılacak.Doğalgaz tesisatı sıva altı olarak yenilenecek.Mutfağım giriş hole taşınacak.Yeni mutfağım için yer ve duvarlara komple fayans döşeme işlemi olacak.Yeni mutfak dolabı tezgahı yapılacak.Dolap ve tezgah arasındaki seramikler döşenecek.Evye ve bataryalar döşenecek. Banyom komple yenilenecek.Yer ve duvar fayansları değişerek komple yenilenecek.Banyo dolabı ve lavabosu yapılacak.Klozet değişecek.Duşakabin yapılacak.Odaların yer döşemeleri komple değişerek laminat parke olarak yenilenecek.3 adet iç kapım değişerek amerikan kapı olacak.Dış kapı çelik kapı olacak.2 odam için led ışıklı asma tavan uygulaması yapılacak.Odalarda kartonpiyer uygulaması olacak.Tadilattan sonra tavan ve duvar olmak üzere komple boyama işlemi yapılacak.Keşif için uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için ,ehil.com bana bu konuyla ilgili. Renewal İç Mimari,Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti.Marmara İç Mimarlık Dekorasyon Tadilat Mobiya,İlke Mobilya Dekorasyon ,1 İnci Tadilat Dekorasyon,ehillerini yönlendirdi.
Hüseyin Y.|Mart 2016


77 m2 lik 2+1 evimde komple tadilat yapılacak. Mutfak ve banyonun yeri değişecek. Yeni mutfakta seramikler komple sökülüp yeniden döşenecek. Mutfak dolapları yeniden yapılacak. Tezgah,eviye ve bataryalar yenilenecek. Yeni yapılacak banyonun tüm seramikleri yeniden döşenecek. Banyo dolabı,lavabosu ve klozeti yenilenecek. Duşakabin yapılacak. Evde ıslak olmayan zeminlere laminat parke döşenecek. Evin tüm su ve elektrik tesisatı yeniden döşenecek. Komple duvar tavan boyanacak. Keşif için uygundum. anlaşılması halinde hemen hizmete başlanacaktı ,komple tadilatım için ehil.com bana bu konuyla ilgili.Güney Yapı,Adanzyetadilat.Com,Marmara İç Mimarlık Dekorasyon Tadilat Mobiya,1 İnci Tadilat Dekorasyon,1 Canlar Dekorasyon,ehillerini yönlendirdi.
Ertap E.|Mart 2016


Uluslar arası kargo şirketi ön büromuz için komple yenileme yapılacak.Tadilat yapılacak alan 36 m2 di.İçerisine alçıpandan tuvalet ve ofis bölmeleri yapılacak.Tuvalet içerisindeki seramikler ,klozetler ve lavabolar yapılacak.Yerlere komple granit döşenecek.Asma tavan işlemi yapılacak.Aydınlatma sistemi düzenlenecek.Duvar boyamaları yapılacak.İç ve dış kapıları komple değişecek.Ön cam doğramaları komple değişerek yenilenecek.Otomatik kepenk sistemleri yapılacak.Klima yapılacak.Dükkan içerisine ve dışına tabelalar yapılacak.Komple elektrik ve su tesisatları düzenlenecek.İçersine sandalye ,dolap ,sehpa ve masalar olmak üzere komple ofis mobilyaları yapılacak.Marka standartlarına uygun olması gerekmektedi.Kaliteli firmalardan hizmet almak istiyordum.Keşif için uygundum.En kısa zaman da hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için ehil.com bana bu konuyla ilgiil Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti.Atr İnşaat Ve Oto San.Tic Ltd Şti,Genç Mobilya Dizayn Ve Tasarım,Şentes Doğalgaz Sıhhi Tesisat (DEKORASYON),Yağmur Yapı Dekorasyon,ehillerini yönlendirdi
Ayşe Nil Ç.|Temmuz 2015


Yeni faaliyete geçicek olan ayakkabı satış mağazamızı komple yenilemek istiyordum. Bunun için ehil.coma başvurdum. Bir süre sonra benimle iletişime geçtiler ve Lava Grubu Planlama Mühendislik Gayrimenkul Yapı Dekorasyon Tic. Ltd. Şti. firmasını yönlendirdiler. Kullanımı kolay bir sistem herhangi bir ücret almamaları müşteriler için çok avantajlı.
Yasemin Ç.|Eylül 2014


İstanbul beyoğlu'nda eski 3 kat bir bodrumdan oluşan binayı butik otel olarak yaptırıp kullanacaktım. Binayı 10 seneliğine kiralıyordum. Her katta 50 m2 alan vardı. Terasla beraber sanırım toplam 250 m2 olacaktı. Yapılacak çok iş var dedim. Binanın çatısı yok yapılıp ytongla iki adet küçük oda yapılacaktı. komple pencereler, kapılar, elektrik su tesisatı değişecekti doğalgaz tesisatı hiç yok yapılacaktı. bi kaç tane duvar yıkımı olacak yerine yenisi örülmeyecekti.Bu işler için ehil.com beni Aslı Gündüz Mimarlık, Efe Tasarım Mobilya Dekorasyon, Tadilat Artı Tamirat, Renewal Dekorasyon ve İç Mimari Ltd. Şti , Artımilim Mimarlık Mobilya Dekorasyon-Abdullah Akyüz Firmalarıyla görüştürdü. Ehil.com sayesinde işim çok kolaylaştı. tadilat dekorasyon firmaları ve dekorasyon fiyatları ile ilgili ehil.com'dan destek alabilirsiniz, tavsiye ederim.
Volkan D.|Mayıs 2014


1 canlar dekorasyonun çalışma hızı ve kalitesinden çok memnun kaldım. İşini iyi yapmaya odaklanmış bir firmaydı. İşlerini çok özenerek ve kendi işleri gibi yaptılar. Bundan sonra da kendileriyle tekrardan çalışmak isterim. Herkese öneriyorum. Ehil.coma'da çok teşekkür ederiz.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.