Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Salon Dekorasyon> İstanbul> Beykoz

En Uygun İstanbul Beykoz Salon Dekorasyon Fiyatları

En uygun Salon Dekorasyon fiyatları
Ücretsiz 5 Salon Dekorasyon firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Salon Dekorasyon fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
28.750 TL

Genel olarak bu iş için
12.875 TL - 53.875 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
3.000 TL

En yüksek fiyat :
79.000 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Salon Dekorasyon Fiyatları Hakkında


Salon Dekorasyon Fiyatı Ne Kadardır?
İç Mekan Yenilemede Nelere Dikkat Edilmelidir?
İç Mekan Yenileme Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Salon Dekorasyon Fiyatı Ne Kadardır?

Salon dekorasyon yaptırmanın maliyetini etkileyen bir çok farklı faktör vardır. Maliyet bu faktörlere bağlı olarak değişikliklere uğrar. Evinizin tamamının değil de belli bölümlerinin dekorasyonunda değişiklik yaparak yenilemek istediğinizde, bu sizin için daha kolay ve daha az maliyetli bir iş olacaktır. İç yenilik yapılacak alanın büyüklüğü maliyeti etkileyecek olan faktörlerin başında gelir. Yenileneme yapılacak olan alan ne kadar büyük olursa maliyet de bir o kadar büyük olacaktır. Yaptırmak istediğiniz iç dekorasyonun türü ( boya, zemin döşemeleri, duvar kağıtları, kapı ve bileşenleri, pencere ve bileşenleri vb. ) de maliyeti etkileyen faktörler arasındadır.

İstediğiniz türdeki salon dekorasyonuna göre maliyette değişiklikler olacaktır. Salon dekorasyon işleminin tamamlanmasını istediğiniz zamanın da maliyet üzerinde etkisi vardır. Eğer iç dekorasyon işleminin normal işçi sayısı ile normalde bitmesi gereken sürede bitmesinin bir sakıncası yoksa ek bir ücret alınmaz.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

6.250 TL

4.250 - 8.370
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : Merhaba salonumu tamamen değiştirmek istiyorum diktörtgen bir salonum var ve boy 6 en 4 m2 country tarzı koltuk ve duvar kağıdı alçıpan dan niş den tv ünitesi gibi düşüncelerim var

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Vecdi Murat H.|Mart 2016


3 katlı 7 odalı evimin tadilatının yapılmasını istiyordum.Mutfağım için mutfak dolabı ve tezgah yaptırmak istiyordum. Mevcutta bulunan 3 banyomun klozet, lavabolarının komple değişip 2 küvet ve 1 duşa kabin yapılmasını istiyodrum. Kullanılmayan bir odamın sıfırdan banyo haline getirilmesini istiyordum. 7 Odada da halıfleks var onların çıkartılıp yerine laminat parke yapılmasını istiyordum. Komple evimin iç ve dış boyasının yapılmasını istiyordum ve elektrik tesisatı ile ilgili tüm elektrik bağlantılarının ve kabloların sıva altına alınmasını istiyordum. Evin holünden salona ve mutfağa direk geçiş var bu geçişleri birer basamakla ile bağlanmasını istiyordum mermer ve ağaç olmak üzere. Dışarıda bulunan su tesisatının içeriye alınmasını istiyordum. Mekan keşife uygundum. En kısa süre içerisinde hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için.ehil.com baBarış Aral Architects-Aral İç Mimarlık Dizayn Dış Tic.Ltd.Şti.na bu konuyla ilgili.Masal Yapı Dizayn.Mimarca Yapı.Acar Yapı Dekorasyon.Kns Mutfak & Banyo & Duşkabin ,ehillerini yönlendirdi.
Erkut Y.|Mart 2016


