Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Kartonpiyer> İstanbul> Beylikdüzü

En Uygun İstanbul Beylikdüzü Kartonpiyer Fiyatları

En uygun Kartonpiyer fiyatları
Ücretsiz 5 Kartonpiyer firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Kartonpiyer fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
1.883 TL

Genel olarak bu iş için
881 TL - 14.441 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
120 TL

En yüksek fiyat :
27.000 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Kartonpiyer Fiyatları Hakkında


Kartonpiyer Fiyatı Ne Kadardır?
Kartonpiyer Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Kartonpiyer Kullanım Alanları Nelerdir?

Kartonpiyer Fiyatı Ne Kadardır?

Kartonpiyer ekonomik olması kolay şekil verilebilirliği, çabuk olması ve yapılara estetik katması nedeniyle en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Kartonpiyer ve asma tavan yapımında asma tavan ve kartonpiyer fiyatlarını etkileyen bazı faktörler vardır. Bunların başında da kullanılan malzeme gelir. Asma tavan modelleri ve kartonpiyer modelleri birçok farklı malzeme ile yapılabilmektedir. Bu malzemeleri başlıca alüminyum, taşyünü, ahşap, pvc, galvanize çelik şeklinde sıralayabiliriz. Bu çeşitler arasından alüminyum ve galvanize çelik diğer malzemelere göre daha çok tercih edilmektedir. Son derece kaliteli olan bu malzemeler doğal olarak maliyeti yükseltmektedir. Ancak sahip oldukları yanmaz, paslanmaz ve yüksek akustik özellikleri düşünüldüğünde oldukça doğru bir tercih olduğu ortaya çıkmaktadır. 

 


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

770 TL

590 - 1.010
Benzer İş Yaptır

Kaç farklı odada kartonpiyer uygulanması istiyorsunuz ? 2
Kartonpiyer uygulanmasını istediğiniz yerleri seçiniz Tavan Köşebentler
Talep Detayları : Merhabalar toplamda 40m2 lik bir bölme vardır uygulanacak işlemler aşağıdadır. 1 40m2 tavan kartonpiyer uygulaması 2 6 metre uzunluğunda bir duvarın kırılması toplamda (18m2), 3 12 m2 lik alçıpen duvar yapılması 4 40 m2 lik alanın köşe kısmının 4 metre boy 3.5 metre en olarak(tavan yüksekliği 280cm ) iç kısmı Jaluzili cam panelle ayrılması ve cam kapı takılması gerkiyor.detaylar görüşmek için keşif için uygunum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

1.400 TL

980 - 1.760
Benzer İş Yaptır

Kaç farklı odada kartonpiyer uygulanması istiyorsunuz ? 6
Kartonpiyer uygulanmasını istediğiniz yerleri seçiniz Tavan Köşebentler, Perdelik, Tavan Göbek Uygulamaları
Talep Detayları : 3 odasında asma tavan yapılmasını istiyorum diğer kalan 3 oda da kartonpiyer perdelik tavan köşeler vs yapılmasını istiyorum hafta sonu keşife uygundur
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

650 TL

460 - 800
Benzer İş Yaptır

Kartonpiyer uygulanmasını istediğiniz yerleri seçiniz Tavan Köşebentler, Tavan Göbek Uygulamaları, Perdelik
Kaç farklı odada kartonpiyer uygulanması istiyorsunuz ? 1
Talep Detayları : 40 m2 lik salonuma iki tane göbek uygulaması yapılacak.tavan köşebentleri ve perdelikleri yapılacak.keşife uygundur.hızlıca hizmet almak istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

150 TL

110 - 190
Benzer İş Yaptır

Kaç farklı odada kartonpiyer uygulanması istiyorsunuz ? 1
Kartonpiyer uygulanmasını istediğiniz yerleri seçiniz Tavan Köşebentler
Talep Detayları : Talep detayı belirtilmemiş.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

3.200 TL

2.400 - 4.220
Benzer İş Yaptır

Kartonpiyer uygulanmasını istediğiniz yerleri seçiniz Tavan Göbek Uygulamaları, Duvar Uygulamaları, Kemer, Perdelik
Kaç farklı odada kartonpiyer uygulanması istiyorsunuz ? 7 ve üzeri
Talep Detayları : Beykentte yeni satın aldığımız ve şuan boş olan evimizin tamamına kartonpiyer yapılacaktır. ölçümüme göre 218 metre kartonpiyer olacak. 7 tane göbek uygulaması ve 2 tane kemer yapılacak. keşif mümkündür. en kısa süre içerisinde hizmet alacağım çünkü ev boş kalmayacaktır. teşekkürler.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