Yeni faaliyete geçecek olan 3 katlı 20 odalı konaklama otelimizi komple yeniletmek istiyordum.Elektrik ve su tesisatı komple düzenlenecek.Banyoları komple yenilenecek.İçlerine banyo dolapları ve lavaboları yapılacak.Gömme rezarvuarları yapılacak.Odaların içine mini bar sistemi yapılacak.Pencereleri komple yenilenecek.İç kapıları komple yenilenecek.Odaların yer döşemeleri komple laminat parke yapılacak.Dekorasyona uygun duvar kağıdı ve taş işlemleri yapılacak.İçerisine dekorasyona uygun mobilyalar yapılacak.Dış cepheside şık bir malzeme ile kaplanacak.Keşife uygundum.Anlaşılması halinde hizmete başlanacaktı komple tadilatım için ..ehil.com bana bu konuyla ilgili.Artımilim Mimarlık Mobilya Dekorasyon-Abdullah Akyüz,İmza Decor,Haakgroup Mimarlık Danışmanlık Dış Ticaret Ltd.Şti.Meta Mimarlık,İzgin Yapı-Ceren İzgin,ehillerini yönlendirdi.
Serdar Y.|Mart 2016


150 m2 4+1 şeklindeki kullanımda olan evimi yeniletmek istiyordum.Banyom komple yenilenecek.Yer ve duvar fayansları değişerek komple yenilenecek.Banyo dolabı ve lavabosu değişecek.Klozet değişecek.Odaların yer döşemeleri değişerek komple laminat parke yapılacak. İç kapılar komple amerikan kapı olarak yenilenecek.Dış kapı çelik kapı olacak.Balkonuma 2 adet kapısı ile birlikte pimapen pencere takılacak.Asma tavan yapılacak olan odalar mevcut.Mutfağım için kiler yapılacak.Odalara kartonpiyer uygulaması olacak.Duvar ve tavanlara komple düzeltme amaçlı alçı işlemi yapılacak.Tadilattan sonra tavan ve duvar olmak üzere boyama işlemi yapılacak.Keşif için uygundur.Anlaşılması durumunda hemen hizmete başlamak istiyordum. komple tadilatım için,ehil.com bana bu konuyla ilgili.Güney Yapı,Home Style,Renk Moda Yapı,Bbs Mimarlık İnş.Taahhüt Yapı Malzemeleri San.Ve Tic.Ltd.Şti,Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti.ehillerini yönlendirdi.
Alper Özgür A.|Mart 2016


Yeni taşınacağım boş olan daireme anahtar teslim yapılacak.Evim 85 m2 3+1 şeklindeydi.Evimin içerisine 2 adet alçıpandan bölme duvar yapılacak.Su ve elektrik tesisatı komple gözden geçirilerek gerekli yenilikler yapılacak.Mutfağımı komple yeniletmek istiyorum.Yer ve duvarlardaki fayanslar değişerek komple değişerek yenilenecek.Yeni mutfak dolabı ve tezgahı yapılacak.Dolap ve tezgah arasındaki seramikler döşenecek.Evye ve bataryalar takılacak.Banyom için yer ve duvarlardaki fayanslar komple yenilencek.Banyo dolabı ve lavabosu yapılacak.Klozet değişecek.Duşakabin yapılacak.2 adet balkonum iptal edilerek odalara dahil edilecek.Odaların yer döşemeleri yenilenerek komple laminat parke olacak.Salonum için fransız cam yapılacak.Evin tüm iç kapıları değişerek amerikan kapı olacak.Tadilattan sonra tavan ve duvar olmak üzere komple boyama işlemi yapılacak.Salonum için asma tavan yapılacak.Hafta sonu keşife uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için ehil.com bana bu konuyla ilgili.Masal Yapı Dizayn,Yılmaz Pen,Mf Grup Danışmanlık İnş. Dış Tic. Ltd. Şti.Design Parallax ,Selecta Mutfak,ehillerini yönlendirdi.
Cengiz F.|Mart 2016


Dairem 85 m2 2+1 şeklindeydi.Mutfak dolapları ve tezgah değişecek. Banyoda klozet,duşakabin yenilenecek ve banyodaki asma tavan çıkartılacaktı.3 odanın zeminine laminat parke yapılacaktı.Kalorifer,su ve elektrik tesisatı yenilenecekti.Salona ufak ebatlarda şömine yapılacak. Tüm iç kapılar camsız ahşap kapı olarak yenilenecekti. Tadilattan sonra tüm ev komple boyanacak. Keşfe uygundum.En kısa sürede hizmet almak istiyordum. komple tadilatim için .ehil.com .bana bu konuyla ilgili,Artımilim Mimarlık Mobilya Dekorasyon-Abdullah Akyüz,Zaimoğlu Mimarlık,Hakanyapı&Mobilya Dekorasyon,purtaş İnşaat San. Taah. Tic. Ltd. Şti.Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti.ehillerini yönlendirdi.
Emel A.|Temmuz 2015


Ehil.coma arkadaşım aracılığıyla talepde bulundum. Evimi komple yeniletmek ve tesisatı gözden geçirtmek istiyordum. Kısa sürede geri dönüş sağladılar ve Adanzyetadilat.Com, Bbs Mimarlık İnş.Taahhüt Yapı Malzemeleri San.Ve Tic.Ltd.Şti. ve Akın Group İnşaat olmak üzere 3 firma yönlendirmesi sağladılar ve hepsinden farklı fiyat teklifleri aldım. Sistem çok kullanışlı ve kolay. Ehil.com ve diğer firmalara teşekkürler.
Yusuf E.|Nisan 2015


iç mekan yenileme fiyatları araştırıken karsima ehil.com çıktı ve ordan iç mekan yenilemeyle ilgili talepte bulundum 2+1 100 metrelık evımde herseyın değişmesini istedim kendileri bana Bordo Yapı San. Tic. Ltd. Şti Dedeman Yapı Özgüven İnşaat'ı yönlendirdi ben dedeman yapıyla 25000 tlye anlaşma sağladım hem fiyat hem kalıta hem de hız olarak cıdden mukemmellerdi tesekkur ederım kendılerıne
Mahmut K.|Ocak 2015


ayakkabı mağazasına. 75m2 bir alan. ayakkabı mağazama raf yapılacaktı ehil.coma ve artımilime teşekkürt ediyorum
Harun U.|Kasım 2014


120 m2 olan dairemi ikiye bölerek, 2 ayrı 1+1 daire şeklinde yeniden yapılanacaktır.Yeni oluşan 1+1 dair için sıfırdan banyo ve mutfak yapılacaktır.Banyo için;banyo dolabı, lavabo,klozet,duşa-kabin, zemin ve duvarda fayanslar döşenecektir.Mutfak için;mutfak dolabı, mutfak tezgahı ve lavabo yapılacaktır.Diğer bölgeler için fikir alınacaktır.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum. Aciliyetim olduğu için ehil.com'a başvurmaya karar verdim. Ehil.com 24 saat içinde bana Taşoğlu Yapı, Akın Group İnşaat, Maksan İnşaat Taah.-Selçuk Karataş, Bordo Yapı San. Tic. Ltd. Şti firmalarıdır. Aralarından Taşoğlu Yapı ile yoluma devam etmeye karar verdim. Kendileri bana her konuda kolaylık sağladı. Ehil.com'un yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.
Ayşegül G.|Kasım 2014


İstanbul/Beykoz da oturmayla beraber olan amerikan mutfağımı taşımak istiyordum.yine amerikan yapılmasını istiyordum.kalan yeri oturması odasına ilave etmek istiyordum.mutfakla beraber tüm tesisatlar taşıncak.zemin ve laminantlar değişecek.boyama yapılabilir. Evimde yapılacak tadilat, dekorasyon işlerinin temiz olmasını istiyordum. Kaliteli firma arayışlarıma o an başlamıştım. Ehil.com işinde ehil olan 4 firma gönderdi. Bunlar; Acar Yapı Dekorasyon, Kısmet Mobilya, Orkay İnşaat Dekorasyon Taahhüt Ltd ve Tekiroğlu Yapı İnşaat Taahhüt firmalarıdır. İşimi tek bir ehile emanet edeceğim için Kısmet Mobilya firmasıyla görüşmelerimi sürdürdüm. Kendilerini daha iyi tanıyabilmek için uzun görüşmeler sağladım.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.