300 TL

220 - 390
Benzer İş Yaptır

Kartonpiyer uygulanmasını istediğiniz yerleri seçiniz Pencere Kenarları
Kaç farklı odada kartonpiyer uygulanması istiyorsunuz ? 3
Talep Detayları : 3 odanın pencere tarafında bulunan ve bir kısmı duvardan devam eden kartonpiyerleri sökerek aynı kartonpiyer modelinde bularak 10-12 cm öne yeni bir kartonpiyer yapmak. (korniş payı kadar mesafe bırakmak) standart olmayan 6 adet pencereme uygulanacak.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

650 TL

480 - 830
Benzer İş Yaptır

Kartonpiyer uygulanmasını istediğiniz yerleri seçiniz Perdelik, Stropiyer
Kaç farklı odada kartonpiyer uygulanması istiyorsunuz ? 3
Talep Detayları :
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

5.000 TL

4.000 - 6.350
Benzer İş Yaptır

Kaç farklı odada kartonpiyer uygulanması istiyorsunuz ? 7 ve üzeri
Kartonpiyer uygulanmasını istediğiniz yerleri seçiniz Stropiyer, Tavan Köşebentler
Talep Detayları : 2 daireye birden toplam 150 m2 stropiyer yaptıracağım. Ayrıca 4.20 x 5.20 m asma tavan olacak. Keşif için uygundur. En kısa sürede hizmet almak istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

865 TL

640 - 1.110
Benzer İş Yaptır

Kartonpiyer uygulanmasını istediğiniz yerleri seçiniz Perdelik, Tavan Göbek Uygulamaları, Duvar Uygulamaları
Kaç farklı odada kartonpiyer uygulanması istiyorsunuz ? 4
Talep Detayları : 4 odaya kartonpiyer uygulaması yapılmasını istiyorum ölçüler : -1mx2.5m holde asmatavan altı kenar düz model 12cm lik -6mx4.5m salon normal tavan kenarı düz model 12 cm lik ve 2 adet 60 lik göbek - 3mx2.7m çocuk odası asmatavan altı kenar düz model 12 cm lik - 6m x 1.7 mutfak asma tavan altı kenar düz model 12 cm lik keşif için müsaitim eğer anlaşırsam hemen hizmet almak istiyorum firmadan dönüş bekliyorum
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

1.050 TL

720 - 1.280
Benzer İş Yaptır

Kartonpiyer uygulanmasını istediğiniz yerleri seçiniz Stropiyer, Perdelik
Kaç farklı odada kartonpiyer uygulanması istiyorsunuz ? 3
Talep Detayları : Evin salon ve 2 odası duvardan duvara cam. yaklaşık 10-12 metre gibi. kornişlerin görünmemsi ve şık bir görüntü oluşturması için alçıpan ya da stropiyer gibi bir çözüm arıyorum. hizmeti en gec bu hafta sonu yaptırmak istiyorum.

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Serdar A.|Nisan 2017


Aşağıdaki açıklamayı yazarak ehil.com da oluşturduğum talebime anında kartonpiyer firmaları yanıt verdi. Kartonpiyer fiyatları çok uygun olan firmalar aynı zamanda çok ilgililer. Evimde çalıştıkları süre içerisinde yerlere toz bile dökülmedi desem yeridir. Merhabalar toplamda 40m2 lik bir bölme vardır uygulanacak işlemler aşağıdadır. 1 40m2 tavan kartonpiyer uygulaması 2 6 metre uzunluğunda bir duvarın kırılması toplamda (18m2), 3 12 m2 lik alçıpen duvar yapılması 4 40 m2 lik alanın köşe kısmının 4 metre boy 3.5 metre en olarak(tavan yüksekliği 280cm ) iç kısmı Jaluzili cam panelle ayrılması ve cam kapı takılması gerkiyor. detaylar görüşmek için keşif için uygunum.
Oyku C.|Kasım 2014


3 odasında asma tavan yapılmasını istiyordum diğer kalan 3 oda da kartonpiyer perdelik tavan köşeler vs yapılmasını istiyordum. Uygun kartonpiyer fiyatını öğrenebilmek için araştırma yaparken karşıma ehil.com sitesi çıktı. Talep formu oluşturdum. Daha sonra ehil.com Zirve Alçı Dekorasyon ve Kartal İnşaat Ve Dekorasyon firmalarını önerdi. Bu firmalardan fiyat teklifi aldım. Ehil.coma çok teşekkür ederim.
Ahmet Cem D.|Mayıs 2014


Salonuma led aydınlatma için asma tavan yaptırdım. Çok temiz çok kaliteli ve fiyatı diğer yerlere göre çok uygun.Bence fazla araştırmayın işi verin Kartal dekorasyon Sunay Bey halletsin gerisine karışmayın...
Seval T.|Ağustos 2013


Çok uygun ve kaliteli bir hizmet alarak çok memnun kaldım.
Nurullah D.|Ekim 2017


Yeni açacağım pastaneme duvar kağıdı ve kartonpiyer yaptırmak istiyordum. Ortağımın önerisi ile ehil.com da bir form doldurduk. 3 farklı kartonpiyer firmasından randevu talebi aldık. Ücretsiz keşif için sözleştiğimiz saatlerde gelen kartonpiyer firmaları ile yapılması gereken kartonpiyer ve duvar kağıdı uygulamaları hakkında fikir alışverişi yaptık. Karar verdiğimiz duvar kağıdı ve kartonpiyer için fiyat teklifi hazırladılar. En uygun kartonpiyer fiyatını sunan firma ile anlaşma yaptık. Dükkanımızın tüm duvar kağıtlarını yenileyip kartonpiyer uygulamasını 1 haftada tamamlayan kartonpiyer firmasına teşekkür ederim.
Selma K.|Mayıs 2017


Evimin bir kısmındaki tavanlara kartonpiyer uygulaması yaptırmak için bu işle ilgilenebilecek kartonpiyer firmalarını araştırıyordum ve karşıma ehil.com çıktı. Ücretsiz olarak müşterilere firma yönlendirmesi sağladıklarını öğrenince hemen bir talep formu gönderdim. Kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler ve firma yönlendirmesi yapacaklarını söylediler. 3 adet kartonpiyer firması yönlendirdiler. Benimle iletişim kuran kartonpiyer firmaları ile tüm detayları konuştuk. En uygun kartonpiyer fiyatını teklif eden firma ile anlaştık. İki günde tüm evimizde kartonpiyer uygulamasını tamamladılar. Bu kadar hızlı ve işinin ehli firmalar ile çalıştığım için çok memnun oldum.
Arzu Y.|Şubat 2017


Oturduğum evimin salonu 11m2lik bir alanına stropiyer, korniş kapatmak için kartonpiyer yaptırmak istiyordum. Salonumu komple kartonpiyer yaptırmak istiyordum. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine ehil.com da bir talep oluşturdum. Kartonpiyer firmalarından fiyat teklifleri aldım. En uygun kartonpiyer fiyatını veren firma ile anlaştım. Ertesi sabah evime gelip akşama kadar çalıştılar ve istediğim her yere kartonpiyer yaptılar.
Arda H.|Şubat 2017


Evimin salonu ve 2 odası duvardan duvara camdı. Bayağı bir soğuk oluyor ve kötü bir görüntü veriyordu. Yaklaşık olarak 10-12 metre gibi geliyor. Kornişlerin görünmemesi ve şık bir görüntü oluşturması için alçıpan ya da stropiyer gibi bir çözüm arıyordum. Kartonpiyer firmalarına bakarken ehil.com a rastladım. Bir talep oluşturdum. Kartonpiyer firmalarından dört tanesi beni aradı. Gelip keşif yaptılar. En uygun kartonpiyer fiyatını veren firma ile anlaştım. Evim şuan gayet şık.
Tuncer D.|Ocak 2017


4 odaya kartonpiyer uygulaması yapılmasını istiyordum. ehil.com imdadıma yetişerek kartonpiyer firmalarından 5 tanesini bana yönlendirdi. En uygun kartonpiyer fiyatını söyleyen firma ile anlaştık. Yapılan kartonpiyer uygulamaları şöyle; ölçüler : -1mx2.5m holde asmatavan altı kenar düz model 12cm lik -6mx4.5m salon normal tavan kenarı düz model 12 cm lik ve 2 adet 60 lik göbek - 3mx2.7m çocuk odası asmatavan altı kenar düz model 12 cm lik - 6m x 1.7 mutfak asma tavan altı kenar düz model 12 cm lik Bu kadar hızlı ve uygun fiyatlı kartonpiyer hizmeti aldığım için mutluyum. Teşekkür ederim.
Kemal İ.|Aralık 2012


internette kartonpiyer fiyatlarını araştırırken çevremin tavsiyesi üzerine ehil.com'a başvuru formu doldurdum. müşteri temsilcileri arkadaşları bana hemen geri dönüş yaptılar. ve bana 5 tane firma yönlendirdiler.bende Artımilim Mimarlık Mobilya Dekorasyon firmasıyla anlaştım. çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. bütün kartonpiyer yapacak kişilere önerebilirim.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.